Forum Klubu ROVERki.pl :: [R75] Proszę o opinię szanowne grono
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R75] Proszę o opinię szanowne grono
Autor Wiadomość
ezy 




Pomógł: 3 razy
Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 134
Skąd: Góra Kalwaria



Wysłany: Czw Cze 17, 2010 23:21   [R75] Proszę o opinię szanowne grono

Nadszedł czas zmiany. Zmiany na lepsze mam nadzieję. A że moja 600tka mnie nie zawiodła i szanowne grono posiadaczy jest tak miłe chciałbym pozostać w rodzinie.
Proszę o przegląd poniższych. Na razie nie widzę czegoś super na rynku więc pewnie jeszcze nie raz zawitam z prośbą. Jako nieco uświadomiony będę wybredny... :)
http://otomoto.pl/rover-7...-C13554775.html

oraz:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1076791612
Ten odpacykowany na zdjęciach, kierownica jakaś malowana itp. Nie spodziewam się szczerości po sprzedawcy ale może mimo to warto rzucić okiem.
Nie jest to co prawda szczyt wyposażenia jak na R75 ale może warto?
No i na tych felach MG się prezentuje.. :)

[ Dodano: Czw Cze 17, 2010 23:08 ]
R75 z tego zestawienia anuluję z rozważań.
... nawet nie ma szyb elektrycznych z tyłu - nie ma się co napalać :/

[ Dodano: Czw Cze 17, 2010 23:21 ]
A ten:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1075208214
_________________
R620SDi (Super Diesel installed) BRG '96
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Cze 17, 2010 23:21   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Kizashi 




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 221
Skąd: pod W-wą



Wysłany: Pią Cze 18, 2010 00:02   

Mnie podoba się pierwszy - bo sprzedawca ostrzega kupującego:
"Samochód 100% bezwładu finansowego " - BEZWŁADU - napisał...
Tego nie kupuj, bo splajtujesz :razz:

A na serio - Płońsk bym odrzucił, bo ta kierownica pomalowana jest po chamsku.
Strach pomyśleć, jak inne rzeczy naprawiał, skoro tak widoczną rzecz spaprał...

Poza tym - w Krakowie masz dwa na raz, więc to już powód by jechać!

Ale ceny spadły cholercia, chyba muszę swojego przecenić...
Chociaż - nie są one drogie, jeśli opłacone, ale jak do opłat, to + 2 duże zł.
Jeśli kupowałeś kiedyś nieopłacony wóz, to znasz temat, ale jeśli nie kupowałeś, to uważaj, bo zanim wyjedziesz za bramę od sprzedającego, już złamiesz prawo i to może wyjść. Gdybyś kupował ktoregoś, gadaj ze sprzedającym, żeby on zrobił opłaty!!!

Wiesz, nie chciałbym się narzucać, bo ja mam ciemny welur, ale 2004 i cdti - gdybyś chciał, można w W-wie obejrzeć po niedzieli... Chociaż, jak oglądasz MG, to mój R wydałby Ci się biedakiem ;-)

Natomiast o wozach wyżej (i jak to jest ze sprowadzanymi) chętnie pogadam i podpowiem, co wiem.
_________________
Był 75 CDT tourer, potem 75 CDTi limuzyna, potem Mazda Premacy DiTD, a teraz oldschool = R45 sedan iTD...
 
 
ezy 




Pomógł: 3 razy
Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 134
Skąd: Góra Kalwaria



Wysłany: Pią Cze 18, 2010 08:40   

Nie, szukam właśnie bardziej R75 ale z jasnym wnętrzem. No ale i MG ZT rozważam bo coś mało ciekawych R75 na otomoto (bez urazy dla wystawiających)
_________________
R620SDi (Super Diesel installed) BRG '96
 
 
0L0 




Pomógł: 54 razy
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 834
Skąd: Kielce

Rover 75

Wysłany: Pią Cze 18, 2010 08:44   

Pierwszy wygląda na oko OK, tylko do tej "full opcji" to mu nieco brakuje... a tak szczerze mówiąc to mu brakuje prawie wszystkiego :lol:

W drugim kierownica rzeczywiście wygląda okropnie, choć auto ogólnie wygląda ładnie.
Z tyłu szyby na korby, ciekawe czy zamiast kratki nawiewów dla tyłu jest mydelniczka :roll:

A trzeci to chyba dokładnie ten sam egzemplarz co z pierwszego linka ;)
 
 
Kizashi 




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 221
Skąd: pod W-wą



Wysłany: Pią Cze 18, 2010 10:56   

ezy napisał/a:
Nie, szukam właśnie bardziej R75 ale z jasnym wnętrzem. No ale i MG ZT rozważam bo coś mało ciekawych R75 na otomoto (bez urazy dla wystawiających)


To weź koniecznie skórę! Ja miałem R75 z jasnym welurowym wnętrzem i po roku miałem dość. Ciemne wnętrze uznałem za błogoslawieństwo ;-) . A żeby nie było zbyt smutno, bo przecież wciąż jest tam sporo jasnych akcentów, kupiłem beżowe dywaniki...

[ Dodano: Pią Cze 18, 2010 10:56 ]
0l0 napisał/a:
A trzeci to chyba dokładnie ten sam egzemplarz co z pierwszego linka ;)


To ja chyba za szybko oglądałem!
_________________
Był 75 CDT tourer, potem 75 CDTi limuzyna, potem Mazda Premacy DiTD, a teraz oldschool = R45 sedan iTD...
 
 
Klaun_Szyderca 



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 01 Lut 2010
Posty: 99
Skąd: Kraków



Wysłany: Sob Cze 19, 2010 09:59   

Ten MG ZT ładny i do tego automat. Od razu zrobić chiptuning (i ewentualnie wymienić przepływomierz) i auto będzie jeździć fajnie. Jednak MG jest sztywny i do tego ma 18 calowe felgi co nie poprawi komfortu na polskich dziuro-wybojach. Dobrze jak miałbyś możliwość przejechania się tym autem i sprawdzenia jak to jeździ w odniesieniu do klasycznej R75. Oczywiście ESP ten samochód nie ma, co najwyżej ASR, ale zdjęcia są za małe żeby dostrzec przyciski od ASR i tempomatu. Absolutnie nie jest to full opcja, ale według mnie wystarczająco. Przebieg wiarygodny.


Ten drugi (R75): z tyłu szyby na korbkę (sic!), nie dostrzegłem nigdzie czujnika zmierzchu (co nie znaczy, że nie ma), nie ma zdjęcia zmieniarki CD (tylko czytnika DVD nawigacji w bagażniku - a to chyba nie to samo prawda?), kierownica jakaś dziwna (zawsze można obszyć później w innym kolorze), alu 18'' - bez sensu pomysł do R75, bo to jest limuzyna a nie wóz sportowy. szyba fotochromatyczna - WTF? Jeśli jest faktycznie to w każdym R75 są takie szyby.
Na plus: radio Alpine (to lepsze montowane w R75), roleta, tempomat, fotochromatyczne lusterko (widoczne na zdjęciach - automatycznie się ściemnia jak ci walą w oczy), dwa kluczyki, komplet dokumentów (jeśli oryginalny a nie dorabiany później), piękny kolor lakieru, przebieg może być prawdziwy, ale nie musi.
 
 
 
Kizashi 




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 221
Skąd: pod W-wą



Wysłany: Wto Cze 22, 2010 19:43   

ezy napisał/a:
Nie, szukam właśnie bardziej R75 ale z jasnym wnętrzem. No ale i MG ZT rozważam bo coś mało ciekawych R75 na otomoto (bez urazy dla wystawiających)


A ja nie umiem mojego ładnie sfotografować, bo jak zdjęcie ładne, to waży za dużo - a jak je odchudzam, to ziarno wchodzi. Jakoś zielony na zielonym mi się nie udaje...
Ale fotki podmieniłem na ciut lepsze.
_________________
Był 75 CDT tourer, potem 75 CDTi limuzyna, potem Mazda Premacy DiTD, a teraz oldschool = R45 sedan iTD...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [ MG ZS ] Proszę o opinie
skyrim Chcę kupić ROVERka 7 Czw Mar 03, 2016 19:57
maniiak1977
Brak nowych postów [MG ZT] - proszę o opinie
thorgal Chcę kupić ROVERka 8 Czw Lip 25, 2013 14:36
lipekk
Brak nowych postów [MG ZS] Proszę o opinię
irongate Chcę kupić ROVERka 8 Czw Mar 25, 2010 15:46
irongate
Brak nowych postów [MG ZR '05] Proszę o opinię
Pawkaz Chcę kupić ROVERka 2 Pon Sty 07, 2013 20:55
brkzzz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi [R45] Prosze o opinie
allex Chcę kupić ROVERka 24 Sro Sie 15, 2012 11:58
szoso



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink