Forum Klubu ROVERki.pl :: Strona [ Techniczny FAQ - Warsztaty ] i problem z logowaniem
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Strona [ Techniczny FAQ - Warsztaty ] i problem z logowaniem
Autor Wiadomość
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pią Lut 10, 2012 13:50   

Tomi_114 napisał/a:
A jak chcesz robic komediodramat to śmiało.

JA nie bardzo ale wiem, ze ekipa warszawska kręci filmiki na spotach i szukają pomysłów na scenariusz :D
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Lut 10, 2012 13:50   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pią Lut 10, 2012 14:15   

Tomi_114 napisał/a:
Macie racje niepotrzebnie drążyłem temat - nie zwróciłem uwagi kiedy pisane były posty MGM może to rozjaśniłoby mi sprawę trochę i pewnie nie szedłbym w zaparte bo nawet mnie w tym czasie w domu nie było.


Zrób sobie herbaty, zielonej... poczytaj wszystko od a-z. Przeanalizuj godziny, minuty, datę rejestracji. Pomijam kwestię IP. Ustal jakąś jedną wersję, poproś kolegów, przyjaciół, rodzinę przyznaj każdemu rolę i napisz jeszcze raz cały scenariusz, żeby trzymał się kupy.

Nie potrafisz przyznać się do błędu i wymyślasz kolejne wersje wydarzeń. Zupełnie nie rozumiem po co?
Każda wersja różna od drugiej. Za tydzień napiszesz z tureckiego IP, że jesteś w areszcie śledczym od dwóch miesięcy, a wszystko pisali twoi przyjaciele, żeby nikt czasem o warsztacie nie zapomniał.

Tomi_114 napisał/a:
Po jakiś 4 miesiącach działania doszedłem do wniosku, że jednak lepiej zająć się handlem samochodami a odpuścić sobie warsztat. W sumie wiedziało o tym parę osób. Między innymi Adam (MGM2).

I dlatego zakupiłeś całkiem niedawno komputer T4, zupełnie przypadkiem na angielskim e-bay ;)
Teraz żeby się zwrócił szukasz jak najwięcej osób na diagnostykę. To normalne, ale możesz to zrobić zupełnie legalnie bez podchodów.
Tomi_114 napisał/a:
A że komp stoi w warsztacie i zazwyczaj jest strona forum lub klubu to dlaczego miałem nie pokazać jak to zrobić? Tzn teraz już wiem, ze nie mogę tak że mam powiedzieć "Ma Pani komputer w domu to niech sobie Pani z domu pisze!!"

Dobra wskazówka dla innych warsztatów. Stawiają kompa, rejestrują się po kilkanaście razy, komentują. Rank firmy rośnie i wszyscy są szczęśliwi ;) Jeszcze nie patrzyłem, czy czasem nie ma komentarzy negatywnych do innych firm z Twojego adresu IP. Bo tak sobie pomyślałem, że czemu nie podreperować rankingu kosztem innych.

Tomi_114 napisał/a:
Nie wiem po co miałbym pisać sam sobie komentarze jeśli tak naprawdę jest ich na tyle, ze nie potrzebuje sztucznej reklamy.

No właśnie każdy zachodzi w głowę, że to się stało w Twoim przypadku.

Tomi_114 napisał/a:

Okazuje sie ze padłem ofiarą najlepszego kumpla (do wczoraj), któy obawiał się że nie będzie miał gdzie auta naprawiać... Kto nie wierzy niech nie wierzy nie mam zamiaru nikogo przekonywać do siebie...

Póki co przekonałeś na pewno mnie, że jesteś niewiarygodny.

Cytat:
Tym bardziej kolega Adam nie ma już po co przyjeżdżać na warsztat i tym samym spodziewam się że jeszcze mnie obsmaruje tu lub na stronie, że chciał mi pomóc a ja go zj.....em.

Na razie nie może, bo ma bana
Tomi_114 napisał/a:
Przepraszam tych których podejrzewałem, że chcą mnie na siłe usunąć z forum : Mam na myśli MaRkA i Viollę.

To w końcu to Ty, czy to nie Ty?
Ja już się zgubiłem ;) Jan Bąk przy tym to pikuś ;)

Powiem Ci tak. Działaj w branży, ucz się T4, rób swoją robotę uczciwie i należycie, a pewnie nie będziesz musiał uciekać się do takich metod promocji serwisu. Bo zadowoleni klienci Ci ją sami zrobią. Ja Ci życzę jak najlepiej, bo nie mam interesu żeby było inaczej. Ani Ty moja konkurencja, ani nie miałem z Tobą do czynienia oprócz jednej transakcji, z której jestem zadowolony.

Dołącz do Klubu, wpadnij na imprezę urodzinową za tydzień i opowiesz nam to wszystko jeszcze raz.
Nie bój się, nie będzie Rutkowskiego z wariografem ;)

Nie znam Cię aż tak dobrze jak koledzy z podkarpackiego. Byłeś u nas w domu w 2007 roku przed Zlotem w Jachrance. Wydawałeś się sympatycznym miłym gościem. Do tej pory za takiego Cię uważam. Minęło parę lat, wróciłeś na forum, stałeś się bardziej aktywny, a najbardziej w tematach kontrowersyjnych, w których jest dużo szumu. Podważasz metody działania administracji i moderatorów, atakujesz Zarząd.
Kompletnie tego nie rozumiem. Jeszcze ten temat...
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Pią Lut 10, 2012 14:24   

MaReK napisał/a:

I dlatego zakupiłeś całkiem niedawno komputer T4, zupełnie przypadkiem na angielskim e-bay ;)


Październik 2010 to wcale nie tak niedawno ;)
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pią Lut 10, 2012 14:35   

Tomi_114 napisał/a:
Październik 2010 to wcale nie tak niedawno ;)

Na sb wspomniałeś inną datę ;) Ale może chodziło o to, że był w Twoim posiadaniu, nie wiem ;)
Edycja Twojego warsztatu, też wskazuje na znacznie późniejszy termin. Nie wiem czy dotyczy zmiany nazwy firmy czy rozszerzenia profilu działalności.

Pływak napisał/a:
JA nie bardzo ale wiem, ze ekipa warszawska kręci filmiki na spotach i szukają pomysłów na scenariusz :D

Nie wiem kto się podejmie reżyserki ;D
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Kozik 




Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 3306
Skąd: Sanok

MG ZS

Wysłany: Pią Lut 10, 2012 15:04   

MaReK, ja w tym temacie mam tylko jedno do powiedzenia, korzystałem z notebooka Tomiego sprawdzając coś na necie, nie trzęsie się że to jego i prywatne rzeczy, on mi dłubał przy aucie a ja odpoczywałem na necie ;)

Nie będę się zagłębiał w szczegóły tematu i analizował, sprawa jest kontrowersyjna i może na tym etapie powinno się ją zakończyć, bany poszły, czy słusznie czy nie słusznie w tym momencie przynajmniej dla mnie nie istotne.

Skończcie te oskarżenia, dogadajcie dokładnie sprawę na PW lub telefonicznie, kolejny temat który może skończyć niemiło.

Ja tylko mogę dodać od siebie, że nie miałem problemów z Tomkiem, było tanio, na temat i solidnie co będę pisał w komentarzach do firmy jak się mody skończą ;)

[ Dodano: Pią Lut 10, 2012 15:04 ]
a na letnim zlocie wypijecie po Tigerze :D
_________________
Pozdrawiam Kozik
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pią Lut 10, 2012 15:24   

Właśnie Kozik. W kwestii
Kozik napisał/a:
on mi dłubał przy aucie a ja odpoczywałem na necie ;)


Liczyłem, że znajdę tam powiązanie IP z Twoim kontem na Roverki.pl, wtedy na pewno zastanowiłbym się nad tym, że mogło faktycznie tak być, że klient siedzi i korzysta z łącza warsztatowego. Niestety nie znalazłem. Znalazłem te dwa konta, których aktywność wzrosła w ostatnim czasie i pojawiły się również dopiero co, albo z problemem "sztucznym", albo na wystawienie komentarza. Zastanawiam się teraz, czy to w ogóle nie ma związku z jakimś tematem, który został zamknięty w poradach, o który się zrobił jakiś problem, że autorytet Tomi_114 podważany jest przez inne osoby, czy moderatorów. Musiał pojawić się temat, w którym "ktoś obcy" stwierdza fachowość Tomka.

Kozik napisał/a:
może na tym etapie powinno się ją zakończyć, bany poszły, czy słusznie czy nie słusznie w tym momencie przynajmniej dla mnie nie istotne.

Może i tak, ale jednak wypadałoby sprawę wyjaśnić. Bo jeśli tak to zostawimy, to jaki sens mają komentarze na stronie, skoro ich wiarygodność została w ten sposób podważona. Nie piszę tu o samym Tomim_114, a wszystkich innych. Jak pisałem wcześniej. Metoda na poprawienie PR'u to zrobienie sobie kompa ogólnodostępnego na łączach warsztatu, rejestrowanie wirtualnych użytkowników i pisanie zmyślonych wydarzeń w komentarzach.

Kozik napisał/a:
Skończcie te oskarżenia, dogadajcie dokładnie sprawę na PW lub telefonicznie, kolejny temat który może skończyć niemiło.

Moje zarzuty podparte są dowodami z logów serwerów forum i www.
Nic więcej nie mam. Natomiast odpowiedzi na te zarzuty są co najmniej śmieszne.
Temat mógłby zostać zakończony dużo wcześniej, ale forma obrony jest taka jaka jest.

Kozik napisał/a:
Ja tylko mogę dodać od siebie, że nie miałem problemów z Tomkiem,

I ja w to wierze :) Tym bardziej nie rozumiem tej szopki ;/
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Kozik 




Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 3306
Skąd: Sanok

MG ZS

Wysłany: Pią Lut 10, 2012 19:36   

Cytat:
Liczyłem, że znajdę tam powiązanie IP z Twoim kontem na Roverki.pl, wtedy na pewno zastanowiłbym się nad tym, że mogło faktycznie tak być, że klient siedzi i korzysta z łącza warsztatowego


tak się składa, że administruję jednym forum i coś tam wiem o logach, IP i powiązaniach, wpadło mi do głowy żeby "komcia" wystawić Tomkowi wtedy ale wiedziałem, że może to być podejrzane więc odpuściłem. Kolejna rzecz miałem Tomkowi wystawić komentarz na stronie już za kolejną rzecz ale odpuściłem tymczasowo żeby ktoś inny coś wpisał, aby nie było sytuacji że nic nic a potem 20 komentarzy od Kozika. Wiem, że takie komentarze są mało wiarygodne...
Ostatnio u Tomka miałem coś przy routerze dłubać bo mnie pytał o jakieś rzeczy ale zeszło nam do 20 godziny więc nie dłubaliśmy nic przy kompie.
_________________
Pozdrawiam Kozik
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pią Lut 10, 2012 20:43   

Kozik napisał/a:
tak się składa, że administruję jednym forum i coś tam wiem o logach, IP i powiązaniach

Wiesz coś innego niż ja ;) ? Zasada działania jest taka sama dla każdej platformy tego typu.

Kozik napisał/a:
Ostatnio u Tomka miałem coś przy routerze dłubać bo mnie pytał o jakieś rzeczy

A co takie chciałeś wydłubać? :) I jak to się ma do tej sytuacji całej?

Kozik, podobnie jak Markzo rozumiem Twoją pomoc Tomkowi.
Szkoda, że wczoraj nie napisałeś, byłoby wiarygodniej ;) Jeszcze tylko Tiger powinien dopisać, że często przesiadując u Tomiego korzysta z jego sieci, telefonu i komputera ;)

Nie oceniam Tomka jako kolegi. Rozliczam tylko jego działania w sieci, które dla mnie są nie jasne. Tłumaczenia Tomasza z każdym dniem są co raz bardziej zawiłe. A przyglądając się przez chwilę innym warsztatom jakoś nie mogę doszukać się podobnego przypadku.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Sob Lut 11, 2012 15:52   

MaReK napisał/a:

A co takie chciałeś wydłubać? :) I jak to się ma do tej sytuacji całej?


Poprosiłem Kozika o pomoc w montażu mocniejszego Routera wifi bo mam problem z konfiguracją. A mocniejszego dlatego, że w warsztacie ten co jest obecny zrywa połączenie. To w sumie odnośnie drwin, ze po co w warsztacie wifi.

Jeśli stoi komp ze stroną i każdemu polecam stronę/forum to jakby nie patrzyć jest to reklama, która ma na celu promować Klub i opłacanie Składki.

Pomijam fakt serwisowania ze zniżką osób opłacających Składkę. W sumie jak na przeciwnika klubu aż dziwne nie?
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Lut 12, 2012 00:42   

Tomi_114 napisał/a:
Poprosiłem Kozika o pomoc w montażu mocniejszego Routera

Dobrze wiesz, że chodzi mi o inną pomoc. Ale rozumiem, że zmiana tematu jest pewnego rodzaju zabiegiem odwrócenia uwagi od głównego problemu.

Tomi_114 napisał/a:
To w sumie odnośnie drwin, ze po co w warsztacie wifi.

Ja nie drwię z dostępu do Internetu w warsztacie ;) Sam mam taki dostęp w kiblu.
Jak najbardziej potrzebny. Chociażby żeby wesprzeć się swoją wiedzą poradami na forum czy w Internecie.

Tomi_114 napisał/a:
Jeśli stoi komp ze stroną i każdemu polecam stronę/forum to jakby nie patrzyć jest to reklama, która ma na celu promować Klub i opłacanie Składki.

Nowocześnie ;) Myślę, że lepiej dać ulotkę lub wizytówkę klubową, która zostanie na dłużej fizycznie, niż w ulotnej pamięci adres strony czy forum, mimo że skomplikowany nie jest. Nawet będzie to profesjonalniej wyglądało.

Tomi_114 napisał/a:
Pomijam fakt serwisowania ze zniżką osób opłacających Składkę.

Super. Może dla przykładu sam byś ją opłacił :) ? Bo te osoby, które znam i które udzielają rabatów na serwis czy części póki co Klubowiczami są także.
Tomi_114 napisał/a:
W sumie jak na przeciwnika klubu aż dziwne nie?

A to Ty jesteś przeciwnik Klubu czy administracji forum/strony?

Zniżki za wystawiony podczas naprawy samochód też dajesz ;D ?

I gdzie te wyjaśniające wpisy Pana Marka i Pani Joanny?
Tylko na Boga... jak będziesz coś pisał z ich kont, to chociaż IP zmień ;)

Jeśli chciałbyś mojej rady posłuchać, to proponuję Ci zaprzestać już podszywania się pod kogoś, wymyślania kolejnych wersji wydarzeń i brnięcia w nieznane, a wzięcie się do pracy do której się nająłeś. Bo póki co komentarzy złych nie ma, ale dochodzą mnie słuchy, że zalegasz z wysyłkami.

Aha i żeby nie było, dla mnie to żaden wstyd kiedy mechanik podeprze się informacjami z forum. W sumie po to one są, żeby dzielić się ze wszystkimi.

Pozdrawiam Cię,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Nie Lut 12, 2012 09:17   

MaReK napisał/a:


Tomi_114 napisał/a:
Jeśli stoi komp ze stroną i każdemu polecam stronę/forum to jakby nie patrzyć jest to reklama, która ma na celu promować Klub i opłacanie Składki.

Nowocześnie ;) Myślę, że lepiej dać ulotkę lub wizytówkę klubową, która zostanie na dłużej fizycznie, niż w ulotnej pamięci adres strony czy forum, mimo że skomplikowany nie jest. Nawet będzie to profesjonalniej wyglądało.


Już raz robiłem taką akcję w lecie - wizytówki firmowe rower i na miasto... Wlepiłem ok 80 ulotek i śledziłem forum... ztcp 2 osoby się odezwały...

Odkąd komp stoi w Warsztacie było kilka osób które zainteresowały się klubem zarejestrowały na forum a jeden z kolegów już był na spocie Rzeszowskim... No ale ok niech będzie ze promocja przez warsztat profesjonalna nie jest.

[ Dodano: Nie Lut 12, 2012 09:17 ]
MaReK napisał/a:

Tomi_114 napisał/a:
Pomijam fakt serwisowania ze zniżką osób opłacających Składkę.

Super. Może dla przykładu sam byś ją opłacił :) ? Bo te osoby, które znam i które udzielają rabatów na serwis czy części póki co Klubowiczami są także.


Jak dobrze pamiętasz czekam na info odnośnie instytucji wspierającej. No ale sam pisałeś, że weryfikacja składek jest w Kwietniu więc póki co jak nie dostane to przyjdzie zapłacić normalną i tyle...
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Lut 12, 2012 11:12   

Tomi_114 napisał/a:
Już raz robiłem taką akcję w lecie - wizytówki firmowe rower i na miasto... Wlepiłem ok 80 ulotek i śledziłem forum... ztcp 2 osoby się odezwały...

Bo to tak działa ;) Niestety. Sami kiedyś z viollą objeżdżaliśmy Warszawę w poszukiwaniu potencjalnych sympatyków. Rozdaliśmy kilkaset wizytówek, niektóre mam wrażenie, że dwa razy. Nie było żadnego odzewu, prócz pereza, który do Klubu dołączył i jest już dość znaną personą ;)

Tomi_114 napisał/a:
Odkąd komp stoi w Warsztacie było kilka osób które zainteresowały się klubem zarejestrowały na forum a jeden z kolegów już był na spocie Rzeszowskim... No ale ok niech będzie ze promocja przez warsztat profesjonalna nie jest.

Myślę, że jak opanujesz już T4 na najwyższym poziomie, to Twój warsztat rozsławi się sam, przez polecanie w poradach technicznych i opisu na forum. Samo T4 brzmi enigmatycznie dla laików, więc lepiej pisać komputer diagnostyczny dla rover / mg. I będą Twój rejon odwiedzać, jak mazowieckie mariusza418. Dodatkowo jeśli posiadasz auto marki Rover/MG powinieneś okleić go odpowiednio i pojawiać się na imprezach zlotowo/spotowych. Myślę, że to lepsza i najuczciwsza z reklam. Dodatkowo oczywiście dbać o zadowolenie klientów przez mówienie całkowitej prawdy.

Tomi_114 napisał/a:
Jak dobrze pamiętasz czekam na info odnośnie instytucji wspierającej.

Pamiętam.

Tomi_114 napisał/a:
No ale sam pisałeś, że weryfikacja składek jest w Kwietniu więc póki co jak nie dostane to przyjdzie zapłacić normalną i tyle...

W marcu jest weryfikacja. Nie mniej jednak możesz zrobić jak mówiłem. Wesprzeć Klub tradycyjnie i po otrzymaniu oferty przejść na "instytucję wspierającą".
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
haszczyc 



Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 1631
Skąd: Zabrze

Rover 75

Wysłany: Czw Lut 16, 2012 12:14   

Też mam dwa konta na forum i wcale tego nie będę ukrywać, kolejna kwestia jest taka że też logowałem się na forum z internetu Tomasza to mam się też czegoś obawiać ?
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Czw Lut 16, 2012 13:57   

haszczyc napisał/a:
Też mam dwa konta na forum i wcale tego nie będę ukrywać
Jedno zostanie usunięte. Wybierz które i napisz.
haszczyc napisał/a:
kolejna kwestia jest taka że też logowałem się na forum z internetu Tomasza to mam się też czegoś obawiać ?
Zalogowałeś się i tyle. Masz takie prawo. Nie o to chodzi. Nie wynajduj powodów do zagrzewania atmosfery. :wink:
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Lut 16, 2012 15:43   

Cytat:
Też mam dwa konta na forum i wcale tego nie będę ukrywać, kolejna kwestia jest taka że też logowałem się na forum z internetu Tomasza to mam się też czegoś obawiać ?

Jaki powód jest posiadania dwóch kont?
W kwestii drugiej, logowania się z internetu Tomasza - nie ma w bazie połączeń wskazujących na ten fakt.
Podane wyżej loginy zarejestrowały i się i zalogowały z IP Tomasza w ciągu dwóch lub jednego dnia i na tym koniec. Z tych loginów również zostały napisane komentarze i także IP dla nich jest wspólne.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink