Forum Klubu ROVERki.pl :: [R75] Wentylator chłodnicy - wiatrak
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: apples
Sob Maj 21, 2011 22:06
[R75] Wentylator chłodnicy - wiatrak
Autor Wiadomość
Bulway 




Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 114
Skąd: Warszawa



Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 10:32   [R75] Wentylator chłodnicy - wiatrak
Typ: CDT Rodzaj silnika: diesel Pojemnosc silnika: 2.0 Rok produkcji: 1999

Witam, aby nie przedłużać dla tych co nie lubią długich wstępów - potrzebuje informacje gdzie najtaniej kupić wentylator (samo śmigło - plastik) lub wentylator z obudową (śmigło + więcej plastiku), oraz hmm... no właśnie, co jeszcze...


Rys zdarzenia (długi wstęp)

Jechałem sobie elegancko na Szczecin (jakieś 500km od domu) a że trasy nie znalem to zjechałem sobie na jakiś dziki parking (przed jakimś budynkiem, kilka osób tam parkowało wiec podjechałem, wyciągnąłem mape, bylo ok, wiec w drogę. Wyjeżdzając, widziałem ze asfalt jest wyzej niz ten parking, ale postarałem sie wyjechać w niższym miejscu, niestety nie dość niskim. Dosłownie zaryłem się w asfalcie przodem, brzdęki warkot niemiłosierny. Nie wiedziałem co tam, gdzie tam więc załatwilem sobie szybko holowanie do najblizszego warstatu. Wyciągneli w 3 d... plasiku, jako że w dziecińswie puzzle układalem to poznałem że to wiatrak od chłodnicy. Według panów na warsztacie to jedyny uszczerbek, ale że Panowie nie zauważyli urwanego otwierania od maski przedniej, i podejrzewam ze razem z wiatrakiem poszła jego plastikowa obudowa, toteż chciałem się Was zapytać, co tam jeszcze mogło się uszkodzić przy takim uderzeniu, co musze sprawdzić, na co zwrócić uwagę. Co jest takiego w poblizu tego wiatraka co moglo jeszcze popękac lub sie jakos odkształcić.
Auto oczywiście jest na chodzie, wyciagneli mi strzępy wiatraka i wrocilem do domu, trasa 500km bez zastrzeżeń, ale czas naprawić szkody.


Ciekawy rys prawny.
Zrobiłem zdjęcia tego parkingu, załatwiłem że facet podpisał mi że był swiadkiem że to w tym miejscu auto się unieruchomiło... ale koleś, który mnie holował nie chciał podpisać (niestety nie mam nic z wyjątkiem OC, ale można się domagać od właściciela drogi odszkodowania) poniewaz facet od holowania nie podpisał, wezwalem policje zeby spisala protokół. Przyjechali po chwili, obejrzeli i wyjątkowo miły #$%^& znaczy Pan policjant poinformował mnie że właściwie to ...uwaga..... "jakby tam była linie ciągła to by mi mandat wypisał" (lini ciągłej nie bylo oczywiscie), i że to nie jest ani parki, ani zatoczka... ("no on wie że jest, bo od 10 lat to ludzie tu parkują"), ale nie ma oznaczeń, wiec jest to zwykle pobocze i jak chce od niego protokół to on mi wypisze, ale mnie umieści jako osobe winną temu wypadkowi, bo to w świetle prawa zwykle pobocze jest i to ja wjechalem na nie. Więc moja wina.

dramatto..
Ostatnio zmieniony przez kasjopea Wto Lis 23, 2010 14:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 10:32   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
apples 




Pomógł: 564 razy
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 14:48   

Bulway napisał/a:
(samo śmigło - plastik)
http://allegro.pl/listing...C5%82o+Rover+75 lub nowe http://www.rimmerbros.co.uk/Item--i-GRID001602
Ewentualnie poszukaj na szrocie.
 
 
Bulway 




Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 114
Skąd: Warszawa



Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 15:11   

szrocie??
a śmigła są różne, czy nie ważne czy diesel czy benzyna?
 
 
 
apples 




Pomógł: 564 razy
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 15:15   

Bulway napisał/a:
szrocie??
Używane np.: od anglika. :wink:
Bulway napisał/a:
a śmigła są różne, czy nie ważne czy diesel czy benzyna?
To samo.
 
 
Bulway 




Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 114
Skąd: Warszawa



Wysłany: Sro Lis 24, 2010 16:19   

ok, części wymienione, nic więcej się nie stało, temat do zamknięcia :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [MG ZT] Wiatrak chłodnicy
cino20 Rover serii 75, MG ZT 4 Nie Kwi 19, 2009 10:56
martens
Brak nowych postów [R75] Nie włącza się wiatrak chłodnicy
adam Rover serii 75, MG ZT 23 Sob Wrz 29, 2018 14:16
feldbahn75
Brak nowych postów [R75] Wentylator chłodnicy załącza sie na zimnej chłodnicy?
Rover_75_1_8_t Rover serii 75, MG ZT 11 Sob Lis 09, 2013 19:02
domel101
Brak nowych postów [R75] Wentylator Chłodnicy
sapper87 Rover serii 75, MG ZT 3 Nie Sie 07, 2016 15:55
longer86
Brak nowych postów [R75] Wentylator chłodnicy
Maciej23 Rover serii 75, MG ZT 3 Wto Mar 03, 2015 16:46
Maciej23



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink