Forum Klubu ROVERki.pl :: Złożenie po terminie PCC-3
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Złożenie po terminie PCC-3
Autor Wiadomość
Gulag 




Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 38
Skąd: Wlkp



Wysłany: Pon Cze 06, 2011 08:56   Złożenie po terminie PCC-3

Po mandacie otrzymanym od urzędu skarbowego w grudniu za PCC-3 (Roverk), właśnie dostałem kolejne wezwanie. Po zakupie motocykla na wysłanie PCC-3 miałem 14 dni, przekroczyłem termin o 9 dni! Zadzwoniłem do babki nie chce słuchać o żadnych czynnych żalach itp., proponuje 180 zł mandatu. Stwierdziłem że się zastanowie i tu rodzi się pytanie coś można zrobić w tej sprawie? Po mandacie zapłaconym w grudniu za totalną pierdołę nie chce znowu tym szmatom płacić za delikatne spóźnienie, wole wydać nawet więcej byle nie dać im satysfakcji.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Cze 06, 2011 08:56   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Tomek1212 




Pomógł: 84 razy
Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 1512
Skąd: Tarnów



Wysłany: Pon Cze 06, 2011 09:20   

Przerabiałem ten sam temat ostatnio. Napisałem im prośbę o niekaranie mnie, uzasadniłem ją nieznajomością przepisów. Po jakimś miesiącu otrzymałem od nich list informujący, że łaskawie odstępują od postępowania karnego i nie będą wymierzać mi żadnej kary za to spóźnienie (też miałem kilka dni poślizgu).
 
 
 
maniaq 



Pomógł: 26 razy
Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Wto Cze 07, 2011 11:51   Re: Złożenie po terminie PCC-3

Gulag napisał/a:
Po mandacie zapłaconym w grudniu za totalną pierdołę nie chce znowu tym szmatom płacić za delikatne spóźnienie, wole wydać nawet więcej byle nie dać im satysfakcji.


Pierdoła nie pierdoła, oni egzekwuja prawo, tak jakbys chcial by egzekwowali prawo jak ci ktos cos ukradnie. TY przekroczyles termin. Tak sie zastanawiam czy swiadomie, skoro juz raz zostales za to ukarany - to powinienes wiedziec lepiej - wiec dziwie sie twym wyzwiskom pod adreem tych pan. O_o Jestes duzym chlopcem to musisz odpowiadac za swoje czyny. Jakbys byl kulturalny, to pewnie wiecej bys zdzialal niz wyzwiskami... Zadziwiajace jak egzekwuje sie prawo wobec podatnika, to to szmaty, a jak nie egzekwuja wobec innych to normalnei hanba ! Prawo kalego w pelnej krasie :D

Ps. moderuje pierdoła pisane bez PL znakow :D
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Gulag 




Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 38
Skąd: Wlkp



Wysłany: Wto Lip 19, 2011 13:04   

Tomek1212 napisał/a:
Przerabiałem ten sam temat ostatnio. Napisałem im prośbę o niekaranie mnie, uzasadniłem ją nieznajomością przepisów. Po jakimś miesiącu otrzymałem od nich list informujący, że łaskawie odstępują od postępowania karnego i nie będą wymierzać mi żadnej kary za to spóźnienie (też miałem kilka dni poślizgu).


Zrobiłem to samo, niestety w moim przypadku przez ten wniosek zwiększyła się lista wykroczeń. Prowadzę działalność gospodarczą i przeskanowali ostatnie 3 lata z czego wynikło że 4 deklaracje złożyłem po terminie (zapewne 1 lub 2 dni). Teraz mam się stawić w celu wymierzenia mandatu za 5 wykroczeń. Generalnie czuję się nękany :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [Prawo gospodarcze] platnosc faktur po terminie
Gość Prawo i ubezpieczenia 7 Pon Maj 11, 2009 17:46
harinezumi



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink