Forum Klubu ROVERki.pl :: Rover 420 ocena/link/ uwazajcie na niego!
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Rover 420 ocena/link/ uwazajcie na niego!
Autor Wiadomość
szakalolawa 



Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 9
Skąd: Oława

Rover 400

Wysłany: Pią Cze 11, 2010 19:07   Rover 420 ocena/link/ uwazajcie na niego!

Witajcie koledzy, z zalem bede musial sie rozstac ze swoim Roverkiem 414- wjechano mi w bagaznik i koszta naprawy przewyzszaja wartosc autka, ale jest nadzieja znalazlem ladnego roverka i prosze Was o ocenke.
http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C13592630
Wiem ze Wy zobaczycie wiecej niz ja. Licze na w miare szybkie odpowiedzi gdyz jutro jade go ogladac blizej. Z gory dzieki za pomoc!
Ostatnio zmieniony przez szakalolawa Sob Cze 12, 2010 14:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Cze 11, 2010 19:07   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
tronsek 




Pomógł: 289 razy
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Pią Cze 11, 2010 20:46   

Na fotkach wygląda ładnie. Nie ma się do czego przyczepić, jednak cena podejrzanie bardzo niska. Musisz bardzo dokładnie go przejrzeć.

kasjopea: wywaliłam orty :wink:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
Ostatnio zmieniony przez kasjopea Pią Cze 11, 2010 20:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
macikd 




Pomógł: 12 razy
Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 224
Skąd: Wro



Wysłany: Pią Cze 11, 2010 21:13   

Przytarty zderzak przedni i albo mi się wydaje, albo pęknięta czołowa szyba i to tak na pół szerokości. No i jeszcze dziwi mnie kolor zbiorniczka od cieczy chłodzącej- tak jakby był brudny od oleju?
Ale poza tym ładne autko.
 
 
magneto 




Pomógł: 80 razy
Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1047
Skąd: Nakło Śląskie



Wysłany: Pią Cze 11, 2010 22:04   

macikd napisał/a:
albo pęknięta czołowa szyba i to tak na pół szerokości
dodatkowo auto nie ma prawej wycieraczki
macikd napisał/a:
No i jeszcze dziwi mnie kolor zbiorniczka od cieczy chłodzącej- tak jakby był brudny od oleju?

mi to wygląda na napełniony pod sam korek.
Zdjecie silnika: węże na pierwszym planie są jakieś takie świecące-albo tłuste od oleju albo jeszcze mokre od mycia
 
 
 
harinezumi 




Pomógł: 8 razy
Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 60
Skąd: Łódź



Wysłany: Pią Cze 11, 2010 22:25   

Zwróciłbym uwagę na lewy przód - chyba kiepsko spasowany błotnik z maską - za duży odstęp w porównaniu z prawą stroną.
_________________
ROVER 400 - BLUESMOBIL
 
 
orson 



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 147
Skąd: Wrocław

Rover 25

Wysłany: Sob Cze 12, 2010 13:36   

Witam

Z tego co zauwazylem:

- jak sie sprzedaje samochod a nie handluje nimi to montuje sie wycieraczke za ~12 PLN bo sie tego uzywa
- pod maska: na lewo od silnika jakos dziwnie pusty jest zbiorniczek wyrownawczy plynu wspomagania kierownicy, na prawo jakos dziwnie pusty wydaje sie zbiorniczek wyrownawczy (o ile sie myle) plynu hamulcowego
- komora silnikowa wyglada na dopiero co umyta i nawet do konca nie wysuszona
- tak jak napisal ktorys z przedmowcow widac pekniecie szyby idace od dolego rogu od strony pasazera - i nie wyglada ono na pekniecie od "kamienia"
- maska troche zle spasowana - wieksza szpara od strony kierowcy
- cos odpadlo i zaslania pedaly - zazwyczaj tam sie nie grzebie bez potrzeby a jesli auto jest na chodzie to moze przeszkadzac to w operowaniu pedalami...

Samochod moze nie do skreslenia ale jesli sprzedawca bylby w porzadku napisalby o szybie - mozna podjechac jesli sie ma niedaleko ale trzeba by mu sie dokladnie przyjrzec szczegolnie na podnosniku.
 
 
 
szakalolawa 



Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 9
Skąd: Oława

Rover 400

Wysłany: Sob Cze 12, 2010 14:00   

Witam ponownie. Bylem, zobaczylem i... ucieklem- zaprawki na nadkolach porobione metoda chalupnicza, prawe tylne drzwi nie otwieraja sie, widac babelki na lakierze na dachu i w kilku innych miejscach, opony nowe ale tylko to, poza tym waz od chlodnicy do silnika ten gruby- pekniety, szyba jak zauwazyliscie wcale od kamienia nie poszla- sprzedawca nic nie mowil, a i koncowa tlumnika przerdzewiala... jak ktos chce to niech inwestuje- opisalem wszystko jak moglem najlepiej- na kanal go nawet nie bralem.
 
 
walkie 




Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Sob Cze 12, 2010 14:06   

No i mam wrażenie, że na Ogrodowej 11 kiedyś oglądaliśmy 25 po faceliftingu, którą chcieliśmy kupić. Na szczęście Gawin był z nami i nie doszło do transakcji, bo podłużnice były z leksza pofalowane a koło pasowe od paska klimy miało zbyt bliski kontakt ze ścianą grodziową.
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: Uważajcie na te samochody!
"Okazje", oszuści, szpachlowozy itp.
piter34 Chcę kupić ROVERka 438 Czw Cze 06, 2019 06:05
SyntaX
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów Rover 75! jechać po niego?
Muody Chcę kupić ROVERka 11 Pią Wrz 23, 2016 13:27
AdaskoC
Brak nowych postów [ROVER 45] Ocena
medical07 Chcę kupić ROVERka 30 Wto Sie 05, 2014 14:28
komarek
Brak nowych postów Rover 75 2.5 V6 Ocena
kotuniaaa Chcę kupić ROVERka 9 Sro Kwi 06, 2011 23:40
shakesbeer



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink