Forum Klubu ROVERki.pl :: Strona [ Techniczny FAQ - Warsztaty ] i problem z logowaniem
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Strona [ Techniczny FAQ - Warsztaty ] i problem z logowaniem
Autor Wiadomość
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Lut 09, 2012 18:39   

MaReK napisał/a:
Rozumiem też Marek, że stajesz w obronie Tomka, bo w sumie jest jedna z nielicznych osób w Twoim rejonie, które posiadają T4 czy jakieś części i pojęcie o autach Rover/MG. Więc w razie W można liczyć na pomoc. Przez co też nie warto się narażać złym komentarzem.

Za mało mnie znasz :) Tomka po prostu lubie i szanuje, jest moim kumplem i nie napisałem wcześniejszego posta przez pryzmat jakiś tam kożyści czy "nie narażania się", po prostu się znamy i cięzko mi w coś takiego uwierzyć.
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Lut 09, 2012 18:39   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Czw Lut 09, 2012 18:53   

MaReK napisał/a:

Podtrzymuję to, co pisałem wcześniej, że warto się nad tym pochylić. Więcej warsztatów się złapie w rank, zarówno ten pozytywny jak i ten negatywny. Tobie jednak chodzi o to, że wśród 10-ciu pewnie złapiesz się i Ty ( jako firma Delta). Ilość komentarzy masz pokaźną i wszystkie z wysoką notą. Fajnie jeśli to prawdziwe, ale po Twoim dzisiejszym zagraniu ja nabrałem wątpliwości. Pamiętaj, że dobry towar i usługa nie muszą się reklamować.


Widzisz MaRkU i tu się delikatnie mylisz... To był tylko pomysł i wcale nie po to aby znaleźć się w 10 najlepszych firm bo to niczego dobrego nie daje...

Dawniej jak znalazłem się na 3cim miejscu w Polsce to momentalnie ni stąd ni stamtąd pojawił się gość gollukas czy jakoś tak i napisał komentarz negatywny pomimo, że człowieka nigdy na oczy nie widziałem abym szybko z 10 wyleciał... I co więcej napisałem wtedy meila na klubową pocztę z prośbą o weryfikację takich komentarzy... to będzie dobre 2 lata i odpowiedź nie przyszła... Wtedy doradził mi to jeszcze Piter34.

I z tym, że ocen mam dużo i wszystkie pozytywne też nie przesadzaj bo wiesz, że tak nie jest a to, że negatywne wskoczyły na 2ga stronę to nie znaczy, że ich nie ma.

Skoro Wy walczycie ze mną screenami to ja chyba zacznę zdjęcia robić ludziom i dane spisywać, że jak ktoś mi zarzuci ze sobie komentarz dodałem to Ci wyśle dowód, że taka osoba istnieje. Aczkolwiek myślę, że i na to znajdziesz sposób podważenia.

I tak jak pisałem jutro się obudzę i okaże sie, że PTE, Wooy11, balrog i inni to ja i mam jeszcze 350 innych kont albo i więcej...

A co do tematu, że niby Markzo nie napisze złej opinii negatywnej, żeby się nie narażać to akurat trafiłeś kulą w płot... Ja nikogo nie zmuszam do przyjeżdżania do mnie czy zamawiania u mnie części. Kto chce przyjeżdża a kto nie chce to nie. I nie ważne jest to czy ktoś z południa Polski czy z Północy, wszystkich staram sie traktować tak samo i wywiązywać z tego co obiecałem.

Tylko tak naprawde za chwile wpadnie wam kolejny screen i kolejny screen i kolejny i tak w kółko wie jak dla mnie to koniec odpowiedzi a Ci którzy mieli ze mną styczność wiedzą, że nie jestem z tych co ludzi robią w chu....

Pozdrawiam
Tomi_114, MGM2, Wooy11, Zdzich, balrog, PTE, DudiR75, Zdzich, Sabi ...itd.. itd... jak jeszcze o kimś zapomniałem to możecie dodać ;)
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Czw Lut 09, 2012 19:20   

Powiem tylko, ze nie mnie oceniac czy te dwa konta to jedna osoba ale skoro administracja jest w 100% pewna, ze tak to jednak w pewnej kwestii przyznam racje Tomi_114. Mianowicie w tej, ze są równi i równiejsi. Za przeklinanie na SB dostaje się po 2 warny, a tutaj za dublowanie kont w celu odniesienia korzyści dla własnej firmy i jawne wypieranie się tego oszustwa też 2 warny?
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Czw Lut 09, 2012 19:42   

Pływak napisał/a:
Powiem tylko, ze nie mnie oceniac czy te dwa konta to jedna osoba ale skoro administracja jest w 100% pewna, ze tak to jednak w pewnej kwestii przyznam racje Tomi_114. Mianowicie w tej, ze są równi i równiejsi. Za przeklinanie na SB dostaje się po 2 warny, a tutaj za dublowanie kont w celu odniesienia korzyści dla własnej firmy i jawne wypieranie się tego oszustwa też 2 warny?


Skoro administracja jest w 100% pewna to ja dostałem 2 a MGM 3 więc skoro wszyscy to ja to w sumie mam 5 albo i więcej bo nie wiem ile mają pozostali z listy którzy są mną.

W celu odniesienia korzyści.... ehh a co to ja jestem Art-Bizar?

Szkoda, że nie zapytałem o nick bo ok 18 dzwonił, ktoś z forum po części i odradziłem mu kupno bo objawy wskazywały, że całkowicie coś innego ma uszkodzone to tak masz racje za wszelką cenę korzyść dla własnej firmy... a może to ja sam do siebie dzwoniłem...
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
Ostatnio zmieniony przez 7Tomi Czw Lut 09, 2012 19:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Lut 09, 2012 19:42   

Tomi_114 napisał/a:
To był tylko pomysł i wcale nie po to aby znaleźć się w 10 najlepszych firm bo to niczego dobrego nie daje...

Uważasz, że lepszy to pisanie swoich komentarzy podpisując się jako nie Ty?

Tomi_114 napisał/a:
Dawniej jak znalazłem się na 3cim miejscu w Polsce to momentalnie ni stąd ni stamtąd pojawił się gość gollukas czy jakoś tak i napisał komentarz negatywny pomimo, że człowieka nigdy na oczy nie widziałem abym szybko z 10 wyleciał... I co więcej napisałem wtedy meila na klubową pocztę z prośbą o weryfikację takich komentarzy... to będzie dobre 2 lata i odpowiedź nie przyszła... Wtedy doradził mi to jeszcze Piter34.

Dlatego teraz istnieje coś takiego jak "Odpowiedź warsztatu" na dany komentarz.

Tomi_114 napisał/a:
I z tym, że ocen mam dużo i wszystkie pozytywne też nie przesadzaj bo wiesz, że tak nie jest a to, że negatywne wskoczyły na 2ga stronę to nie znaczy, że ich nie ma.

Nie są one miarodajne dla mnie, po tym co zrobiłeś dzisiaj ;)

Tomi_114 napisał/a:
Skoro Wy walczycie ze mną screenami to ja chyba zacznę zdjęcia robić ludziom i dane spisywać, że jak ktoś mi zarzuci ze sobie komentarz dodałem to Ci wyśle dowód, że taka osoba istnieje. Aczkolwiek myślę, że i na to znajdziesz sposób podważenia.


Myślisz, że ja siedzę i wybieram sobie "ofiary" z listy użytkowników ;) ?
Atakuję tych, co są zbyt aktywni? Nie. Przypadek sprawił, że trafiłem na Twój wybryk.
Opisałem go tutaj, bo gdybyś otrzymał warna bez obszerniejszych wyjaśnień zaraz napisałbyś, że to prywatny folwark kilku administratorów i moderatorów. Żeby być szczerym do końca, to pewnie nie zwróciłbym na ten fakt uwagi, gdyby nie telefon od Violli, która nie mogła połapać się, kto i na co mi odpisuje. Bo podobno pomyliłeś się i odpisałeś nie z tego konta którego powinieneś. Oczywiście nim to się rozeszło, zdążyłeś dokonać poprawki.

Tomi_114 napisał/a:
I tak jak pisałem jutro się obudzę i okaże sie, że PTE, Wooy11, balrog i inni to ja i mam jeszcze 350 innych kont albo i więcej...

Odwracasz wciąż kota ogonem;) I tak nic to nie da, nie próbuj robić z siebie ofiary.
Każdy kto zna trochę zasadę działania forum, rejestracji IP i zrozumie o co chodzi w Twoim działaniu.
Zostałeś złapany za rękę i jeszcze krzyczysz, że to nie Twoja ręka.

Tomi_114 napisał/a:
żeby się nie narażać to akurat trafiłeś kulą w płot...

To całe szczęście, że tak jest. Ale jeśli byłoby tak jak piszę ja, to też go rozumiem ;)
Tomi_114 napisał/a:
Ja nikogo nie zmuszam do przyjeżdżania do mnie czy zamawiania u mnie części.

Oczywiście, że nie ;) Bo jak niby miałbyś to zrobić?
Ale budujesz sobie dobry PR uciekając się do nieuczciwych metod.
Bo za takie uważam pisanie o sobie samym, jako inna osoba pochlebstw.
Oczywiście to niewielka szkodliwość czynu i raczej należy na to spojrzeć z pobłażliwością.

Tomi_114 napisał/a:
Tylko tak naprawde za chwile wpadnie wam kolejny screen i kolejny screen i kolejny i tak w kółko wie jak dla mnie to koniec odpowiedzi a Ci którzy mieli ze mną styczność wiedzą, że nie jestem z tych co ludzi robią w chu....

Każdy screen podparty jest dowodem w postaci logów ;) Nie ma co jednak robić burzy w szklance wody. Zrobiłeś błąd i zamiast się przyznać, to brniesz dalej.

Tomi_114 napisał/a:
ak jeszcze o kimś zapomniałem to możecie dodać ;)

Jak znajdę chwilę, to przegrepuję Twoje posty z innymi wypowiedziami pod kątem adresacji IP.
Może coś się jeszcze doda do tej listy. Chociaż głęboko wierze, że to taki Twój jednorazowy wybryk, który prawie się powiódł ;)

Markzo napisał/a:
po prostu się znamy i cięzko mi w coś takiego uwierzyć.

Ja go nie znam aż tak dobrze, a też ciężko mi w to uwierzyć.
Za każdym razem jak tu wchodzę patrzę czy się nie pomyliłem, ale nie!
Adresacja IP jak byk tak sama.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Czw Lut 09, 2012 19:45   

Tomi_114 napisał/a:
[Skoro administracja jest w 100% pewna to ja dostałem 2 a MGM 3 więc skoro wszyscy to ja to w sumie mam 5 albo i więcej bo nie wiem ile mają pozostali z listy którzy są mną.


Aha to jak założę 5 kont to po jednym na konto dostane? Dobrze wiedzieć... :lol: Skoro tamto konto to dubel to powinno być usunięte, a Ty zgarniasz całą pule nagród :]
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Lut 09, 2012 19:52   

Tomi_114 napisał/a:
Skoro administracja jest w 100% pewna to ja dostałem 2 a MGM 3 więc skoro wszyscy to ja to w sumie mam 5 albo i więcej bo nie wiem ile mają pozostali z listy którzy są mną.

Musiałbyś się zdecydować, który z Was jest ten prawdziwy ;)
Teoretycznie konto zdublowane powinno zostać usunięte całkowicie z bazy.

Tomi_114 napisał/a:
W celu odniesienia korzyści.... ehh a co to ja jestem Art-Bizar?

Wnioskuję, że uważasz konkurencję - Art-Bizar - za naciągaczy i oszustów, którzy zrobią wszystko dla odniesienia korzyści? Uważaj jednak co piszesz, bo mogą Cię pociągnąć do odpowiedzialności.
I nie staje tutaj po niczyjej stronie.

Tomi_114 napisał/a:
Szkoda, że nie zapytałem o nick bo ok 18 dzwonił, ktoś z forum po części i odradziłem mu kupno bo objawy wskazywały, że całkowicie coś innego masz uszkodzone to tak masz racje za wszelką cenę korzyść dla własnej firmy... a może to ja sam do siebie dzwoniłem...

Ludzki Pan jesteś ;) Znowu autoreklama i narcyzm. Za mało Cię chwalą chyba ;) Albo pojęcie skromności jest Ci obce, nie wiem.

Pływak napisał/a:
Mianowicie w tej, ze są równi i równiejsi. Za przeklinanie na SB dostaje się po 2 warny, a tutaj za dublowanie kont w celu odniesienia korzyści dla własnej firmy i jawne wypieranie się tego oszustwa też 2 warny?

Sugerujesz, że oba konto powinny być zablokowane?
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Czw Lut 09, 2012 20:03   

[quote="MaReK"]
Tomi_114 napisał/a:

Wnioskuję, że uważasz konkurencję - Art-Bizar - za naciągaczy i oszustów, którzy zrobią wszystko dla odniesienia korzyści?


A możesz mi napisać gdzie coś takiego napisałem ?

Chodziło mi o poziom cen. Gdybym był nastawiony wyłacznie na korzyść poziom cen byłbyt jak u Nich.

Ani autoreklama ani narcyzm ani brak skromność... właśnie gdybyś mnie znał wiedziałbyś że nie jestem ch... który wciśnie wszystko, żeby tylko sprzedać i zarobić... pomimo, że nie dzwonił gość z Południa a z okolic Gdyni... a skoro taka niby autoreklama to zaraz po telefonie poszła PW do apples o podanie serwisu gdzie jest T4 w Gdyni bo wspominał na SB, że jest ale tak masz racje autoreklama...

Jak masz taką chęć aby usunąć konto to wal śmiało w końcu myślę że od samego początku odkąd zadarłem z Zarządem właśnie o to chodziło...
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
Ostatnio zmieniony przez 7Tomi Czw Lut 09, 2012 20:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Czw Lut 09, 2012 20:05   

MaReK napisał/a:

Sugerujesz, że oba konto powinny być zablokowane?


Jeśli to jest w 100% prawda to oczywiście, ze tak. Skoro za "pierdołę" na SB można dostać tyle samo w nagrodę to tym bardziej. Powiem więcej w świetle tego co piszesz komentarze na stronie klubowej odnośnie firmy powinny zostać "zweryfikowane"...
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Czw Lut 09, 2012 20:34   

nie do wiary, po prostu, nie do wiary :shock:

tylko po co dalej tak iść w zaparte?
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Przemas83 




Dołączył: 27 Cze 2011
Posty: 39
Skąd: Poznań



Wysłany: Czw Lut 09, 2012 20:57   

Chłopie bierz to na klatę jak na faceta przystało i przestań dupę truć.Uspokój się,przeproś i zostań z nami,ale graj fair.
 
 
 
Alexi 




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 584
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 45

Wysłany: Czw Lut 09, 2012 21:54   

violla, :brawo: dobry refleks!
_________________
0-100 km/h - 8,25 sec!
'Nie pałuj gdy silnik Twój zimny jest'
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Lut 09, 2012 22:51   

Tomi_114 napisał/a:
A możesz mi napisać gdzie coś takiego napisałem ?
Chodziło mi o poziom cen. Gdybym był nastawiony wyłacznie na korzyść poziom cen byłbyt jak u Nich.

Chodziło mi o wydźwięk, jeśli nie miałeś tego na myśli, to bardzo dobrze.
Lepiej wyjaśnić to w zarodku, zanim ktoś zacznie podejrzewać ukryte złe intencje - jak ja ;)
Co do cen, pewnie wiedzą że mają dobry towar i stąd ceny. Nie mam pojęcia. Robiłem zakupy kiedyś u nich i nie czułem się nabity w butelkę, oszukany czy żeby ktoś mi na chama wciskał części.

Tomi_114 napisał/a:
Ani autoreklama ani narcyzm ani brak skromność... właśnie gdybyś mnie znał wiedziałbyś że nie jestem ch... który wciśnie wszystko, żeby tylko sprzedać i zarobić... pomimo, że nie dzwonił gość z Południa a z okolic Gdyni... a skoro taka niby autoreklama to zaraz po telefonie poszła PW do apples o podanie serwisu gdzie jest T4 w Gdyni bo wspominał na SB, że jest ale tak masz racje autoreklama...

Nie rozumiem za bardzo o co chodzi ;) Tzn rozumiem, że kolejny raz utwierdzasz wszystkich w przekonaniu, że jesteś ludzki Pan i ludzi z Gdyni nie zapraszasz do siebie na T4 tylko bliżej miejsca zamieszkania. To ładnie z Twojej strony.

Tomi_114 napisał/a:
Jak masz taką chęć aby usunąć konto to wal śmiało w końcu myślę że od samego początku odkąd zadarłem z Zarządem właśnie o to chodziło...

Absolutnie nie to mam na celu. Raczej to, żeby Cię nakłonić do zmiany zachowania. Żebyś zrozumiał, że nie musisz nikogo oszukiwać, żeby świadczyć dobre usługi i ludzie sami Cię chwalili. Zapewniam Cię, że wiele osób Cię zna, jak nie osobiście to z opowieści. Jako człowieka od MGF'ów i Roverów serii 100, jako specjalistę od ich nietypowego zawieszenia. Wiedzę i umiejętności posiadasz. Słyszałem głosy, że nie wyrabiasz się z wysyłkami. Nie wiem, nie wnikam. Ja sam mogę Cię pochwalić. Dostałem co chciałem, w dodatku jeszcze za to nie zapłaciłem. Przyszło na drugi dzień po SMSie. Nie to, żebym chciał Cię na 50 zł oszukać, tylko po prostu nie wiem gdzie wpłacać :) Więc jak mi podasz na PW konto, to chętnie się rozliczę, bo nie lubię mieć długów zwłaszcza w takich kwotach.

Próbuję Cię przekonać, że nie musisz do wszystkich adm/mod i Zarządu stawać okoniem.
Możesz prowadzić normalną dyskusję na argumenty. Bez podchodów czy nakręcania jakiś sztucznych afer udzielając się w każdym kontrowersyjnym temacie.

Pływak napisał/a:
Jeśli to jest w 100% prawda to oczywiście, ze tak.

Opieram się o to co widzę w logach forum/serwera.
Dla uwiarygodnienia zrobiłem prtsrcn i wyrzuciłem z obrazu ostatnią liczbę z adresu. Dla całej sprawy jest ona nieistotna. Skorzystałem z narzędzia z forum dostępnego dla adm/mod.

Pływak napisał/a:
Skoro za "pierdołę" na SB można dostać tyle samo w nagrodę to tym bardziej.

Nie opowiadaj, że na SB taka restrykcja. Jest narzędzie, które w jakimś stopniu sobie pilnuje porządku i na jego działaniu się chyba tylko należy opierać. Zasady są jasne, chodzi o kulturę wypowiedzi (zwłaszcza przekleństwa) oraz stosunek do innych rozmówców.

Cytat:
Powiem więcej w świetle tego co piszesz komentarze na stronie klubowej odnośnie firmy powinny zostać "zweryfikowane"...

No masz rację. Zweryfikuję.

Mnie nie zależy na wyrzucaniu ludzi z forum. Tomi_114 na pewno więcej wie w kwestii porad niż niejeden na forum, dlatego byłoby stratą gdyby miał być usunięty. Czasami w swoich dyskusjach wydaje mu się, że jest nieomylny i wtedy atakuje. Poza tym, co za sens wyrzucać kogoś, kto i tak w swojej determinacji wróciłby z innego konta ;)

Przemas83 napisał/a:
Chłopie bierz to na klatę jak na faceta przystało i przestań dupę truć.Uspokój się,przeproś i zostań z nami,ale graj fair.

Właśnie w tym problem. Nie każdy ma na tyle cywilnej odwagi, żeby się przyznać.
Bo co by to zmieniło? Może tylko tyle, że Markzo byłby zdziwiony. Niesmak by pozostał, a ludzie za tydzień zapomnieli :) Ludzie i tak zapomną, a Tomi_114 będzie żył w przekonaniu, że oszukał administracje i wyparł się całej sprawy, bo przecież log z serwera wyciągnięty przez MaReK na pewno musiał być spreparowany ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Czw Lut 09, 2012 23:06   

MaReK napisał/a:

Nie opowiadaj, że na SB taka restrykcja. Jest narzędzie, które w jakimś stopniu sobie pilnuje porządku i na jego działaniu się chyba tylko należy opierać. Zasady są jasne, chodzi o kulturę wypowiedzi (zwłaszcza przekleństwa) oraz stosunek do innych rozmówców.

Teraz zasady jasne ale przez chwile przed pojawieniem się systemu "pomidor" można było wyłapać warna za naprawdę głupotę już tutaj nie będę podawał swojego przykładu :D

Cytat:

Poza tym, co za sens wyrzucać kogoś, kto i tak w swojej determinacji wróciłby z innego konta ;)

Szczerze? Dla zasady bo jak ktoś najpierw coś pisze o "równych i równiejszych" wklejając jakieś śmieszne screeny, a za chwile po tym sam się kompromituje na całej linii to właśnie zgodnie z jego apelem powinien być potraktowany równo i skoro np. kzrr dostał za słownictwo 2 ostrzeżenia i za ten kabaret wyżej ktoś też dostaje 2 no to właśnie równości nie widzę no ale nie ja tu jestem od wklejania ostrzeżeń więc EOT :D
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Lut 09, 2012 23:40   

Pływak napisał/a:
przed pojawieniem się systemu "pomidor" można było wyłapać warna za naprawdę głupotę już tutaj nie będę podawał swojego przykładu :D


Dlatego "ANALUS" powstał ;) Żeby nie było, że ten może a ten nie może. Żeby wszyscy byli równi. Ja też obrywam tam czasami, ale się pilnuję ;P

Pływak napisał/a:
Szczerze? Dla zasady bo jak ktoś najpierw coś pisze o "równych i równiejszych" wklejając jakieś śmieszne screeny, a za chwile po tym sam się kompromituje na całej linii to właśnie zgodnie z jego apelem powinien być potraktowany równo

Screen'a wkleiłem ja. Chyba, że piszesz o jakiejś innej kwestii, to nie jestem na bieżąco ;)

Pływak napisał/a:
kzrr dostał za słownictwo 2 ostrzeżenia i za ten kabaret wyżej ktoś też dostaje 2 no to właśnie równości nie widzę no ale nie ja tu jestem od wklejania ostrzeżeń więc EOT :D

Nie wiem za co dostał kzrr i dlaczego 2 ;) Pewnie był wulgarny i prowadził do jakiegoś zaostrzenia konfliktu, nie wiem, nie mam pojęcia ;) Tutaj mamy małą szkodliwość czynu w sumie. Nikt nie został obrażony. Może próbowano zrobić kogoś w konia. Naruszenie punktu regulaminu było i również zostało odpowiednio "nagrodzone".

Ja jestem daleki od usuwania osób, które jednak jakąś historię mają.
Co innego chamstwo, spamerzy, czy bezczelni handlarze... wtedy z urzędu się powinno usuwać.

Każdy może mieć słabszy dzień ;) Wczoraj kzrr, dzisiaj Tomi114. Szkoda, że zamiast skwitować sprawę głupkowatym uśmieszkiem, to brnie w zaparte ;/
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Czw Lut 09, 2012 23:42   

MaReK napisał/a:

Screen'a wkleiłem ja. Chyba, że piszesz o jakiejś innej kwestii, to nie jestem na bieżąco ;)

Innej innej ale widać jak czytasz tematy, w których się udzielasz :P
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Lut 09, 2012 23:48   

Czytam, czytam... ale tego nie kojarzę ;) Daj link'a :D

[ Dodano: Czw Lut 09, 2012 23:48 ]
A już wiem... o "UP'ie' piszesz... Ale ja się nie odnosiłem do tego, tylko do postów Markzo czy Rowana.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Lut 10, 2012 00:16   

Proponuje zamknac.... po IP policja jest w stanie stawiac zarzuty, a kolega stwierdza, ze to nie on, nie prawda....

Zajrzalem i wyrobilem sobie opinie sam. Szkoda wpadac glebiej w bagno, bo wciaga O_o
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pią Lut 10, 2012 01:59   

Tomi_114 napisał/a:
Jutro się okaże że Wooy11, PTE, balrog, kozik, zdzich inne osoby komentujące firmę to ja albo, że mieszkają ze mną itp itd ...

Tomi_114 napisał/a:
Pozdrawiam
Tomi_114, MGM2, DudiR75, ..itd.. itd... jak jeszcze o kimś zapomniałem to możecie dodać ;)

Wooy11, Zdzich, Zdzich - wymieniłeś trzech, wooy11 podpisuje się jako zdzich, bo fizycznie takiego konta nie ma, ale powiązać ich z Tobą nie mogłem.

Natomiast w toku rozwiązań adresów IP wyszło mi, że niestety JO-Anna oraz DudiR75 to konta zarejestrowane z tego samego adresu IP, które forum zarejestrowało także jako Tomi_114. Akurat JO-Anna nie ma żadnego posta na forum, za to komentarz na stronie. DudiR75 ma kilka postów, gdzie udział w dyskusji bierze sam Tomi_114. Np. http://forum.roverki.eu/v...=693490#693490. W tym konkretnym przypadku IP się różnią (duża odległość czasowa), ale chwile dalej są już te same ;/

Chciałbym się mylić, naprawdę. Wierzyłbym nawet w przypadek gdyby chodziło o jakiegoś małego, lokalnego operatora ISP, ale pula adresów IP przyznawanych przez serwery DHCP telekomunikacji jest naprawdę ogromna, więc to chyba jednak nie przypadek, że w konkretnym temacie, związanych ze sobą dwóch czy trzech użytkowników forum ROVERki.pl i problemów z autem marki rover, identyfikuje się tym samym adresem IP :neutral:

To już nie chodzi o samego Tomi_114. Cała ta sytuacja pokazuje jednak, że nie można być pewnym komentarzy na stronie, jeśli się nie zna osób komentujących. Być może przypadek Tomi_114 nie jest odosobniony. Nie wiadomo ile jeszcze takich wspaniałomyślnych ludzi, próbowało sobie podreperować reputację firmy ;/

Niech jeszcze inny administrator - tutaj wskazałbym na macieja - sprawdzi moje wyniki. Nie chciałbym ferować wyroku na podstawie tylko i wyłącznie moich obserwacji. Jestem tylko człowiekiem i też mogę się mylić. Nawet chciałbym.

Załączam kolejny screen.

Znalazłem te dwa konta. O dwa za dużo ;/
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Pią Lut 10, 2012 09:10   

A więc Pani Jo-Anna to Pani Joanna P. z Brzeska - zielony Rover 75 - blachy KBR - co najlepsze zrobiłem sobie fote tego auta bo ma zderzak od MG zamiast od Rovera.
I tu nie wypieram się - Pani Asia pytała jak może wystawić komentarz na stronie bo własnie ze strony Roverki dowiedziała się o firmie. Więc pokazałem stronę i zapytała czy moze to zrobić od ręki bo później jak zwykle zapomni. Poniżej fotka auta dobrze ze blachy widać.

A z DudiR75 - Pan Marek M. z Zasowa koło Dębicy. Nie jest osobą fikcyjną - może to nawet potwierdzić Bosch service w Dębicy gdzie auto stało tydzień - niebieski Rover 75 RDE 6X80.
Gość siedział u mnie od południa a ja szukałem przyczyn nie palenia auta. W warsztacie jest wszędobylskie wifi (słabe bo słae) więc nie mam jakoś oporów aby klienci korzystali skoro z naprawą czasem schodzi parę godzin. Sam mu poradziłem aby przepatrzył forum jakie mogą być przypadki bo niestety na testbooku wszystko z autem wyszło ok i można sie było brać za wszytko po kolei. Po paru poradach jak dobrze pamiętam Rowana stwierdził, ze robimy czujnik. A to czemu napisał, że przyjechał do mnie dopierow wieczorem - proszę napiszcie do niego PW później sprawdźcie z jakiego IP odpisał i może wtedy będziecie mieć jasność. Tak jak jest napisane w momencie jak on siedział na forum ja usiwałęm pozostałe usterki opisane właśnie w komentarzu.

Ja akurat nie jestem na tyle doszkolony w tych sprawach żeby uważać ze ktoś korzystając z wifi zajrzy na forum. Dwa dni temu był Kozik i dobrze, ze wifi sie pierniczyło bo Kozik robił foty modyfikacji i pewnie jakby był czas to fotki byłby na na forum. I co ? okazałoby się że znów że Kozik to ja.

A przypadek z Jo-Anna i Dudi to tylko i wyłącznie mój pech w całej tej sprawie.

Dzwoniłem do Pana Marka - poprosiłem o sprostowanie sprawy bo jest dym - obiecał, że wieczorem zajrzy na forum i sie wypowie.
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink