Forum Klubu ROVERki.pl :: Strona [ Techniczny FAQ - Warsztaty ] i problem z logowaniem
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Strona [ Techniczny FAQ - Warsztaty ] i problem z logowaniem
Autor Wiadomość
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pią Lut 10, 2012 10:11   

Tomi_114 napisał/a:
A więc Pani Jo-Anna to Pani Joanna P. z Brzeska - zielony Rover 75 - blachy KBR - co najlepsze zrobiłem sobie fote tego auta bo ma zderzak od MG zamiast od Rovera.
I tu nie wypieram się - Pani Asia pytała jak może wystawić komentarz na stronie bo własnie ze strony Roverki dowiedziała się o firmie. Więc pokazałem stronę i zapytała czy moze to zrobić od ręki bo później jak zwykle zapomni. Poniżej fotka auta dobrze ze blachy widać.

Chciałbym w to wierzyć. Wytłumaczenie b. sprytne. Korzystający z serwisu ludzie, wchodzą od ręki przy Tobie na forum z Twojego wifi i wystawiają komentarz. Mam nadzieję, że z Twojego komputera, stąd MGM napisał pierwszego posta jako Ty. Do końca nie miał świadomości, że to Ty, dlatego pierwsze dwa posty i dyskusje na sb z zapytaniem gdzie jakiś serwis obok NT.

Patrząc na szybko na posty DudiR75 wygląda na to, że siedział u Ciebie dwa dni, chyba też nie wiedząc, że znajduje się u Ciebie. Szczerze Ci powiem, że jestem skłonny uwierzyć, że te osoby faktycznie były u Ciebie. Tylko pewnie nie mają nic wspólnego ze stroną/forum, więc postanowiłeś wypowiedzieć się za nie.

Spróbuj do wieczora znaleźć jeszcze kogoś z MGFem, kto wejdzie na forum i potwierdzi, że to on był MGM2.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Lut 10, 2012 10:11   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pią Lut 10, 2012 10:31   

Hmmm w sumie z tego co Marek piszesz trzymało by się to kupy klient niezwiązany z forum przyprowadza do niego auto, którego Tomi_114 nie daje sam rady naprawić więc zakłada nowe konto i z niego pyta na forum gdzie może tkwić problem bo oczywiście ze swojego nie wypada o takie rzeczy pytać po czym auto udaje się naprawić i można z tego konta wystawić pozytywny komentarz. Przyznać trzeba, ze jeśli to prawda to plan niezły :D
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Pią Lut 10, 2012 10:43   

Marku Rover Dudi R75 stał tu 3 dni nawet.

Gdyby Twoj MG stał w innym serwisie tydzień. Wydałbys mase kasy na naprawe a nie było poprawy też szukałbys informacji gdzie sie tylko da. Jak pisałem sam poleciłem mu zeby poszukał na forum przyczyn bo na T4 nie wyszło nic niepokojącego a w przypadku objaw jakie miał można było rozebac połowe rzeczy. A komputer stoi w warsztacie i jesli ktos chce skorzystac to jakos nie robie problemu. Forum otwarte jest cały dzien i katalogi z czesciami.

Czy to jest zakazane?

Co do MGM2 poczekam aż wypowie się jeszcze jedna osoba.

[ Dodano: Pią Lut 10, 2012 10:43 ]
Pływak napisał/a:
Hmmm w sumie z tego co Marek piszesz trzymało by się to kupy klient niezwiązany z forum przyprowadza do niego auto, którego Tomi_114 nie daje sam rady naprawić więc zakłada nowe konto i z niego pyta na forum gdzie może tkwić problem bo oczywiście ze swojego nie wypada o takie rzeczy pytać po czym auto udaje się naprawić i można z tego konta wystawić pozytywny komentarz. Przyznać trzeba, ze jeśli to prawda to plan niezły :D


Pływak no niestety kiedy się dostaje auto po innym warsztacie to nie zawsze wiadmo za co się wziąść skoro gość ma rachunek na wymiane pompy, świec żarowych, przekaźnika, zaworu zwrotnego, czujnika położenia wałka a T4 nie pokazuje nic dziwnego... Więc i ja straciłem już wszelki pomysł na naprawe i powiedziałem mu żeby grzebał na forum...
Ja sam korzystam z forum lub z pomocy Mariusz418 kiedy wiedzy już zaczyna brakować... czy to jest zakazane? Nie od razu kraków zbudowano...

Kolega Tiger przywiózł auto z innego w warsztatu w takim stanie, że musiało zjechać na lawecie a T4 nawet nie zrobił diagnostyki bo popierniczona była instalacja.
Wg mnie to była pompa bo dawała słabe ciśnienie. Tiger dzwonił z pomocą do Mariusz418. Ja sam dzwoniłem i nic nie pomagało... Tiger zamówił nową pompe i okazało się że niepotrzebnie bo po otrzymaniu pompy okazało się że w pompie Tigera brakuje paru elementu, który mechanikom z poprzedniego serwisu przy demontażu po prostu wpadł do baku...

Więc zanim odpiszesz zastanów się bo widze, ze nie masz zielonego pojęcia o sprawie a sie wypowiadasz...
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Lut 10, 2012 10:44   

raz wifi, raz komputer stoi .... taaa i na wifi kazdy kto sie u ciebie polaczy ma to samo IP >??

Skoncz wasc wstydu oszczedz >? a co ze screenem Violi ? W paintcie narysowala twoj awatar ?
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pią Lut 10, 2012 10:49   

Cytat:

Marku Rover Dudi R75 stał tu 3 dni nawet.

Czyli co? Auto nie naprawione, ale już pozytywny komentarz? Bo coś się tu kupy nie trzyma.

Tomi_114 napisał/a:
Gdyby Twoj MG stał w innym serwisie tydzień. Wydałbys mase kasy na naprawe a nie było poprawy też szukałbys informacji gdzie sie tylko da.

Gdyby mój MG zaniemógł, z miejsca trafiłby do fachowca, który się w marce Rover/MG wyznaje od wielu lat. Który nie musi zaglądać na forum i pytać się co mogło się zepsuć innych użytkowników. I któremu ja sam wystawiłbym pozytywny komentarz, a nie on za mnie, rejestrując się jako X. Dlatego w komentarze przy Twojej firmie takich osób jak emes czy PTE wierze. Oni pisali ze swoich kont, z różnego od Ciebie adresu IP.

W ogóle dziwne, że to wszystko zbiega się z tak dużą aktywnością Twoją na forum - nagłą.

Tomi_114 napisał/a:
Czy to jest zakazane?

Wiesz co jest zakazane, a co dozwolone.
Zrób tak. Zaproś Markza, Kozika i jeszcze tam parę osób znanych z forum, udostępnij im swoje WIFI, niech coś napiszą. Wtedy damy screen, że również oni piszą z Twojego IP. Różnica będzie taka, że ich X postów na forum pisane jest z różnych adresów, póki co żaden nie pasujący do Twojego.

W moich przykładach historia forum dla dwóch użytkowników w/w kończy się na dwóch adresach IP, z czego każdy jest także powiązany z Twoim ;/ Stąd moje przypuszczenia, że próbowałeś oszukać opinię publiczną na temat działalności Twojej firmy. I nie chodzi o jakość obsługi, bo wierze, że jest ona dobra, prawdziwość wydarzeń, bo takie mogły być, tylko samą formę publikacji postów/komentarzy.

Tomi_114 napisał/a:
Co do MGM2 poczekam aż wypowie się jeszcze jedna osoba.

Mam nadzieję, że ktoś z rodziny lub współlokatorów, przyzna się że zrobić Ci chciał psikusa.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pią Lut 10, 2012 10:50   

Tomi_114 ale czy ja coś pisałem, ze to źle, ze mechanik też szuka informacji na forum chcesz to korzystaj tylko rób to uczciwie. Po co ta cała szopka z innymi kontami? Nie mogłeś zapytać o to samo ze swojego konta tylko niby kazałeś to napisać klientowi, który siedział u Ciebie non stop 2 dni i pisał posty z twojego IP. Brnij dalej bo ja mam niezły ubaw :D
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pią Lut 10, 2012 10:54   

maniaq napisał/a:
raz wifi, raz komputer stoi .... taaa i na wifi kazdy kto sie u ciebie polaczy ma to samo IP >??

Telekomunikacja Polska dzierżawi IP na określony czas. Czasami 24h, czasami krócej, różnie. Jeśli router stoi podłączony do modemu lub bezpośrednio do linii TP SA, każdy kto w danej chwili się łączy wyjdzie na świat z tym samym adresem IP. To nie tajemnica i tak może być. Zbieg okoliczności jednak w tym konkretnym przypadku jest zbyt duży, jak dla mnie. I w całej mojej dużej naiwności nie mogę po prostu w tu zwyczajnie uwierzyć ;/

maniaq napisał/a:

Skoncz wasc wstydu oszczedz >? a co ze screenem Violi ? W paintcie narysowala twoj awatar ?

Dla sprawnego grafika, to chwila roboty, żeby spreparować taki screen.
Może violla w porozumieniu z ownem stworzyli taki screen przeciw złośliwemu Tomiemu114.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pią Lut 10, 2012 11:20   

Z ciekawości sprawdziłem i wychodzi na to, ze zarówno Tomi jak i Dudek korzystają z identycznych telefonów komórkowych też zbieg okoliczności czy może udostępniłeś dudkowi swoją Nokie żeby mógł pisać posty na forum co by się nie nudził jak u Ciebie tyle czasu siedział? :D
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pią Lut 10, 2012 11:24   

Pływak napisał/a:
Z ciekawości sprawdziłem i wychodzi na to, ze zarówno Tomi jak i Dudek

Jaki Dudek? O czym piszesz?
Znowu jestem nie w temacie?
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Lut 10, 2012 11:27   

Mam neo i podpiete od 3-5 kompow w domu ....

a tak naprawde to ja wkleilem screena z Violli adresu, przeciez wiadomo , ze grzebie przy zdjeciach LOL kabaret.

chocby cie zlapali za reke, mow ze nie twoja reka... O_o
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Pią Lut 10, 2012 11:27   

Pływak napisał/a:
Z ciekawości sprawdziłem i wychodzi na to, ze zarówno Tomi jak i Dudek korzystają z identycznych telefonów komórkowych też zbieg okoliczności czy może udostępniłeś dudkowi swoją Nokie żeby mógł pisać posty na forum co by się nie nudził jak u Ciebie tyle czasu siedział? :D


A co ma do tego telefon ? Czy wszyscy którzy mają E72 są znów mną?
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pią Lut 10, 2012 11:34   

MaReK napisał/a:
Pływak napisał/a:
Z ciekawości sprawdziłem i wychodzi na to, ze zarówno Tomi jak i Dudek

Jaki Dudek? O czym piszesz?
Znowu jestem nie w temacie?


Sorry mój błąd chodzi oczywiście o dudiR75 który ma również jak Tomi_114 Nokie E72 i dziwnym zbiegiem okoliczności obaj w krótkich odstępach czasu razem korzystają z Nokii albo z komputera :D


Tomi_114 napisał/a:

A co ma do tego telefon ? Czy wszyscy którzy mają E72 są znów mną?

Dlatego pytam czy kolejny dziwny zbieg okoliczności. Jak widać coraz więcej tych zbiegów :D Najśmieszniejsze jest to, ze jak byś na początku walnął się w pierś i powiedział, ze się wygłupiłeś trochę nikt by tematu nie drążył, a tu z godziny na godzinę co raz lepsze rewelacje wychodzą :D

Edit: Znów literówka ;)
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
Ostatnio zmieniony przez Pływak Pią Lut 10, 2012 11:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Lut 10, 2012 11:39   

zaraz sie okaze ze ten sam numer seryjny kom ;) :rotfl:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pią Lut 10, 2012 12:32   

Na to nie wpadłem Pływak, nie drążyłem bardziej. Przez chwilę miałem nadzieję, że jednak faktycznie są to osoby przypadkowe i znajdzie się cudowne wyjaśnienie tej sprawy ;/

Oczywiście nadal pozostaje fakt screena podesłanego przez Violle, ale te dwa ostatnie konta z komentarzami chociaż żeby się wyjaśniły. Tomi_114 jako on pisał z wielu adresów IP. Jestem ciekaw ile po napisaniu zapytania SQLowego kojarzącego IP wyświetliłoby się nicków.

Mnie jednak wystarczy to co zobaczyłem i tu przedstawiłem. Zbiegi okoliczności zbyt duże, przemawiające na niekorzyść Tomka. Nie zależy mi też aby dowalać firmie czy samemu użytkownikowi na forum. Z opinii osób prawdziwych, których znam, można wywnioskować, że Tomi_114 pojęcie jakieś ma. Szkoda, że zarzucając innym niewłaściwe zachowanie, czy wręcz oszukiwanie sam dopuszcza się takich metod ;/

Proponuję usunąć oba wpisy z komentarzy na stronie. Jeśli znajdzie się pani Jo-Anna czy też pan Dudi75, to wystawią komentarz ponownie z odpowiednim opisem sytuacji. Tylko czy będą to prawdziwe osoby? Czy może wynajęte przez Tomasza koleżanki i koledzy, z różnych adresów IP. Po całym tym zamieszaniu trudno będzie przekonać mnie, że to wszystko to tylko zbieg okoliczności ;/
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Alexi 




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 584
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 45

Wysłany: Pią Lut 10, 2012 12:34   

maniaq napisał/a:
raz wifi, raz komputer stoi .... taaa i na wifi kazdy kto sie u ciebie polaczy ma to samo IP >??


Tak.
_________________
0-100 km/h - 8,25 sec!
'Nie pałuj gdy silnik Twój zimny jest'
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Pią Lut 10, 2012 12:52   

Macie racje niepotrzebnie drążyłem temat - nie zwróciłem uwagi kiedy pisane były posty MGM może to rozjaśniłoby mi sprawę trochę i pewnie nie szedłbym w zaparte bo nawet mnie w tym czasie w domu nie było.

Był MGF na warsztacie do którego nie przyszły części na czas. Musiałem jechać do Tarnowa, po pasek i płyn do zawieszenia. Ale nie o tym.

MGM2 to właściciel tego MGF'a który tu był. Mój bardzo dobry znajomy a w sumie prawi sąsiad bo mieszka km ode mnie. I jest tu u mnie w warsztacie średnio 5 razy w tygodniu. Błędem było, że przedstawiłem mu pomysł i stąd jego reakcja. Szkoda, ze sam nie ma odwagi tego napisac pomimo, że niczego się nie wyparł. Wieloletni użytkownik Roverów (obecnie w rodzinie mają 4 sztuki) ale nigdy nie zainteresowany udzielaniem sie na forum itp itd...

A dlaczego powstała szopka z tematem ?

Otóż Marku jak zauważyłeś moją wzmożoną aktywność na forum wzięła się stąd, ze dawniej pracowałem w branży transportowej a Roverkami zajmowałem sie po godzinach dlatego na forum nie było mnie w ogóle. Od pewnego czasu zostawiłem pracę i zająłem się tylko autami bo zaczęło się ich robić coraz więcej i już nie ogarniałem wszystkiego.
Zainwestowałem sporo w warsztat, kupiłem T4 i zacząłem działać. Zacząłem udzielać się na forum co okazało się błędem bo od razu pare osobom się to nie spodobało. Między czasie sprowadzałem trochę Ropverów na handelek.

Po jakiś 4 miesiącach działania doszedłem do wniosku, że jednak lepiej zająć się handlem samochodami a odpuścić sobie warsztat. W sumie wiedziało o tym parę osób. Między innymi Adam (MGM2).

W czasie kiedy mnie nie było powstała historyjka o MGM2 aby jak wrócę powitać mnie słowami - Patrz jak Cie na forum polecają. Ludzie Cie szukają to warsztatu zamknąć nie możesz. Nie powiem nawet mnie ti ucieszyło. i od razu zadowolony odpisałem na posta a później zaczęła się walka z Markiem itd itd... I pewnie rzeczywiście walczyłbym dalej ale najbardziej zastanawiał mnie screen violli. A przez pomyłkę zalogował sie na mnie żeby odpisać. Pomimo, że to warsztat to hasła do forum mam zapamiętane bo jaką szkodę można wyrządzić? Okazuje się że można... Tak samo jak niektórzy z was nie posądzali mnie o to na co wskazują dowody tak samo ja nie posądzałem jego, że mógł zrobić coś takiego. Jak stwierdził "To była ściema żebym nie zamykał warsztatu" .

Co do DudiR75 auto stało 3 dni :
1 dzień czekał w kolejce wjechał na wieczór aby przestać w ciepłym warsztacie i sprawdzić palenie rano
2 dnia było szukanie co jest nie tak i szukanie na forum [ i tu do kolegi Pływak - ja sie nie wstydzę na forum pytać o poradę. Jak napisałem dzwoniłem niejednokrotnie do Mariusza czy do Pana Midowicza jak wiedzy brakowało.
3 dzień to montaż foteli elektrycznych i Grzanych stąd na koniec naprawy podziękowania i jak zauważysz dla mnie są tylko za to, ze siedziałem po godzinach. A za to, że udało się zdiagnozować do użytkowników forum a więc nie chwalenie mnie.

Ponadto jak zauważysz komentarz na stronie to nie tyczy się on naprawy pompy. Dotyczy wymiany pompy i pozotałych rzeczy jakie robiłem
- montaż listw progowych
- naprawa klamek
- montaż instalacji i przełącznika do halogenów
- naprawa wyłącznika szyb

Więc jak zauważysz nie dotyczy to nawet sytuacji jaka miała miejsce na forum - gdyby było że pojechałem do Tomka i zdiagnozował i naprawił. A tak nie jest. Czujnik przedmuchiwałem 2 razy i nie pomagało a pomogła dopiero wymiana.

Co do Pani Asi to przykro mi, że tak to odbieracie. Jej mąż pierwsze co powiedział podczas wizyty, że znalazł mnie na Roverki.pl i czytał komentarze i dlatego przyjechali i jak sie uda wszystko zrobić to oni też chętnie skomentują.

A że komp stoi w warsztacie i zazwyczaj jest strona forum lub klubu to dlaczego miałem nie pokazać jak to zrobić? Tzn teraz już wiem, ze nie mogę tak że mam powiedzieć "Ma Pani komputer w domu to niech sobie Pani z domu pisze!!"

Komentarze możecie usunąć jeśli są dla Was nie prawdziwe.

Nie wiem po co miałbym pisać sam sobie komentarze jeśli tak naprawdę jest ich na tyle, ze nie potrzebuje sztucznej reklamy.

Okazuje sie ze padłem ofiarą najlepszego kumpla (do wczoraj), któy obawiał się że nie będzie miał gdzie auta naprawiać... Kto nie wierzy niech nie wierzy nie mam zamiaru nikogo przekonywać do siebie...

Przepraszam tych których podejrzewałem, że chcą mnie na siłe usunąć z forum : Mam na myśli MaRkA i Viollę.

Pozdrawiam
Tomi
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
Ostatnio zmieniony przez 7Tomi Pią Lut 10, 2012 13:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Alexi 




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 584
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 45

Wysłany: Pią Lut 10, 2012 12:56   

Data wykonania zdjęcia 2012-02-10 14:11 ? Jakby dzisiaj jakby trochę później ;-)
_________________
0-100 km/h - 8,25 sec!
'Nie pałuj gdy silnik Twój zimny jest'
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Pią Lut 10, 2012 12:58   

alexi napisał/a:
Data wykonania zdjęcia 2012-02-10 14:11 ? Jakby dzisiaj jakby trochę później ;-)


Tak wykonane przed momentem. Taka godzina na aparacie ;)

A co do użytkownika MGM który dodał komentarz na Stronie to tym bardziej nie mógł umawiać się na pompowanie bo ten Pan ma dalej MG ale TF.

Tym bardziej kolega Adam nie ma już po co przyjeżdżać na warsztat i tym samym spodziewam się że jeszcze mnie obsmaruje tu lub na stronie, że chciał mi pomóc a ja go zj.....em.

Mój błąd że nie skojarzyłem wcześniej. A na dowód to zeskanuję Fakturę zakupu częśi i mam nadzieje że jest na niej godzina - to wam rozwieje wątpliwości. No chyba, że wyjdzie, że byłem w Tarnowie i jednocześnie w domu ;)
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pią Lut 10, 2012 13:23   

Tomi_114 napisał/a:
[ i tu do kolegi Pływak - ja sie nie wstydzę na forum pytać o poradę. Jak napisałem dzwoniłem niejednokrotnie do Mariusza czy do Pana Midowicza jak wiedzy brakowało.


Z tym, ze zapytanie padło nie z twojego konta, a z konta DudiR75. W sumie fajny warsztat masz ktoś przyprowadza auto Ty zaczynasz grzebać i mówisz "Panie tam jest laptop wejdź Pan na roverki.pl i zapytaj co się mogło zepsuć bo ja nie wiem, a mi się nie chce" :rotfl: Ale jedno Ci przyznam historia niezła w sam raz na komediodramat :D
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Pią Lut 10, 2012 13:36   

Pływak napisał/a:
Tomi_114 napisał/a:
[ i tu do kolegi Pływak - ja sie nie wstydzę na forum pytać o poradę. Jak napisałem dzwoniłem niejednokrotnie do Mariusza czy do Pana Midowicza jak wiedzy brakowało.


Z tym, ze zapytanie padło nie z twojego konta, a z konta DudiR75. W sumie fajny warsztat masz ktoś przyprowadza auto Ty zaczynasz grzebać i mówisz "Panie tam jest laptop wejdź Pan na roverki.pl i zapytaj co się mogło zepsuć bo ja nie wiem, a mi się nie chce" :rotfl: Ale jedno Ci przyznam historia niezła w sam raz na komediodramat :D


Jak widziałeś listę miałem co robić. A jak chcesz robic komediodramat to śmiało.

No warsztat fajny. Tylko nielegalny bo posiłkuje sie pomocą z forum.
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink