Forum Klubu ROVERki.pl :: Kiedy bdzie jakis ogolnopolski zlot w krakowie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Kiedy bdzie jakis ogolnopolski zlot w krakowie
Autor Wiadomość
Perez 




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 1787
Skąd: Warszawa - Centrum

Rover 600

Wysłany: Wto Mar 29, 2011 12:39   

Ja też lubię jeździć, nie chciałbym już zlotu np. w Woli Duckiej, gdzie miałem kilkadziesiąt kilometrów. To psuje całą wyprawę, przygodę itp.
Jednakże zdaję sobie sprawę, że centrum Polski jest najlepszym rozwiązaniem, ale może latem zrobilibyśmy coś na mazurach?
_________________
Miałem już około 25 samochodów różnych marek i narodowości. Z Roverków to: 620i LP
G, 623Si Lux LPG, 820Ti coupe, 620Ti, teraz czas na roverkowego diesla, czyli 45 IDT...
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Mar 29, 2011 12:39   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Sro Mar 30, 2011 08:25   

Tylko znajdź tor/lotnisko na Mazurach :)
 
 
martens 




Dołączyła: 02 Lut 2009
Posty: 692
Skąd: Lublin

Rover 25

Wysłany: Sro Mar 30, 2011 09:11   

Rzeczywiscie nie mozna poszalec z wyborem, link do opisu lotnisk oraz mapa:

opis lotnisk




ale mam pewnosc, ze Szanowny Zarzad znowu znajdzie jakies fajne miejsce ;) .
Mam takze cicha nadzieje, ze nie bedzie to 3-5 czerwca - juz wiem, ze w tym terminie nie pojade :bezradny:
 
 
 
adamsky 




Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Wrocław

Rover 45

Wysłany: Sro Mar 30, 2011 09:19   

no to może Smoleńsk... ? :P
Lotnisko w Szczytnie jest ponoć nie czynne, ale to trzeba by sprawdzić i pogadać albo z Kurpiami albo z naszymi mazurskimi kolegami/koleżankami.
Wszystko jest do zrobienia :) - kwestia czasu i pieniędzy ;)

http://pl.wikipedia.org/w...zczytno-Szymany
_________________
Driving is believing !
 
 
 
greg-si 
Klubowicz





Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 3530
Skąd: ze wschodu

Rover 400

Wysłany: Sro Mar 30, 2011 15:23   

martens, na tej mapce nie ma wszystkich lotnisk. Jest lotnisko w Olsztynie, Ułęży a i pewnie jeszcze kilka by się znalazło.
_________________
R400 1.4, R620Ti, R420Si, R400 2.0 Turbo, R200 Coupe, R800 Coupe Turbo ->
R200 Coupe Turbo & V8
 
 
kepo 




Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 100
Skąd: Ostrołęka

Rover 600

Wysłany: Sro Mar 30, 2011 15:49   

W szymanach odbywaja sie zloty i imprezy motocyklistow wiec pewnie nie problem zorganizowac samochodowy zlocik rowniez
 
 
Perez 




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 1787
Skąd: Warszawa - Centrum

Rover 600

Wysłany: Sro Mar 30, 2011 16:53   

Ja bym najbardziej chciał się wstrzelić tak jak nigdy mi się nie udało, czyli niedługo po 5.
_________________
Miałem już około 25 samochodów różnych marek i narodowości. Z Roverków to: 620i LP
G, 623Si Lux LPG, 820Ti coupe, 620Ti, teraz czas na roverkowego diesla, czyli 45 IDT...
 
 
adamsky 




Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Wrocław

Rover 45

Wysłany: Sro Mar 30, 2011 18:57   

no to jest już koncepcja :)
teraz kwestia samego planowania i organizacji i wyrażenia chęci :)
_________________
Driving is believing !
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Sro Mar 30, 2011 22:34   

greg-si napisał/a:
martens, na tej mapce nie ma wszystkich lotnisk. Jest lotnisko w Olsztynie, Ułęży a i pewnie jeszcze kilka by się znalazło.


Lotnisko w Ułęży bym skreślił. Jakakolwiek umowa z właścicielem terenu nie jest wiążąca. Jeśli organizator zlotu, nie chce zostać z przysłowiową "ręką w nocniku", niech nie myśli o lotnisku w Ułęży...

Rajd, który odbywał się w Woli Duckiej, miał kończyć się na lotnisku w Ułęży... Ba nawet pod wolny termin lotniska był dostosowany był cały zlot i termin organizacji rajdu i trasa rajdu. Polecam natomiast współpracę z http://www.abj.waw.pl (tor i organizacja próby sportowej) i http://www.stadobaranow.pl (organizacja rajdu) . Moim zdaniem pełen profesjonalizm przed, w trakcie i po imprezie.

[ Dodano: Sro Mar 30, 2011 22:34 ]
P.S. Wiem, wiem: nie zero... nie trzy... TYLKO 5 KOMINÓW!!! :)
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Sro Mar 30, 2011 23:05   

Tomi napisał/a:
http://www.stadobaranow.pl


Stado Baranów jak najbardziej na tak :ok:

cyt. by w/w:

,,- o Citroen C3. Tak, Tak- porządny brytyjski samochód :hahaha:
 
 
zefir 




Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 147
Skąd: Tczew

MG ZS

Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 15:32   

wszystko ładnie pięknie. nawet odległość mnie nie zabija Tczew->Jaszowiec 589km :)
tylko jedno zasadnicze pytanie: kiedy mniej więcej ten zlot miałby być?
 
 
adamsky 




Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Wrocław

Rover 45

Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 17:35   

zefir napisał/a:
wszystko ładnie pięknie. nawet odległość mnie nie zabija Tczew->Jaszowiec 589km :)
tylko jedno zasadnicze pytanie: kiedy mniej więcej ten zlot miałby być?


Prima Aprilis ;)
_________________
Driving is believing !
 
 
 
Drabik 



Dołączył: 18 Lip 2009
Posty: 49
Skąd: Kraków



Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 21:25   

Mam pewien pomysł - mianowicie:
Szkoła Jazdy Subaru przy automobilklubie w Kieleckim...Mój były prcodawca zorganizował nam kursy w środku zimy służbowymi autami na zasadzie szkolenia 1-go poziomu. Nie wiem ile kosztowało, ale chyba można wynająć tor. Opieka jest na miejscu, instruktorzy również, plus różne nawierzchnie. Może nie porywa wielkość toru ale...jest. Jeśli ktoś tamtędy jeździ lub jest z tamtych stron może zaglądnąć i zapytać sie o cennik.

Lotnisko w Krakowie na Czyżynach...ok, też opcja...ale nie jeden opony zostwił na drutach. Stan sie pogorszył, więc w razie "w" dobrze mieć znajomego z laweta :P

Pozdrawiam
_________________
Krakowianin :)
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 21:36   

Wydaje mi się, że w tej chwili jest już trochę za późno na propozycje. Znając terminarzy takich miejsc jak lotniska, trzeba było sprawę załatwiać w lutym lub najpóżniej w marcu. Zlot zapewne odbędzie się w maju lub czerwcu i zapewne wkrótce dowiemy się konkretów.

Natomiast sprawa jesiennego jest jeszcze otwarta, jednak decyzja o organizacji (kto? gdzie? jak?) zapadnie na najbliższym zlocie (gdyż chyba szykują się wybory do Zarządu.
 
 
mgzr160 




Dołączył: 01 Sie 2010
Posty: 69
Skąd: Łapanów

MG ZR

Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 22:47   JA proponuje cos w rodzaju kjs naszymi roverkami i mg

Witam a ja proponuje cos w stylu kjs naszymi sprzetami AUTOMOBIL KLUB SLASKI na terenie gminy Łapanów organizuje cos w tym stylu mam znajomosci z nimi bardzo dobre i cos w takim stylu moznabylo by zorganizowac przykladowe trasy mozna znależć na youtubie wpisujac "kjs Łapanów" kto bylby chetny na cos takiego :) zorganizowali bysmy pokaz naszymi sprzetami a w nastepnej kolejnosc mozna byloby zagoscic na Zalewie w Łapanowie i troche zabalowac :)osoby ktore chcialyby cos wypic moga zostac w domkach letniskowych .Mysle ze cena takiej imprezy niebyla by duza tylko kwestia ile osob bylo by chetnych na cos takiego ?Co myslicie o moim pomysle ??
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz
 
 
adamsky 




Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Wrocław

Rover 45

Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 23:15   

mgzr160 napisał/a:
czekam na odpowiedz

w przyszłym roku, będziesz mógł poddać temat pod dyskus, bo
Tomi napisał/a:
trzeba było sprawę załatwiać w lutym lub najpóżniej w marcu.

jak dla mnie opcja spoko, nawet nie wiem gdzie jest Twoja miejscowość ale gdyby była nawet za suwałkami 50 km to by mi to nieprzeszkadzało :)
_________________
Driving is believing !
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 10:12   

KJS fajna sprawa, dla kogoś, kto to lubi. Zlot Ogólnopolski musi być dopasowany pod preferencje niemal wszystkich. Tutaj przyjeżdżają osoby, które mają ochotę wyłącznie zintegrować się z innymi, pobalować kulturalnie kilka dni. Przyjeżdżają tacy, którzy chcą pobawić się w rajd na orientacje, który jeśli jest dobrze zaplanowany przynosi niesamowitą frajdę i niemal wszyscy się dobrze bawią. Przybywają również tacy, którzy mają żyłkę rajdowca i chcą sprawdzić się na torze. Na zamkniętym, bezpiecznym terenie udział bierze 1/3 z wszystkich przyjeżdżających na Zlot. Reszta obserwuje z boku, kibicuje, ale sami nie chcą brać udziału, bo najzwyklej w świecie nie kręci ich to lub szkoda im po prostu auta.

Specyfika KJSów polega na przeprowadzaniu trasy także po drogach publicznych, z zachowaniem przepisów ruchu drogowego ;) Nawet zamknięta dla innych, niesie za sobą pewne ryzyko, szczególnie dla niedoświadczonych kierowców. Myślę, że gdyby to była forma atrakcji na zlocie, pewnie z tej 1/3 skorzystałoby niewielu lub ich przejazd byłby zbliżony do tego, jaki zaprezentował w Jachrance Tomi startując swoim cabrio :)
Na Zlocie więcej odbiorców znalazłoby coś w rodzaju szkolenia techniki jazdy...

Jako forma zlotu ogólnopolskiego to chyba raczej ciężko będzie.
Natomiast jako forma spotu, z odpowiednio wcześniejszą ankietą mogłaby wypalić i znalazło by się parę osób chętnych do takiej imprezy. Za pewne nie dla samej marki Rover/MG, ale także z innymi.

adamsky8811 napisał/a:
Tomi napisał/a:
trzeba było sprawę załatwiać w lutym lub najpóżniej w marcu.

jak dla mnie opcja spoko, nawet nie wiem gdzie jest Twoja miejscowość ale gdyby była nawet za suwałkami 50 km to by mi to nieprzeszkadzało :)

Cytujesz Tomiego, ale rozumiem, że odpowiadasz mgzr160 ? :)
Nie wiem czemu piszesz o 50 km za Suwałkami (w którą stronę) ? :)
Chodzi o odległość Wrocław - 50km za Suwałkami w stronę północny-wschód ? ;)
Jeśli chodzi o teren i drogi, to KJS byłby tam naprawdę warty zorganizowania.
Fajne drogi, nawet bez dziur, dużo zieleni i wody. Nawierzchnia asfaltowa lub szutrowa, w zależności od specyfikacji rajdu. Bywam w tamtych rejonach kilka razy w roku, o różnych porach i naprawdę kusi, żeby się sprawdzić - ale jak pisałem, dla tych, co czują ten klimat. Mnie też lokalizacja by nie przeszkadzała.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
adamsky 




Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Wrocław

Rover 45

Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 10:22   

MaReK napisał/a:
Cytujesz Tomiego, ale rozumiem, że odpowiadasz mgzr160 ? :)
Nie wiem czemu piszesz o 50 km za Suwałkami (w którą stronę) ? :)
Chodzi o odległość Wrocław - 50km za Suwałkami w stronę północny-wschód ? ;)
Jeśli chodzi o teren i drogi, to KJS byłby tam naprawdę warty zorganizowania.


dokładnie :) odpowiadałem mgzr160 cytując Tomiego.
a walnąłem tak o tych 50km za suwałkami ( nawet w każdą stronę ), bo po pierwsze będzie to mój pierwszy zlot, a po drugie taki KJS byłby bardzo fajny, choć tak jak pisałeś część osób po prostu by nie wystartowała, ze względu na auto, braki w umiejętnościach czy też inne powody.
Nie mniej jednak propozycja kolegi mgzr160 przypadła mi do gustu.

a jak już mówimy o suwałkach, to uważam, że znaczna część woj. warmińsko-mazurskiego, jeśli chodzi o stan dróg nie jest tragiczna i całkiem fajnie się tam jeździ ;) za wyjątkiem jazdy z Wrocławia o 3 nad ranem w gęstej mgle :P

[ Dodano: Pon Kwi 18, 2011 10:22 ]
MaReK napisał/a:

Jako forma zlotu ogólnopolskiego to chyba raczej ciężko będzie.
Natomiast jako forma spotu, z odpowiednio wcześniejszą ankietą mogłaby wypalić i znalazło by się parę osób chętnych do takiej imprezy. Za pewne nie dla samej marki Rover/MG, ale także z innymi.


myślę że gdyby to zoorganizować z pewnym wyprzedzeniem, to ja, jako osoba z Wrocławia, z chęcią też bym się przejechał, bo i nocleg na mazurach mam i taka atrakcja też nie prędko się zdarza :)
_________________
Driving is believing !
 
 
 
mgzr160 




Dołączył: 01 Sie 2010
Posty: 69
Skąd: Łapanów

MG ZR

Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 20:23   

a co do szkolenia techniki jazdy moglbym zalatwic szkolenie z prawdziwymi rajdowcami np: Michal i Grzegorz Bębenek juz raz prowadzili szkolenie .Zabalowac tez bylo by gdzie i nawet jest to fajne miejsce cisza spokoj woda i wszystko gra. Owszem pewno niewszystcy chcieli by wziasc udzial w czym takim jak kjs ale przeciez wiekszosc w takim poczatkujacym sporcie chodzi o umiejetnosci . Na terenie Łapanowa nie ma placy jest jedynie odcinek np z szykanami dzieki temu niejezdzimy w okol pachołków tylko jest to duzo lepsze . Inne atrakcje owszem moglibysmy zorganizowac tylko musial by ktos podsunac pomysly co to tego by chcial . Mysle ze jest to pomysl godny przemyslenia . Macie jakies dodatkowe pomysly na atrakcje?
 
 
Harry 


Członek Zarządu


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 2816
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 22:59   

coś wiadomo o konkretnym terminie ?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink