Forum Klubu ROVERki.pl :: [R 45] Prosze o opinie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R 45] Prosze o opinie
Autor Wiadomość
gregus30 



Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 7
Skąd: Wrocław



Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 13:37   [R 45] Prosze o opinie

Witam!
Prosze o opinie na temat tego wozka:

http://szukaj.pl.mobile.e...r=1&tabNumber=1


Czy w tej cenie jest oplacalne sprowadzenie go? Z tego co udalo mi sie ustalic to przeplywomierz masy powietrza kosztuje okolo 800 zl do tego modelu (jest uszkodzony w tym akurat samochodzie).
Jesli ta cena za wysoka to prosze o podanie rozsadnej ceny za ten wozek, zebym wiedzial do jakiej mam zbijac.

z gory dzieki za pomoc

pozdrawiam
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 13:37   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
bociannielot 
Moderator




Pomógł: 142 razy
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 14:09   

Co do przepływki, to można zaoszczędzić, czyszcząc ją np w benzynie ekstrakcyjnej, lub jeśli to nie pomoże zakupić przepływkę od Astry/Fiata i przełożyć sam wkład - mieścisz się wtedy w 300PLN-ach.
Pozdro :!:
 
 
 
gregus30 



Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 7
Skąd: Wrocław



Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 14:34   

a co powiesz na temat ceny tego wozka z tym wyposazeniem?

ps. jak kreuja sie ceny czesci ekspolatacyjnych do tego modelu (w tzw standardzie czy sa wyzsze) i jak z dostepnoscia ?
 
 
bociannielot 
Moderator




Pomógł: 142 razy
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 14:46   

Co do ceny to nie znam się na tym modelu za bardzo, wiem że jeśli chodzi o części to ktoś kiedyś narzekał na forum że do 45-ki po lifcie miał problemy dostać niektóre z nich, ale to było do benzyniaka. Ceny części nie powinny być nieziemsko drogie, aczkolwiek to Diesel więc jak coś pójdzie to może będziesz musiał zabulić i to dużo. Wyposażenie nie jest jakieś z górnej półki, mógłbyś po negocjować jednak cenę. Niby tylko przepływka, ale dolicz sobie jeszcze 1500 za rejestrację, przywieźć trzeba - to też koszt jest :ok: . No i jaką masz gwarancję że pojedziesz i okaże się że to nie tylko przepływka?
 
 
 
gregus30 



Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 7
Skąd: Wrocław



Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 15:14   

wiem, wiem z dieslami roznie bywa ;)

w takim razie czekam na odpowiedz jakiegos wlasciciela 45tki.

dzieki z odpowiedz
 
 
magneto 




Pomógł: 80 razy
Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1047
Skąd: Nakło Śląskie



Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 16:57   

Po ten samochód masz 600 km.Jadąc dieslem spalisz około 60l x4.1zl =około 250 zł.
Wiec nawet jakby na miejscu okazało by sie że nie jest warty tych pieniędzy dużo nie stracisz.Sam chcialem po niego jechać ale blokuje mnie corolla na która nie ma chetnych :wink:
(mojej żonie sie spodobała i nie chce jej sprzedać)
Wracając do auta to widac że zderzak z tyłu trochę wisi. Felgi tez chyba nie są oryginalne.
Mobile.de monitoruje na bierząco więc mogę stwierdzić że coś musi byc nie tak bo bo ogłoszenie autka trochę już tam wisi Mimo wszystko dla mnie to nie był by problem pojechać na miejsce i sie przekonac
 
 
 
gregus30 



Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 7
Skąd: Wrocław



Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 19:18   

ja raczej rezygnuje z tego zakupu. po rozmowie z mechanikiem ktory stwierdzil ze jak przeplywomierz walniety to tez kilka innych czescie prawdopodobnie bedzie do wymiany, co juz raczej przekroczy moj budzet...

co do zderzaka to tez to zauwazylem. odnosze tez wrazenie jakby klapa od bagaznika albo byla niedomknieta albo cos z nia nie tak

pozdrawiam
 
 
tronsek 




Pomógł: 289 razy
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 19:36   

gregus30 napisał/a:
po rozmowie z mechanikiem ktory stwierdzil ze jak przeplywomierz walniety to tez kilka innych czescie prawdopodobnie bedzie do wymiany
:hmm: Ciekawe jakich części. Nie ma żadnego związku uszkodzenia przepływki z uszkodzeniami innych części.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
gregus30 



Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 7
Skąd: Wrocław



Wysłany: Czw Wrz 02, 2010 21:01   

co tu duzo mowic... ja jestem raczej zielony w temacie. opinie byla zasiegana przez posrednika takze bezposrednio z mechanikiem nie rozmawialem. sprobuje "pognebic" go jjeszcze raz i dopytac o co dokladnie mu chodzilo.

dla mnie bardziej niepokajaca ze wzgledu na koszty jest ta niedomknieta klapa bagaznika (ktora moze okazac sie po prostu niedomknieta a nie uszkodzona) i obsuniety zderzak (tutaj tez prawdopodobienstwo jest male ze po prostu wysunal sie z zaczepu).

[ Dodano: Czw Wrz 02, 2010 18:02 ]
pognebilem kolege i okazalo sie ze mechanik mowil ze skoro napisane jest ze przeplywomierz jest walniety to znaczy ze samochod ma spadek mocy, a skoro tak jest to rownie dobrze to moze byc turbo albo cos innego. stad ten galimatias...

byc moze szkocze obczaic wozek. jakbyscie mogli napisac co dokladnie w tym modelu (poliftowym) zobaczyc, to bylbym wdzieczny.

[ Dodano: Czw Wrz 02, 2010 20:39 ]
a co myslicie o tym ? :

http://otomoto.pl/rover-4...-C14642916.html
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [MG ZT] Proszę o opinię
marglu8049 Chcę kupić ROVERka 8 Sob Sie 25, 2012 15:06
sash997
Brak nowych postów [R75] Proszę o opinie.
rafcio88 Chcę kupić ROVERka 1 Nie Lip 06, 2014 15:24
komarek
Brak nowych postów [MG ZR] proszę o opinię
j0zek Chcę kupić ROVERka 8 Wto Cze 04, 2013 09:00
j0zek
Brak nowych postów [MG ZT] Proszę o opinię
szpynior Chcę kupić ROVERka 0 Czw Kwi 04, 2013 11:49
szpynior
Brak nowych postów [MG ZS iDT] Proszę o opinię
Gość Chcę kupić ROVERka 3 Sob Lis 20, 2010 21:37
borek88



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink