Forum Klubu ROVERki.pl :: Avatar przy poście
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Avatar przy poście
Autor Wiadomość
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 16:18   

marthinez, wyrwałeś jedno zdanie z kontekstu i się go strasznie uczepiłeś. Nie da się za darmo utrzymać Klubu i forum, które nie tylko jest jego częścią, jak to zauważyłeś, ale własnością. I Sympatycy mogą z niego korzystać za zgodą i dzięki składkom Klubowiczów.
marthinez napisał/a:
Za pomocne artykuły, porady techniczne itp. płacił bym, ale problem w tym, ze one nie są wasze, tylko ogółu klubowiczów i sympatyków.
"Wasze" - a kto to są wg Ciebie "Wy"?
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 16:18   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
marthinez 



Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 932
Skąd: Szczecin



Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 16:23   

fafnir, jak na osobę, która jest z nami dwa dni masz sporo do powiedzenia w kwestii działania tego forum.
fafnir napisał/a:
Rozumiem,iż ciężko jest oddać to co się dostało za darmo,ale niestety tak to już jest.Teraz nie ma nic za darmo.
Jaki banał, niczym z kinowych superprodukcji.
fafnir napisał/a:
A to co daje nam MaReK to nie nazywałbym "daje dużo" bo pokażcie mi druga osobę z pośród zarejestrowanych 13000 użytkowników,która bez oczekiwań i za darmo da nam to samo.
Czy ktoś tu podważa lub nie docenia jego pracy?
Chyba wręcz przeciwnie.

[ Dodano: Pon Kwi 18, 2011 16:23 ]
kasjopea napisał/a:
marthinez, wyrwałeś jedno zdanie z kontekstu i się go strasznie uczepiłeś.
Zacytowałem cały akapit, którego nie do końca zrozumiałem. Prosiłem tylko byś wyjaśniła o co dokładnie chodzi.
Teraz już wiem. :ok:
kasjopea napisał/a:
"Wasze" - a kto to są wg Ciebie "Wy"?
Klubowicze oraz osoby zarządzające forum. Myślałem, że się domyślasz. :smile:
_________________
Pozdrawiam
Marcin
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 16:28   

Chciałam to usłyszeć (czy tam przeczytać) od Ciebie.
Ja przede wszystkim czuję się Klubowiczem. A dopiero w dalszej kolejności członkiem Zarządu i administratorem (bo to są funkcje nabyte, które dziś są, a jutro ich może nie być, natomiast o tym czy jestem Klubowiczem czy nie decyduję sama ;) ). I nie roszczę sobie prawa do treści zawartych na forum większego niż jakikolwiek inny Klubowicz.

A to Wasze to bardzo zaczepnie zabrzmiało.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
marthinez 



Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 932
Skąd: Szczecin



Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 16:29   

kasjopea napisał/a:
A to Wasze to bardzo zaczepnie zabrzmiało.
W takim razie przepraszam.
Faktycznie niefortunnie to zabrzmiało.
_________________
Pozdrawiam
Marcin
 
 
fafnir
[Usunięty]






Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 16:36   

marthinez jak już wspomniałem bylem fanem vw i trochę poznałem życie społeczne na forach a temat nie ma różnicy czy to forum vw czy rovera.
Jak zauważyłeś piszę tylko ogólnie,bo życie na forum toczy się wszędzie nie tylko tu.
Bardzo Cię przepraszam jeśli poczułeś się urażony lub zaatakowany.

apples pisząc o pracy Zarządu pisz o konkretnych zarzutach ich pracy na forum,a nie o tym co robią poza nim.
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 16:39   

marthinez napisał/a:
Klubowicze oraz osoby zarządzające forum. Myślałem, że się domyślasz. :smile:
Zarząd to również klubowicze. Oddzielanie tych dwóch grup przez Ciebie w tym kontekście sugeruje, że to jakaś grupa, która sobie coś uzurpuje. Zarząd jest tylko przedstawicielem całości klubowiczów i działa w ich imieniu na zasadach demokratycznych. Będąc sympatykiem sam pozbawiasz się możliwości wpływu na kształt działalności Klubu, a co za tym idzie forum i strony www, które są własnością stowarzyszenia. I jeśli klubowicze poprzez swoich przedstawicieli (Zarząd) czy w formie głosowania ogółu na walnym zgromadzeniu zdecydują o tym, że sympatykowi nie należy się avatar czy dostęp do niektórych zasobów, to niestety nie ma on realnego głosu w tej sprawie. Nie oznacza to, że klub jest zamknięty na dyskusje i uwagi sympatyków, ale prawa do zasobów nie mogą oni sobie rościć. Wynika to wprost z regulaminu, a Ty rejestrując się na forum zgadzasz się na to. Nie ma przymusu bycia klubowiczem, ale to on poprzez głos w sprawie lub w wyborach do zarządu decyduje m.in. o zmianach na forum i w klubie.
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 16:44   

thef, Klubowicze - obecni i byli - również wypowiedzieli się w tym temacie. Jak widać niektórzy nie chcą być dalej Klubowiczami. Dlaczego? Widocznie coś jest na rzeczy.

Będę Klubowiczem aby mieć już pewność, że będę mieć avatar i stopkę oraz że logując się do końca Grudnia 2011 będę miał to co mam. Mam taką nadzieję. :smile:
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 16:46   

Ja Wam napiszę, że wcale nie jestem za ordynarnym zabieraniem czegoś, co już zostało dane. To był dobitny przykład na wywołanie reakcji. Nie myślałem, że wypłynie od apples, bo nie sądziłem, że takie pierdoły mają dla niego znaczenie :) Ale pewnie on chciał zgłosić tylko "usterkę" :) Wszystko zrobiłem być może pochopnie, bez ustaleń, ale przeczuwałem reakcję i na niej mi zależało :)

Oczywiście nic się nie zmieniło, podzielam zdanie fanfir, że nie ma nic za darmo ;)
To, że ktoś płaci za Internet to nie znaczy, że ma wszystko mieć za darmo :)
Za prąd też trzeba zapłacić i czynsz za mieszkanie...

Gdyby tak było, to dostawcy Internetu musieliby pewnie odprowadzać dodatkowy podatek, od odwiedzonej przez klienta witryny :) To mniej więcej tak jest z tv. Ale o tym więcej może napisać Brt ;)

marthinez napisał/a:
Jestem na wielu forach o róznej tematyce, ale za to nigdy nie płaciłem.

Podejrzewam, że na każdym z nich masz wyświetlające się reklamy zależne od treści, albo bannery reklamowe.

marthinez napisał/a:
W kwestii klubu. Być, albo nie być klubowiczem.
Na zloty i spoty nie jeżdżę, bo nie lubię, nie czuje takiej potrzeby itp.
Ze zniżek nie korzystam, bo prawie ich brak.
Legitka, czy wlepa na auto ..... szkoda pisać.
Prestiz z bycia w klubie - kompletnie nie czuję potrzeby.

No i właśnie to trzeba zmienić, jak? No to powinna ustalić ta dyskusja.

marthinez napisał/a:
Ktoś tu napisał, że forum jest częścią klubu.
Tu tkwi problem, niech będzie, ale wolną częścią.

Może i tak, ale o tym pewnie będą decydować Klubowicze ;)

fafnir napisał/a:
MaReK to nie nazywałbym "daje dużo" bo pokażcie mi druga osobę z pośród zarejestrowanych 13000 użytkowników,która bez oczekiwań i za darmo da nam to samo.

Nie przesadzaj ;)
Jeśli już coś robię to dla ogółu, ale nie dla każdej z 13 tyś osób z osobna ;)
Poza tym, nie piszmy o MaReKu w kontekście zmian w różnicach Klubowicz / Sympatyk.
Nie zależenie od propozycji i ew. zmian moje zaangażowanie w ten projekt nie zmieni się.

ps.
matrhinez rozważamy wyjazd dwutygodniowy do Szczecina :)
Możemy się u Ciebie na ten czas zakwaterować?
Pojemy, popijemy, pozwiedzamy :)
Koszty paliwa będą duże, to nie będziemy szukać już hoteli...
A przecież musimy dojechać, żeby tam być ;)

Może nam się spodoba, to zostaniemy dłużej.
Podaj adres na pw. Dzięki.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 16:49   

MaReK napisał/a:
Nie myślałem, że wypłynie od apples, bo nie sądziłem, że takie pierdoły mają dla niego znaczenie
Właśnie mają. Przywiązałem się do swojego profilu. Możesz zabrać mi pocztę, zmniejszyć liczbę wyszukiwań, itd. Avatar i stopka to część applesa :grin:
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 16:55   

apples napisał/a:
Avatar i stopka to część applesa :grin:

Tym bardziej mój ruch spowoduje wielkie echo ;)
Nikt nie zrobi większej i lepszej rozróby na forum jak Ty ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 16:56   

apples napisał/a:
thef, Klubowicze - obecni i byli - również wypowiedzieli się w tym temacie. Jak widać niektórzy nie chcą być dalej Klubowiczami. Dlaczego? Widocznie coś jest na rzeczy.
Domniemania i czarne teczki to domena polityków i ludzi, którzy nie bardzo lubią argumentować swoje zdanie. Mogę Ci w ten sam rozmyty sposób powiedzieć - byli klubowiczami, zaglądnęli do zasobów dla klubowiczów, stwierdzili, że nie opłaca się z tego powodu płacić składek i nie kontynuują członkostwa. Czy uważasz taką opinię za sprawiedliwą?
Moim zdaniem bycie klubowiczem to przede wszystkim chęć utożsamiania się z pewną grupą ludzi, a nie szukanie korzyści. Sam nie chcesz nim być, a bardzo często wyrażasz niepochlebne opinie o członkach klubu i to nie wprost tylko rzucając ogólniki. Dyskutujmy z szacunkiem do siebie i używając argumentów.
 
 
marthinez 



Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 932
Skąd: Szczecin



Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 16:57   

fafnir napisał/a:
Bardzo Cię przepraszam jeśli poczułeś się urażony lub zaatakowany.
Nie, nie poczułem się. Jest luzik. :smile:
thef napisał/a:
Zarząd to również klubowicze. Oddzielanie tych dwóch grup przez Ciebie w tym kontekście sugeruje, że to jakaś grupa, która sobie coś uzurpuje.
Nic nie sugeruje. Nie doszukuj się ukrytych znaczeń.

thef napisał/a:
Zarząd jest tylko przedstawicielem całości klubowiczów i działa w ich imieniu na zasadach demokratycznych. Będąc sympatykiem sam pozbawiasz się możliwości wpływu na kształt działalności Klubu, a co za tym idzie forum i strony www, które są własnością stowarzyszenia. I jeśli klubowicze poprzez swoich przedstawicieli (Zarząd) czy w formie głosowania ogółu na walnym zgromadzeniu zdecydują o tym, że sympatykowi nie należy się avatar czy dostęp do niektórych zasobów, to niestety nie ma on realnego głosu w tej sprawie.
Ja sie niczego nie domagam.
Nie spodobały mi się ostatnie zmiany dlatego:
thef napisał/a:
Nie oznacza to, że klub jest zamknięty na dyskusje i uwagi sympatyków
wyraziłem swoje zdanie.
Co z nim zrobicie to już nie moja sprawa.
MaReK napisał/a:
Podejrzewam, że na każdym z nich masz wyświetlające się reklamy zależne od treści, albo bannery reklamowe.
Zgadza się. One wcale mi nie przeszkadzają.
MaReK napisał/a:
No i właśnie to trzeba zmienić, jak? No to powinna ustalić ta dyskusja.
Super. Ktoś ma jakiś pomysł?
_________________
Pozdrawiam
Marcin
Ostatnio zmieniony przez marthinez Pon Kwi 18, 2011 17:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 17:03   

MaReK napisał/a:
Tym bardziej mój ruch spowoduje wielkie echo
Nikt nie zrobi większej i lepszej rozróby na forum jak Ty
Jaki ruch?
Nie zrobiłem rozróby. :evil: Zapytałem się "Dlaczego zostały usunięte Avatary sympatykom?". Zdrażniło mnie dopiero jak dowiedziałem się że info jest ale tylko dla Klubowiczów. Opłaciłem składkę, mam avatara i stopkę, więc nie mam już problemu. Wracam do Działu technicznego :)

[ Dodano: Pon Kwi 18, 2011 17:03 ]
thef napisał/a:
Domniemania i czarne teczki to domena polityków i ludzi, którzy nie bardzo lubią argumentować swoje zdanie. Mogę Ci w ten sam rozmyty sposób powiedzieć - byli klubowiczami, zaglądnęli do zasobów dla klubowiczów, stwierdzili, że nie opłaca się z tego powodu płacić składek i nie kontynuują członkostwa. Czy uważasz taką opinię za sprawiedliwą?
Nie wiem. Może coś w tym jest.
thef napisał/a:
Moim zdaniem bycie klubowiczem to przede wszystkim chęć utożsamiania się z pewną grupą ludzi, a nie szukanie korzyści. Sam nie chcesz nim być, a bardzo często wyrażasz niepochlebne opinie o członkach klubu i to nie wprost tylko rzucając ogólniki.
Ja się utożsamiam i angażuję bez tytułu - Klubowicz. :smile:
thef napisał/a:
Dyskutujmy z szacunkiem do siebie i używając argumentów.
Mam nadzieję, że do tej pory tak było.
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 17:26   

marthinez napisał/a:
W kwestii klubu. Być, albo nie być klubowiczem.
Na zloty i spoty nie jeżdżę, bo nie lubię, nie czuje takiej potrzeby itp.
Ze zniżek nie korzystam, bo prawie ich brak.
Legitka, czy wlepa na auto ..... szkoda pisać.
Prestiz z bycia w klubie - kompletnie nie czuję potrzeby.

Hm... Nie identyfikujesz się z Klubem do którego należy to forum, to dlaczego koniecznie chcesz na nim zaistnieć avatarem i podpisem?
Nie rozumiem...
marthinez napisał/a:
Ktoś tu napisał, że forum jest częścią klubu.
Tu tkwi problem, niech będzie, ale wolną częścią.

Ale to jest Twój problem...
Zastanów się dlaczego, skoro nie identyfikujesz się z Klubem próbujesz narzucić swoje zdanie co ma być "wolną jego częścią, a co nie"?

Czy nie sądzisz, że takie decyzje powinny należeć do osób, które z taką organizacją się identyfikują, poświęcają jej swój czas i wspierają ją, również finansowo?
marthinez napisał/a:
MaReK napisał/a:
No i właśnie to trzeba zmienić, jak? No to powinna ustalić ta dyskusja.

Super. Ktoś ma jakiś pomysł, bo szczerze przyznaje, że nie.

Ale to właśnie Ty powinieneś mieć taki pomysł, bo ja, MaReK, Kasjo, Brt czy thef wiemy dlaczego chcemy być w Klubie, dlaczego przez wiele lat płacimy składki i poświęcamy niemałe ilości swojego wolnego czasu, żeby zrobić coś z czego Ty również korzystasz, ale dla Ciebie to za mało, żeby stać się częścią organizacji i ją wesprzeć, więc podpowiedz nam:

Co oprócz "avatara" możemy dla Ciebie zrobić?
apples napisał/a:
Jak widać niektórzy nie chcą być dalej Klubowiczami.

Każdy ma takie prawo - jak mi się gdzieś nie podoba, to staram się to zmienić zgodnie z zasadami panującymi w danym miejscu (w Klubie ta droga to: członkostwo => głosowanie na walnym, ewentualnie Zarząd) lub wychodzę. ;)

A jak mi się podoba, to staram się to utrzymać i poprawiać, i tu jest kilka opcji:
- członkostwo
- pomoc przy stronie i forum
- organizacja/pomoc w organizacji imprez
- lub, co wymaga poświęcenia sporej ilości swojego czasu i świadomości wystawienia na ciągłe ataki niezadowolonych, nic nie robiących (bo nie myli się tylko ten co nic nie robi :ok: ), więc mało kto się na tą drogę decyduje: członkostwo => Zarząd. :]
apples napisał/a:
Dlaczego? Widocznie coś jest na rzeczy.

Napisz co, Twoim zdaniem, konkretnie, bez półsłówek i owijania w bawełnę, jest nie tak, bo znów używasz bardzo brzydkiego sposobu wypowiedzi, takiego, który Ci wytknąłem w zdaniach "niezadowolonych jest więcej niż zadowolonych to chyba trzeba się zastanowić i wyciągnąć wnioski" oraz "Napisałem co widzę, a do tego puki co mam jeszcze prawo. :) " - sugestie i niedomówienia. :nook:
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 17:39   

Cytat:
Napisz co, Twoim zdaniem, konkretnie, bez półsłówek i owijania w bawełnę, jest nie tak, bo znów używasz bardzo brzydkiego sposobu wypowiedzi, takiego, który Ci wytknąłem w zdaniach "niezadowolonych jest więcej niż zadowolonych to chyba trzeba się zastanowić i wyciągnąć wnioski" oraz "Napisałem co widzę, a do tego puki co mam jeszcze prawo. " - sugestie i niedomówienia.
Tia. Uczepiłeś się jednej wizji i ją ciągniesz. :grin:

Napiszę obrazowo może wtedy będzie łatwiej zrozumieć Tobie o co mi chodzi i może przy okazji dojdziesz do wniosku że nie owijam w bawełnę, itp.

Jest pewna restauracja do której chodzą wszyscy moi znajomi. Wszyscy są zadowoleni. Jedzenie jest super, dania są podane na czas, ciepłe, miła obsługa, itd. Poszedłem i ja. Przez okno widać inną restaurację do której wchodzą ludzie i zaraz wychodzą. Siedzę i myślę sobie - coś jest na rzeczy, że nie chcą tam zostać. Ciekawe co? /Znając siebie to pewnie wejdę i zobaczę o co faktycznie chodzi./
Podobnie zadaję sobie pytanie o co chodzi, że niektórzy nie chcą być już więcej Klubowiczami. Widocznie jest coś na rzeczy. :)
 
 
flapjck1 



Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 1745
Skąd: Urzut/Nadarzyn



Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 18:06   

ja ujme to tak:

klub to jest konfrontacja wielu opcji, im wiekszy klub tym opcji wiecej

natura ludzka/polska? jest taka ze latwiej cos odebrac niz dac

dlatego w ten sposob sie stopniuje status uzytkownika

osobiscie jestem moderatorem ( i poswiecam na to naprawde duzo czasu ) forum klubu, ktorego czlonkiem bylem tylko przez pierwszy rok jego istnienia ( rok zalozycielski ), i nie jestem w tym klubie wlasnie przez akcje podobne temu co probojecie teraz tutaj rozegrac

pod rozwage :cool:
_________________
'99 r400 16k16 sedan JFR na czesci ( anglik ) pytac na priv :)
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 19:20   

mnie zastanawia tylko jedno, Klub ma 10 lat, są problemy z finansami, trzeba jakoś ludzi zachęcić do finansowania "naszego" klubu, rajt? no to czemu, przez te 10 lat nie zostął zrobione nic, na czym można by jakos dorobić? Gadzety, konkursy z nagrodami i masa innych "pierdółek", które w istotny sposób mogły zasilić kasę klubu, ale nie zostąło zrobione w tej kwestii za dużo. Bo nie oszukujmy się, na dobra sprawe poza paroma gadzetami nie ma nic. Jest wiele spraw, które można by poruszyć na walnym i poddać pod dyskuje, jak wielu innych jest userem jeszcze kilku innych grup dyskusyjnych i podpatruje jak tam rozwija się zycie klubowe. Mozna wiele rzeczy podaptrzeć i zastanawiam sie, czemu chociazby zloty przez tak dlugo okres dzialalnosci tego Klubu nie wygladaja tak, jak np: letni zlot VU. Nie chce nikogo urazić, ale mozna wiele rzeczy poprawic i zmienic, tylko trzeba chciec i sie w to zaangazowac, to nie jest mala piaskownica i 5cioro bachorkow z lopatkami... Zarząd stoi na czele ogromnej liczby ludzi i tlumaczenie ze sie nie ma czasu jest troche nie na miejscu, bo latwo sie domyslec, ze objecie jakis tam stanowisk musi sie wiazac z wyrzeczeniami i poswieceniem.
pozdro
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
marthinez 



Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 932
Skąd: Szczecin



Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 19:22   

maciej napisał/a:
Hm... Nie identyfikujesz się z Klubem do którego należy to forum, to dlaczego koniecznie chcesz na nim zaistnieć avatarem i podpisem?
A widzisz gdzieś mój avatar? Chyba, że chodzi Ci o mój wyszukany podpis? :shock:
maciej napisał/a:
Ale to jest Twój problem...
Jak widać na pewno nie Twój.
Mój problem i kilku innych aktywnych w tym temacie.
maciej napisał/a:
Zastanów się dlaczego, skoro nie identyfikujesz się z Klubem próbujesz narzucić swoje zdanie co ma być "wolną jego częścią, a co nie"?
Gdzie ja narzucam komus swoje zdanie co do klubu?
Identyfikuje się z forum. Klub mnie nie interesuje.
Forum powinno być wolne od brzydkich zagrywek administracji - to tylko sugestia, nie żądanie.
maciej napisał/a:
Czy nie sądzisz, że takie decyzje powinny należeć do osób, które z taką organizacją się identyfikują, poświęcają jej swój czas i wspierają ją, również finansowo?
Tak sądzę i dlatego nie ja decyduję. Ja co najwyżej mogę sugerować i wyrażać swoje zdanie jako pełnoprawny user tego forum.
Chyba, że nie mogę to już nie będę.
maciej napisał/a:
Ale to właśnie Ty powinieneś mieć taki pomysł, bo ja, MaReK, Kasjo, Brt czy thef wiemy dlaczego chcemy być w Klubie, dlaczego przez wiele lat płacimy składki i poświęcamy niemałe ilości swojego wolnego czasu, żeby zrobić coś z czego Ty również korzystasz, ale dla Ciebie to za mało, żeby stać się częścią organizacji i ją wesprzeć, więc podpowiedz nam:

Co oprócz "avatara" możemy dla Ciebie zrobić?
Ale ja nie mam pomysłu, dlatego nie jestem w klubie.
Korzystam z okazji, by komuś pomóc w poradach, a czasem sam się czegoś dowiedzieć i to mi wystarczy. Forum mi wystarczy.
Nie spodobało mi się to, że pomimo tego, że wielu sympatyków pomaga jak może osobom, które maja problem z autem, sympatycy piszą ciekawe artykuły, które nawet widnieją na stronie klubowej, a mino to potraktowano ich bardzo brzydko wprowadzając śmieszne ograniczenia nawet nie informując ich o tym.
Czy to jest dla Ciebie normalne? Jeśli tak to sens naszej wymiany zdań jest bezcelowy.
Czy w ogóle dokładnie wczytałeś się w temat?
Podejdź do tego bez emocji.
_________________
Pozdrawiam
Marcin
Ostatnio zmieniony przez marthinez Pon Kwi 18, 2011 19:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 19:25   

Markzo napisał/a:
Zarząd stoi na czele ogromnej liczby ludzi i tlumaczenie ze sie nie ma czasu jest troche nie na miejscu,


A poświęciłbyś czas,uczelnie, rodzine, dziewczyne, etc etc żeby siedzieć i non stop coś przy klubie robić ? To jest zajęcie dodatkowe, hobbistyczne, z tego rachunków nie zapłacisz i dzieci też nie nakarmisz. A myślisz ze ktoś zwraca im za telefony, paliwo etc ?
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 19:30   

kzrr napisał/a:
A poświęciłbyś czas,uczelnie, rodzine, dziewczyne, etc etc żeby siedzieć i non stop coś przy klubie robić ? To jest zajęcie dodatkowe, hobbistyczne, z tego rachunków nie zapłacisz i dzieci też nie nakarmisz. A myślisz ze ktoś zwraca im za telefony, paliwo etc ?

Kzrr, jeśli trzeba to tak, to wybiera mnie grupa ludzi i mam robić to co do mnie należy, albo się tego nie podejmuje. To nie jest zabawa gdzie mam 15 osob i mozemy sobie na hura ustalac to czy owo. Po prostu trzeba byc tego swiadomym.
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink