Forum Klubu ROVERki.pl :: Witam z Będzina ;)
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Witam z Będzina ;)
Autor Wiadomość
przemyk1984
[Usunięty]






  Wysłany: Czw Gru 16, 2010 18:13   Witam z Będzina ;)

Witam wszystkich fanów i posiadaczy ROVERków. Mam swojego Rovera 220 SDi od stycznia tego roku o stronie słyszałem od kolesia, który mi go sprzedał. Wczoraj miałem mały problem z samochodem mianowicie zamarzło mi paliwo jak wracałem z pracy. Przyjechal kolega i mnie scholował. Dojechałem na stację i spotkałem tam jednego z Waszych klubowiczów, który w parę minut opowiedział mi o tym do jakiej rangi urosło zainteresowanie tą marką i jaką zgraną grubę tworzycie. Jak sobie pomagacie na drodze, spedzacie razem czas i tego typu rzeczy. Zaciekawiło mnie to i też chciałbym dołaczyć do tego grona. Wiem coś troche o takim życiu klubowym bo od kilku lat śmigam na motocyklu w klubie. Też jeździłem po kraju i po Europie i widziałem jak pasja może połączyć osoby, ktore się nie znają. Jeżeli u Was jest tak samo to już mi się podoba. Wybaczcie Wszyscy to moje rozbudowane przywitanie ale chciałem pokazać co mnie zainteresowało do zarejestrowania się na forum i jeszcze raz witam wszystkich posiadaczy RoverRów
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Gru 16, 2010 18:13   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
leszczu 




Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 8942
Skąd: Białystok

Rover 200

Wysłany: Czw Gru 16, 2010 18:15   

Cześć :grin: .
_________________
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, PROGRAMOWANIE PILOTA ROVER/MG
CZĘŚCI http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=75342
 
 
darek_wp 




Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 1651
Skąd: Maciejowa, Nowy Sącz



Wysłany: Czw Gru 16, 2010 18:32   

Witaj w gronie roveromaniaków :smile:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
przemyk1984
[Usunięty]






Wysłany: Czw Gru 16, 2010 19:10   

Roveromaniak hihi tego jeszcze o sobie nie mogę powiedzieć. Zanim kupiłem moją
220-stke bardzo chorowalem na MG ZR do 2004 roku tego w budzie 25-tki ale niestety brak kasy sprawił, że musiałem zejśc troche niżej. Ale kiedyś napewno dozbieram kasiore i będą szczęśliwym posiadaczem tego modelu a co za tym idzie przeistoczę się w roveromaniaka czy MGeromaniaka hihihihihi :DDD
Póki co muszę zadbać o ten, który mam a nie ukrywam mam tam kilka rzeczy do zrobienia, ktore wydaje mi się usunąć/naprawić dzięki Waszej pomocy i informacją zawartym na tym forum. Mam dośc duży problem z zamarzaniem ropy i już kilka razy się stało na mrozie i czekało aż ktoś scholuje :))) czasem żałuję, że nie kupiłem benzyny. Ale z drugiej storny kocham odgłos załączonej turbinki no i to jak się zrywa się spod świateł ten model. Napiszę tutaj jeszcze pare rzeczy co mi się zepsuło jeżeli możecie to nakierujcie mnie gdzie mam tego szukać (mile widziane linki) bo strona jest naprawde rozbudowana i zawiera maaaaaaasę informacji co jest olbrzymim plusem oczywisćie. Co do usterek wycieraczki zacinaja się w górnym położeniu i są poluzowane. Mam zapchane te dwa "coś" w masce co psika na szybę (nie wiem jak to znaleźć na allegro). Drążek od skrzyni biegów dzwoni jak cholera, piąty bieg jest bardzo daleko na dodatek skrzynia chodzi tak ciężko jakbym jechał jakimś kamazem (podobno ktoś wlał zly olej do skrzyni). To kilka rzeczy, ktore mi utrudniają jazdę po za tym jest cycuś malina.
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Czw Gru 16, 2010 19:45   

Hej :grin:
Większość, o ile nie wszystkie, odpowiedzi na swoje pytania znajdziesz tutaj http://forum.roverki.eu/index.php?c=17 . U góry po prawej stronie masz funkcję 'szukaj'. Polecam również http://www.roverki.pl/ind...-eksploatacji/5 .
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
magneto 




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1047
Skąd: Nakło Śląskie



Wysłany: Czw Gru 16, 2010 21:06   

Zaglądaj też http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=55937 i choć na razie nic nie planujemy to mam nadzieję że na kolejnym spocie się pojawisz :smile:
Witaj
 
 
 
przemyk1984
[Usunięty]






  Wysłany: Czw Gru 16, 2010 21:09   

Swoje latka już mam do tego odsiedziałem kilka w szkole studiując informatykę i na 100% wiem do czego służy pole "szukaj" i jak z niego korzystać. Powiem tak jeżeli mam problem np z wycieraczkami i wpiszę w wyszukaj wycieraczki to mi znajduje od groma odpowiedzi. Prosząc o pomoc forumowiczów czy też klubowiczów, którzy może spotkali się z tym czy innym tematem nakierują mnie na właściwą odpowiedz. Forum TAK, klubowicz z chęcią ale dopiero od stycznia, siedzenie po kilka godzin i przeglądanie setek postów w poszukiwaniu odpowiedzi na mój problem - NIE!! :cry: :cry: :cry: Skorzystałem z linków powyżej i własnie mija 1,5 godziny a ja nie znalazłem konkretnych odpowiedzi na to co szukam. Oczywiście przez te 1,5 godzinki dowiedziałem się parę rzeczy o spalaniu, pojemności baku, parujących szybach, termostatach, ogrzewaniu i innych chwilowo nie potrzebnych mi informacji. Rozumiesz do czego zmierzam?? :mrgreen: :roll:
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Czw Gru 16, 2010 21:32   

Do podania Ci wszystkiego na tacy? :>

Wycieraczki http://forum.roverki.eu/v...ght=wycieraczki oraz http://www.roverki.pl/por...os-dziwnie.html .
przemyk1984 napisał/a:
Mam zapchane te dwa "coś" w masce co psika na szybę (nie wiem jak to znaleźć na allegro).
dysze od spryskiwaczy? :neutral:
Drążek http://www.roverki.pl/zro...dieslu-sdi.html .
przemyk1984 napisał/a:
piąty bieg jest bardzo daleko
współczuję :wink: .
przemyk1984 napisał/a:
skrzynia chodzi tak ciężko jakbym jechał jakimś kamazem (podobno ktoś wlał zly olej do skrzyni).
wymień go.

Wprawdzie nie skończyłam szkoły informatycznej, ale dzięki 'szukaj' znalazłam przynajmniej częściowo odpowiedzi na Twoje pytania w jakieś 10 minut.

Powodzenia :smile:
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
przemyk1984
[Usunięty]






Wysłany: Czw Gru 16, 2010 21:53   

Noooo widzę dziewuszka z charakterem hihi czuje, że załapiemy dobry kontakt ;P :grin: co do 1,5 h to nei był czas poszukiwania tylko czytania tego co znalazłem dzieki za wklejenie odpowiedzi jak dzieciakowi tego mi było trzeba :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Pożegnanie z Będzina
Gość Powitania 2 Pią Gru 17, 2010 20:44
kasjopea
Brak nowych postów Witam, witam i o zdrówko pytam?:)
Gość Powitania 6 Sro Lut 04, 2009 18:11
Asia
Brak nowych postów Witam
MariuszMM Powitania 6 Sro Lis 09, 2011 15:37
tronsek
Brak nowych postów Witam :)
Gość Powitania 3 Pon Mar 20, 2017 13:26
piotr.sto
Brak nowych postów Witam, witam ;)
Spoznione przywitanie...
spin4cz Powitania 9 Pon Paź 06, 2008 12:12
Brt



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink