Forum Klubu ROVERki.pl :: Oszustwo Groupon
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Oszustwo Groupon
Autor Wiadomość
Wydryszek 




Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 534
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Wto Paź 04, 2011 13:21   Oszustwo Groupon

Mam nadzieję, że nikt z Roverkowców nie wtopił kasy w TEN PRZEKRĘT na Grouponie??

Od rana to obserwowałem z kolegąi pierwsze co powiedziałem to "Jak nic będzie za kilka dni o tym w Uwadze i innych sprawach dla reportera" :) a tu masz taki wykop...

Przykre, że tylu ludzi złapało się na taką ofertę.
Miejmy jednak nadzieję, że w przypadku wpłaconych już pieniędzy, Groupon nie przekaże ich dalej.

Chyba nikogo z forum mam nadzieję nie trzeba informować, że elektroniki się nie kupuje okazyjnie z takich serwisów :)
_________________
"Jest cechą głupoty dostrzegać błędy innych a zapominać o swoich" - Cyceron
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Paź 04, 2011 13:21   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Remigiusz 




Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7755
Skąd: Podkarpacie

Rover 45

Wysłany: Wto Paź 04, 2011 15:32   

Wydryszek, WTF is groupon :?: A po drugie wystarczy zobaczyć tylko ile kosztują wszystkie dostępne modele na rynku z 128GB i cenna staje się jasna ze się kupuje cegle w kartonie :mrgreen:
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°) Diagnostyka i Chip Tuning Rover/MG Diesel oraz kodowanie pilotów
 
 
 
bociannielot 
Moderator




Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Wto Paź 04, 2011 15:41   

Remi55 napisał/a:
Wydryszek, WTF is groupon
to taki portal za pośrednictwem którego rzekomo po tym jak zapłacisz możesz coś taniej dzięki nim kupić... tak naprawdę jak poszukasz sam to bez kuponu gruponu( :lol: ) znajdziesz wszystko jeszcze taniej...
 
 
 
Wydryszek 




Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 534
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Wto Paź 04, 2011 17:02   

Remi55, orientuję się trochę w temacie jak prawie kazdy i mam świadomosć że za dobrą 16gb trzeba bardzo słono zapłacić, nie mówiąc o większych ale jak widać jest tysiące osób które nie interesują się elektroniką/komputerami choćby w 10% (do tych 10% znajomości nalezy zaliczyć GG/pocztę/kwejki i inne tego typu portale plus pewnie FB i to wszystko) i wtedy taką ofertę odbierają jako okazję....ważne żeby mieć dużego "pendrajwa" w posiadaniu, pewnie nawet nie czytali warunków transakcji itp.

Umieściłem ten temat w obawie czy ktoś się z forum nie skusił na okazję.
A wiadomo, że w tego typu serwisach już dawno popsuła się jakość oferowanych deal'i i co raz więcej jest oszustw z czasowym sztucznym zawyżaniem ceny towaru/usługi żeby wyciągnąć rabat 50-80%.
_________________
"Jest cechą głupoty dostrzegać błędy innych a zapominać o swoich" - Cyceron
 
 
haszczyc 



Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 1631
Skąd: Zabrze

Rover 75

Wysłany: Wto Paź 04, 2011 17:03   

Parę rzeczy się tam opłacało sam skorzystałem - klimatyzacja, geometria
 
 
Gulliver 




Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 63
Skąd: Dąbrowa Górnicza



Wysłany: Wto Paź 04, 2011 20:06   

Myślałem o zakupie tego pen-drivea ale domyśliłem się że to bzdura totalna. Za taką cenę można co najwyżej dostać pewne 32gb. Więc trzeba trzeźwo myśleć a nie rzucać się na każdą "okazję".

Tutaj kolejna kapitalna bzdura- http://www.groupon.pl/ofe...hopping/1016545

Ale czasami są naprawdę fajne okazje, szczególnie restauracje ale i gokarty, wczasy etc.
 
 
longer86 
Moderator




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Wto Paź 04, 2011 20:18   

Gulliver napisał/a:
wczasy


gokarty i restauracje może i owszem bo brat korzystał, ale z wczasami też już wtopy były mówili w radiu, nie pamiętam dokładnie ale podawali jakąs niską cenę, do której jak się okazywało trzeba było doliczyć dodatkowe koszty i wychodziło drożej niż w biurze podróży, więc też warto uważać
_________________
75 Red Edition
 
 
Gulliver 




Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 63
Skąd: Dąbrowa Górnicza



Wysłany: Wto Paź 04, 2011 20:49   

Ano, wszędzie kapitaliści :razz:
 
 
bociannielot 
Moderator




Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Sro Paź 05, 2011 17:03   

http://www.wykop.pl/ramka...l-dane-osobowe/
dziś jest nawet jeszcze lepiej :mrgreen:
 
 
 
kruszan 




Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 1292
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 600

Wysłany: Wto Lis 15, 2011 16:17   

Uwaga, zostałem oszukany przez firmę Auto-Spa, zakupy na Grouponie, jest już wyjaśniana aczkolwiek już teraz chcę przestrzec na przyszłość...

29 zł zamiast 60 zł za mycie metodą parową i czyszczenie samochodu wewnątrz w Auto Spa

adres zakładu:

Auto Spa | ul. Jana Kilińskiego 85 - 90-119 Łódź

usługa:

Mycie zewnątrz metodą parową – urządzeniem Optima

Mycie samochodu z zewnątrz – karoseria – progi drzwi – bagażnik – nabłyszczanie opon – konserwacja plastików zewnętrznych

Mycie wewnątrz – odkurzanie – mycie szyb i kokpitu – plastików wewnętrznych

Auto umyte bardzo niedokładnie, chodziłem i wytykałem palcami miejsca w ogólne niedotknięte... Sam za 3zł bym myjką wysokociśnieniową umył dokładniej, bo chociaż miejsce koło miejsca...

Auto nie wytarte na sucho, pełno miejsc gdzie zaschnięte krople wody wyglądały masakrycznie... w zagłębieniach brud, ogólnie byłem w szoku.

Progi nie umyte, opony nie nabłyszczone, plastiki nie zakonserwowane - na nich szczególnie było widać zaschnięte krople wody...

co zostało zrobione: odkurzone wnętrze, bagażnik i to niedokładnie, umyte dywaniki gumowe - to ok, umyte szyby - niedokładnie i ze smugami...

Jak zacząłem pokazywać, że średnio jestem zadowolony z usługi Pan z Auto-Spa nerwowo zaczął docierać ścierką miejsca na lakierze, co kazałem zaprzestać. Powiedział, że czego ja się spodziewałem? Że mam zniszczony lakier! Że to auto jest warto może 4 może 5 tysięcy, więc czego ja chce? Jeszcze, że marka taka to co się dziwić. I, że i tak wyszło to dobrze...

ogólnie bardzo było niemiło i nieprzyjemnie, żenada...

liczyłem na tą myjkę parową bo woskowałem auto i przygrzało mi słońce, w zakamarkach i szczelinach został mi zaschnięty biały wosk, ciepłą parą pięknie się to rozpuszcza i schodzi (można to wykałaczką wydłubać bo jest kruche) ale parą szybciej i dokładniej, a tu nic, nawet nie zostało tam przytknięte chyba...

byłem w szoku, NIE POLECAM!!!
_________________
Rover 600 2.0 SDi 99'
Ostatnio zmieniony przez kruszan Wto Lis 15, 2011 17:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
des 



Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 1080
Skąd: Częstochowa



Wysłany: Wto Lis 15, 2011 16:34   

Wg mnie Groupon się wywiązał, a że firma Auto Spa dała ciała to nie ich wina.
Podejrzewam, że byli sprawdzani więc to nie jest przypadek jak z pierwszego postu, po którym baardzo spadły im pozytywne opinie.
_________________
Był --> Rover 400 1.6 LPG 1999
Jest --> Audi A4 Avant 1.8T LPG 1999
 
 
 
kruszan 




Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 1292
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 600

Wysłany: Wto Lis 15, 2011 17:17   

No dobra może to źle ująłem, ale koniec końców ostrzegam.
_________________
Rover 600 2.0 SDi 99'
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink