Forum Klubu ROVERki.pl :: Utrata danych profilowych w trakcie trwania BANa/Warna (6)
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MaReK
Sro Lut 16, 2011 10:32
Utrata danych profilowych w trakcie trwania BANa/Warna (6)
Autor Wiadomość
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Wto Lut 15, 2011 18:19   Utrata danych profilowych w trakcie trwania BANa/Warna (6)

Po trzymiesięcznym urlopie od forum zauważyłem, że uciekły mi z profilu wszystkie dane: od avatara, przez punkty POMÓGŁ, po dane osobowe typu adres i PESEL potrzebne dla statusu klubowicza.

Zaraz po otrzymaniu BANa moje konto przez jakiś czas było usunięte, później powróciło.
Chciałbym dowiedzieć się przede wszystkim dlaczego moje konto zostało usunięte, a później przywrócone, bo jak mniemam to jest winą utraty danych profilowych.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Lut 15, 2011 18:19   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Lut 15, 2011 20:51   

kris-tofer napisał/a:
od avatara, przez punkty POMÓGŁ, po dane osobowe typu adres i PESEL potrzebne dla statusu klubowicza.


Zostały sprzedane na allegro ;)

kris-tofer napisał/a:
Zaraz po otrzymaniu BANa moje konto przez jakiś czas było usunięte, później powróciło.

Nie tak zaraz. Po kilku dniach, wpłynęła od Ciebie prośba skasowania konta z forum, z wszelkimi danymi, nawet próbą wpłynięcia administracji na moją osobę, co bym Twojego wizerunku nie pokazywał publicznie na filmach, które były kręcone na spotach ;)

W praktyce jest tak, że konta z warnem czy banem nie usuwa się, do czasu wygaśnięcia nagany. W Twoim przypadku jeden z administratorów postanowił być szybszym i ulżyć Ci w cierpieniach, spełniając "na już" Twoją prośbę. Konto zostało usunięte, a następnie automatycznie przywrócone. Niestety, nie wszystkie dane są zapisywane w trakcie tej procedury. Spowodowane jest to tylko i wyłącznie obawą przed wyciekiem danych osobowych, o których wyżej wspomniałeś.

Wszystkie dane oprócz punktów pomógł możesz uzupełnić ponownie.
Punkty pomógł na chwilę obecną musisz zbierać od nowa.

Gdybyś jednak miał jakieś obawy, skontaktuj się z BIKiem i upewnij, że
na Twoje dane nie wzięto kredytu ;)

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Wto Lut 15, 2011 21:55   

Tak napisałem, a zrobiłeś to o co Cię prosiłem? chyba nie :wink:

Moim celem w tym momencie jest dowiedzieć się kto z administratorów był tak dla mnie wyrozumiały, że usunął mi konto?
MaReK napisał/a:
Niestety, nie wszystkie dane są zapisywane w trakcie tej procedury. Spowodowane jest to tylko i wyłącznie obawą przed wyciekiem danych osobowych, o których wyżej wspomniałeś.
o to mi właśnie chodziło, fakt faktem kogoś poniosło i niepotrzebnie usunął mi konto przed upływem 3 miesięcy, przez co tracę na dzień dzisiejszy punkty POMÓGŁ
MaReK napisał/a:
Gdybyś jednak miał jakieś obawy, skontaktuj się z BIKiem i upewnij, że
na Twoje dane nie wzięto kredytu ;)
nie ma takiej potrzeby, wiem, że moje dane były chronione w należyty sposób, a takie rzeczy nie mogą działać nieudolnie, wiadomo o co chodzi..

Pozdrawiam,
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Lut 15, 2011 22:12   

kris-tofer napisał/a:
Tak napisałem, a zrobiłeś to o co Cię prosiłem? chyba nie :wink:

A o co mnie prosiłeś i o czym piszemy ;) ?
Zgubiłem się... jak nigdy :)

kris-tofer napisał/a:
Moim celem w tym momencie jest dowiedzieć się kto z administratorów był tak dla mnie wyrozumiały, że usunął mi konto?

To mógł być każdy z administratorów: maciej, brt, kasjopea, tomaszi, reed, piter34, anna maria jopek czy beatka kozidrak - jakie to ma teraz znaczenie :) ?

kris-tofer napisał/a:
o to mi właśnie chodziło, fakt faktem kogoś poniosło

Najbardziej w całej tej wirówce uniesień, poniosło Ciebie ;)
Chwała Panu, że wszyscy opadli szczęśliwie na ziemie i twardo zaczynają po niej stąpać.

kris-tofer napisał/a:
przez co tracę na dzień dzisiejszy punkty POMÓGŁ

Czym to jest wobec problemów jakie dotyczą całej naszej społeczności?
Najważniejsze, że możesz pisać, jesteś z nami, a inni z mniejszym zasobem wiedzy znów mogą korzystać z Twojej pomocy. Z Twoim zacięciem i zaangażowaniem odrobisz punktację w kilka miesięcy - ja sam teraz kliknąłbym Ci pomógł za wyczerpujący opis adaptacji wentylatora od Chryslera Voyagera.

kris-tofer napisał/a:
nie ma takiej potrzeby, wiem, że moje dane były chronione w należyty sposób,

Przez chwilę jednak myślałem, że powątpiewasz w to.

Reasumując. Gdyby nie warn, Twoja prośba zostałaby skutecznie zrealizowana.
Po ew. ponownej rejestracji z Twojej strony żadnych danych by nie było - w tym pkt. pomógł.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Wto Lut 15, 2011 22:39   

MaReK napisał/a:
A o co mnie prosiłeś i o czym piszemy ;) ?
Zgubiłem się... jak nigdy :)

MaReK napisał/a:
co bym Twojego wizerunku nie pokazywał publicznie na filmach, które były kręcone na spotach ;)



MaReK napisał/a:
To mógł być każdy z administratorów: maciej, brt, kasjopea, tomaszi, reed, piter34, anna maria jopek czy beatka kozidrak - jakie to ma teraz znaczenie :) ?
nie mniej jednak da się to sprawdzić i zależy mi na tym, cóż to jest dla Ciebie za problem, skoro nie takie problemy rozwiązujesz?

MaReK napisał/a:
Z Twoim zacięciem i zaangażowaniem odrobisz punktację w kilka miesięcy

afera z punktami, handel punktami i inne pierdoły, jakie powymyślano. Mi na tych punktach nie zależy, ale chodzi mi o przywrócenie mojego profilu do stanu z przed BANa czego mogę się tutaj właśnie domagać, a nie moja w tym wina już, że ktoś z administratorów popełnił gafę usuwając mój profil przed wygaśnięciem BANa
Prosiłem Cię o przywrócenie danych już kilka razy ale najnormalniej mnie zlewałeś...
MaReK napisał/a:
Gdyby nie warn, Twoja prośba zostałaby skutecznie zrealizowana.
nie rozumie, chodzi, o moją dzisiejszą prośbę?
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Lut 15, 2011 22:56   

kris-tofer napisał/a:
nie mniej jednak da się to sprawdzić i zależy mi na tym, cóż to jest dla Ciebie za problem, skoro nie takie problemy rozwiązujesz?

Gdyby to było takie proste, to i przywrócenie punktów nie stanowiłoby problemów.
Wraz z usunięciem konta poszły do kosza wszystkie informacje.

kris-tofer napisał/a:
Mi na tych punktach nie zależy, ale chodzi mi o przywrócenie mojego profilu do stanu z przed BANa czego mogę się tutaj właśnie domagać

Domagać? ;)
Niczego się nie możesz domagać. Domagałeś się usunięcia konta z forum na skutek otrzymanego ostrzeżenia o wadze godnej prawdziwego recydywisty forumowego :)
Niewielu przecież może się pochwalić takim osiągnięciem.

Dla każdego z administratorów próba usunięcia się z forum po fakcie otrzymania takiego ostrzeżenia jest niczym innym jak "oczyszczeniem" się z win. Nikt przecież nie zauważy, że użytkownik otrzymał ostrzeżenie i za co, kiedy tego użytkownika nie będzie w bazie.

Administrator, jako najwyższy rangą użytkownik forum, ma możliwość usunięcia dowolnego konta. Także tego z banem czy warnem o dowolnej wadze. Jednak narzędzie sprawdzające czy ów ban czy warn jest przywróci konto - bez danych.

kris-tofer napisał/a:
że ktoś z administratorów popełnił gafę usuwając mój profil przed wygaśnięciem BANa


Nie mniej jednak, gdyby prośba od Ciebie nie wpłynęła do skasowania nie doszłoby.
Ty sam chciałeś tego, więc czego się teraz domagasz? Administrator chciał spełnić Twoje życzenie, które w normalnych warunkach rozpatrywane jest od ręki. Zgłoszeń z prośbą o usunięcie jest dość sporo. Konta nieaktywne przez czas jakiś też zostają usuwane automatycznie.

Na przyszłość bądź bardziej powściągliwy i nie podejmuj decyzji zbyt raptownie.
Chyba, że zakładałeś, że jak strzelisz focha, to wszyscy się wystraszą i będą Cię błagać na kolanach, żebyś tego nie robił i jednocześnie zdejmą Ci ostrzeżenie. Większość administratorów, pomijając mnie - to poważni ludzie i takie gierki nie działają.

Sam przecież byłem w grupie osób, która odradzała Ci usuwanie się z forum.
Popełniłeś błędy, poniosłeś konsekwencje, powróciłeś i już.

Uzupełnij brakujące dane w profilu... jesteś w grupie klubowicze, chociaż w/g mojej oceny, ktoś kto dostaje bana/warna o tak dużej wadze powinien być automatycznie z niej usuwany. Ale ja w tej kwestii nie mam nic do powiedzenia ;)


kris-tofer napisał/a:
Cytat:
MaReK napisał/a:
Gdyby nie warn, Twoja prośba zostałaby skutecznie zrealizowana.

nie rozumie, chodzi, o moją dzisiejszą prośbę?

Nie. Nadal nie wiem o co dzisiaj prosisz.
O wskazanie admina, który zrealizował Twoją prośbę? - wybierz sobie kogoś.
O przywrócenie punktów pomógł? - chwilowo niemożliwe.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Wto Lut 15, 2011 23:11   

MaReK napisał/a:
Gdyby to było takie proste, to i przywrócenie punktów nie stanowiłoby problemów.
Wraz z usunięciem konta poszły do kosza wszystkie informacje.
MaReK napisał/a:
Nie. Nadal nie wiem o co dzisiaj prosisz.

Piłeś coś dzisiaj?

MaReK napisał/a:
Domagać? ;)
Niczego się nie możesz domagać.

mam prawo domagać się przywrócenia swoich danych, szczególnie, że ich utrata wynikła z nie mojego błędu.
MaReK napisał/a:
Niewielu przecież może się pochwalić takim osiągnięciem.
należało się z tysiąc razy wcześniej :twisted:
MaReK napisał/a:
Dla każdego z administratorów próba usunięcia się z forum po fakcie otrzymania takiego ostrzeżenia jest niczym innym jak "oczyszczeniem" się z win. Nikt przecież nie zauważy, że użytkownik otrzymał ostrzeżenie i za co, kiedy tego użytkownika nie będzie w bazie.
ja to rozumiem zupełnie inaczej, np. tak ''nie chcę mieć z forum i klubem nic wspólnego dopóki nie będziemy traktować się tak samo, bez kolesiostwa i dzielenia na lepszych i gorszych...'' teraz jest mi to obojętne
MaReK napisał/a:
Większość administratorów, pomijając mnie - to poważni ludzie
szczególnie widaćto po dzisiejszych rozmowach na SSB czy IRC
MaReK napisał/a:
Nie mniej jednak, gdyby prośba od Ciebie nie wpłynęła do skasowania nie doszłoby.
nie mniej jednak błąd któegoś z administratorów
MaReK napisał/a:
Sam przecież byłem w grupie osób, która odradzała Ci usuwanie się z forum.
dlaczego byłeś w tej grupie?
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Lut 15, 2011 23:29   

kris-tofer napisał/a:
Piłeś coś dzisiaj?

Jak każdy ludzki organizm, potrzebuję uzupełniać płyny w organizmie, żeby się nie odwodnić ;)

kris-tofer napisał/a:
mam prawo domagać się przywrócenia swoich danych, szczególnie, że ich utrata wynikła z nie mojego błędu.

Wskaż błąd. Ja go nie widzę.
Piszesz, że chcesz się usunąć.
Prośba jest spełniana.
Automat wie, że masz warna/bana - nie można Cię zatem usunąć.
Podstawowe informacje są przywracane.
Reszta jest wykonana zgodnie z Twoją prośbą i Twoim mailem.

kris-tofer napisał/a:
ja to rozumiem zupełnie inaczej, np. tak ''nie chcę mieć z forum i klubem nic wspólnego dopóki nie będziemy traktować się tak samo, bez kolesiostwa i dzielenia na lepszych i gorszych...'' teraz jest mi to obojętne

Czemu zrozumiałeś to dopiero po dostaniu ostrzeżenia?
To dość klasyczne, że będzie się szukać winnych wszędzie tylko nie tam w samym sobie.
A ja Ci piszę zupełnie szczerze, że przecież nikt bez uzasadnienia nie potraktowałby Cię w ten sposób.

kris-tofer napisał/a:
należało się z tysiąc razy wcześniej :twisted:

Tobie czy innym? Pozostawiasz wiele w domysłach i potem robią się nieporozumienia.
Jeśli Tobie, widocznie pamiętnego dnia w końcówce listopada miarka się przebrała ;D
Jeśli innym... nie mnie oceniać, ja nie śledzę wszystkich poczynań użytkowników.
O ew. warnach czy banach dowiaduje się od kolegów z grupy ADM/MOD.
Ja uważam, że Ci się należał. Z resztą sam przyznałeś, że Cie poniosło...

kris-tofer napisał/a:
szczególnie widaćto po dzisiejszych rozmowach na SSB czy IRC

Konkretnie, bo tam się dzieje sporo.

W kontekście tego tematu jest parę wzmianek, mniej lub bardziej poważnych, ale nie tylko admini/modowie zabierają tam głos. Poza tym, skoro się z czymś tam nie zgadzasz wypowiedz się, nie siedź niczym szpieg Szoguna. Za chwilę wypowiedzi tam napisane się skasują i nie będzie wiadomo o co chodzi.

kris-tofer napisał/a:
nie mniej jednak błąd któegoś z administratorów

Nie wiem czy błąd. Działanie na Twoją prośbę, które system zweryfikował i nie pozwolił dokończyć ;)

kris-tofer napisał/a:
dlaczego byłeś w tej grupie?

Bo wciąż uważam Cię za rozsądnego i pomocnego obywatela :)
Masz sporo wiedzy z której mogą korzystać przecież inni.
I ogólnie odbieram Ciebie pozytywnie... ze spotu na spot co raz bardziej :)

Nie mogę się doczekać ciasta w Twoim wykonaniu - ale do tego nie trzeba obecności na forum :)

A tak w ogóle. Jakie dane były tak bardzo unikatowe, że nie możesz pogodzić się z ich utratą ;) ?
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Wto Lut 15, 2011 23:59   

Nie rozumiem całej tej dyskusji, przecież z tego co wiem punkty na phpBB by Przemo bez problemu można przywrócić. Niech kris-tofer napisze ile miał wrzuć mu to w profil i po problemie...
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 00:00   

Prośba o usunięciu konta powinna zostać zrealizowana dopiero po wygaśnięciu ostrzeżenia, co każdy administrator powinien wiedzieć, inaczej robią się niezłe kwiatki i niespójności.

Nie szukam też winnych swojego BANa czy tam warna, wiem, że zgodnie z wypowiedzianymi słowami ktoś zareaguje, nie rozumiesz, że nie o tomi tutaj chodzi? nie szukam winnych swojego warna, tylko w prosty sposób wystosowałem
prośbę o przywrócenie moich danych, rozumiem, że nie da się przywrócić numeru PESEL i innych danych w profilu, ale te głupie punkty powinny być przywrócone nie ze względu na to, że zależy mi na ich i jak największej liczbie, tylko po to, aby moje podpowiedzi były wiarygodniejsze dla tych, którzy mnie nie znają, inaczej mogę sobie pisać i pisać, a nikt nie potraktuje mnie poważnie.
MaReK napisał/a:

kris-tofer napisał/a:
szczególnie widaćto po dzisiejszych rozmowach na SSB czy IRC

Konkretnie, bo tam się dzieje sporo.

W kontekście tego tematu jest parę wzmianek, mniej lub bardziej poważnych, ale nie tylko admini/modowie zabierają tam głos. Poza tym, skoro się z czymś tam nie zgadzasz wypowiedz się, nie siedź niczym szpieg Szoguna. Za chwilę wypowiedzi tam napisane się skasują i nie będzie wiadomo o co chodzi.
po co mam się udzielać? nie będę przeszkadzał w wyśmiewaniu się z kris-tofer'a który znów pisze jakieś bajki...

sorry, ale ja za ''spier...'' do BRT na SSB wyleciałem...
czyny godne administratorów, obgadywać za plecami zamiast powiedzieć w temacie to co ma się do powiedzenia
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 00:01   

Pływak napisał/a:
Nie rozumiem całej tej dyskusji, przecież z tego co wiem punkty na phpBB by Przemo bez problemu można przywrócić.

Ale tylko wpisując je z palca. Podobnie jak inne dane w profilu.

Pływak napisał/a:
Niech kris-tofer napisze ile miał wrzuć mu to w profil i po problemie...

Niech napisze... Pytałem go na sb dzisiaj, ale nie odpowiedział mi.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 00:05   

MaReK napisał/a:
Niech napisze... Pytałem go na sb dzisiaj, ale nie odpowiedział mi.
nie prawda! pisałem, że około 120, zero reakcji z Twojej strony, stąd cały ten temat
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 00:10   

kris-tofer napisał/a:
Prośba o usunięciu konta powinna zostać zrealizowana dopiero po wygaśnięciu ostrzeżenia, co każdy administrator powinien wiedzieć, inaczej robią się niezłe kwiatki i niespójności.

Nie bądź taki hej do przodu, bo Cię z tyłu zabraknie ;)
Tak samo można powiedzieć, że każdy użytkownik akceptujący regulamin powinien wiedzieć, że nie powinno się go łamać... Ty go naruszyłeś.
Idąc dalej, nie każdy administrator o tym wie... bo to funkcja forum, o której się nie dowiesz nie używając jej. Wynikła w trakcie, a wcześniej nie było takiego przypadku jak Twój.

kris-tofer napisał/a:
ylko po to, aby moje podpowiedzi były wiarygodniejsze dla tych, którzy mnie nie znają, inaczej mogę sobie pisać i pisać, a nikt nie potraktuje mnie poważnie.

No i takiego argumentu nie mogłeś użyć wcześniej :)
Chociaż nadal nie wiem jak teraz poczują się Ci, co zaczynają przygodę ;D ?

kris-tofer napisał/a:
po co mam się udzielać? nie będę przeszkadzał w wyśmiewaniu się z kris-tofer'a który znów pisze jakieś bajki...

Jak ze mnie się śmieją i obgadują to ja reaguję, tylko że nie można mówić o obgadywaniu, skoro osoba "obgadywana" siedzi razem z nami w tej samej izbie ;)

kris-tofer napisał/a:
sorry, ale ja za ''spier...'' do BRT na SSB wyleciałem...

Z tego co pamiętam, to było skierowane personalnie do niego i nie tyle polecenie co epitet. Ja tutaj nie widzę żeby coś było o Tobie... Napisałem jeszcze dwa tematy w tym wątku. No ale okej... byłoby dalekie stwierdzić, że nie chodzi o to ten konkretny temat ;)

kris-tofer napisał/a:
nie prawda! pisałem, że około 120, zero reakcji z Twojej strony, stąd cały ten temat

Skąd mam wiedzieć czy piszesz prawdę?
Ktoś to może potwierdzić?
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 00:22   

czyli rozmowa na SSB nie była o mnie tak?
Ja to zrozumiałem tak, że BRT podziwia Cię za to, że potrafisz powiedzieć ''!@!$#'' osobie w taki sposób, że wpadnie w euforię, podniecenie, potwierdziłeś to kierując do działu ''forum i www'' Fakt, że słowa ''!@!$#'' użył BRT myśląc o mnie, ale dosyć już bo zaraz dostanę kolejnego warna za świadczenie przeciw administratorom, za co już dostałem kiedyś ostrzeżenie :lol:
ja nie jestem od wczoraj na forum i nie można mnie olewać, co dałeś dowód pisząc, że nie da się przywrócić punktów, co później zanegowałeś. Odpowiadasz mało poważnie na moje pytania, myślałem, że jesteśmy kumplami i że kumpli traktuje się jakoś poważniej, ale chyba się pomyliłem...
MaReK napisał/a:
Wszystkie dane oprócz punktów pomógł możesz uzupełnić ponownie.
Punkty pomógł na chwilę obecną musisz zbierać od nowa.


MaReK napisał/a:
Pływak napisał/a:
Nie rozumiem całej tej dyskusji, przecież z tego co wiem punkty na phpBB by Przemo bez problemu można przywrócić.

Ale tylko wpisując je z palca. Podobnie jak inne dane w profilu.

MaReK napisał/a:
kris-tofer napisał/a:
od avatara, przez punkty POMÓGŁ, po dane osobowe typu adres i PESEL potrzebne dla statusu klubowicza.


Zostały sprzedane na allegro ;)

MaReK napisał/a:

Gdybyś jednak miał jakieś obawy, skontaktuj się z BIKiem i upewnij, że
na Twoje dane nie wzięto kredytu
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 00:43   

kris-tofer napisał/a:
czyli rozmowa na SSB nie była o mnie tak?

Ja tego nie napisałem :) Ale pewnie tak było :)
kris-tofer napisał/a:
Ja to zrozumiałem tak, że BRT podziwia Cię za to, że potrafisz powiedzieć ''!@!$#'' osobie w taki sposób, że wpadnie w euforię, podniecenie, potwierdziłeś to kierując do działu ''forum i www''

Dokładnie. Też nie wiedziałem o co mu chodzi, dlatego dopytałem czy o to chodzi.
Bo wiesz, ten temat jest dość "infantylny". Ja Cię pytałem o pkt. Nie odpowiedziałeś,
lub nie zauważyłem nie wiem. Jak masz prt. scr. to wklej tu. Godzina była taka, że
byłem w pracy, a nie na domowym tronie ;) Mogłem nie zauważyć, bo forum traktuję jako hobby. Poświęcam mu dużo czasu, ale nie mogę tego robić kosztem swojej pracy.

kris-tofer napisał/a:
ja nie jestem od wczoraj na forum i nie można mnie olewać

Uuuu... brzmi groźnie.
Gdybym Cię olewał, to już dawno zakończyłbym dysputę w tym wątku.
Ale ponieważ Cię lubię, to staram Ci się odpisać abyś zrozumiał o co chodzi.
Ty jednak, po każdym moim poście popadasz w paranoje i zaczynasz znowu podejrzewać, że wszyscy Cię atakują. Chociaż, jak sam widzisz, na SB czy IRC piszą nie tylko administratorzy i modowie, że dopóki nie jest o Tobie głośno to Ci z tym źle. Cholera wie, może coś w tym jest. Ale czy nie lepiej, zrobić jakiś fajny Tutorial i zacząć być rozpoznawalnym jako ten, który robi dużo dobrego dla forum/strony i uzupełnia go treści bogate merytorycznie? Np. apples, też postać kontrowersyjna, Twój kolega, mój także (przynajmniej za takiego go uważam). Nie musi robić z igieł wideł, żeby być rozpoznawalnym. Przy okazji robi świetną robotę z WorkShopem - on i inni, którzy ten projekt ciągnął.

kris-tofer napisał/a:
myślałem, że jesteśmy kumplami i że kumpli traktuje się jakoś poważniej, ale chyba się pomyliłem...

Nie, nie pomyliłeś. Dla mnie jesteśmy ;)
Tylko ja jestem szczery i jeśli widzę, że odwalasz jakąś manianę i próbujesz jeszcze zrzucić winę na wszystkich dookoła to Ci to wprost pisze. A to, że robię to z przekąsem, świadczy tylko o tym, że właśnie Cię lubię. Bo gdybyś był dla mnie obcy, to bym Cię zlał z pierwszym postem i odesłał z kwitem.

Napisałem o punktach, że nie mogę Ci ich przywrócić, bo nie mam pojęcia ile punktów miałeś. Oczywiście, że do profilu można dopisać wszystko, ale chcę aby było to prawdziwe. Napisałem maila z prośbą do znajomej z NASA, która wysłała mi screen Twojego profilu na dzień sprzed daty usunięcia.

Poniżej cytat i screen w załączniku.

NastyBitch napisał/a:
Drogi Marku, wiesz przecież, że takie rzeczy jak inwigilacja społeczności internetowych są tajne. Ze względu jednak na naszą długoletnią znajomość, wysyłam Ci w tajemnicy zrzut ekranu z profilu Waszego użytkownika, o którym mi tyle pisałeś. Mam nadzieję, że będę go mogła poznać osobiście wkrótce na Waszej urodzinowej imprezie. Przyznam Ci się, że to jednej z moich ulubionych użytkowników Waszego portalu. Lubię go! Więc proszę Cię teraz ja, spełnij jego prośbę w imię naszej przyjaźni. Na screenie celowo ukryłam dane personalne i dodałam coś od siebie"


No widzisz! Jesteś znany nawet w NASA ;)

Ale trochę mnie dziwi rozbieżność punktów pomógł na screenie z ilością punktów o których piszesz. Dlatego właśnie nie mogę polegać na tym co piszą użytkownicy bez wcześniejszej weryfikacji. Punkty za chwilę Ci przywrócę, ale zgodnie ze screenem wysłanym przez Nasty :)

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 01:01   

Nie zrzucam winy na nikogo, zapytałem na SSB co moimi punktami, czy da się coś z nimi zrobić jeszcze, nie odpowiedziałeś, więc uznałem założenie tematu za odpowiedni krok, nie jestem też czarnuchem od brudnej roboty i nie muszę ponownie starać się o nowe punkty, być traktowanym jak nowicjusz. Nie życzę sobie obgadywania mnie w innych działach, wyrzucania mnie z czatów forumowych bez powodu, tylko dlatego, że dochodzę swego.

Sprawę chciałem załatwić normalnie, bez zakładania tematu, ale prowokacje i pisanie postów z przekąsem, czyli pod publikę wychodzi Ci jakoś najlepiej, więc publika jest i każdy ma świetną zabawę. Pisanie z przekąsem pod moim adresem uważam za próbę powiedzenia ''!@!$#'' jak napisał BRT także traktuj mnie na równi z innymi forumowiczami jeśli napisałeś, że mnie lubisz.
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 01:09   

Przepraszam, że się nieśmiało wtrącę ale czy ktoś tu próbował "ugrać" dwa razy więcej punktów niż mu się należało czy mi się tylko wydaje?





EDIT:
kris-tofer napisał/a:
Pływak, wydaje Ci się, goń na IRC!

Mogłem się spodziewać odpowiedzi na poziomie....
Również pozdrawiam.
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
Ostatnio zmieniony przez Pływak Sro Lut 16, 2011 01:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 01:17   

Pływak, wydaje Ci się, goń na IRC!
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 01:23   

kris-tofer napisał/a:
Nie zrzucam winy na nikogo, zapytałem na SSB co moimi punktami, czy da się coś z nimi zrobić jeszcze, nie odpowiedziałeś, więc uznałem założenie tematu za odpowiedni krok,

Każdy inny, napisałby PW, prv na irc, na gadu-gadu.
Jeśli nie odpowiedziałem wtedy, pewnie zrobiłbym to - jak teraz - po pracy.
Ale wydaje mi się, że Tobie o to chodziło...

Wielu ludzi ma do mnie jakieś pytania bądź prośby i nie zakładają tutaj setki tematów.
Czekają aż się pojawię i rozmawiają. A Ty albo jesteś w gorącej wodzie kompany, albo zależy Ci na takim rozgłosie.

kris-tofer napisał/a:
więc uznałem założenie tematu za odpowiedni krok

No ale mogłeś napisać i użyć argumentacji jak to zrobiłeś ciut wyżej.

kris-tofer napisał/a:
nie jestem też czarnuchem od brudnej roboty

Nie. Nikt Ci bawełny nie każe zbierać...
Jesteś jednak po "wyroku" i powinieneś mieć dozór kuratora ;)

kris-tofer napisał/a:
nie muszę ponownie starać się o nowe punkty

Nic nie musisz... Do niczego nikt Cię nie zmusza.
Pisać też nie musisz jeśli nie chcesz.

kris-tofer napisał/a:
Nie życzę sobie obgadywania mnie w innych działach

Akcja wywołuje reakcję. Chcesz być na topie to musisz się liczyć z konsekwencjami.
Musisz czytać opinie wprost i te obok - zupełnie jak na pudelku. Taka jest cena sławy.

kris-tofer napisał/a:
wyrzucania mnie z czatów forumowych bez powodu, tylko dlatego, że dochodzę swego.

Na którymś z czatów dochodzisz swego? I co jest tym "swym".
Napisane miałeś kto Cię wyrzucił, spytaj o powody danej osoby.

kris-tofer napisał/a:
Sprawę chciałem załatwić normalnie, bez zakładania tematu, ale

Ty zawsze znajdziesz jakieś "ale" ;)

kris-tofer napisał/a:
prowokacje i pisanie postów z przekąsem, czyli pod publikę wychodzi jakoś najlepiej, więc publika jest i każdy ma świetną zabawę

O to Ci najwyraźniej chodzi, prawda?

kris-tofer napisał/a:
Pisanie z przekąsem pod moim adresem uważam za próbę powiedzenia ''!@!$#'' jak napisał BRT

Gdybym Cię nie znał osobiście, to bym Ci uwierzył ;)

Nie pisz takich rzeczy, bo ludzie pomyślą, że nie masz poczucia humoru, dystansu do siebie, a Twoi koledzy to emerytowani profesorowie historii...

kris-tofer napisał/a:
traktuj mnie na równi z innymi forumowiczami jeśli napisałeś, że mnie lubisz

Traktuję Cię chyba ponad innych, bo nie każdemu spełniłbym taką prośbę,
zwłaszcza po tym, jak sobie dwukrotnie zwiększył liczbę punktów ;P

[ Dodano: Sro Lut 16, 2011 01:23 ]
kris-tofer napisał/a:
Pływak, wydaje Ci się, goń na IRC!

A tutaj widać, że jednak mocno przeżywasz tą dyskusję i znowu Ci nerwy puszczają.
Zupełnie niepotrzebnie, zupełnie.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 01:38   

MaReK napisał/a:
Każdy inny, napisałby PW, prv na irc, na gadu-gadu.
Jeśli nie odpowiedziałem wtedy, pewnie zrobiłbym to - jak teraz - po pracy.
Ale wydaje mi się, że Tobie o to chodziło...
Mareczku, od Ciebie w większości przypadków nie można się dowiedzieć nic ani na GG (pisałem w tej sprawie dziś) ani na SSB, ani na IRC w prywatnej rozmowie, bo po prostu nie odpisujesz.
Myślisz, że mi zależy na takim rozgłosie? ja założyłem temat jak każdy inny z normalnym zapytaniem, ale te Twoje przekąsy musiały się pojawić co za chwilę podchwycono, link poleciał na SSB i każdy ma teraz radochę, a Ty dalej z przekąsami i jakieś mało śmieszne nawiązania do NASA

Dokładnie,nie muszę nic, bo nie jestem na tym forum z obowiązku, a z przyjemności pomagania innym.

Widocznie mamy inne poczucia humoru, ja nie ironizuję z innych pod publikę i sobie też tego nie życzę, a za wyrzucenie mnie z IRC przez Pływaka odpowiedziałem
kris-tofer napisał/a:
Pływak, wydaje Ci się, goń na IRC!

Pływak, z Tobą tu nie rozmawiam więc się nie wcinaj, Ciebie to nie dotyczy więc siedź cicho!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink