Forum Klubu ROVERki.pl :: Tomi_114 i niejasności, temat wydzielony z "o co chodzi
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Tomi_114 i niejasności, temat wydzielony z "o co chodzi
Autor Wiadomość
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Pon Lut 06, 2012 22:22   

Tomi_114 napisał/a:
Grubo od ponad miesiąca proszę o informacje jak zostać instytucją wspierającą i móc umieścić baner na stronie aby nie zaśmiecać forum 10 linijkowym podpisem... walkie może potwierdzić, że już w grudniu pytałem od kogo uzyskać te informacje i pisałem to XX osób i nic... niedawno się dowiedziałem, że warunki są w p[przygotowaniu....


Biję się w pierś bo naraziłem na utratę DOBREGO imienia poprzez SZANOWNY ZARZĄD

Ja człowiek mały i niegodny nieznając zasad forum i Zarządu Klubu zakłóciłem spokój na jednym z portali społecznościowych z pytaniem jak zostać instytucją wspierającą... Viola krótko i rzetelnie poinformowała mnie, że mam pisać do klubu... (Dziś na GG dowiedziałem się ze FB nie jest miejscem do takich informacji - czytam ze zrozumieniem ciut innym )

Nie napisałem bo ... no nie wiem czemu.

Napisałem w styczniu... 25go ale odpowiedzi nie otrzymałem....

Więc wypowiedziałem sie w tym temacie 31go - miesiąc się kończył chciałem mieć składkę z głowy:
http://forum.roverki.eu/v...4facef9e#693409

Następnego dnia przyszłą odpowiedź ze w przygotowaniu.... (Nie wiem czemu kolega Przemas83 otrzymał odpowiedź od razu no ale rozumiem, że Zarząd zapracowany przy zmianach... )

Dziś się dowiedziałem, że oczerniam Zarząd i w ogóle... ze informacja o instytucji wspierającej jest tak tajna, ze korespondencja musi być oficjalna...

Wiec przepraszam, iż śmiałem na forum napisać cokolwiek złego w kierunku Szanownego Zarządu...

^^^^^
Wiadomość powstała ponieważ poprzez komunikator GG zostałem poinformowany, że mam wyprostować swą wypowiedź....

Do jasnej... czemu Zarząd nie zwrócił sie do mnie z oficjalną informacją, że mam wyprostować... Helouuuu ?? !!! Ja musiałem oficjalnie.

A wiec komunikator GG jest odpowiednim miejscem aby zarząd mógł mnie opierd...... ale FB nie jest odpowiednim miejscem abym mógł zapytać o warunki bycia instytucją wspierającą....

Pozdrawiam ;)

Tomi_114
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Lut 06, 2012 22:22   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Przemas83 




Dołączył: 27 Cze 2011
Posty: 39
Skąd: Poznań



Wysłany: Pon Lut 06, 2012 22:30   

Powoli.
Zgadza się Tomi114 otrzymałem zwrotnego maila z inf.że oferta jest w trakcie przygotowania,ale nie napisałem,że od razu.To taki mały szczegół.

[ Dodano: Pon Lut 06, 2012 22:30 ]
A dodam,że maila wysłałem 24 stycznia a odp dostałem ok 30,31 więc to jest kilka dni różnicy.

Ale dlaczego Ty nie otrzymałeś odp tego nie mogę Tobie kolego powiedzieć.Możliwe,że faktycznie mają nawał pracy,no i pamiętajmy,że także własne życie.
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 22:32   

eeee, ale o co chodzi, bo trochę nie kumam.
Tomi114, jaśniej proszę :)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Pon Lut 06, 2012 23:03   

walkie napisał/a:
eeee, ale o co chodzi, bo trochę nie kumam.
Tomi114, jaśniej proszę :)


A myślisz, że ja kumam.... ?
Mamy już luty a warunki są w przygotowaniu... No to może dziwne ale jak na początek roku chciałem być wobec klubu fer opłacić składkę i z głowy...

Więc skoro składki zazwyczaj płaci się na początku roku (no chyba ze na Roverki.pl jest inaczej) to czy takich warunków nie powinno się tworzyć np w grudniu aby od początku roku były gotowe dla potencjalnych instytucji wspierających .... a może instytucje wspierające nie są potrzebne?

W sumie jak pisałem nie kumam. Jak ktoś chce wiedzieć o co chodzi proszę się zwrócić z oficjalnym pismem na klub@roverki.pl

Pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 23:22   

Tomi_114 napisał/a:
Ja człowiek mały i niegodny nieznając zasad forum i Zarządu Klubu zakłóciłem spokój na jednym z portali społecznościowych z pytaniem jak zostać instytucją wspierającą...

Hehe ;) Ty masz jakieś forumowe ADHD ;) Ostatnio wszędzie Cię pełno :)
To sposób na reklamę swojej działalności ;P ?

Kolega Przemas zadał pytanie w wątku na które pozwoliłem sobie odpowiedzieć mu jak najlepiej umiałem - żeby napisał informację na klub@ lub zarzad@roverki.pl. Zrobił to, dostał odpowiedź jaką dostał i czeka cierpliwie. Ty biegasz po portalach, zaczepiasz ludzi na gg...

Najlepszą metodą na kontakt z Zarządem jest korespondencja mailowa, która nie ucieknie i którą monitorują wszyscy członkowie.

Przemas83 napisał/a:
.Możliwe,że faktycznie mają nawał pracy,no i pamiętajmy,że także własne życie.

Bardzo słuszna uwaga. Że Zarząd ma pełne ręce roboty to wiem, bo widzę co się tutaj obok mnie dzieje ;) Jakieś konferencje, telefony, pisma, umowy... czuje się jak w biurze ;) Na skypie słyszę siemiona_, ostatnio poprosiłem go żeby mi piwko przyniósł, bo myślałem że się do nas wprowadził ;)

Najlepiej jakby Zarząd się wypowiedział ile ma pracy i co robi, ale z tego co wiem, to pewnie pracuje nad urodzinami, nad przygotowaniem imprezy Zlotowej (konkurencyjnej dla Euro2012) i stara się jeszcze poprawić prężność i działanie Klubu :)

To wszystko sprowadza się do tego, że nawet sam muszę sobie robić kanapki, bo Violla jest wciąż zajęta! :twisted:

To oczywiście ważna rzecz, pozyskanie instytucji wspierających, ale myślę, że lepiej dopracować szczegóły oferty/współpracy niż potem w trakcie zmieniać zasady. Pamiętajcie, że to Nowy Zarząd i działa niespełna rok.

[ Dodano: Pon Lut 06, 2012 23:22 ]
Tomi_114 napisał/a:
Mamy już luty a warunki są w przygotowaniu... No to może dziwne ale jak na początek roku chciałem być wobec klubu fer opłacić składkę i z głowy...

Weryfikacja Klubowiczów i tak jest w marcu, tylko że Ty chyba nie byłeś nim w zeszłym roku.
Nie wiem jak się Zarząd na to zapatruje, ale jakbyś opłacił składkę Klubową i potem został instytucją wspierającą to może dałoby się to jakoś pogodzić ? ;) Ale masz rację, napisz na zarzad@ lepiej ;)

Tomi_114 napisał/a:
a może instytucje wspierające nie są potrzebne?

Dla Klubu są potrzebne, to na pewno ;)

Chociaż jak tak patrzę na Twoje pretensjonalne zachowanie, to gdyby to ode mnie zależało, starałbym się z Tobą w układy nie wchodzić ;) Chociaż miły z Ciebie gość. Wysłałeś mi towar za darmo i nawet nie chciałeś mi odpowiedzieć na jakie konto i ile mam Ci zapłacić :)

Instytucja wspierająca działa przez cały rok, a mamy dopiero jego początek ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Pon Lut 06, 2012 23:36   

MaReK napisał/a:
[ehe ;) Ty masz jakieś forumowe ADHD ;) Ostatnio wszędzie Cię pełno :)
To sposób na reklamę swojej działalności ;P ?


Trzeba sobie radzić skoro warunki jeszcze niegotowe a może spójrzmy prawdzie w oczy....

Może tylko wybrani, których wybierze Zarząd będą mogli mieć banner na stronie....

[ Dodano: Pon Lut 06, 2012 23:33 ]
MaReK napisał/a:
Ty biegasz po portalach, zaczepiasz ludzi na gg...



Na FB napisałem w październiku..... 4 miesiące temu .... a na GG zaczepiłą mnie Violla a nie ja ją ;)

[ Dodano: Pon Lut 06, 2012 23:36 ]
MaReK napisał/a:

Weryfikacja Klubowiczów i tak jest w marcu, tylko że Ty chyba nie byłeś nim w zeszłym roku.


Nie udzielałem sie tutaj więc nie byłem Klubowiczem... Udzielam się więc automatycznie wyraziłem chęć opłaty składki ... Hmmm to źle?
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 23:39   

Tomi_114 napisał/a:
Trzeba sobie radzić skoro warunki jeszcze niegotowe a może spójrzmy prawdzie w oczy....

To jest metoda ;) Taka w stylu Dody :) Nie ważne jak o mnie mówią, aby mówili ;)

Tomi_114 napisał/a:
Może tylko wybrani, których wybierze Zarząd będą mogli mieć banner na stronie....

Dobre by to były czasy dla Klubu, jakby sobie mógł Zarząd wybierać pośród tych co się biją o wsparcie finansowe Klubu ;) Czuje, że Lotto i Orlen byłby zawsze na tapecie. Ale jakie Zloty byłyby wypasione ;)
Nagroda główna, wycieczka, albo zapas roczny paliwa do auta...

[ Dodano: Pon Lut 06, 2012 23:39 ]
Tomi_114 napisał/a:
Nie udzielałem sie tutaj więc nie byłem Klubowiczem... Udzielam się więc automatycznie wyraziłem chęć opłaty składki ... Hmmm to źle?

Nie rozumiem, przecież tutaj mogą pisać wszyscy zarówno sympatycy jak i Klubowicze.
Na pewno to nie źle. Zawsze powtarzam, że wszystko należy wyjaśnić, tylko lepiej to robić z zachowaniem jakiś zasad ;) Pomiędzy dwiema stronami. Przynajmniej ja bym tak zrobił.

Tomi_114 napisał/a:
Na FB napisałem w październiku..... 4 miesiące temu .... a na GG zaczepiłą mnie Violla a nie ja ją ;)

Ciężko nadążyć ;) W każdym razie zarzad@roverki.pl lub klub@roverki.pl - tam pisz :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Pon Lut 06, 2012 23:40   

MaReK napisał/a:


Chociaż jak tak patrzę na Twoje pretensjonalne zachowanie.


Tłumaczyłem Ci to w tym temacie ale widzę, ze dalej nie rozumiesz...
Udzielam się, wystawiam części w dziale Giełda, reklamuje sie na forum więc nie chce być posądzony o to że o Sympatyk sie reklamuje... i skoro problemem jest to, że chce opłacić składkę aby być fer wobec innych i dlatego tak naciskam...

Ale wszystko jest źle...

A zamek mówiłeś ze był zepsuty to po co miałem dawać nr konta.
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 23:45   

Tomi_114 napisał/a:
A zamek mówiłeś ze był zepsuty to po co miałem dawać nr konta.

Ludzie Ci się mieszają. Tomku! Ogarnij się ;)
Ja brałem od Ciebie klamkę. Jeździ do dzisiaj u mnie ;)
Działa jak ta lala ;D

Tomi_114 napisał/a:
Udzielam się, wystawiam części w dziale Giełda, reklamuje sie na forum więc nie chce być posądzony o to że o Sympatyk sie reklamuje... i skoro problemem jest to, że chce opłacić składkę aby być fer wobec innych i dlatego tak naciskam...

Rozumiem Cię! To ja na Twoim miejscu opłaciłbym 50 zł składki.
Dostał kolor, range i przypis do grupy. Po czym jak się Zarząd obrobi to podpisał z nim umowę i przekształcił się w instytucję wspierającą. Bez zbędnego zamieszania na forum i podgrzewania atmosfery insynuując, że Zarząd wybiera swoich i w ogóle nic nie robi tylko się opierdziela, a siemion_ mało pisze na forum, bo na bahamach słabe łącza są ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pon Lut 06, 2012 23:46   

Tomi_114 napisał/a:
Udzielam się, wystawiam części w dziale Giełda, reklamuje sie na forum więc nie chce być posądzony o to że o Sympatyk sie reklamuje... i skoro problemem jest to, że chce opłacić składkę aby być fer wobec innych i dlatego tak naciskam...
To opłać składkę i będziesz reklamować się jako Klubowicz, a potem ewentualnie jako Instytucja wspierająca. Ja gdybym chciał być taki fair to bym opłacił i czekał na rozwój sytuacji, a nie narzekał. Opłaciłeś i masz spokój, a to że nie ma przygotowanych zasad to nie Twój problem przecież. Chciałeś dobrze. :wink:
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Pon Lut 06, 2012 23:49   

MaReK napisał/a:

To jest metoda ;) Taka w stylu Dody :) Nie ważne jak o mnie mówią, aby mówili ;)


No bo widzisz... Nagle zacząłem się udzielać i już Ci nie pasuje... Już że mam ADHD i co jeszcze ... przepraszam za wyrażenie ale do jasnej kur....

Piszesz, że rozumiesz wszystko... ale z zasadami trzeba się zachować....

Nadmieniam, iż Facebook nie był odpowiednim miejscem na zadanie pytania...
A GG było odpowiednim miejscem aby członkini zarządu nakazałą mi sprostować temat...

Skoro ja miałem odezwać się oficjalnie ... CZEMU ZARZĄD NIE WYSTĄPIŁ Z OFICJALNYM MAILEM, ŻE MAM SPROSTOWAĆ?
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
Ostatnio zmieniony przez 7Tomi Pon Lut 06, 2012 23:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 23:49   

No i pięknie! Teraz apples dałeś.
Jutro będzie kolejna afera, że tworzymy TWA :) Że na SB kazałem Ci tu w zaszyfrowanej wiadomości dopisać się, że myślisz tak samo jak ja ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
violla 




Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 291
Skąd: Warszawa/Suwałki

MG TF

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 23:49   

Tomi_114 napisał/a:
Grubo od ponad miesiąca proszę o informacje jak zostać instytucją wspierającą i móc umieścić baner na stronie aby nie zaśmiecać forum 10 linijkowym podpisem

Grubo od ponad miesiąca to jest od 25.01.12.

Tomi_114 napisał/a:
walkie może potwierdzić, że już w grudniu pytałem od kogo uzyskać te informacje i pisałem to XX osób i nic...

Tak, pisałeś do walkie, twierdzisz, że do MaRkA i do mnie FB. Czyli nie tam gdzie powinieneś.

Tomi_114 napisał/a:
Ja człowiek mały i niegodny nieznając zasad forum i Zarządu Klubu

Nikt nie nazwał Cię małym, ale fakt zdziwił mnie Twój brak podstawowej wiedzy na temat forum i Klubu...

Tomi_114 napisał/a:
Viola krótko i rzetelnie poinformowała mnie, że mam pisać do klubu... (Dziś na GG dowiedziałem się ze FB nie jest miejscem do takich informacji - czytam ze zrozumieniem ciut innym )

No wybacz, że poematu nie napisałam :wink:
Poprosiłam o maila do Zarządu.

Cytat:
Nie napisałem bo ... no nie wiem czemu.

Bo walkie skierowała Cie do mnie, ale w sumie nie wiesz dlaczego do mnie. W toku rozmowy dowiedziałeś się, że jestem w Zarządzie.

Tomi_114 napisał/a:
Napisałem w styczniu... 25go ale odpowiedzi nie otrzymałem....

Dostałeś odpowiedź na PW 31.01.12.

Tomi_114 napisał/a:
Dziś się dowiedziałem, że oczerniam Zarząd i w ogóle... ze informacja o instytucji wspierającej jest tak tajna, ze korespondencja musi być oficjalna...

Nie wiem na jakim jeszcze przykładzie mam Ci przedstawić, że nie pytasz o takie informacje pierwszej lepszej osoby z brzegu. Jak chcesz z jakiegos urzędu wyciągnąć dane to składasz oficjalną prośbe, tak? Nie wiem jaki przykład Ci przedstawić, żeby dotarło to do Ciebie. To w ogóle absurd, że takie rzeczy trzeba tłumaczyć dorosłemu człowiekowi.
Tomi_114 napisał/a:
Wiec przepraszam, iż śmiałem na forum napisać cokolwiek złego w kierunku Szanownego Zarządu...

Nikt nie broni Ci wyrażać swojego zdania. Miej tylko odwagę pisać prawdę, a nie same żale podparte kłamstwami.
Tomi_114 napisał/a:
Wiadomość powstała ponieważ poprzez komunikator GG zostałem poinformowany, że mam wyprostować swą wypowiedź....

Zostałeś poproszony...
Tomi_114 napisał/a:
Do jasnej... czemu Zarząd nie zwrócił sie do mnie z oficjalną informacją, że mam wyprostować... Helouuuu ?? !! ! Ja musiałem oficjalnie.

Zaczełam rozmowę prywatnie, bo zarzuty, że w w grudniu nikt nie odpisał były do mnie. Rozmowa potoczyła się jak potoczyła, ale nikt Cie nie opier... odbierasz wszystko tak jak chcesz, tak jak Ci wygodnie. Tak, FB nie jest miejscem na załatwianie spraw formalnych, miejscem na przesyłanie ofert cenowych itp.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pon Lut 06, 2012 23:55   

MaReK napisał/a:
No i pięknie! Teraz apples dałeś.
Jutro będzie kolejna afera, że tworzymy TWA Że na SB kazałem Ci tu w zaszyfrowanej wiadomości dopisać się, że myślisz tak samo jak ja
Mnie to już LOTTO :lol:

P.S. Na GG lub FB :grin:
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 23:57   

Tomi_114 napisał/a:
Nagle zacząłem się udzielać i już Ci nie pasuje...

Twoje udzielanie się jest jednoznaczne z krytyką "wielkich adminów", "małych modów" i opieszałości Zarządu, przy okazji tematu z podpisami, o które zapytał wczoraj Tomi. Wygląda na "bicie piany". Bo to co tu poruszasz mógłbyś załatwić poza forum, jeśli faktycznie dotyczy to tylko zagadnienia instytucji wspierającej.

Tomi_114 napisał/a:
rzepraszam za wyrażenie ale do jasnej kur....

Nie przepraszaj ;) Po prostu się tak nie wyrażaj ;)
Ja brzydko nie piszę. Ba staram się nawet w każdym zdaniu uśmiechać... jak debil ;)

Tomi_114 napisał/a:
Normalnie czy na tym ma to polegać? Ze WY wielcy admini możecie po każdym pojechać?

Jak to po każdym? To znaczy, że to ma być tak, że po nas niektórzy mogą jeździć, a my nie możemy się ogryźć lub napisać co myślimy, tylko dlatego, że jesteśmy adminami? Przecież wszystko co piszę tutaj do Ciebie jest chyba w tonie i trzyma jakieś ramy? Może trochę ironizuję, ale Ty też nie jesteś dłużny ;)

Tomi_114 napisał/a:
Nadmieniam, iż Facebook nie był odpowiednim miejscem na zadanie pytania...
A GG było odpowiednim miejscem aby członkini zarządu nakazałą mi sprostować temat...

Dokładnie. Facebook nie jest narzędziem do dyskusji na temat współpracy z Klubem. Natomiast gg posłużyło tylko do prośby o sprostowanie tematu, który poruszyłeś na forum. Z czego zrobiłeś aferę, bo nie można było zachować się jako będący w podobnej sytuacji kolega Przemas83?

Tomi_114 napisał/a:
Skoro ja miałem odezwać się oficjalnie ... CZEMU ZARZĄD NIE WYSTĄPIŁ Z OFICJALNYM MAILEM, ŻE MAM SPROSTOWAĆ?

No ale gdzie miał wystąpić? Na facebooku? Na pw? Gdzie?
Gdybyś napisał maila "oficjalnego", dalej korespondencja toczyłaby się na tej płaszczyźnie i również oficjalnej ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Wto Lut 07, 2012 00:00   

violla napisał/a:
Tak, FB nie jest miejscem na załatwianie spraw formalnych, miejscem na przesyłanie ofert cenowych itp.


No to jak nic pewnie wylecę ze znajomych MaRkA i Violli za nieobyczajne zachowanie... :mrgreen:

To nie była sprawa formalna... to było zwykłe zapytanie....
To tak jak do Tomiego pisze na FB w sprawie części (Instytucja jest jakby nie patrzyć) a on do mnie proszę napisać oficjalnego meila.... No wiesz jakoś nie wierzą, że wszystkich traktujecie tak oficjalnie...

Wystarczyło mi w październiku odpisać nawet na FB, że warunki są w przygotowaniu i w tej sprawie do zarządu no ale ok. I tak udowodnicie mi, że nie mam racji... Racja?
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Lut 07, 2012 00:03   

Tomi_114 napisał/a:
No to jak nic pewnie wylecę ze znajomych MaRkA i Violli za nieobyczajne zachowanie... :mrgreen:

Nie tak łatwo ;P

Tomi_114 napisał/a:
Racja?

Sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie ;)
Może skończmy dysputy tutaj i zaczekajmy na rozwinięcie się oferty przygotowanej przez Zarząd.
Dla formalności napis maila na zarzad@roverki.pl z przypomnieniem o sprawie i już.

A jak będziesz klubowiczem to i maila możesz mieć tomi_114@roverki.pl ;P
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Wto Lut 07, 2012 00:12   

Cytat:
Tomi_114 napisał/a:
Napisałem w styczniu... 25go ale odpowiedzi nie otrzymałem....

violla napisał/a:
Dostałeś odpowiedź na PW 31.01.12.


W PW, które dostałeś ode mnie 31.01 natychmiast po tym jak przeczytałam na forum, że taka odpowiedź do Ciebie nie dotarła, wyjaśniłam Ci powody zaistnienia tej sytuacji (za co zresztą przeprosiłam), oraz to, dlaczego musisz poczekać na warunki.
napisałam również czemu odpowiadam poprzez PW a nie z oficjalnego maila, do którego w tamtym momencie nie miałam dostępu.

w swojej naiwności myślałam, że istotniejsze będzie dla Ciebie szybkie wyjaśnienie kwestii niż publiczna afera, ale widać lekko się pomyliłam.

Tomi_114 napisał/a:
Wystarczyło mi w październiku odpisać

jak mogliśmy odpisać w październiku, jak sam piszesz, że do Klubu zwróciłeś się 25 stycznia!?
 
 
 
violla 




Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 291
Skąd: Warszawa/Suwałki

MG TF

Wysłany: Wto Lut 07, 2012 00:17   

Tomi_114 napisał/a:
No wiesz jakoś nie wierzą, że wszystkich traktujecie tak oficjalnie..

Twoja sprawa w co wierzysz.
Tomi_114 napisał/a:
Wystarczyło mi w październiku odpisać nawet na FB, że warunki są w przygotowaniu i w tej sprawie do zarządu no ale ok

Moj profil na FB, to moja prywatna sprawa, a nie miejsce do załatwiania spraw Klubu i nie mam obowiązku tam odpowiadać na Twoje pytania. Nie jestem tam do Twoich usług. Grzecznie, w październiku zostałeś skierowany we właściwe miejsce, a napisałeś dopiero w styczniu.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 20:21   

maciej napisał/a:


W tym przypadku, powoływania się na przypadek Tomiego_114, może to jednak Ty, skoro się na niego powołałeś, powinieneś był najpierw sprawdzić źródło i zadać pytanie jak się sprawa ma NAPRAWDĘ (bo wytykanie tej rzeczy Zarządowi, a tym bardziej mi "że nie wiem" akurat zbliża Cię do kategorii krytyki bez sprawdzenia realnej sytuacji), a nie pisać, że "nie podoba Ci się takie podejście", gdy piszę, że nie wiem nic o sprawie, o którą się nigdy nie zajmowałem.



Maćku z tą sprawą było inaczej ale w tamtym wątku to było wyjaśnione.

Odpowiedzi nie otrzymałem bo podobno skrzynka nie działała i po dyskusji czekałem cierpliwie. Myślałem, ze to będzie miesciac może dwa. Ktoś inny otrzymał odpowiedz. JUa napisałem w nieodpowiednim miejscu itp itd.

Dziwi mnie to, że instytucje wspierające obecnie istnieją jak np Tomi (Tomateam). Więc dlaczego nie można podać dotychczasowych warunków a później ewentualnie ich zmienić.

Mi to nie przeszkadza pomimo, że zainwestowałem masę kasy w rozwój firmy i w umowy z hurtowniami motoryzacyjnymi aby zaoferować klubowiczom części po najniższych cenach bez np doliczanej prowizji w przypadku sprzedaży na portalu aukcyjnym. Tylko proszę nie dziwcie się, że to wygląda jak taka zamknięta strefa. Jedna oficjalna instytucja wspierająca, banner jednej firmy na stronie.
Więc Panie Prezesie proszę się nie dziwić, że to źle wygląda.

Wystarczy wejść na stronie i nawet to dziwnie wygląda.
Najpierw Banner później najlepsze firmy gdzie Firma X jest na pierwszym miejscu pomimo, że ma najniższa średnia.

I żeby nie było nie mam nic do sklepu X bo sam się w tym sklepie zaopatruje. Tylko wygląda to tak jakby Klub promował jedną firmę tylko :/

Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu jeśli jest inaczej....
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink