Forum Klubu ROVERki.pl :: [!] Wlepy na Auta
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[!] Wlepy na Auta
Autor Wiadomość
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Wto Sie 24, 2010 19:45   

Krzysi3k napisał/a:
Powiedzmy sobie szczerze, że naklejki pod tablice szału nie robią...


Ale widziales kiedy jakies podobne ? Taka kolorystyka to rzadkosc i dzieki temu latwiej sie rozpoznac :)

Jesli robic jakies zmiany to niech to bede konkretne zmiany cos nowego duzego (tak jak mysle)
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Sie 24, 2010 19:45   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Marman 



Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 69
Skąd: Dobre



Wysłany: Wto Sie 24, 2010 22:34   

kzrr napisał/a:
Taka kolorystyka to rzadkosc i dzieki temu latwiej sie rozpoznac :)

Dokładnie :wink:
_________________
Pozdrawiam Mariusz
 
 
pajda 




Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 312
Skąd: Jarocin



Wysłany: Wto Sie 24, 2010 22:47   

Co do nalepek na boczne szyby to na pewno niezły pomysł, ale chciałbym się skupić na 'ustrojstwie' na tablice. Miałbym jedną prośbę zmieńmy kolor lub dodajmy drugą partię, bardziej klasyczną kolorystycznie.Można również rozważyć zamówienie gotowych ramek z napisem (np tutaj http://allegro.pl/ramka-p...1195125829.html koszt 7.99 za 1 szt lub tutaj 10szt kolorowych (nie nalepki) za 50 zł wiec 1 szt=5zł http://allegro.pl/ramki-1...1185503154.html


Szczerze to nie wyobrażam sobie zakładać tych żółtych naklejek do mojego niebieskiego lakieru.Kojarzy mi się to z ...........pomocą drogową :lol:

czekam na waszę opinię
 
 
 
imejdz 




Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 363
Skąd: Legionowo

Rover 200

Wysłany: Wto Sie 24, 2010 22:52   

fakt faktem że te żółte ramki są mega zauważalne, z daleka widzę klubowe auto, natomiast naklejka na boczną szybę.. jak najbardziej jestem za tą propozycją. Jeżdżę z małą białą naklejka na szybie tylnej bocznej i fajne to wygląda, ale bardziej widziałbym tam adres roverki.pl :)
 
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Wto Sie 24, 2010 23:11   

pajda napisał/a:
Szczerze to nie wyobrażam sobie zakładać tych żółtych naklejek do mojego niebieskiego lakieru


Wbrew pozorom całkiem dobrze to wygląda, nie wali jakoś po oczach itp itd :)
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
TrAViShOn 




Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 351
Skąd: 3MiA100



Wysłany: Wto Sie 24, 2010 23:29   

Również jestem za tym, aby kolorystyki nie zmieniać :taa:
Propozycja MARTENSA :ok2:
_________________
'Wiedza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego, nadyma małego.' Lew Tołstoj
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Wto Sie 24, 2010 23:33   

pajda, jeśli nie skojarzyłeś, to barwy te nie są przypadkowe, tylko są to barwy klubowe.

Natomiast propozycja martens moim zdaniem jest godna uwagi.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
tronsek 




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Sro Sie 25, 2010 05:56   

kasjopea napisał/a:
Natomiast propozycja martens moim zdaniem jest godna uwagi.
Moim zdaniem, w projekcie martens przed adresem klubu mogłoby się znaleźć też logo klubu.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Sro Sie 25, 2010 09:00   

tronsek, może byc nieczytelne ze względu na rozmiar naklejki.
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
MARGOS 




Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 709
Skąd: Łódź był Olsztyn

Rover 400

Wysłany: Sro Sie 25, 2010 10:37   

Propozycja martens jest :ok2: , do kolorów się można przyzwyczaić, autko wygląda z nimi sympatycznie.
Chociaż muszę przyznać, że jednak zdarzają się rejestracje z żółtymi paskami-reklamami.
Trochę to zmyla.

(MARcin)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Sro Sie 25, 2010 10:46   

walkie napisał/a:
tronsek, może byc nieczytelne ze względu na rozmiar naklejki.
To raz. Po drugie naklejka klubowa jest logiem klubu, więc nie róbmy już dyskoteki.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Perez 




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 1787
Skąd: Warszawa - Centrum

Rover 600

Wysłany: Sro Sie 25, 2010 10:54   

Mi podkladki pod tablice pasuja, bo wiem o co chodzi, ale srednio zapraszaja one innych nie zrzeszonych roverkowiczow, bo nic na nich nie widac.
Ja mam na tylnej szybie podarowana od czeskiego klubu naklejke i ona mi sie podoba najbardziej.
_________________
Miałem już około 25 samochodów różnych marek i narodowości. Z Roverków to: 620i LP
G, 623Si Lux LPG, 820Ti coupe, 620Ti, teraz czas na roverkowego diesla, czyli 45 IDT...
 
 
tronsek 




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Sro Sie 25, 2010 11:25   

kasjopea napisał/a:
To raz. Po drugie naklejka klubowa jest logiem klubu, więc nie róbmy już dyskoteki.

Po trzecie. Nie każdy posiada nakleję klubową.
Po czwarte. Skoro na naklejce wg koleżanki martens jest logo MG i ROVER, więc klubowe logo też mogłoby się znaleźć.

Perez napisał/a:
Ja mam na tylnej szybie podarowana od czeskiego klubu naklejke i ona mi sie podoba najbardziej.
Jest super :ok:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Sro Sie 25, 2010 11:29   

tronsek napisał/a:
Po trzecie. Nie każdy posiada nakleję klubową.
I nie każdy ma ją mieć, przysługuje Klubowiczom jak wiemy.

tronsek napisał/a:
Po czwarte. Skoro na naklejce wg koleżanki martens jest logo MG i ROVER, więc klubowe logo też mogłoby się znaleźć.
Tamte loga są czarne i właściwie tylko ich kształt ze względu na mały rozmiar, będzie sugerował co to jest. Naklejka klubowa ma natomiast więcej kolorów i wyszła by z tego tylko barwna kropka.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Sro Sie 25, 2010 11:30   

tronsek, zrób w takim razie projekt i próbny wydruk - jak wyjdzie to rozważymy Twoją propozycję.
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
szoso 




Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 6302
Skąd: Ostrołęka

Rover 400

Wysłany: Sro Sie 25, 2010 12:45   

pajda, na początku roku poruszałem temat gotowych ramek forumowych z nadrukiem by nic już nie naklejać, ale usłyszałem "zobaczymy, pomyślimy" no i cisza :wink:
nawet te same linki pokazywałem wiec nie byłeś pierwszy z tym tematem i pewnie nie ostatni :razz:
 
 
pajda 




Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 312
Skąd: Jarocin



Wysłany: Sro Sie 25, 2010 16:01   

szoso420, Jak dla mnie byłyby one idealne. Lekki, niewyzywający napis, reklamujący nasz forum. Spójrzcie w tym linku z alledrogo ile jest możliwości dobrania kolorystyki, czcionek itd

kasjopea napisał/a:
pajda, jeśli nie skojarzyłeś, to barwy te nie są przypadkowe, tylko są to barwy klubowe.
kasjopea, Jasne, że zauważyłem ;) ale jak wcześniej napisałem
Cytat:
Miałbym jedną prośbę zmieńmy kolor lub dodajmy drugą partię, bardziej klasyczną kolorystycznie
Chodzi mi o to, że nie każdemu podoba się żółty kolor :/ i można by pomyśleć o czymś bardziej wyrafinowanym. Oczywiście racją jest, że dzięki tak jaskrawemu kolorowi łatwo jest rozpoznać kogoś z forum, ale jeszcze łatwiej byłoby gdyby każdy pomalował sobie olejną klapę bagażnika na żółto :lol: . Ja tylko wystosowałem sugestię, aby przemyśleć, czy nie warto zrobić czegoś eleganckiego. Np czarna obwódka+ białe lub srebrne napisy promujące forum. Ucięło się przecież, że klasyka jest zawsze ponadczasowa i gustowna :smile:
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Sro Sie 25, 2010 17:43   

Ja też nie lubię żółtego. Ale barwy klubowe to żółty, czarny i czerwony, a nie srebro i róż i tyle. Jak mi się coś nie podoba, to nie naklejam.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
martens 




Dołączyła: 02 Lut 2009
Posty: 692
Skąd: Lublin

Rover 25

Wysłany: Sro Sie 25, 2010 17:55   

Fajnie sie rozwija dyskusja wiec moze dodam co zrobilam i dlaczego :grin: .
Zaznaczam, ze to co napisze to jest tylko moje osobiste zdanie i nikogo nie zamierzam na sile przekonywac ze mam racje ;) .

Naklejka ma wymiar 50,5cm/2,3cm czyli jest dluga i waska.
Czcionka zastosowana na obecnych naklejkach jest czcionka szeryfowa, o jednakowej wielkosci na calej naklejce. Wysokosc 9 mm czyli ok. 40 punktow.
Czcionka w moim projekcie jest bezszeryfowa i jej wielkosc zostala zroznicowana - wiekszy adres internetowy (tu wystepuja 2 wielkosci czcionek aby zwrocic uwage na nazwe ROVER- wieksza litera o wysokosci 14 mm czyli prawie 58 punktow) i mniejszy opis (jedna wielkosc - 8,5 mm - 34 punkty). Zyskujemy na czytelnosci adresu - jako najwazniejszego elementu ktory przyszly delikwent ma przeczytac i zapamietac ale tracimy na opisie klubu.
Kosztem dodania 2 logotypow zostal zmniejszony opis klubu ale tym samym element graficzny w postaci polaczonych czarna linia 2 logotypow zwraca uwage i "sciaga" wzrok.
Nie oszukujmy sie - nikt z odleglosci 4 metrow nie jest w stanie tego przeczytac a jesli samochody sa w ruchu tym bardziej. Mozemy liczyc tylko na to, ze przeczyta ktos stojacy za nami na swiatlach i to nie za blisko ;) .
MOIM ZDANIEM - uzyte kolory sa bardzo jaskrawe/kontrastowe a podzial czarny/zolty bardzo charakterystyczny. Wielokrotnie zwracal moja uwage nawet wtedy gdy inny sympatyk smigal dosyc daleko. OSOBISCIE jestem przeciwniczka reformowania tego co dobrze dziala. Mozna dyskutowac - fajne, stylowe, wypieszczone autka a tu nagle taka "zarowa" pod tablica - ale jednak spelnia swoje zadanie. Mozna probowac robic projekty bardziej stylowe lub bardziej kolorowe - na stronie np. firmy UTAL mozna sie zapoznac z mozliwosciami i sprobowac zaprojektowac cos innego :mrgreen: . Znam tez takich, ktorzy znakuja swoje auta tylko naklejka klubowa i jezdza na oryginalnych ramkach od dilera lub tez kupuja chromowane ramki.
Zalaczam takze podgladowke proponowanego liftu, by latwiej bylo ocenic czy jest sens cos zmieniac. Jestem przeciwna umieszczaniu logo klubu przed www - jest za male i nie bedzie widoczne na tym tle, zjada takze duzo miejsca i za duzo sie robi znaczkow ;) - to ten pasek na samym dole.
ojj mam nadzieje, ze nie zamotalam za bardzo :roll:
pozdrawiam
Marta
 
 
 
Marman 



Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 69
Skąd: Dobre



Wysłany: Sro Sie 25, 2010 17:59   

kasjopea napisał/a:
Jak mi się coś nie podoba, to nie naklejam.

Racja :wink: Perez, właśnie coś takiego miałem na myśli,naklejki ładne i estetyczne.
_________________
Pozdrawiam Mariusz
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink