Forum Klubu ROVERki.pl :: ROVER 45 Z HOLANDII - warto? jakiego wyboru dokonac...??
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
ROVER 45 Z HOLANDII - warto? jakiego wyboru dokonac...??
Autor Wiadomość
adamswiety 



Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 2
Skąd: warszawa



Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 00:34   ROVER 45 Z HOLANDII - warto? jakiego wyboru dokonac...??

witam serdecznie

od kilku miesiecy szukam auta (zapotrzebowanie na dojazdy na warszawska uczelnie). analizuje, przebieram, wybieram, eliminuje... czekam tylko na upragniona czynnosc KUPUJE. przebrnalem przez dziesiatki ofert aut: ekonomicznych, tanich, drozszych, lepszych, gorszych. otarlem sie o kupno VW Golfa i glownie na tym modelu skupilem swoja uwage. az do dzis gdy natknalem sie na opinie i dane aut marki Rover. opinia pewnego pana o Roverze jako o samochodzie z dusza, z ktorym trzeba wziac slub i dobrze go poznac a bedzie sluzyl dlugo i szczesliwie rozgrzala mnie:)
zaglebilem sie nawet w historie modeli i koncernu...
teraz pozostaje zadac pytanie i udzielic obiektywnej odpowiedzi czy szukac MAGICZNEGO Rovera czy wrocic do Golfa i drazyc temat auta z Niemiec. mianowicie prosze o pomoc znawcow ROVERkow czy sprowadzenie samochodu (diesla) z Holandii (bo mam dogodna okazje) to dobry pomysl, czy ich stan techniczny jest lepszy niz tych z np. Niemiec, czy ceny, przebiegi sa realne? czy szukac w polsce? jaki Rover bylby najlepszy na dojazdy na uczelnie?

podaje link na ciekawa wyszukiwarke holenderska marktplaats.nl
http://kopen.marktplaats....1&av[27][d]=130

z gory dziekuje za pomoc
pozdrawiam
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 00:34   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Alexi 




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 584
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 45

Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 01:13   

Sam tydzień temu kupiłem Holendra. Nie jest co prawda tak zadbany jak NIEMCE ale i nie jest tak dobity jak włoch lub francuz. Za mojego dalem 11.400
_________________
0-100 km/h - 8,25 sec!
'Nie pałuj gdy silnik Twój zimny jest'
 
 
magneto 




Pomógł: 80 razy
Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1047
Skąd: Nakło Śląskie



Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 12:58   

alexi napisał/a:
Nie jest co prawda tak zadbany jak NIEMCE

Nie każdy niemiec dba.Zalezy jak trafisz.

adamswiety, popieram pomysł sprowadzenia auta na własną rękę.Pomijasz handlarzy którzy tam kupuja najtańsze egzemplarze żeby zarobic jak najwięcej.Jak sie temu bliżej przyjżeć to można zauważyć że niektóre auta z ogłoszeń z holandii czy niemec są droższe od takich samych oferowanych na naszym rynku.

adamswiety napisał/a:
czy sprowadzenie samochodu (diesla) z Holandii (bo mam dogodna okazje) to dobry pomysl,

tak samo jak u nas musisz patrzec co kupujesz bo tam tez sie zdażają zajechane silniki

adamswiety napisał/a:
czy ceny, przebiegi sa realne?

Cena jest odpowiednia do stanu auta ,chociaż zdażają się okazje
Przebiegi są bardziej realne tam niz w autach u handlarzy w kraju gdzie wszystkie 10cio latki maja 150 albo 180tyś przebiegu

adamswiety napisał/a:
czy szukac w polsce?

Mozesz szukać,dużo okazji jest w Płocku i Drezdenku :lol:
 
 
 
made07 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 46
Skąd: Wrocław

Rover 200

Wysłany: Pią Paź 01, 2010 02:14   

jeśli szukasz auta po to aby dojeżdzać nim tanio na uczelnie to na pewno lepszy bedzie golf. Na pewno myslisz nad 4ką wiec 1.9 TDI 100 kM będzie najlepszy. Jednak ja osobiści szukając akutka chciałem mieć coś innego niż pół polski, autko ktore ma to cos i wybrałe roverka :) no i oczywiście nie żałuje :) Nie wiem zbyt duzo o 45 bardzo kuszący jest silnik 1.8 120kM lub 2.0 V6 150 kM wszystko w benzynie. przynajmnie mnie one by interesowaly:) choc o v6 to cieżko.

Ogólnie: golf czy r45- zdecydowanie ja wybieram 45 :)
 
 
 
borsi 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 747
Skąd: Poznań Koło

Rover 400

Wysłany: Pią Paź 01, 2010 09:59   

KOcham Rovera . Ale trzeba o auto dbać posiedzieć z nim "porozmawiać" :)
http://auto.marktplaats.n...fta_ind=10&fs=1

Ten R jest przepiękny !
W holandii są auta z gazem nie wiem jak reflektujesz ale gaz is Gut :)
Co do golfa. Nie wiem ale przebieg 150 tys w golfie w dieslu jest dla mnie smieszny .
Choć to auta do rżnięcia....
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
adamswiety 



Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 2
Skąd: warszawa



Wysłany: Pią Paź 01, 2010 11:04   

opieram sie glownie na danych z autocentrum.pl tam przegladam raporty spalania i opinie uzytkownikow. wydaje mi sie ze to rzetelne zrodlo. Rover ma to cos. pod akademikiem stoi kilka golfow i jeden rover 75. golf jak golf, a rover... klasa, przykuwa uwage. stwierdzilem ze nie bede czekal na auto z holandii bo musialbym czekac do grudnia a teraz jest mi potrzebne w wiekszym stopniu.

takze teraz licze na pomoc co do kupna w polsce. na co szczegolnie zwracac uwage, gdzie szukac, (moze glupio brzmi) ale gdzie handlarze nie robia w h**a, moze ktos ma zaufane zrodlo. ciagle waham sie jaki model wybrac. chcialbym zmiescic sie w 15tys zl, a przy tym miec ekonomiczne i z dusza auto.
pozdrawiam

[ Dodano: Pią Paź 01, 2010 11:04 ]
cofam pytanie na co szczegolnie zwracac uwage :grin: dopiero teraz zaglebilem sie w cale forum.
 
 
borsi 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 747
Skąd: Poznań Koło

Rover 400

Wysłany: Pią Paź 01, 2010 14:15   

diesel benzyna ? uwaząj na auta z drezdenka płocka gniezna i pleszewa oraz wszystkie inne miasta które nie wymieniłem xD
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
made07 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 46
Skąd: Wrocław

Rover 200

Wysłany: Pią Paź 01, 2010 16:36   

za 15 tys jakąś ladne 45tke napewno znajdziesz:) radzialbym omijać handlarzy i kupic auto od normalnego właściciela ktory chce zmienic auto :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów Rover 45, 1.8 w gazie z Holandii - czy warto?
76magg Chcę kupić ROVERka 6 Czw Wrz 12, 2013 22:42
flapjck1
Brak nowych postów [MG MGF] Zanim dokonam wyboru i kupię- parę pytań
19alhambra Chcę kupić ROVERka 8 Czw Maj 09, 2013 22:55
Tomek001
Brak nowych postów R [400] Prośba o ocenę - auto z holandii
elrafal Chcę kupić ROVERka 1 Pon Mar 28, 2011 20:27
tronsek
Brak nowych postów [Rover 25] Warto?
LastAttack Chcę kupić ROVERka 3 Pon Paź 21, 2013 22:11
Julek



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink