Forum Klubu ROVERki.pl :: MG ZS 180- Witam wszystkich :)
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
MG ZS 180- Witam wszystkich :)
Autor Wiadomość
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pon Gru 05, 2011 09:50   MG ZS 180- Witam wszystkich :)

Jestem czarnym, lub granatowym- jak mowi Zouza, lub szarym jak mowia kwity MG ZS 180 :D przygarnal mnie z dobroci serca maniak i juz podjal pierwsze proby upiekszenia i ulepszenia mego zywota :D Wczoraj zaprezentowal mnie na spocie , wiec juz poznalem czesc z was :)

Witam sie z wami i do zobaczenia Roverki i MG na zlotach i spotach :D

PS. Jak ten leniwy maniak sie wreszcie sprezy to pewnie doda tu jakies foty, ale narazie uciekl, mowi ze musi popracowac ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Gru 05, 2011 09:50   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
bociannielot 
Moderator




Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Pon Gru 05, 2011 10:11   

maniaq, Nieźle maniak nieźle :ok: , a co z ZR, zostają oba? :smile:
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Pon Gru 05, 2011 10:14   

nooo gratki :) :taa: :)
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
Remigiusz 




Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7755
Skąd: Podkarpacie

Rover 45

Wysłany: Pon Gru 05, 2011 10:20   

Wstawiaj foty :mrgreen: Fuhrpark się ładnie powiększył u ciebie z marki R/MG
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°) Diagnostyka i Chip Tuning Rover/MG Diesel oraz kodowanie pilotów
 
 
 
dzelo23 




Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1649
Skąd: wysokie mazowieckie

Rover 75

Wysłany: Pon Gru 05, 2011 10:33   

No i to się nazywa prawdziwy Maniaq :)
Powitać
_________________
Jeżdżę spokojnie bo nie ma czym poszaleć :/
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pon Gru 05, 2011 11:24   

3 brat bliźniak? :D zaaacnie :D
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pon Gru 05, 2011 12:25   

kilka obiecanych fot na szybko z wczorajszego spota, z reki , z lamapa wbudowana... pogladowka, na sesje przyjdzie keidys czas ;)

[ Dodano: Pon Gru 05, 2011 12:25 ]
Czarny diesel zostal wymieniony na czarny ZS ;) wiec stan liczbowy pozostal staly .

Kilka refleksji po przesiadce, prowadzi sie zupeklnie inaczej, inaczej wybiera dziury, inaczej skreca, promienskretu itp... Wiekszy jest ZS, ale nie przesadnie, nie odnajdywalem sie w 75/ZT tutaj sie przyzwyczaje, bo to taka wielkosc dla mnie w sam raz :D Nie byl palowany ani przeze mnie, ani przez poprzednia wlascicielke, nie mialem kiedy i jak go dobrze przegonic, bo bylo kilka pierdow pozakupowych do zrobienia - dostal komplet filtrow, olej + kable ze swiecami - w pakiecie powitalnym :D Auto dokladnie tak jak wyjechalo z fabryki, spinki, znaczki dywaniki... :) nic nie dlubane , nic nie kombinowane... Srodek baaaaardzo ladny jak na wiek i przbieg - ten oryginalny, dostaklem ksiazki , nawet od radia instrukcje i TUV z maja 2011 :)

Minusy - wydech od hatchbacka wsadzony , wiec koncowka sie chowa pod zderzak - albo bedzie nowa koncowka albo caly wydech od 180 - zalezy od czasu=$ ;) krzyzak i jabluszko od skrzyni do zrobienia bo dzwignia chodzi za luzno, ale biegi dobrze wbijaja sie :D na lakierze wrzery w kilku miejscach po ptasich kupach o_0 do ogarniecia na wiosne.

Auto 2002 , 2,5 V6 , przebieg 100700 obecnie, jestem drugim wlascicielem :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
Ostatnio zmieniony przez maniaq Pon Gru 05, 2011 13:10, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Raptile 




Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 2710
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Pon Gru 05, 2011 13:08   

Uderzasz w lpg ?
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pon Gru 05, 2011 13:18   

Narazie musze ogarnac kilka pierdow i bede myslal, wyszlo mi w wolnej trasie 7,6 , w korkach mocnych 11,4... ale mysle ze z moimi dojazdami kolo 10 na spokojnie bedzie :) w trybie psycho to pewnie i 15 - 20 opierdzieli :D

Zobaczymy co i jak wyjde z kasa po nowym roku/ na wiosne... narazie doprowadzic wsio do porzadku, dopracowac + visy, spr rozrzad itp ;)

Zobaczymy jak ceny benzyny , diesla i LPG beda sie ksztaltowac... narazie mowie nie ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pon Gru 05, 2011 16:20   

przy sprawnym visie i ogólnej dobrej kondycji motoru przy jeździe bez wariowania w 8-9l się spokojnie zamkniesz :) BTW masz już zimówki na tych 17tkach? z tyłu szybki w prądzie czy korba? nie wiesz jak bardzo masz przyciemnione tylnie szyby?

jak wrażenia po przesiadce z diesla? :D
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Pon Gru 05, 2011 16:38   

żeby tylko nie przywitał nas za jakiś czas MG ZS 180 Power HGF :wink:
 
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Pon Gru 05, 2011 16:52   

Witamy, witamy i gratki :ok: :brawo:
 
 
Pawkaz 




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1664
Skąd: Warszawa

Rover 600

Wysłany: Pon Gru 05, 2011 19:59   

No, no powiem Ci, ze zaskoczony jestem ;) nie spodziewalem sie ze cos zakupisz ;)
Niech bezawaryjnie jezdzi.
Dobrze ze to MG ;)
A ile zaplaciles jesli mozna spytac ? :)
_________________
Był R 216 Gti, później R 600 SDI, a teraz Opel Vectra C :D
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pon Gru 05, 2011 23:11   

Ogolnie po przesiadce nie moglem go palowac bo byly kable do roboty i chialem powymieniac filtry i oleje :) stad i spalanie w trasie ponizej 8 :D bo jechalem jak dieslem , do 4 k rpm :LOL: Po filtrach i pierwszym ABC serwisowym kilka razy go pogonilem zeby spr jak sie wkreca - idzie dobrze, ale z tego co pamietam powinien lepiej, pewnie sprawka visu :D

Sama jazda benzyna -klekot wyglada tak, ze moment jest w innym zakresie, wiec inaczej sie jezdzi, klekotem sie wyprzedzlao bez redukjci, tym... zobacze bo nie mialem okazji jeszcze polatac ;) jeden minus - boje sie wciskac w korkach po pasach , bo jeszcze nie czuje dlugosci, ZR, to tak ze odwroce sie i wyciagne reke to szybe przetre ;) a tu tak sie nie da :D

Opon nie mam , szukam felg - najlepiej 15 i opon na zime !! ktos ma na zbyciu, prosze o info :)

Szyby elektyrka, szyby przyciemniane fabrycznie, kruszon ma identyczne, nie mam pojecia ile % O_o

Zobaczymy jak ze spalaniem wyjdzie teraz, bo te 11,4 wyszlo po wymianach filtra paliwa i staniu w korkach, wiec nieco ucieklo jak liczyc mamy tak dokladnie. ten tydzien pokaze co i jak :D ale mysle ze ponizej 10 dam rade sopkojnie dojezdzajac do pracy, bo nie mam gdzie poleciec po drodze tutaj.

Kris, to nie 1.4 :P ani wentylator tu nie pada, ani pompki sprzegla od zuka , przepraszam BMW nie wkladam :D

Z zakupem i sprzedaza wyszlo neico na wariata, bo znalazl sie chetny na czarnucha, szkoda mi sie bylo z nim rozstawac, ale skusilem sie na ZS180, bo jak nie teraz to kiedy ?

Ogolnie narazie bardzo zadowolony jestem :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
mzas 




Dołączył: 16 Lut 2011
Posty: 127
Skąd: Warszawa

MG ZS

Wysłany: Pon Gru 05, 2011 23:38   

To ja Ci jeszcze raz gratuluje autka i życze bezawaryjnej jazdy..
I napisz jak Ci spalanie wyjdzie po dokladnym przetestowaniu i naprawie silniczka VIS ;-) .
Jak w mieście zejdziesz do 10 jeżdząc normalnie ,płynnie bez pałowania to będzie to ewenement.

Mi wyszło dzisiaj około 12.6 przy normalnej jeździe ( dużo w korkach jakoś nie stałem ) w Warszawie.
_________________
SPRZEDAM -- MG ZS 180 -- !
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pon Gru 05, 2011 23:51   

Tylko wlasnie to jest ta roznica, ze ja w korkach do roboty za bardzo nie stoje :D dojazd ze wsi do roboty to 12 km i w sumie plynnie, bez szalenstw bo 1 pas w kazda, a spory ruch w obie strony, wiec nawet za wyprzedzanie nie ma sie co brac, bo plynnie wsyzscy zajezdzamy jadac te 70-90 :)

a jak lece do W-wy to najczesciej na wilanow lub do legii, wiec tez tyle co mnie przy gagarina lub bartyckiej przytka, no moze konstancin nieco... ale to nie sa korki jak ostatnio do mariana i po wawie musialem polatac ;) wiec u mnie ciezko mowic o miejskiej jezdzie ;) ale dam znac :D na lukoil promocje weekendowe paliwo lalem po 5,31 a dziz juz po 5,43 akurat przejezdzalem i skorzystalem :D ale chyba bedzie tzreba dobrze planowac tankowania , zeby w weekendy tam brac :D
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Wto Gru 06, 2011 00:14   

Co do felg to pasują od scenica któregoś i od mini :) stalówki ofkors ;) planujesz jakieś mody? ;>
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Wto Gru 06, 2011 09:32   

masz 15 czy 17 na zime, bo ja bym chetnie 15 przytulil, ale to musze miec je blisko, zeby przymierzyc na zacisk O_o

Narazie odkuc sie musze z $ , bo jeszcze kilka rzeczy do sprawdzenia zrobienia :) a poza tym jedyny sensowny mod to kompresor, reszta nie warta czasu IMHO. Easton + przerobki kolo 4 k pln .... ale to moze kiedys...
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Senn 




Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 663
Skąd: Warszawa - Falenica

Rover 800

Wysłany: Pią Mar 09, 2012 07:37   

Temat upadł to go trochę ożywię :D

Sennowy MG ZS 180 też chciałby się przywitać :P
_________________
Above all, it's a Rover
Rover 820Si 96' & FSO 1500C 83' & MG ZS180 05' & Renault Espace IV 09'
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Pią Mar 09, 2012 07:40   

Zacnie Senn :ok: Bezawaryjności i banana na gębie życzę przez cały okres użytkowania :taa:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Witam wszystkich
Gość Powitania 5 Pon Sie 08, 2011 22:34
kasjopea
Brak nowych postów Witam wszystkich
Antek_amb Powitania 3 Nie Paź 07, 2012 22:13
Aro_1988
Brak nowych postów Witam wszystkich
Gość Powitania 8 Pon Paź 05, 2009 17:34
Toshiro
Brak nowych postów Witam Wszystkich
Przem Powitania 7 Pią Maj 31, 2013 22:03
marcin_b
Brak nowych postów witam wszystkich
cezariusz50 Powitania 8 Pon Kwi 19, 2010 13:31
Rafael



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink