Forum Klubu ROVERki.pl :: [r. 827 1996] Czy ktoś z małopolski go może juz oglądał ??
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[r. 827 1996] Czy ktoś z małopolski go może juz oglądał ??
Autor Wiadomość
Revolt 




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 01 Sty 2002
Posty: 306
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Nie Cze 27, 2010 12:22   [r. 827 1996] Czy ktoś z małopolski go może juz oglądał ??

Witam .. tak jak w opisie - czy ten roverek był juz na uwadze kogos z forumowiczów??

http://moto.allegro.pl/it..._limuzynka.html
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Cze 27, 2010 12:22   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Tomek1212 




Pomógł: 84 razy
Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 1512
Skąd: Tarnów



Wysłany: Nie Cze 27, 2010 13:57   

Z tym srs do skasowania to od razu mówię - POWODZENIA.
Zdjęcia słabe, ale widać, że środek wylatany strasznie, zwłaszcza fotel kierowcy. Cena myśle, że dobra jak na ten rocznik.
 
 
 
Revolt 




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 01 Sty 2002
Posty: 306
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Nie Cze 27, 2010 21:57   

Wiem ze z air bag'iem bedzie problem bo miałem juz 800 tke i nigdzie nie da sie go do kompa podpiąć

To ze fotel tak wyglada to mnie akurat nie dziwi - widzialem w gorszym stanie :P
 
 
Tomek1212 




Pomógł: 84 razy
Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 1512
Skąd: Tarnów



Wysłany: Nie Cze 27, 2010 22:02   

Na problemy z lampką SRS jest alternatywny sposób, trochę pracochłonny, ale na dłuższą mete jednak opłacalny.

Co do samego roverka, to myślę, że najlepiej będzie jak podjedziesz i go oglądniesz, daleko nie masz.
 
 
 
Revolt 




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 01 Sty 2002
Posty: 306
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Nie Cze 27, 2010 22:12   

no nie mam ...

Tylko boje sie OC

Mam tylko 20 % zniżki i zwyżkę za wiek ;/

Z drugiej strony 800 tka z tym silniczkiem - mmmm :D :twisted:
 
 
Tomek1212 




Pomógł: 84 razy
Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 1512
Skąd: Tarnów



Wysłany: Nie Cze 27, 2010 23:19   

No to z 1500zł/rok trzeba będzie liczyc za OC.
 
 
 
Tobianiu 




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 32
Skąd: Łódź



Wysłany: Nie Cze 27, 2010 23:42   

Revolt napisał/a:

Mam tylko 20 % zniżki i zwyżkę za wiek ;/


Cena wyjsciowa bardzo obiecujaca, tyle ze fotel zjechany maksymalnie.
Ten silnik jest podobno niezniszczalny wiec na pewno obejzec warto. Jak 800 to tylko 2.7

537PLN - tyle zaplacilem za OC i NW na rok, a mam 23lata :cool: Bez współwłaściciela sie nie obejdzie...
 
 
 
Marookrk 



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 7
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Nie Lip 04, 2010 20:48   

Z racji że temat dotyczy mojego Rovera więc pozwolę sobie oznajmić że sprzedaż autka jest nieaktualna ponieważ zrezygnowałem ze sprzedaży.Jeśli chodzi o SRS to mam zamiar podjechać do serwisu Rovera(Bmw Misiak) w celu zdiagnozowania usterki.Jeśli chodzi o fotel to faktycznie jest styrany ale nie ma się co dziwić 222tyś robią swoje.Zaletą tego autka jest to że jest absolutnie bezwypadkowy egzemplarz kupiony w salonie Rovera w 1999r.(3 lata stał w salonie)Z racji że pracuję jako mechanik więc autko to serwisowałem po gwarancji.Roverek przeszedł już pewne naprawy z racji lat i przebiegu.Wszystkie części jakie trzebało wymieniać były wymieniane.Kontrolka SRS zapaliła się jakieś 4 lata temu po odpięciu akumulatora.Przez cały okres eksploatacji jak pamiętam( a pracuję w firmie 9 lat) Roverek miał wymieniane i naprawiane nast.rzeczy:sworznie wahaczy.wahacze górne całe nowe kilka kompletów tarcz i klocków hamulcowych,łożyska z przodu oraz przeguby,chłodnica,dorabiane nowe przewody olejowe do skrzyni biegów,zlikwidowane zimne luty w skrzynce bezpieczników(cała elektryka działa, regenerowane zaciski z przodu,wymieniane zaciski z tyłu.Dorabiany wydech od kolektorów do samego końca.A teraz za mojej kadencji roverek przeszedł mały lifting blacharsko lakierniczy.tj.dwie łatki na nadkolach oraz jedna na końcówce progu plus klejenie pękniętego zderzaka.Na obecną chwilę zbieram elementy do montażu lpg.(narazie zakupiony blos z slitem A)No i czekam na przypływ gotówki w celu wymiany tarcz i klocków hamulcowych.No i na wymianę czekają popychacze hydrauliczne(obecnie jest zrobiona kompensacja wydechowych i jest cichutko)Uff to chyba narazie tyle.Pozdrawiam i do zobaczenia na najbliższym zlocie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R400] Co o nim myślicie? Może ktoś go oglądał?
qonradox Chcę kupić ROVERka 4 Czw Wrz 16, 2010 15:51
szoso
Brak nowych postów [MG TF] Kolejny TF do oceny. Może ktoś go oglądał z bliska?
ssnake Chcę kupić ROVERka 1 Sro Lip 14, 2010 10:21
Gites
Brak nowych postów [ROver 45] proszę o opinię, ewentualnie moze ktoś oglądał?
regis Chcę kupić ROVERka 5 Pon Sie 30, 2010 19:23
regis
Brak nowych postów [MG ZR] czy ktoś go ogladał już???
daniello Chcę kupić ROVERka 3 Pon Mar 21, 2016 09:37
daniello
Brak nowych postów [mg zr] biały, tarnów. czy ktoś oglądał?
Rafal_Bogus Chcę kupić ROVERka 8 Pon Cze 18, 2012 14:05
bociannielot



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink