Forum Klubu ROVERki.pl :: Podziękowania, refleksje i relacje z XX Ogólopolskiego Zlotu
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Podziękowania, refleksje i relacje z XX Ogólopolskiego Zlotu
Autor Wiadomość
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Nie Paź 09, 2011 18:31   Podziękowania, refleksje i relacje z XX Ogólopolskiego Zlotu

Na początku, chciałem podziękować wszystkim, którzy pomagali, współuczestniczyli w organizacji XX Ogólnopolskiego Zlotu. Szczególne podziękowania dla Zarządu i Wydera. Podziękowania należą się również przybyłym, którzy chcąc-niechcąc uczestniczyli w organizacji tego zlotu... tworząc atmosferę. Osobiście Zlot uważam za wielki sukces nowego Zarządu. Nie będę się rozpisywał co było fajne, bo musiałbym opisać cały zlot. Skupię się jedynie na tym, czego mi zabrakło. Osobiście uważam, że zabrakło sprawdzenia warunków jakie oferuje hotel i rocznicowych naklejek na samochód upamiętniających uczestnictwo w takowej imprezie. Na plus możemy zapisać całą resztę. Dwa największe zaskoczenia "in plus": przejazd Piotrkowską i loteria.

Teraz już w domku i spać...
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Paź 09, 2011 18:31   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Nie Paź 09, 2011 18:45   

To mnie wypada chyba tylko przeprosić wszystkich za stres jaki Wam zafundowałam (sobie oczywiście też) i z całego serca podziękować Hrabiemu za pomoc, cierpliwość i wsparcie.
Niestety jak już pewnie wiecie w drodze powrotnej mieliśmy jeszcze małą kraksę, a teraz jestem w szpitalu, bo się chciałam o własne nogi w domu pozbijać ;) No nic, trzymajcie kciuki.

Aha, Franio dziękuje za tron :*
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Raptile 




Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 2710
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Nie Paź 09, 2011 20:02   

My ;) Ja i Beatka również dziękujemy za miło spędzony czas ;) . Łukaszku dziękuje za przekozacki prezęcik ;) będę musiał Ci sie zrewanżować następnym razem ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Lukasz_Konin 




Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 192
Skąd: Konin

Rover 200

Wysłany: Nie Paź 09, 2011 20:07   

Żaba, bardzo się cieszę że ci się podobał :) tak jak pisałem w poprzednim temacie, ZLOT był super. Na pewno na letni też zawitam :)
_________________
Poprostu Brychu :)
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Nie Paź 09, 2011 20:33   

I my się dołączamy do podziekowań :) Dawno nie miałem tak spokojnego Zlotu ;) :P ... Hotel nastrajał do wspomień, ale i tak najważniejsze było się z Wami spotkać :) ... a piotrkowska i przejazd na legalu na czerwonym świetle + postój na Manufakturze to świetne pomysły :) :ok: Dzięki i gratki dla Zarządu i Pomocników za organizację :) ... do zobaczenia na następnym :)
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
sknerko 




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Nie Paź 09, 2011 20:45   

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i atmosferę, co prawda nie udało nam się zwiedzić muzeum kinematografii ale za to w zamian mieliśmy okazję, niczym bohaterowie filmu "wehikuł czasu", cofnąć się w czasie i poznać historię wszystkimi zmysłami :wink: Wspaniała zabawa z mnóstwem atrakcji, przejazd Piotrkowską coś fantastycznego. Dziękujemy organizatorom za cały trud włożony w organizację zlotu :ok: i mamy nadzieję że spotkamy się na letnim.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Nie Paź 09, 2011 20:48   

Dziękujemy za zlot :)

Przede wszystkim organizatorom, wszystkim pomagającym w organizacji oraz zarządowi. Naprawdę stanęliście na wysokości zadania. Kilka nowych elementów programu, fajne pomysły :brawa: Nie mogę się doczekać zlotu letniego :ok:

Podziękowania dla przybyłych i tworzących atmosferę zlotową - naprawdę solidna porcja nowych osób i twarzy :ok:

Duża frekwencja - jak na zlot jesienny, to można powiedzieć - rekordowa :ok:

Ilość 600 na zlocie - tylko 1 :) Wobec tak dużej frekwencji, na swój sposób trochę mnie to zaskoczyło.

Na pewno zapadnie w pamięć brak ogrzewania ;) Ale to tylko dlatego, że to pierwszy zlot jesienny, na którym nie mieliśmy naszej farelki i akurat pierwszy, na którym była najbardziej potrzebna ;) Oczywiście jest i tego pozytyw - już nigdy nie zapomnimy jej zabrać :lol:
 
 
 
shilus82 




Dołączył: 28 Gru 2009
Posty: 857
Skąd: Wrocław

Rover 400

Wysłany: Nie Paź 09, 2011 20:56   

kurcze, jak tam czytam Wasze wypowiedzi, to aż nóż mi się w kieszeni otwiera, że nie mogłem z Wami tam być !! !! !! ale na wiosennym NA PEWNO się pojawię, choćby nie wiem co !! !! !!
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Nie Paź 09, 2011 20:57   

I my również dotarliśmy do domku w końcu.
Dziękujemy bardzo za miła atmosferę na Zlocie, Zarządowi i Wyderowi za organizację i pełną niespodzianek sobotę. Wszystkim przybyłym za to, że byli i po raz kolejny bawiliśmy się w tak licznym gronie tak fantastycznie.
Dodatkowe podziękowania dla Goni i Tomiego za wspólne noclegi i małe przeprosiny że musieliście wysłuchiwać naszych nocnych koncertów ;)
I Brt za miły i szybki powrót.
I jeszcze do ekipy pijącej tequilę w piątek (nie bardzo pamiętam wszystkich więc nie będę wymieniać coby nie pominąć) - sorry za cynamon ;)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
SyntaX 



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 2228
Skąd: Łódź



Wysłany: Nie Paź 09, 2011 20:58   

Świetna atmosfera, udana integracja i masę niespodzianek, czego chcieć więcej.
Wielkie podziękowania dla organizatorów za zaangażowanie.
Pokazaliśmy że jesteśmy świetnie zorganizowanym klubem gdzie każdy każdego doskonale rozumie. Dowiedziałem się masę ciekawych rzeczy, poznałem super ludzi wymieniłem doświadczenia a mój Landek dzięki uprzejmości dzieju już nie ma błędów ABS i hamuje niemal w miejscu.
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Nie Paź 09, 2011 20:58   

kasjopea napisał/a:
a teraz jestem w szpitalu, bo się chciałam o własne nogi w domu pozbijać


chcesz napisać, że w ciągu 48 h jesteś po raz trzeci w szpitalu? dzizas Kasjo, weź już urodź ;)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Paź 09, 2011 21:03   

dziekuje za kolejny bardzo udany zlot! :)
wiele sie dzialo, wiec nie sposob pisac o wszystkim, ale trzeba o najwazniejszym- dzieki, ze byliscie :) to tylko Wy wszyscy jestescie w stanie spowodowac, ze atmosfera jest niezapomniana i, ze chce sie wiecej.
juz sie nie moge doczekac letniego ;)

Kasjo- nic sie nie przejmuj, trzymaj sie cieplutko i odpoczywaj :)
 
 
 
Ziuta 



Dołączyła: 30 Paź 2010
Posty: 15
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Nie Paź 09, 2011 21:10   

Przyłączam się do podziękowań i gratulacji całemu Zarządowi!!! :ok: To był mój pierwszy zlot i wiem, że na pewno nie ostatni :mrgreen: a kolega od Toyoty stwierdził, że się "przebranżowi" tak mu się podobało :rotfl: Przejazd Piotrkowską i mała "wystawka" na Manufakturze to mistrzostwo! Pozdrawiam i czekam na letni zlot :grin:
 
 
dudekmis 




Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 281
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Nie Paź 09, 2011 21:10   

Ja też bym chcial podziekowac za wspólne chwile

Ogromne podziękowania dla Wydera i całego oddziału łódzkiego za opiekę nad przyezdnymi i organizację przejazdów przez miasto. Niedociągnięcia mogę spokojnie zrzucić na to ze był to wasz pierwszy raz :) za rok napewno będzie już lepiej :)

Zarządowi chciałbym pogratulować pomysłów na urozmaicenie pobytu i zapewnienie atrakcji uczestnikom. Pod tym względem byłem miło zaskoczony, a co do bazy noclegowej to wiem że bedzie tylko lepiej :)


Osobiście chciałbym podziękować
Tomi i Gonia za drogę tam i z powrotem nie zależnie czy to asfalcie czy przez plac budowy :)
Michał za wspólne chrapanie w jednym pokoju i za to że nie rzucał we mnie kapciem :)
AlicjaMG za wspólną drzemkę popołudniową :razz:
Viola za cierpliwość do mnie

i wszystkim pozostałym za spędzony czas do zobaczenia za parę miesięcy
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
kruszan 




Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 1292
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 600

Wysłany: Nie Paź 09, 2011 21:13   

i My dołączymy się do gorących podziękowań, nie licząc spotów był to nasz I ogólnopolski zlot, choć mogliśmy uczestniczyć dopiero od sobotniego popołudnia to i tak miło było zobaczyć tak wielu miłośników tej marki, poznać nowych wyjątkowych ludzi i bawić się razem z Wami :)

podziękowania dla organizatorów, zarządu i osób odpowiedzialnych, oraz dla każdego z uczestników :) do zobaczenia na zlocie letnim :grin:
_________________
Rover 600 2.0 SDi 99'
 
 
Lukasz_Konin 




Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 192
Skąd: Konin

Rover 200

Wysłany: Nie Paź 09, 2011 21:20   

Więc ja już wrzucam pare fotek ze Zlotu :)

https://picasaweb.google.com/106870508552429201676/ZLOT?authkey=Gv1sRgCObpm9HBnY72hwE
_________________
Poprostu Brychu :)
 
 
 
AndrewS 
Klubowicz





Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 3632
Skąd: Puławy

Rover 800

Wysłany: Nie Paź 09, 2011 21:25   

Ja doleciałem o 15

Również składam gorące podziękowania dla zarzadu za organizację !! !!! Brawo.
Hotel temperatura hmmm
powiem tak, spałem w namiocie przy 3 stopniach w nocy, wiec marudzil nie bede,
poza tym, sa dwa sposoby na oszukanie temperatury, pierwszy to wiecej wypić, a drugi to spac w skarpetach :mrgreen:

emes napisał/a:
Ilość 600 na zlocie - tylko 1


he he he to nawet 800 w tym roku nie byly ostatnie

szkoda ze nie dalismy łodzianom mozliwosci zobaczenia galeonow :-(
jedna perła za duzo :lol:
przyznam sie, ze nie lubie jezdzic w kolumnie w taka pogode i w dużym miescie

IKS dzieki za otwieracz !! !!!!!!!!!!!
_________________
Pozdrawiam Andrzej
Rover 800, byl 214 Si 95
FSO 125p 1.4 16V MPI
Jawa 350
 
 
 
SyntaX 



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 2228
Skąd: Łódź



Wysłany: Nie Paź 09, 2011 21:27   

Relacje po zlocie proszę zamieszczać w tym poście.
Temat z propozycjami miejsc na zlot zamykam bo robi się bałagan a relacje po zlocie pozwolę sobie przenieść tutaj.
 
 
Ley 




Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 417
Skąd: Warszawa

Rover 45

Wysłany: Nie Paź 09, 2011 21:27   

Nowy Zarząd zdecydowanie stanął na wysokości zadania i zaoferował nam moc atrakcji. Należą się Wam, dziewczyny i chłopaki, wielkie :brawa:

Nawet kapryśna październikowa pogoda nie była w stanie ostudzić atmosfery, a nieogrzewany ośrodek w klimacie późnego Gierka był częściej powodem do wspomnień z dzieciństwa niż do narzekań. Jesień jest - musi być zimno :P

Super było znów spotkać się ze starymi znajomymi i poznać sporo nowych twarzy. Szkoda tylko, że ten weekend tak szybko minął :(

Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim za udany Zlot.

Pozdrawiam
Ley

P.S. Pani Róża nie kłamała - rzeczywiście było jedwabiście! :rotfl:

P.S.2:
walkie napisał/a:
sorry za cynamon ;)
:mrgreen:
_________________
proud owner of Rover 45 british racing green 2004
former but still proud owner of Rover 216 GTI Twin Cam 1993
 
 
borek88 




Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 958
Skąd: Konin/Słupca

Rover 45

Wysłany: Nie Paź 09, 2011 21:46   

eMdzik napisał/a:



Borek nie wiem o co Ci chodzi z tymi rondami :P Nie przekraczałem 120 - myślałem że będzie za wolno chłopaki... widać nie powinienem prowadzić kolumny ;) Do zobaczenia na następnym zlocie no i czekam na jakieś foto-relacje - zawsze Marek był pierwszy a tym razem się nie spieszy... nie dobrze ;)

według wskazan nawigacji to raczej 140 na nie do konca "doskonałych" drogach ale ronda to i tak podziw ja za cienki w uszach jestem zeby to powtoryc pierwszy wychył godny był driftu
jak na cb opowidziałem marudzie to po drugim rondzie musiał mnie wyprzedzic nie wiem co tam w koninie pokazałes
eMdzik, daj znac kiedy jedziesz na mecz na bułgarskiej zebym zdazył kupic 2bilety dla luby i siebie to pojedziemy razem na 2 czy jeden samochod.


proszę o wstawiane fotorelacji pochwale się odpowiedniej osobie i możne namowie ze pomoc w propozycji organizacji letniego w bardzo ciekawym miejscu
lecz wiem ze letni jest przeważnie sprzężony z jakąś rywalizacja moto sportową a najblisze lotniska to 50-60km z czego na jednym juz byliscie oraz najlepszy polski tor w polsce 85-95km lecz problemowy do wspołpracy jesli sie nie myle przez polityke miasta
_________________
http://otomoto.pl/rov
er-...-C30959977.html
sprzedam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink