Forum Klubu ROVERki.pl :: Podziękowania, refleksje i relacje z XX Ogólopolskiego Zlotu
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Podziękowania, refleksje i relacje z XX Ogólopolskiego Zlotu
Autor Wiadomość
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Sob Paź 22, 2011 12:33   

Ja wiem, że jeśli chodzi o zlot to jestem średnio w temacie z wiadomych względów ;) , ale naprawdę nie mogę pojąć dlaczego nie gadał nikt z Zarządu, bądź przynajmniej jakiś Klubowicz (najlepiej z długim stażem). Taką sytuację mogłoby tłumaczyć jedynie to, że wywiad przeprowadzony był znienacka i NIKT o nim wcześniej nie wiedział, ale zdaje się, że tak nie było?

[ Dodano: Sob Paź 22, 2011 12:33 ]
Czy ktoś z Zarządu mógłby wyjaśnić tę sytuację?
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Paź 22, 2011 12:33   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Sob Paź 22, 2011 13:09   

kasjopea napisał/a:

Czy ktoś z Zarządu mógłby wyjaśnić tę sytuację?


Też byłbym tego zdania.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sob Paź 22, 2011 15:14   

Cytat:
Tylko w wywiadzie zabrzmiało to tak, że jakiekolwiek części można jedynie dostać z rozbitych anglików i trzeba sobie radzić i kombinować. A tak przecież nie jest.

No niewątpliwie właśnie tak zabrzmiało... myślę jednak, że to niefortunne złożenie zdania.
Nie sądzę, żeby wyder żył w takim przekonaniu.

maniaq napisał/a:
to ze Polak kiedys cos ukradl i jeszcze nie raz ukradnie nie jest to powodem bysmy w telewizji mowili, no wie pan polacy kradna , ale jest ok i fajnie ;)

Nie wiem co to ma do rzeczy i tego tematu :)

maniaq napisał/a:
Chyba ze chemy byc postrzegani stereotypowo - to ok ;)

Gdyby ten wywiad był przeprowadzony po naszej myśli, w/g tego jak jest naprawdę to i tak nie zmieniłoby to poglądów wszystkich na markę Rover/MG.

maniaq napisał/a:
Skoro wiadomo bylo ze przyjedzie TV, ze ktos bedzie chial porozmawiac, to chyba naturalna rzecza jest ze mozna sie przygotowac, chyba.... ?

Wiadomo było, że przyjadą i skręcą materiał z przejazdu po ul. Piotrkowskiej i Placu Manufaktury.
Ja o wywiadzie dowiedziałem się przy grupowym zdjęciu...

Cytat:
Ja nie wyobrazam sie wyjsc na spotkanie z ludzmi i dukac i nie wiedziec co i jak. Czesto ludzie potrafia zaskoczyc, ale przed spotkaniem mozna przemyslec pare rzeczy i sie na to przygotowac ;)

Tak powinno być. Ja nawet teraz powtarzam sobie w głowie, co bym powiedział ;)

kasjopea napisał/a:
Taką sytuację mogłoby tłumaczyć jedynie to, że wywiad przeprowadzony był znienacka i NIKT o nim wcześniej nie wiedział, ale zdaje się, że tak nie było?

Mnie też się tak zdaję. Z moich informacji i obserwacji wynika to, co napisałem w pierwszym poście dziękczynnym. Kolega wyder miał parcie na szkło niestety.

Cytat:
Czy ktoś z Zarządu mógłby wyjaśnić tę sytuację?

Co tu wyjaśniać?
Jeśli ktoś z Zarządu wiedział i wystawił jego osobę, to trudno... ale nie sądzę.

A jeśli nikt o niczym nie wiedział, to co zrobią? Mogą napisać, że o niczym nie wiedzieli, co z resztą chyba będzie najbardziej prawdopodobne. O tym jednak wiedzieli niektórzy zaraz po fakcie...

Poczekamy co Zarząd ustali, ale nie spodziewam się jakiś rewelacji.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
dzieju 
Instytucja wspierająca




Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 874
Skąd: Częstochowa

Rover 75

Wysłany: Sob Paź 22, 2011 19:01   

brak slow :/

Wyder > przesadzil z tymi czesciami i sprowadzaniem aut z UK :/ no ale nie robi tego zawodowo wiec bledy sie zdazaja ....

Dla mnie zakup rowera 75 to jak podjecie decyzji o utrzymaniu auta na poziomie BMW nie jest tanie a duzo ladniejsze :D
_________________
Naprawa VIS - brak mocy i duze spalanie w silnikach V6
http://forum.roverki.eu/v...p=648924#648924
You tube
http://www.youtube.com/user/dzieju80
http://www.facebook.com/grzegorz.ciekot
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sob Paź 22, 2011 19:36   

dzieju napisał/a:
brak slow :/

A w Twoim poście brak przecinków i polskich znaków ;P
Dzieju, nie możesz narzekać, bo w materiale TVP Twoje auto pojawia się chyba nawet dwa razy ;P

Zostawmy już ten materiał. Jeśli Zarząd uzna za stosowne to pewnie zabierze głos w tej kwestii.
Oprócz Szumiaradu, gdzie była lokalna prasa, nie przypominam sobie żeby gdzieś na zlocie pojawiały się jakieś media. Zawsze musi być ten pierwszy raz. Teraz wiemy, że jak pojawia się TV to trzeba ich pilnować i sam prezes musi im statyw nosić ;)

Mnie się udało złożyć filmik przypominający co tam się działo ;)
Nie jest to pierwszych lotów produkcja, ale może komuś przypadnie do gustu.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
maryba 




Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 621
Skąd: Warszawa

Rover 75

Wysłany: Sob Paź 22, 2011 19:41   

hmm. .mam wrazenie że go gdzieś już widziałem ;) ...


a ... na fejsie był pierwszy :)

Dobra robota, to nagranie też poprosze na płytkę :) ( + gazeta)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Sob Paź 22, 2011 20:12   

MaReK napisał/a:

Oprócz Szumiaradu, gdzie była lokalna prasa, nie przypominam sobie żeby gdzieś na zlocie pojawiały się jakieś media.


W Soczewce był Polsat z Zientarskim i tygodnik Motor z... No nie pamiętam nazwiska tego dziennikarza z "dywanem" z tyłu. Roverki miały swój udział w programie motoryzacyjnym Balkana w TOK FM. ZTCP z klubem sympatyzował również (ówczesny) red. Naczelny dodatku Super Auto do Super Expresu (posiadacz chyba najlepiej utrzymanego wtedy Rover 220 turbo Coupe).

Jakbym poszukał, to pewnie znajdę gdzieś na płycie.

Były jeszcze jakieś relacje w Wyborczej Auto Moto i Auto Świecie.

A w kwestii obecności mediów, może wystarczy je informować o klubowych imprezach.

już sobie przypomniałem, red. Frankowski.

Fotki ze zlotu w Soczewce:


 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sob Paź 22, 2011 20:36   

Tomi podaj lata... może wtedy Zlot fanów żyjącej marki był ciekawym materiałem, w dobie dzisiejszego tempa życia, jakoś te imprezy nie pociągają za sobą takiego zainteresowania. No chyba, że obiecałoby się im, że np. na Zlocie dokonamy komisyjnego palenia startego MGB :)

Tomi napisał/a:
Były jeszcze jakieś relacje w Wyborczej Auto Moto i Auto Świecie.

Znajdź coś o Klubie po 2005 roku. Bo, że pisało się o marce, to wiem... nawet ostatnio był artykuł.

Cytat:
A w kwestii obecności mediów, może wystarczy je informować o klubowych imprezach.

Otóż to, ale od 2007 roku, oprócz mediów lokalnych (prasy) w Szumiradzie nie było mediów.
W tym roku były. Nie wiem czy to Zarząd informował czy sam wyder zwołał media. Jeśli to on, może poczuł prawo do udzielenia wywiadu we własnym zakresie... nie wiem, najlepiej jakby sam się wypowiedział.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
haszczyc 



Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 1631
Skąd: Zabrze

Rover 75

Wysłany: Sob Paź 22, 2011 21:14   

hm części które kupujemy np na allegro, używane w 99% pochodzą z anglików, robicie straszny szum, aż odechciewa się tego czytać i zniechęcacie nowe osoby do integracji jeśli tak potraficie człowieka zmieszać
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Sob Paź 22, 2011 21:28   

MaReK napisał/a:
Tomi podaj lata... może wtedy Zlot fanów żyjącej marki był ciekawym materiałem, w dobie dzisiejszego tempa życia, jakoś te imprezy nie pociągają za sobą takiego zainteresowania. No chyba, że obiecałoby się im, że np. na Zlocie dokonamy komisyjnego palenia startego MGB :)

Tomi napisał/a:
Były jeszcze jakieś relacje w Wyborczej Auto Moto i Auto Świecie.

Znajdź coś o Klubie po 2005 roku. Bo, że pisało się o marce, to wiem... nawet ostatnio był artykuł.

Cytat:
A w kwestii obecności mediów, może wystarczy je informować o klubowych imprezach.

Otóż to, ale od 2007 roku, oprócz mediów lokalnych (prasy) w Szumiradzie nie było mediów.
W tym roku były. Nie wiem czy to Zarząd informował czy sam wyder zwołał media. Jeśli to on, może poczuł prawo do udzielenia wywiadu we własnym zakresie... nie wiem, najlepiej jakby sam się wypowiedział.


Prawdę mówiąc nie weryfikowałem, ponieważ od jakiegoś czasu nie mam zbyt dużo czasu aby zajmować się organizacją, czy robieniem mailingu do mediów. Nie wiem, czy przed zlotami było coś takiego robione. Nawet nie wiem czy jest to konieczne.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sob Paź 22, 2011 21:31   

haszczyc napisał/a:
hm części które kupujemy np na allegro, używane w 99% pochodzą z anglików

Bardzo możliwe. To zależy od części na pewno. Jeśli miałbym kupić amortyzator do mojego samochodu z roku 2004 (czyli rozumiem, że nowszy), to nie będę ciągnął z Anglii szrota i wydłubywał z niego części, bo one nowe są tak drogie, że mnie nie stać. A wszystkie inne rovery, to honda i części są tanie.

haszczyc napisał/a:
robicie straszny szum,

Uważam, że lepiej zrobić troszkę szumu i niech to się obije o oczy/uszy większości niż udawać, że wszystko jest kolorowo. Tutaj wydaje się, że mamy przykład z totalną samowolką i parciem na szkło.
Moim zdaniem to przesada i powinno się o tym mówić, żeby komuś w przyszłości taki pomysł do łba nie przyszedł ;)

haszczyc napisał/a:
zniechęcacie nowe osoby do integracji jeśli tak potraficie człowieka zmieszać

Jeśli konstruktywna krytyka Cię zniechęca, to może i nie staraj się integrować ;)
W gronie roverkowiczów nie ma miejsca na obłudę i raczej ludzie są szczerzy, choć mili dla siebie.
Nikt nie będzie udawał, że jest dobrze, jak dobrze nie jest. O pewnych rzeczach trzeba mówić.
Chociaż w tym temacie chyba już wszystko zostało powiedziane ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Sob Paź 22, 2011 21:47   

haszczyc napisał/a:
hm części które kupujemy np na allegro, używane w 99% pochodzą z anglików, robicie straszny szum, aż odechciewa się tego czytać i zniechęcacie nowe osoby do integracji jeśli tak potraficie człowieka zmieszać


Tak się zastanawiam, czy Ty wiesz o czym piszesz.

Przed kamerą pada stwierdzenie, że sprowadzamy samochody i rozbieramy je na części. Zorientuj się jakie są konsekwencje funkcjonowania w szarej strefie gospodarczej. W domyśle mówi to przedstawiciel stowarzyszenia, które w statucie i wpisie w rejestrze, że nie prowadzi działalności gospodarczej...

Ponadto kolejna sprawa, dowiedz się proszę jakie są konsekwencje sprowadzenia na lewo najtańszych samochodów na części. W Anglii (w dokumentacji) nie są to już samochody, a jedynie odpad. Jakie trzeba spełniać warunki aby sprowadzać do Polski odpady?

Po trzecie z przekazu wywiadu wynika, że większość samochodów marki Rover i MG serwisowanych jest na częściach wykręcanych z wraków. Osobiście nie życzę sobie aby reprezentant klubu dawał taki obraz klubowicza i sprowadzał obiektu jego pasji do takiego poziomu. Jeśli Tobie to nie przeszkadza, to Twoja sprawa.

No i wreszcie po 4. Dowiedziałem się, że tą ciężką pracę, którą wykonał (chyba głównie promując siebie niż klub) dostał status klubowicza... DLACZEGO??
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Sob Paź 22, 2011 23:56   

Tomi napisał/a:
No i wreszcie po 4. Dowiedziałem się, że tą ciężką pracę, którą wykonał (chyba głównie promując siebie niż klub) dostał status klubowicza... DLACZEGO??


on chyba tow loterii wylosował a potem jeszcze się chwalił, że dostał status klubowicza honorowego ;]
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
info2 




Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 7



Wysłany: Nie Paź 23, 2011 00:14   

MaReK napisał/a:
info2 napisał/a:
Czy zamiast drukowania nicka na identyfikatorze można by wydrukować cos innego? Może imię albo ksywkę?


Były takie identyfikatory. Był też taki pomysł, aby na identyfikatorze oprócz Imię i nick z forum drukować jeszcze avatar. Wiele osób kojarzy się z forum po obrazku właśnie.

info2 napisał/a:
ój nick na forum/zlocie nie jest moją ksywką ale zwykłym loginem do forum

Taki podałeś taki masz... Przed rejestracją na pewno zauważyłeś, że wszyscy tutaj identyfikowani są po loginie właśnie. Mój login to MaReK, bo na imię mam Marek i nie miałem ochoty kombinować. Z racji tego, że byłem pierwszy na forum, to mogłem sobie taki nick zarezerwować. Łatwiej zmienić nick jednostki niż przerabiać strukturę forum i bazy danych. Skorzystaj z propozycji kasjopea i zmień sobie nicka na taki jaki chcesz, o ile oczywiście będzie on wolny. Nie podawaj go tutaj, bo znajdzie się pewnie jakiś złośliwiec, który Ci go zajmie :)

Pisanie na identyfikatorach samych imion kłóci się z zasadą forum, o którą w największej części toczy się życie Klubu. Spotykamy się codziennie tutaj i stąd się znamy. Zloty są formą integracji i na nich rozpoznajemy się głównie po nickach. Niektóre z osobistości mają oprócz nicków forumowych przypisane pseudonimy przez innych użytkowników, wynikające z życia na forum. Do takich mogą się zaliczać np. Raptile vel. żaba, Brt vel. Barcik, Bercik.
Nie wyobrażam sobie Zlotu gdzie ludzie zwracaliby się do siebie po imieniu. Poprosił bym Michała, żeby przekazał Tomkowi, aby ten jak najszybciej przyszedł z Justyną do pokoju nr. xyz.
Przyszedłby Tomi z dziewczyną Michała, a chodziło mi o siemiona i walkie.

Co do wodzireja... to nie wesele ;)
Były już próby posiadania DJ'a na grillu i oprócz obsługi karaoke do niczego innego się nie przydał.
Puszczał jakąś muzę, ludzie się bawili tak samo jak i bez niego. Na ostatnich dwóch zlotach, rolę DJ'a przejął wyder i całkiem sprawnie udało mu się imprezę rozruszać. Jednak ludzie nie przyjeżdżają tu na dicho i tańce, tylko integrować się w szerokim tego słowa znaczeniu. Chwilę się powygłupiają i fajnie, a potem gadają o tym, o czym nie mogą pogadać na forum, ani przez telefon.
Cierpią na tym głównie nowe osoby, zwłaszcza takie, które są nieśmiałe lub brakuje im na tyle odwagi, aby wkroczyć w towarzystwo. Z tego co pamiętam, Tobie i Twojej małżonce integracja poszła dobrze. Nie wiem czego więcej od tej integracji oczekujesz? Były pomysły i pytania, czy są chętni na "swingowanie", ale nie wiem czy o to Ci chodzi. Mnie osobiście forma integracji, jakiej doświadczam od wielu lat na spotach/zlotach, w zupełności wystarcza. Może napisz jak w/g Ciebie powinna ona wyglądać? Jaką moc sprawczą posiada wodzirej? Ma broń? Strzela do ludzi, którzy nie podporządkują się jego rządom ;) ?


[ Dodano: Nie Paź 23, 2011 00:02 ]
chyba coś sie w foum popierdzieliło więc mój post ajest generalnie bez sensu

[ Dodano: Nie Paź 23, 2011 00:14 ]
WODZIREJ - osoba, która zaprasza do wspólnej zabawy (picia wódki, piwa, wina , herbaty) np na sali. Wszyscy poznajejmy się, może warto puścić slajcdy na ścianie "jak wyglądam i czy jeżdżę" itd.


A tańce disco? A i owszem!
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Paź 23, 2011 00:26   

info2 napisał/a:
WODZIREJ - osoba, która zaprasza do wspólnej zabawy (picia wódki, piwa, wina , herbaty) np na sali.

W tym konkretnym jednym przypadku nie było sali. Był plener, na którym jednak wszyscy ze sobą rozmawiali, więc nie wiem w czym problem ;) Może wzorem amerykańskich integracji, powinniśmy przez 3 min. siadać każdy sam na sam z każdym i przez te 3 min. dowiedzieć się w rozmowie wszystkiego o drugiej osobie ;) Potrzeba Ci kogoś trzeciego, żeby wepchną Cię siłą w grupę innych osób? Pytam poważnie, bo nie bardzo wiem jak miałoby to wyglądać. Chodzi Ci oto, żeby na imprezie Roverkowej zrobić coś na styl wesela? To trochę nie taki rodzaj imprezy moim zdaniem. I to się raczej nie sprawdzi.

info2 napisał/a:
Wszyscy poznajejmy się, może warto puścić slajcdy na ścianie "jak wyglądam i czy jeżdżę" itd.

Byłeś na zlocie w Dzierżoniowie ;) ?
Tam był DJ, karaoke, tańce, slajdy i filmy... wszystko to o czym piszesz ;)
Tyle, że różnicy żadnej nie było... gość puszczał swoje, ludzie robili swoje...
Do czasu karaoke... wtedy impreza zrobiła się impreza ;)

info2 napisał/a:
A tańce disco? A i owszem!

Może zbyt wcześniej się urwałeś do pokoju?
Coś tam na tym grillu się działo... mam dowody w postaci filmu ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Nie Paź 23, 2011 11:46   

Przygotowując się do wyjazdu na zlot, zapoznałem się z artykułem na stronie klubowej, w którym była wzmianka o planowanej obecności mediów.

Uwzględniając, że będzie to lubilejuszowy zlot, ten punkt sobotniego harmonogramu wyobrażałem sobie nieco inaczej. W wywiadzie biorą udział mniej więcej 3-4 osoby. Na początku krótko o klubie, zlotach i lubilejuszu mówi siemion_ (jako prezes a tym samym przedstawiciel zarządu i organizatora zlotu) do historii nawiązuje Gonia, Tomi, maciej lub Irek (nie wiedziałem, że Irek się jednak pojawi, więc jeszcze przed zlotem nie myślałem o nim w kontekście udziału w wywiadzie), na pytania odnośnie części "technicznej" odpowiada Tomi, z powodów chyba dosyć oczywistych :) Na koniec dodałbym jeszcze kilka pytań, na które odpowiedziałby sympatyk i tutaj jako przedstawiciel wyder.

Wywiad wyszedł tak sobie, właściwie wszystko tak trochę w biegu. Pod względem merytorycznym, dużo już tutaj zostało napisane, z czym się zgadzam.

Najbardziej rzuciło mi się w oczy to, że o klubie opowiada ktoś, kto jest sympatykiem, a dodatkowo od stosunkowo niedługiego czasu.

Wygląda to tak, jakby zarząd nic nie wiedział o tym, że planowany będzie wywiad. Jeżeli rzeczywiście tak było, to jednak wyder wcześniej powinien o tym uprzedzić organizatorów. Jeżeli zarząd wiedział wcześniej, po prostu w przyszłości trzeba byłoby to zaplanować lepiej, a na forum odnieść się do podjętych kwestii.
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Nie Paź 23, 2011 12:41   

walkie napisał/a:
Tomi napisał/a:
No i wreszcie po 4. Dowiedziałem się, że tą ciężką pracę, którą wykonał (chyba głównie promując siebie niż klub) dostał status klubowicza... DLACZEGO??


on chyba tow loterii wylosował a potem jeszcze się chwalił, że dostał status klubowicza honorowego ;]


Jeśli mnie pamięć nie myli, to taka nagroda w loterii było tylko jedna i dostała ją osoba płci żeńskiej.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Paź 23, 2011 13:03   

Tomi napisał/a:
Jeśli mnie pamięć nie myli, to taka nagroda w loterii było tylko jedna i dostała ją osoba płci żeńskiej.

To zupełnie dwie inne sprawy.

Siemion podczas loterii powiedział, że w podziękowaniu za wkład pracy wyder007 dostaje status klubowicza na rok czasu. Jednak w kolejnych dniach, chyba nawet tu na forum, sam zainteresowany zrezygnował ze statusu. Więc miał być Klubowiczem ale nie jest. Nie za wywiad go dostał, tylko za pomoc w organizacji, może nieudolnej trochę, bo wszystko chciał zrobić sam, ale jednak. Zdobył się na to, żeby pozałatwiać wszelkie formalności związane z przejazdem oraz zaparkowaniem na rynku manufaktury. Teraz wychodzi na to, że to ktoś inny prowadzący grupę skręcił w nieodpowiednim miejscu. Gdyby było inaczej, to byśmy sprawniej przedostali się na ów rynek.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
siemion_ 
Klubowicz



Członek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 987
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Nie Paź 23, 2011 13:40   

Witam, w kwestii zabrania przez Zarząd głosu odsyłam na stronę główną.
W tym artykule: http://www.roverki.pl/spr...ie-zarzadu.html
wystosowaliśmy oświadczenie.

Pozdrawiam
 
 
 
zetes 




Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 558
Skąd: Turek

Rover 75

Wysłany: Nie Paź 23, 2011 15:28   

Dla mnie informacje zawarte w oświadczeniu Zarządu Klubu są wystarczające dla wyjaśnienia kwestii udzielonego wywiadu dla TVP. Trzeba teraz podjąć działania aby tego rodzaju sytuacja sie w przyszłości nie powtórzyła.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink