Forum Klubu ROVERki.pl :: Brutalny atak kierowcy. Poszło o klakson
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Brutalny atak kierowcy. Poszło o klakson
Autor Wiadomość
scooby 



Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 33
Skąd: Wadowice



Wysłany: Czw Maj 12, 2011 22:33   Brutalny atak kierowcy. Poszło o klakson

Hej,

Dziś wpadłem na taki o to materiał:

http://wiadomosci.onet.pl...,wiadomosc.html

Pierwsze myślałem, że to MG, ale przyglądnąłem się i okazuje się że to Fiat Barchetta :)

No i jak tu trzeba uważać na kogo się trąbi... :P

Raz miałem podobną sytuacje. Koleś na środku skrzyżowania wpadł mi pod koła, strąbiłem go, na szczęście nie potrąciłem, a ten podleciał mi do auta, złapał za pasy i zaczął dusić...

Pozdro
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Maj 12, 2011 22:33   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pią Maj 13, 2011 00:59   

Ja widziałem na własne oczy, ale z daleka podobny komedio-dramat ;)
Taksówkarz stał na światłach i zagapił się (na swoje zielone). Za nim stał jakiś "szybki bill" i zdenerwowany brakiem 3-sekundowej reakcji taksiarza zaczął trąbić. Trąbił przez całe skrzyżowanie. Taksówkarz się zatrzymał, wysiadł, facet też wysiadł. Wszystko dzieje się na jednym cyklu świateł, ale za skrzyżowaniem. Skrzyżowanie częściowo zablokowane bo panowie wyjaśniają sobie kwestie :) Taksówkarz ubrany w kurtkę, czapkę, gość bardziej elegancki, długi płaszcz i czerwony długi szalik ;) Dlaczego zapamiętałem szalik? Bo panowie po kilku inwektywach rzucili się ku sobie ;) No i taksówkarz złapał za szalik, okręcił go dwa razy na szyi gościa i zaczął go zwyczajnie w świecie dusić. Facet machał rozpaczliwie łapami, ale nie mógł go sięgnąć. W końcu osłabł, przysiadł na ziemi i teatr się skończył :)
Taksiarz puścił, poszedł do auta i odjechał. A pieniacz poprawił płaszcz, zwinął szalik cisnął nim na miejsce pasażera, wsiadł i pojechał w swoją stronę.

Ruch na ten czas stanął. Autentycznie ludzie mając zielone stali i patrzyli się co się dzieje ;) Nikt nie wyszedł i nie interweniował - po prostu film :)

No ale tutaj nie było demolki. Ot ostudził taksiarz emocje wariata i już.

Może faktycznie warto pod ręką w aucie wozić gaz.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
SyntaX 



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 2228
Skąd: Łódź



Wysłany: Pią Maj 13, 2011 20:08   

Ja miałem kiedyś taką akcję że facet mi wymusił pierwszeństwo.
No to zatrąbiłem.
Facet stanął na środku ulicy (Wiadukt nad torami kolejowymi)
Leci do mnie z łapami i wymachuje.
Jechałem z kumplem, a kumpel z tyłu szybko wysiadł, wyjął gościowi kluczyki ze stacyjki i krzyczy: Zgubiłeś coś debilu i wyrzucił mu kluczyki na tory kolejowe.
Facet zaczął mnie szarpać, ale miał pecha bo miał nóżkę pod kołem.
To musiało boleć jak ruszyłem i po prostu odjechałem zostawiając debila z rozwaloną noga i autem bez kluczyków na środku wiaduktu.
Ostatnio zmieniony przez SyntaX Sob Maj 14, 2011 11:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
practicator 




Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 284
Skąd: Kraków

MG MGF

Wysłany: Pią Maj 13, 2011 21:00   

ja jeszcze nie miałem tak nieprzyjemnej sytuacji. raz tylko zostałem przez otwarte okno oblany płynem do mycia szyb przez jakiegoś karka, bo na światłach stwierdziłem że nie zostawi tej szyby czystszej niż była.
_________________
Czytanie postów na forum może powodować schorzenia psychiczne i utratę wiary w ludzką inteligencję
 
 
 
aliciaMG 




Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 130
Skąd: Gniew

MG ZR

Wysłany: Nie Maj 15, 2011 16:43   

Ja miałam kiedyś taką dziwną akcję, może nie z klaksonem, ale ze światłami :/

Jechałyśmy z koleżankami porą późnowieczorną. Koleś za nami cały czas jachał na długich. Koleżanka zwolniła do tego stopnia, że w końcu gościu postanowił nas wyprzedzić. Gdy nas wymijał zauważyłyśmy, że w aucie same dziadki siedzą (kierowcy nie widziałyśmy). No i jak już nas wyprzedzili to koleżanka mrugnęła długimi (tylko raz), a ten po hamulach :/ .
Pech chciał, że koleżanki tata coś przy świecach grzebał i na niskich obrotach auto gasło. No i niestety koleżanka zwolniła i auto zgasło. Patrzymy, a z auta wysiada WIELKI KOKS :shock: i wali prosto do nas :!: Na szczęście zdążyłyśmy zamknąć drzwi i skończyło się na tym, że typ chodził dookoła samochodu, szarpał za klamki, walił nam w szyby i wrzeszczał, ale akcja mogła zakończyć się dużo gorzej :???:

Ogólnie od tamtej pory na nikogo nie trąbię ani nie mrugam - zwłaszcza na dziadków :mrgreen:
 
 
 
NiceMan 



Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 178
Skąd: Wrocław



Wysłany: Nie Maj 15, 2011 20:23   

Takich akcji jest cała masa :)
Gdy miałem prawko z tydzień dwa jechałem w korku z mamusią z zakupów i przed światłami jechałem na luzie (teraz wiem, że ujowo roiłem :P ) i gość za mną zatrąbił. Zatrzymałem się gwałtownie i włączyłem awaryjne. Gość wyskoczył z autka i do mnie. A, że ja nie leszczyk 40. latka kopnąłem w kolanko tak z lekka i w ryj. Zapaliło się zielone i pojechałem i usłyszałem tylko jeszcze od innego kierowcy "Było wychodzić" :D

PS. Ale slang wieśniacki xD

Pozdro
 
 
 
Kozik 




Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 3306
Skąd: Sanok

MG ZS

Wysłany: Nie Maj 15, 2011 21:30   

na takich debili trzeba mieć kawałek metalowej nogi od stołu w razie czego. Ja staram się być spokojny za kierownicą ;)
_________________
Pozdrawiam Kozik
 
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Nie Maj 15, 2011 21:38   

Kozik napisał/a:
na takich debili trzeba mieć kawałek metalowej nogi od stołu w razie czego


...lepszy jest AK-47, nawet strzelać nie trzeba- wystarczy okazać :mrgreen:
 
 
shudder 




Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 84
Skąd: Brzesko/Kraków



Wysłany: Nie Maj 15, 2011 23:45   

Ja też się już zastanawiałem czy by nie wozić pod siedzeniem klucza do zmiany kół :D ale jak to mój brat powiedział, lepiej nie ryzykować, bo kiedyś nerwy puszczą, przywalę komuś i później będę miał problemy :roll:
_________________
Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili w której go potrzebowałeś.
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Maj 15, 2011 23:58   

Wszyscy są cwani tu zza monitora ;) Ak, rura, gaz itp. itd. ale jak przychodzi do takiej sytuacji, że już ktoś pierwszy do nas wysiada, to wtedy jest problem i niewielu stać na to, żeby wysiąść i stanąć do walki :)

Kiedyś była taka zasada, że kto pierwszy uderzy, ten już wygrał ;D
Dzisiaj może się okazać, że trafimy na idiotę, jakiegoś niepoczytalnego kretyna, który zrobi nam niechcący krzywdę, albo komuś z naszego grona, które jedzie w aucie. W innym przypadku, to my możemy zrobić komuś krzywdę i skończy się na policji, sądach, odszkodowaniach. Nie wiem sam jakbym zareagował na kogoś kto idzie do mnie np. na światłach, po wcześniejszej niejasnej sytuacji.

Mimo, że teraz tak piszę, to zdarza mi się "fikać" do innych ;)
Oczywiście nie zaczynam sam z siebie, tylko jak ktoś zaczyna już ostro przeginać.
Zazwyczaj kończy się to na utrudnieniu mu ruchu, albo nie wpuszczaniu kiedy próbuje się chamsko wepchnąć byle być o kilka aut do przodu.

Jak byłem młodym sikutem, o posturze długiego patyka, to zatrąbiłem z premedytacją i całkowicie będąc przygotowany na sytuację, kiedy mi jakiś baran wjechał na pierwszeństwie przed maskę. On się zatrzymał, wysiadł i leci do mnie. Ja się zatrzymałem, wysiadłem ale już oceniłem sytuację, że w przypadku starcia nie mam najmniejszych szans ;D To był king-kong... nawet włosy miał na rękach podobne ;)
Z przodu siedziała blond włosa lady i chyba na moje szczęście darła się na niego, żeby wracał ;) Gość podszedł do mnie, zebrał się w sobie, użył całej mocy inteligencji i wypluł z siebie "co !@!$#?!". Więc odpowiedziałem nic i żeby patrzył na znaki... no i tyle, zawrócił się i po krzyku. Otrzymałem tylko "fakulca" w swoją stronę, od być może mojej wybawicielki :D

Teraz jestem większy (grubszy), ale kondycyjnie na pewno nie taki twardy żeby wytrzymać rundę z king-kongiem ;D No i może nie widać po mnie, ale takie sytuacje mnie denerwują i zaczynają mi się potem trząść łapy ;)

Z wiekiem też jakoś mi się normuję pod kopułą (chociaż to może moje subiektywne odczucie) i nie chce mi się już z ludźmi wojować. Wjeżdża, to wjeżdża... hamuje to hamuje... trudno... za chwilę się rozjedziemy i może więcej nie spotkamy ;)
A klaksonu nie lubię używać ot tak... nawet jak mi ktoś zjeżdża z pasa na mnie, to albo hamuje, albo uciekam, ale nie trąbię ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
practicator 




Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 284
Skąd: Kraków

MG MGF

Wysłany: Pon Maj 16, 2011 00:13   

ja klaksonu używam tylko w sytuacji awaryjnej - wyprzedzam a ktoś mi zajeżdża przypadkiem drogę, nie mogę wyhamować przed przejściem dla pieszych (raz tak zimą miałem, że ABS mnie zrobił nieco w bambuko) albo ktoś się zagapił na zielonej strzałce (ale zawsze tak jak najciszej).
_________________
Czytanie postów na forum może powodować schorzenia psychiczne i utratę wiary w ludzką inteligencję
 
 
 
Kozik 




Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 3306
Skąd: Sanok

MG ZS

Wysłany: Pon Maj 16, 2011 08:09   

MaReK, ja miałem podobną sytuację jak Ty, tyle że ja (110kg żywej wagi) jechałem maluchem i też gość lezie w moją stronę z jakiegoś terenowego auta, wysiadłem i też idę w jego stronę, jak zobaczył że jest mi prawie pod pachę to krzyknął coś z daleka wsiadł i odjechał :D
_________________
Pozdrawiam Kozik
 
 
 
sobrus 




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 1525
Skąd: Lublin



Wysłany: Pon Maj 16, 2011 08:20   

MaReK ma racje, ale gaz zawsze warto ze sobą nosić/wozić.
Natomiast jeżeli chodzi o rozwiązania siłowę, to po pierwsze primo trzeba mieć tą siłę, a po drugie obycie w takich sytuacjach.
Znane są przypadki gdy posiadacz czarnego pasa karate mdlał ze strachu, gdy ktoś go nagle napadł. Teoria a praktyka to niestety nie to samo :/

Ja niestety nie mam ani siły ani "obycia" (słowo "obicia" bardziej by pasowało chyba), także jeżeli udałoby mi się skutecznie użyć gazu to i tak byłby sukces.
 
 
Raptile 




Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 2710
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Pon Maj 16, 2011 08:29   

A to wszystko przez podwyżki cen paliw !
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Kozik 




Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 3306
Skąd: Sanok

MG ZS

Wysłany: Pon Maj 16, 2011 08:30   

sobrus napisał/a:
także jeżeli udałoby mi się skutecznie użyć gazu to i tak byłby sukces.


ja skutecznie użyłem raz gazu jak mi się żule przykleili do malucha i chcieli mnie wydrzeć ze środka a później wywrócić kaszlaka ;) przy 60 już wszyscy się odkleili :D
_________________
Pozdrawiam Kozik
 
 
 
Krzysi3k 




Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 3067
Skąd: Warszawa

Rover 25

Wysłany: Pon Maj 16, 2011 08:35   

A mi już drugi klakson padł - chyba coś w tym jest :mrgreen:
_________________
Sprzedam wszystkie części do MG ZR :)
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=101710
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Maj 16, 2011 08:47   

Kozik napisał/a:
jak zobaczył że jest mi prawie pod pachę to krzyknął coś z daleka wsiadł i odjechał :D

A jakby szedł taki Jackie Chan ;D ? Widziałeś co on potrafi robić na filmach ;D ?
Jak ktoś zna swoją siłę i umiejętności nie będzie się oglądał na detale ;)
Pewnie jakby wyszedł Fiodor Jemalianienko na mnie, to też byłby niższy o kilka cm ;)
Waga podobna, więc nie zrobiłby na mnie wrażenia... do pierwszego uderzenia ;D

sobrus napisał/a:
ale gaz zawsze warto ze sobą nosić/wozić.

Jeszcze trzeba go umieć/zdążyć użyć. Warto też nie stać pod wiatr ;D

Tak sobie jeszcze próbowałem przypomnieć tego typu akcje, no i udało mi się wyrwać komiczny wątek z mojego krótkiego życia kierowcy :) Jedno z warszawskich skrzyżowań typu rondo. Dwa pasy jeden do jazdy na wprost, drugi do jazdy w lewo. http://maps.google.pl/map...001206&t=h&z=20

Ja skręcam w lewo, a cwaniak z gazowni w starym polonezie trucku z pasa na wprost również jedzie w lewo. No i nasze drogi się spotykają i skubaniec trąbi na mnie ile sił w ręku i klaksonie. Jam młody gniewny, zatrzymał Rovera 200 na środku krzyżówki (ruch znikomy) i wyszedłem do typa i biegnę do niego pytając kulturalnie "Czego trąbisz baranie?! Nie widzisz, że to mój pas?"... podchodzę bliżej, a on nie może się wysłowić, oczy mu się wielkie zrobiły i pokazuje palcem przed siebie. Pomyślałem sobie, ha! Jestem gość wystraszył się mnie, jestem górą. Uspokoiłem się podchodzę bliżej, żeby zrozumieć co on tam bełkocze, a on wciąż z przerażeniem w oczach mówi, żebym gonił auto swoje, bo odjeżdża. Odwracam łeb, patrze, a mój Roverek zjeżdża sobie z gracją ze skrzyżowania (lekka górka). Taki miałem świetny ręczny wówczas :D Jak tylko do mnie doszło co się dzieje, to wyglądałem jak z kreskówki, tak szybko nogami machałem ;) No i oprócz tego, że zrobiłem z siebie debila, nic się nie stało :D
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Raptile 




Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 2710
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Pon Maj 16, 2011 08:57   

MaReK, bajkopisarzu ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Maj 16, 2011 09:06   

Raptile napisał/a:
MaReK, bajkopisarzu ;)

To nie bajki, to wszystko prawda. Jeszcze pewnie było więcej takich przypadków, ale nie pamiętam już. Jeszcze była taka sytuacja, że jechaliśmy na dwa samochody z moim wspólnikiem. No i dla jaj zaczęliśmy na siebie trąbić. Potem otworzyliśmy szyby na skrzyżowaniu, na czerwonym świetle i obrzucaliśmy się inwektywami ;) A na końcu on wysiadł i udawał, że idzie mnie lać ;) Podbiegł do mojego okna i zaczął markować uderzenia.

Z naprzeciwka skręcała Pani, która tak się tym zaoferowała, że się jej skręt nie udał i wylądowała w trawie i błocie ;) I podobnie jak na filmie wyżej, nikt nie zareagował, a wszystko wyglądało b. realistycznie.

Można kiedyś taką 'ustawkę' zrobić. Kamery postawić w ukryciu, podjechać różnymi autami, żeby nie było, że klubowe i zainscenizować taką sztukę ;) Gorzej, jak się znajdzie jakiś pomagier i uzna, że któryś z nas ma większą rację ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
shudder 




Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 84
Skąd: Brzesko/Kraków



Wysłany: Pon Maj 16, 2011 09:19   

MaReK napisał/a:
Gorzej, jak się znajdzie jakiś pomagier i uzna, że któryś z nas ma większą rację ;)

np. panowie policjanci... ;)
_________________
Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili w której go potrzebowałeś.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Brutalny faul w RPA
- uwaga szokujący film
xROnx Offtopic 11 Nie Cze 07, 2009 02:42
MaReK
Brak nowych postów Brutalny faul na Wasilewskim
otwarte złamanie!!!
mielony22 Offtopic 10 Pon Sie 31, 2009 22:39
Adrian355
Brak nowych postów atak zimy:)
Markzo Offtopic 14 Pią Gru 26, 2008 19:22
Markzo
Brak nowych postów Rover 800/75 nieudany atak na klase premium
Ciufa Offtopic 13 Czw Paź 01, 2009 13:22
paff
Brak nowych postów Polscy kierowcy
apples Offtopic 0 Nie Paź 10, 2010 22:53
apples



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink