Forum Klubu ROVERki.pl :: GaDo -R75
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
GaDo -R75
Autor Wiadomość
Pływak 




Pomógł: 48 razy
Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 19:33   

Trudno? Ja osobiście na wszystko co kupuje i wymienia w aucie mam rachunki, po za tym już po samym opisie np na otomoto czy allegro można wywnioskować czy to handlarzyna podpicował auto czy sprzedaje osoba prywatna, która naprawdę dbała o auta. Już nie wspomnę, ze np posiadam bogatą bazę zdjęć ale co tam przyjedzie jakiś koleś oczywiście ze szwagrem który się na wszystkim zna i
"panie na łallegro takie samo auto kupie za 10K zł, a pan chce dwa razy tyle" i na nic twoje produkowanie się i udowadnianie, ze auto jest na tip top bo przeciętny kowalski z przeciętnym polskim szwagrem i tak wiedzą lepiej ;] Całe szczęście ja się zawsze zabezpieczam przed takimi typami dając odpowiedni opis auta ;) Przy sprzedaży kanciaka miałem szczęście bo trafiłem na człowieka, który przyjechał pól Polski i wiedział po co jedzie. Widział, że w auto wpakowane jest sporo kasy ale też dobrze wiedział, że trzeba kilka rzeczy jeszcze zrobić bo nie jest idealne i takich klientów polecał bym każdemu :)
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 19:33   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
mzas 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Lut 2011
Posty: 127
Skąd: Warszawa

MG ZS

Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 20:21   

Niestety, zgadzam się z tym co pisali koledzy wcześniej. Dla Ciebie auto jest warte dużo więcej od ceny rynkowej( ponieważ z tego co wiem zainwestowałeś w niego duże pieniądze) ale prawda jest smutna i nikt nie zwróci Ci tych pieniędzy...bo każdy patrzy na cenę rynkową i pomyśli ( AAA....nie dam mu 20 tysięcy , kupie podobnego za 10-14 , dołożę fajne felgi , inne elementy i będę miał takiego samego) koniec końców kupujący kupi inny samochód w może gorszym stanie technicznym i tak będzie musiał do niego dołożyć. :wink:
_________________
SPRZEDAM -- MG ZS 180 -- !
 
 
haszczyc 



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 1631
Skąd: Zabrze

Rover 75

Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 23:26   

Poczekaj z 15 lat jak R75 będzie rzadko spotykany wtedy sprzedaż go za znacznie więcej ;)
 
 
GaDo 




Dołączył: 20 Paź 2011
Posty: 127
Skąd: WARSZAWA

Rover 75

Wysłany: Wto Kwi 24, 2012 09:50   

mam zagwostke, czy dalej go doinwestowywać czy sprzedać.... z jednej strony zaje**fajny samochód , a z drugiej ile można doinwestowywać auto ?? zrobisz jedno psuje sie drugie i tak w kółko od października ubiegłego roku, wymieniłem już 3/4 samochodu...
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
pelson91 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Wto Kwi 24, 2012 09:52   

na pewno nikt Ci nie odda tej kasy co wpakowałeś w to auto, więc ja bym wymienił pozostałe 1/4 i jeździł dopóki całkowicie się nie rozleci, albo dopóki nie uzbieram na lepszy wóz ;)
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
Pływak 




Pomógł: 48 razy
Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Wto Kwi 24, 2012 10:09   

GaDo napisał/a:
mam zagwostke, czy dalej go doinwestowywać czy sprzedać.... z jednej strony zaje**fajny samochód , a z drugiej ile można doinwestowywać auto ?? zrobisz jedno psuje sie drugie i tak w kółko od października ubiegłego roku, wymieniłem już 3/4 samochodu...

No to zrobiłeś sobie reklamę :D Teraz to na pewno nie masz co liczyć na dobrą kwotę :P
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
Adrian 
Moderator



Pomógł: 227 razy
Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 2726
Skąd: Ząbki

Rover 400

Wysłany: Wto Kwi 24, 2012 11:42   

GaDo napisał/a:
wymieniłem już 3/4 samochodu
Jak wymienisz pozostałą część, to będziesz mógł go sprzedać jako nowy. :mrgreen:
 
 
 
szpynior 



Pomógł: 24 razy
Dołączył: 14 Mar 2011
Posty: 891
Skąd: Grudziądz



Wysłany: Wto Kwi 24, 2012 12:17   

Ja bym jeździł tym co mam sprawdzone . Sam teraz miałem dylemat czy nie kupić młodszego ale również R :) Cokolwiek kupisz to i tak będziesz musiał dołożyć, coś zmienić, poprawić, doposażyć itp. Obecnie z tego co widzę tendencja jest taka że ludzie kupują R75 w cenie 10k a później lament że to coś nie działa, coś nie tak itp.Także ciężko Ci będzie otrzymać satysfakcjonującą Cię cenę. Ja swojego doinwestuję nie licząc że ktoś mi odda to co włożyłem sprawiając sam dla siebie frajdę.

A jak nie to napewno bym sprzedał go bez tych lamp i felg - bo za to Ci nikt nie dopłaci, jedynie osoba która się zna doceni soczewki,
 
 
GaDo 




Dołączył: 20 Paź 2011
Posty: 127
Skąd: WARSZAWA

Rover 75

Wysłany: Wto Kwi 24, 2012 12:47   

Pływak napisał/a:
GaDo napisał/a:
mam zagwostke, czy dalej go doinwestowywać czy sprzedać.... z jednej strony zaje**fajny samochód , a z drugiej ile można doinwestowywać auto ?? zrobisz jedno psuje sie drugie i tak w kółko od października ubiegłego roku, wymieniłem już 3/4 samochodu...

No to zrobiłeś sobie reklamę :D Teraz to na pewno nie masz co liczyć na dobrą kwotę :P

A co to za anty reklama? źle że auto jest na bierząco naprawiane? i dodatkowo na lepsze poprzerabiane ? zawsze można kupić rovera za 10tys zł i dołożyć drugie tyle albo dwa razy tyle i jeżdzić sprawnym :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
Pływak 




Pomógł: 48 razy
Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Wto Kwi 24, 2012 12:50   

Ano taka, ze w pierwszym poście wszystko ładnie wypicowane i elegancko się prezentuje, a na kolejnej stronie się okazuje, ze non stop się coś psuje no chyba, ze to normalne dla modelu 75, ze się sypie jak domki w Afganistanie? :P
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
GaDo 




Dołączył: 20 Paź 2011
Posty: 127
Skąd: WARSZAWA

Rover 75

Wysłany: Wto Kwi 24, 2012 16:57   

tak jak pisałem wymieniłem już prawie 3/4 samochodu więc już nie ma sie co psuć :) została praktycznie tylko karoseria :) dalszym inwestowaniem miałem na mysli bajery, np: ulepszenie obecnego car audio, obklejenie samochodu folią kameleon "czarno-złoty", obszycie boczków skórą w kolorze foteli i innych różnego typu bajerów :) w razie gdybym sprzedawał wszystkie naprawy mam udokumentowane, w gratisie będę mógł dorzucić komuś stare części :)

[ Dodano: Wto Kwi 24, 2012 16:57 ]
można zawsze kupić sobie takiego roverka w full opcji bez opcji :) za 5300PLN "http://otomoto.pl/rover-75-2-5-v6-full-opcja-okazja-C23876305.html
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
Pływak 




Pomógł: 48 razy
Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Wto Kwi 24, 2012 19:05   

GaDo napisał/a:
dalszym inwestowaniem miałem na mysli bajery

No to trzeba pisać to co się ma na myśli bo twoja wcześniejsza wypowiedz była dla mnie jednoznaczna
GaDo napisał/a:
zrobisz jedno psuje sie drugie i tak w kółko od października ubiegłego roku, wymieniłem już 3/4 samochodu...

...i poźniej sa niedomówienia :P
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
GaDo 




Dołączył: 20 Paź 2011
Posty: 127
Skąd: WARSZAWA

Rover 75

Wysłany: Nie Kwi 26, 2015 17:47   

mineły dwa lata i nic się nie psuje na szczęscie :) wiadomo że serwis musi być :)

[ Dodano: Nie Kwi 26, 2015 17:47 ]
Kwiecień 2015
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink