Forum Klubu ROVERki.pl :: SPOTY KRAKÓW
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
SPOTY KRAKÓW
Autor Wiadomość
skorpion 



Dołączył: 09 Lut 2014
Posty: 91



Wysłany: Czw Lip 23, 2015 19:17   

jestem chetny na spoty :D
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Lip 23, 2015 19:17   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
mironh 




Dołączył: 28 Gru 2012
Posty: 126

Rover 75

Wysłany: Czw Lip 23, 2015 21:31   

Wielka rura...
_________________
Jeszcze 1 niespodziewana akcja i pójdzie do ŻYDA!!!
Człowiek z Huty wyjdzie.... ale Huta z człowieka nigdy!
 
 
skorpion 



Dołączył: 09 Lut 2014
Posty: 91



Wysłany: Czw Lip 23, 2015 21:59   

ja w niedziele bede w krk wiec jak cos to chetnie sie pojawie
 
 
batman146 



Dołączył: 09 Maj 2015
Posty: 9
Skąd: Krakow



Wysłany: Sob Sie 08, 2015 15:01   

To może by coś zrobić pod koniec sierpnia przed rozpoczęciem roku szkolnego np. 29 30 sierpnia co wy na to
 
 
Asia_MG-ZT
[Usunięty]






Wysłany: Pon Sie 10, 2015 13:29   

Tydzien pozniej jest Summer Cars Party, więc czy jest sens bawic sie w organizacje spota na ktorego przyjedzie jedno lub dwa auta ?! :wink:
 
 
siemion_ 
Klubowicz



Członek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 987
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Sro Sie 12, 2015 09:02   

https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=99642

z Krakowa jest rzut beretem, grzech nie być :P
 
 
 
batman146 



Dołączył: 09 Maj 2015
Posty: 9
Skąd: Krakow



Wysłany: Sob Sie 15, 2015 14:53   

Asia_MG-ZT napisał/a:
Tydzien pozniej jest Summer Cars Party, więc czy jest sens bawic sie w organizacje spota na ktorego przyjedzie jedno lub dwa auta ?! :wink:

Asia SCP to piękna impreza dla fanów motoryzacji która jest w Katowicach i jest przez 2 dni i na którą trzeba mieć czas i kasę , ja chcę tylko zorganizować spot Krakowie i tyle.
Trzeba organizować spoty regularnie i w tedy to będzie miało sens i więcej ludzi będzie się pokazywać i przyjeżdżać jak tego nie będzie niestety padnie to śmiercią naturalną
 
 
Asia_MG-ZT
[Usunięty]






Wysłany: Wto Sie 18, 2015 10:39   

Spoty krakowskie były organizowane systematycznie , nic z tego niestety nie wyszło. Jeśli chcesz zajmij się organizacja zobaczysz jak ciężko jest zaciągnąć dwa czy trzy samochody na spota... My próbowaliśmy nie tylko w Hotelu IBIS był też parking pod Krokusem znany bardziej jako "WIELKA RURA" czy RANCHO TEXAS przy ul.Kobierzyńskiej . Próbowaliśmy też zaciągnąć ludzi na kręgle czy gokarty jednak chętnych nie było .... :wink: :wink:
 
 
mironh 




Dołączył: 28 Gru 2012
Posty: 126

Rover 75

Wysłany: Pią Sie 21, 2015 18:56   

spoty krakowskie nie były organizowane systematycznie i już umarły od czasu spotu w zakopcu w kwietniu od tamtej pory nie było żadnego, powód: kwiecień było w zakopcu, maj nie było ponoć czasu; czerwiec spot ogólnopolski; lipiec zator który nie wypalił... myślę że jak ktoś ma ochotę na organizację spotów to wziąć wszystkie nr tel od Tunersa. Średnio przyjeżdżało 4-6 aut, rzadko bo rzadko ale zdażało sie że były 3 auta, nigdy 2 odkąd ja jeżdżę. A tak ap-ropo zobacz sobie aśko na inne miasta, większość jest organizowana w ogólno dostępnych miejscach, gdzie nie jest wymóg wejdź i coś zamów ( ranczo, hotel). Spot to nie iść na gokarty, paintball-a czy kręgle bądź knajpy. Spot to jest miejsce i czas by stanąć wspólnie przy autach pooglądać i o nich pogadać a w takich miejscach w/w robią się grupki, przez co niektórzy mogą nie chcieć przyjeżdżać. Albo sytuacja: nie ma spotu bo tomek się źle czuje a niektórzy już byli w drodze, źle się czuje to spot jest ale was nie ma. batman146, zgadzam się z tobą pod względem regularności, bo jak by były np. w każdy 1 weekend miesiąca to na początku by mało aut było ale później ludzie by się przyzwyczaili i by więcej przyjeżdżało.
batman146 weź od tuners nr kontaktów i zorganizuj spot w 1 weekend września tylko info trzeba dać tu na forum na fejsie oraz przynajmniej tydzień wcześniej napisać do wszystkich z KRK i okolic sms o spocie, bo w ten ostatni weekend sierpnia ludzie mogą jechać do Katowic.

[ Dodano: Pią Sie 21, 2015 17:56 ]
Lista osób która była bądź pytała o spot od początku tego roku z KRK bądź okolic, a tuners podejrzewam że ma zapewnię do wszystkich tych osób nr. tel. a podejżewam że jeszcze znajdzie się kilka osób które nie pisało na forum że będzie a było.
nikon
mironh
BlackD
tuners
SLONIK.NH
PiotrPION
HarryVip
MG-Krk
instal20
mystek
Pazdzioch.
mr_iwo
Viking6
Asia_MG_ZT
bear007
WikingCoupe
krzychunh
aimp12
skorpion
batman146

[ Dodano: Pią Sie 21, 2015 17:59 ]
A dlatego pisałem żeby też wysyłać sms bo ostatnio mało osób siedzi na forum.
Wiec aśko jak nie chce wam się już organizować spotów to się pisze do innych czy ktoś nie chce się tym zająć.
TYLE W TEJ Z.J.E.B.I.E I W TYM TEMACIE!!!
512934349 do mnie nr tel. jak by miał być spot

[ Dodano: Pią Sie 21, 2015 18:21 ]
SORY NIE KONIEC TEJ Z.J.E.B.Y
Według mnie osoby chętne na spoty powinny też coś zaproponować w temacie terminów i miejsca bo nie jest powiedziane że musi to być Wielka Rura czy ranczo...
Tylko warunek 1
By było to miejsce gdzie zmieści się przynajmniej 10 aut
warunek 2
By było to miejsce ogólne dostępne i w miarę by było tam łatwo dojechać.

KONIEC

[ Dodano: Pią Sie 21, 2015 18:56 ]
Samych zarejestrowanych osób z samego krk jest ponad 400 a z okolic krk ponad 100... Daje to do myślenia...
_________________
Jeszcze 1 niespodziewana akcja i pójdzie do ŻYDA!!!
Człowiek z Huty wyjdzie.... ale Huta z człowieka nigdy!
 
 
tuners 




Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 1277
Skąd: Kraków

MG ZR

Wysłany: Pią Sie 21, 2015 20:30   

Miro samych zainteresowanych osób ponad 100 nie znajduje się w całej polsce by przyjechać na ogólnopolski

Co do zlotów w Krakowie zajełem się ich organizacją po 2010 roku i były to regularne spoty co 2 tyg w stałym miejscu o stałej poże
Efekt może trzy spoty większe po 10 samochodów a tak to przed zmianą na rancho texas przez 4 miesiace może więcej tylko ja sam lub z kozikiem, wtedy padały hasła że pod rurą nudno niema co robić niema gdzie usiąść itd
Przeszliśmy na rancho tam udało się zwłaszcza na początku kilka spotów po około 10 samochodów niestety część osób to tzw. Załatwiacze którzy zrobią to co im szwankuje dowiedzą się co potrzebują na spocie i potem telefonów nie odbierają a na spoty nie przyjeżdżają

Jak już pozałatwiali co mieli to niestety sorry dont worry zostaliśmy tylko ja ty i balckd

Efekt kilku spotów organizowanych nieregularnie tylko z listą dawał raz lepsze efekty raz gorsze
Narodził się pomysł spotów w ibisie przy współpracy z Vikingiem
Efekt pierwszego spota super ale połowa nie zadowolona bo woleli by gadać przy samochodach niż na spot gdzie można po siedzieć pogadać potem zejść na dół i pogadać przy autach

Zapszeproszeniem chu.. nie wszystkim dogodzi robimy kolejnego spota w ibisie
Niestety drugi spot w ibisie nie był tak okazały i pokazała się stała ekipa 5 samochodów

Pomysł z Zakopcem ekplodował wręcz zainteresowaniem i fajnie wypalił


Niestety pojawił się po wszystkim problem z kontaktem co do Vikinga mimo licznych prób nie udało mi się skontaktować by coś zorganizować w maju

Czerwiec zlot ogólnopolski Kraków oczywiście się nie popisał, poza mną chyba nikogo nie było

Lipiec zator który okazał się klapą przez chętnych którzy w efekcie nie przyjechali

Lipiec - Sierpień problemy dalej z kontaktem z Vikingiem


Próba organizacji zlotu ze scorpionem (skończyło się na wspólnym grill and chill%%) więcej chętnych brak


Co do samego organizowania, bardzo dużo jest osób głośno wołających o zloty a potem się okazuje że sory ale im termin nieodpowiada przez 7dni w tygodni i 24h na dobę i głośno wołających że będą ale sory nie jednak

Dla przypomnienia

Zapisałeś się na zlot w zakopcu i odwołałeś na kilka dni przed zlotem

Zapisałeś się na zlot w zatorze i nie przyjechałeś

Najwięcej do powiedzenia mają Ci co najmniej robią

Poza organizacją zlotów jestem chyba jedyną osobą która postarała się mieć kontakt niemal do wszystkich przyjeżdżających i utrzymuje z nimi stały kontakt

Każda niemal z tych osób w razie problemów z samochodem lub jakichkolwiek nagłych potrzeb dzwoni do mnie nieraz o różnych porach nikoniecznie racjonalnych z pytaniami prośbami o pomoc itd. Wielu osobą pomagałem holowałem naprawiałem jeździłem z nimi po częsci samochody na oględziny i pomagałem na miarę moich możliwości

Tydzień przed zlotami dostawali wiadomość często w tygodni telefon i dzień przed spotem jeszcze info o miejscu dacie godzinie spotu

Mogłeś nie otrzymywać wszstkich takich informacji ze względu że byliśmy niemal w stałym kontakcie i jak wiedziałem że nie dasz rady to nie pisałem

Standard tydzień przed każdym spotem ponad 40 wiadomości wysłanych i 20 odbytych rozmów i prawie po 5 latach gdzie często stało się w 2-3 na mrozie w deszczu a często samotnie stojąc jak osioł po 50min czekając a może ktoś dojedzie itd. Kiedy ma przyjechać 1 nowa osoba , 1 stała reszta już odpisała że nie będzie i mając 40°C telefonicznie umawiać te 2 osoby ze sobą to sory ale ja wysiadam a jak ma mi to któraś już z kolei osoba wypominać zwłaszcza mająca 2km na spot i że ona musiała się wrócić... to może przejąć "interes" bo ja przy tym wszystkim wysiadam

Niestety też mam życie prowadzę firmę nieraz muszę być dostępny niemal bezprzerwy, mam rodzine z którą chciałby spędzić choć chwilę wolnego czasu, czasu którego niemam bo samochód robię nocami z piątku na sobote by mieć choć część dnia wolnego, który często wykorzystuję na pomoc właśnie osobą z forum nawet w obecnej chwili 2 osoby czekają aż im porobię w wolny dzień modyfikacje przy samochodach ale sam tego niemam jak już ogarnąć, jak chcesz to pokaż że umiesz lepiej bo ja od nikogo jakiegoś oficjalnego przejęcia nie miałem nikt nic nie robił to zapoczątkowałem ale wtedy były inne czasy a sam byłem w innej sytuacji..

Zanim zaczniemy zmieniać świat, zacznijmy zmiany od samego siebie...

Jedyną osobą która przez ten długi czas utkwiła mi w pamięci jako osoba żywo przykładająca się do spotów w krakowie to HarryVip któremu bardzo dziękuję że nieraz turlał się z zakopanego i towarzyszył mi w naszym nieraz "nielicznym" gronie
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
mironh 




Dołączył: 28 Gru 2012
Posty: 126

Rover 75

Wysłany: Pią Sie 21, 2015 21:28   

Po 1
zlot w zakopcu był 11-12 kwietnia a mnie już na liście osób będących nie ma od 2 marca ( lista harryVip z Pon Mar 02, 2015 22:10 ) wiec mi nie pier*ol że zrezygnowałem kilka dni wcześniej
Po 2
zlot w zatorze pisałem że jak dam rade to będę wiec naucz się czytać jakie posty tam dałem
Po 3
Nie zwalaj teraz winy na Viking7 że nie było zlotu w maju, lipcu, sierpniu bo zlot nie ma zależeć tylko od 1 soby
Po 4
O "zlocie" - spotkaniu ze skorpionem dawałeś jakie kolwiek info?? bo chyba ci sie cos pomylilo ze cokolwiek było pisane oprocz tego ze on dal info ze bedzie w krk i zeby zlota zrbic. z twojej strony 0 odzewu zeby cokolwiek było.
Po 5
Sam sie kiedys chwaliłeś ze zanim ja zaczalem jezdzic (koniec 2013) to przyjezdzalo w ch*j aut wiec nie pier*dol teraz ze malo osob przyjezdzalo. zastanow sie co piszesz a czym sie na zlocie chwalisz
Po 6
2 zloty pod rząd w hotelu to tez przecinka dlatego tak malo osob przyjechalo zapewnie biorac pod uwage problemy z dyrekcja hotelu. miejsca zlotów przydawało by sie zmieniac badz z innymi tez uzgadniac
Po 7
do tej pory dostalem tylko 1 info o zlocie przynajmniej tydzien wczesniej, a takto wysyłałes tylko pare dni wczesniej w środku tygodnia, a takie info powinno byc wczesniej
Po 8
Z tego co pamietam info o odwolaniu spotu wyszlo kolo 1h-30min przed nim i nie tylko ja ale okolo 3-4 osob jeszcze wracalo, nie zawsze musisz byc na spocie.
Po 9
Aktualnie pracując na zmiany nie mam mozliwosci organizacyjnych. 4 brygadówka zabiera duzo wiecej czasu niz pracowanie od 6-16...
Po 10
Ide do pracy i ch*j z błędami
Po 11
Jak masz dość organizacji to napisz czy ktos nie ma ochoty, kto moze sie bardziej postara

[ Dodano: Pią Sie 21, 2015 21:28 ]
A Po 13 na zakonczenie
Forum BMW ma zrobiony całoroczny kalendarz spotów i jest on ogolnie dostepny i tam potrafia ludzie przyjezdzac
Na forum calibry spoty byly ustalane 2 tygodnie wczesniej, tam ludzie potrafili jechac do chlopa na wesele tylko po to by zrobic z mapem mlodym przejazd calibrami przez miasto.
I co spot to w innym =miejscu i w calibrze i w bmw
_________________
Jeszcze 1 niespodziewana akcja i pójdzie do ŻYDA!!!
Człowiek z Huty wyjdzie.... ale Huta z człowieka nigdy!
 
 
Asia_MG-ZT
[Usunięty]






Wysłany: Pią Sie 21, 2015 22:25   

z tego co ja wiem i widze mieszkajac z nim Tomek pracuje cala dobe , tzn bywa tak ze jest w pracy od 6 do 23 , 24 albo tak ze jest od 6 do 17 a w nocy dostaje telefon ze pompa nie dziala i jedzie a rano na 6 idzie spowrotem do roboty i nie ma czasu sie wyspac a co dopiero myslec o organizacji... ale nie chodzi tu o nasze prywatne zycie dlatego tez proponuje zeby ORGANIZACJA SPOTOW ZAJAŁ SIE KTOS INNY!!! Tomka nikt nie wybral na organizatora tylko robil to z wlasnej woli ... Dziekuje i dobranoc :wink: :wink:
 
 
tuners 




Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 1277
Skąd: Kraków

MG ZR

Wysłany: Sob Sie 22, 2015 03:38   

Sam wiesz jak było i nie odwracaj kota ogonem nie jedną flaszke razem piliśmy by się kłócić jak dzieci na forum

100 razy bardziej wolal bym dostać info kiedy jest spot przyjechać i mieć wszystko w dupie

Chcesz to prowadź nie to na cholere szczekasz, innych do prowadzenia nie widziałem do tej pory, ale jak się pojawi taka osoba chętnie "przekaze" co mam i zobaczymy ile wytrzyma przy wymierającej marce ot taki szczegół w twoim podpisie
"Jeszcze 1 niespodziewana akcja i pójdzie do ŻYDA"
I będzie się uganiał za takimi "źydami" którzy wdzięczności nie mają

Edit 0:00 ze środy na czwartek
Co do mojej ilości czasu i pracy jaki spędzam przytoczę Ci mój czas spędzony od ostatniego wpisu
poniedziałek od 6:30-18:30 zjazd z budowy papiery finisz 20
Wtorek 6:30-17 wow
Środa 6:30-0:00
41,5h/72 miło mi że twoja 4 brygadówka zajmuje dużo czasu ale w tym czasie zdążyłem się spotkać z 3 osobami z klubu, przypadkiem bo przypadkiem aczkolwiek z każdym pogadałem na miarę możliwości a teraz idę w końcu do domu przespać się bo przed 7 muszę usunąć koparkę z budowy na drugim końcu miasta...

Zdjęcia z robót o "nienaturalnych" dla mojej pracy godzinach wrzucę jak będę mieć czas
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Asia_MG-ZT
[Usunięty]






Wysłany: Wto Wrz 15, 2015 12:21   

Up

[ Dodano: Wto Wrz 15, 2015 12:21 ]
Up w sprawie spota
 
 
tuners 




Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 1277
Skąd: Kraków

MG ZR

Wysłany: Wto Wrz 15, 2015 12:26   

Spot w Krakowie


Miejsce : Wielka Rura ( Parking CH Krokus przy ul. Bora Komorowskiego)

Data : 20 Wrzesień 2015 (Niedziela)

Godzina : 17.00



W razie złych warunków atmosferycznych zbieramy się na 1 piętrze w parkingu zadaszonym CH Krokus
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
mironh 




Dołączył: 28 Gru 2012
Posty: 126

Rover 75

Wysłany: Nie Lis 29, 2015 22:36   

Ktoś coś myśli na temat spota w KRK przed świętami czy już można uznać że "Spoty Kraków" całkowicie umarły i pisać do admina by zamykał temat i czekać tylko na ogólnopolskie zloty, bądź do innego miasta jeździć. W razie czego najlepiej w niedzielę by Pewne osoby nie mówiły że pisze o spocie i mnie nie będzie
_________________
Jeszcze 1 niespodziewana akcja i pójdzie do ŻYDA!!!
Człowiek z Huty wyjdzie.... ale Huta z człowieka nigdy!
 
 
batman146 



Dołączył: 09 Maj 2015
Posty: 9
Skąd: Krakow



Wysłany: Sob Gru 05, 2015 20:40   

Jestem za to może 13 lub 20
 
 
Asia_MG-ZT
[Usunięty]






Wysłany: Pon Gru 07, 2015 11:24   

Jestem za 13.12 którą godzine proponujecie ? może koło 16?
 
 
mironh 




Dołączył: 28 Gru 2012
Posty: 126

Rover 75

Wysłany: Sro Gru 09, 2015 18:58   

ok to niech będzie 16:00 miejsce standardowe. CH Krokus ul Bora Komorowskiego 37 tzw. "wielka rura" obecnisc mile widziana
_________________
Jeszcze 1 niespodziewana akcja i pójdzie do ŻYDA!!!
Człowiek z Huty wyjdzie.... ale Huta z człowieka nigdy!
 
 
Hajdaszek 



Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 4
Skąd: Kraków



Wysłany: Pią Gru 11, 2015 00:42   

Może jednak 20? ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink