Forum Klubu ROVERki.pl :: Naklejki roverki.pl
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Naklejki roverki.pl
Autor Wiadomość
NiceMan 



Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 178
Skąd: Wrocław



Wysłany: Pon Kwi 02, 2012 20:54   

Matbia napisał/a:
NiceMan napisał/a:
Więc postanowiłem zająć się tym w pełni profesjonalnie.


Czy to jakaś Aluzja??

NiceMan napisał/a:
Ale mi nie chce się czekać nie wiadomo na co


Producent przestał sie odzywać, a to na niego czekaliśmy... naklejki byłyby dużo tańsze.

DziękujeNiceMan, że przejąłeś pałeczkę



Witam Matabi :)
Do nikogo nie mam urazy. Nie złoszczę sie nie zamierzam jakoś dogryzać. Każdy ma swoje życie :) P prostu napisałem, że kolega drapaj nie ma czasu. A ty też za wiele go nie masz. A ja bardzo chcę naklejki jak i parę osób więc z chęcią pociągnę temat. Szczególnie, że spory czas zajmowałem się grupą 1k aktywnych użytkowników i jakoś mi to wychodziło :)
Więc poprowadzenie zakupy 100 naklejek nie stanowi problemu :)

PS. Pisząc w pełni profesjonalnie ahaha jak najbardziej nie miałem nic do Ciebie drogi kolego :) Po prostu gdy chodzi o pieniążki nawet najmniejsze to staram się być na maxa skupionym dla tego napisałem w pełni profesjonalnie :)

PS2. A ty nie chcesz naklejek :D ^^


Pozdro
_________________
Niecierpliwy. To moja Wada ^^
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Kwi 02, 2012 20:54   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
misiekdziku 




Dołączył: 24 Mar 2012
Posty: 9

MG MGF

Wysłany: Pon Kwi 02, 2012 22:24   

1 sztuka na zewnątrz auta i 2 do środka :) czcionka taka jak na zdjęciu w 1 poście :)
 
 
NiceMan 



Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 178
Skąd: Wrocław



Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 18:41   

misiekdziku napisał/a:
1 sztuka na zewnątrz auta i 2 do środka :) czcionka taka jak na zdjęciu w 1 poście :)


Musisz wybrać z dostępnych 12 wzorów. Wzór na fotce jest tylko informacyjny...



!!!!UWAGA!!!!
Do Jutra tj. 4.04.2012 Zbieram zamówienia na naklejki. Oraz od 4.04.2012 Rozpocznie się zbieranie pieniędzy na konto. NR konta podam jutro gdyż nie wiem jeszcze które poda.
Pieniądze będę zbierać do 11.04.2012.



EDIT:

Nowa naklejka dostępna typu LOGO:
Zdjęcie dostępne pod Linkiem - Klik
Wymiary Loga to: szerokość 6,4cm x wysokość 8cm Cena 1zł SZTUKA. Opcja: Zewnętrzne i wewnętrzne.

PS. Zachęcam do przeczytania całości Pierwszego tematu. Sporo się zmieniło....



Pozdrawiam
_________________
Niecierpliwy. To moja Wada ^^
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 23:59   

Tyle tylko, że ROVERki.pl jest integralną częścią Klubu ROVERki.pl. W proponowanej wyżej naklejce czy tam znaczku, logotyp nie ma nic wspólnego z Klubem. Jest połączenie emblematu marki Rover z napisem ROVERki.pl. Pomijając już od wieków wałkowany temat z prawem do używania emblematów Klubowych, zostaje temat praw autorskich do loga Rovera. W teorii niby marka nie istnieje, ale mimo wszystko ja byłbym ostrożny.

To co tu się odbywa pasuję bardziej na aukcję allegro - "nalepki z napisem ROVERki.pl" ;)
Bo ze sprawami klubowymi, oprócz użycia napisu z nazwą Klubu nie ma nic wspólnego ;/
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
tasior214 




Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 296
Skąd: okolice Rzeszów

Rover 200

Wysłany: Sro Kwi 04, 2012 07:39   

aktualne jeszcze zamówienia ?? ? jak tak poprosze 2 szt od srodka wz nr 1 i 3 szt na zewnątrz tez wzór 1
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
zetes 




Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 558
Skąd: Turek

Rover 75

Wysłany: Sro Kwi 04, 2012 11:10   

NiceMan, tak jak zasygnalizował Ci MaReK, abys nie miał kłopotów proponuję zapoznaj się z &8 statutu Stowarzyszenią Klub ROVERki.pl i z przepisami art.1, ust.1 oraz art.116, ust.1 i 2 ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych ? Dz. U. z 2006r Nr 90, poz.631 j.t. /.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
NiceMan 



Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 178
Skąd: Wrocław



Wysłany: Sro Kwi 04, 2012 19:54   

zetes napisał/a:
NiceMan, tak jak zasygnalizował Ci MaReK, abys nie miał kłopotów proponuję zapoznaj się z &8 statutu Stowarzyszenią Klub ROVERki.pl i z przepisami art.1, ust.1 oraz art.116, ust.1 i 2 ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych ? Dz. U. z 2006r Nr 90, poz.631 j.t. /.


Nie chce być tu nie miły ale nerwy mi puszczają jak czytam poprzedni temat o naklejkach.
Kłopoty mogę mieć tylko takie, że zostanę zbanowany na forum za to, że chce jedynie pomóc użytkownikom forum w zdobyciu czegoś innego.
A zarząd łaskawie gdzie jest? Kto to jest zarząd? Od ponad tygodnia nie odpisuje mi na już wysłane 4 maile. Nie zamierzam wysyłać kolejnych. Jeżeli ktoś nie ma czasu na pełnienie funkcji jaką pełni niech odda ją komuś innemu. Osobiście zarządzałem forum gdzie było aktywnych użytkowników 1k i w 5 dawaliśmy radę odpowiadać na wszystkie pytania w ciągu paru dni. A tu nie dostaje odpowiedzi przez tydzień. Jeżeli ktoś łaskawie zwróci się do mnie i powie, że nie wyraża zgody na taką akcje to trudno. Przeproszę wszystkich zainteresowanych i przerwę akcje.

PS. Jestem na forum od ok roku. I widzę, że brak tu społeczności. Forum zaczyna służyć tylko dla użytkowników z problemami. Brak chęci pomocy. Przykre.....

PS2. Z racji braku zainteresowania Logo i możliwości naruszania regulaminu nie będzie go.


Konto do Przelewu
Konto należy do żony....

Monika Urtnowska
ul. Hodowlana 5
54-109 Wrocław
mbank 68 1140 2004 0000 3002 5049 5140

Tytuł: Nick z forum + adres do wysyłki.

Jak obliczyć wartość wpłaty:
1 naklejka to 1zł.
Do ilości zamawianych naklejek należy dodać 5zł na przesyłkę.


W razie wątpliwości proszę pisać do mnie PW.

Edit:
Nowy upload listy chętnych z dnia 4.04.2012 na godzinę 20:15
http://tnij.org/p5v3

Pozdrawiam
_________________
Niecierpliwy. To moja Wada ^^
 
 
 
Pawkaz 




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1664
Skąd: Warszawa

Rover 600

Wysłany: Sro Kwi 04, 2012 21:10   

Jutro przelew pojdzie :wink:
_________________
Był R 216 Gti, później R 600 SDI, a teraz Opel Vectra C :D
 
 
 
gacek189 




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 125
Skąd: Wieluń



Wysłany: Sro Kwi 04, 2012 21:19   

No i ja jutro przelew zrobię :wink:
 
 
 
Koko_24 



Dołączył: 07 Lut 2012
Posty: 49
Skąd: Rzeszów



Wysłany: Sro Kwi 04, 2012 21:32   

Przelew juz zrobiony :grin:
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Kwi 04, 2012 22:03   

NiceMan napisał/a:
Nie chce być tu nie miły ale nerwy mi puszczają jak czytam poprzedni temat o naklejkach.

To nie bądź ;) Nie czytaj innego tematu, pozostań przy swoim i doprowadź go do końca.

Ja Ci tylko sygnalizuję, że Twoja nalepka w poście powyżej z Klubem ma wspólnego napis ROVERki.pl.
Ktoś kto to robił, chyba się spieszył albo mu nie dokładnie określiłeś co ma być. Jeśli to ma służyć identyfikacji z Klubem to powinna być grafika logo Klubowego, które jest nawet dostępne na stronie.

NiceMan napisał/a:
Kłopoty mogę mieć tylko takie, że zostanę zbanowany na forum za to, że chce jedynie pomóc użytkownikom forum w zdobyciu czegoś innego.

Za pomoc użytkownikom na pewno nie, najwyżej za niestosowne zachowanie, ale do bana to Ci jeszcze daleko ;)

NiceMan napisał/a:
A zarząd łaskawie gdzie jest?

Uczestniczy w innej dyskusji. Zna sprawę. Jak nie byłeś, to Ci w skrócie napiszę, że z uwagi na zapotrzebowanie na innego rodzaju naklejki, Zarząd szuka chętnych do wykonania prac nad projektem nowych naklejek identyfikacyjnych, które będzie mógł zlecić do produkcji i rozdawać/sprzedawać.

NiceMan napisał/a:
Kto to jest zarząd?

Pytasz o personalia? Gdybyś zgłębił temat w minimum to być przeczytał na stronie skład Zarządu.

NiceMan napisał/a:
Od ponad tygodnia nie odpisuje mi na już wysłane 4 maile.

Piszesz maile? Na jaki adres? Czy wysyłasz "robotników" na PW - jak ostatnio kol. Bartka.

NiceMan napisał/a:
Jeżeli ktoś nie ma czasu na pełnienie funkcji jaką pełni niech odda ją komuś innemu.

No to samo można by napisać o kimś, kto nie potrafi zrobić poprawnej Klubowej nalepki, a się za tę robotę zabiera :>

NiceMan napisał/a:
Osobiście zarządzałem forum gdzie było aktywnych użytkowników 1k i w 5 dawaliśmy radę odpowiadać na wszystkie pytania w ciągu paru dni.

No i co to ma do rzeczy? Ja np. odpowiedziałem Tobie i koledze Bartkowi w ciągu kilku minut ;)
Zarząd nie zarządza forum. Zarządza Klubem i ma na głowie trochę więcej spraw niż nalepki, które nie są nieważne, ale mają niższy priorytet niż nieuchronnie zbliżający się Letni Zlot czy produkcja legitymacji, stickerów, żywicznych naklejek, przesyłek, gadżetów itp. itd.

NiceMan napisał/a:
A tu nie dostaje odpowiedzi przez tydzień.

Odpowiedz, gdzie i komu wysłałaś, bo może nikt tego nie dostał, a Ty czekasz ;D

NiceMan napisał/a:
Jeżeli ktoś łaskawie zwróci się do mnie i powie, że nie wyraża zgody na taką akcje to trudno.

Ja tam nie należę do Zarządu, ale jako Klubowicza irytuje mnie trochę taka ignorancja w sprawach emblematów Klubowych. Ktoś ma wizję na znaczek, napiszę posta, kilka osób mu przyklaśnie i wielka promocja Klubu. Nie tędy droga moim zdaniem. To jakby fan TVNu zrobił logo słoneczka (bo nie bardzo wie co robi, taki z niego fan) i podpisał tvn. Wiadomo, że chodzi o telewizję, tylko nie bardzo o którą ;)

NiceMan napisał/a:
Przeproszę wszystkich zainteresowanych i przerwę akcje.

Mam wrażenie, że fochujesz trochę, a to zupełnie niepotrzebne.
Jeśli masz możliwość spróbuj dołączyć do projektu z wątku w offtopicu - projekt nowych Klubowych naklejek.

NiceMan napisał/a:
PS. Jestem na forum od ok roku. I widzę, że brak tu społeczności.

Widocznie jeszcze za krótko.

NiceMan napisał/a:
Forum zaczyna służyć tylko dla użytkowników z problemami. Brak chęci pomocy. Przykre.....

Jest to oczywiste, że przy większej popularności marki, będzie mniej pasjonatów, a więcej osób szukających rozwiązań problemów. Ale o jakim braku chęci pomocy piszesz?

NiceMan napisał/a:
PS2. Z racji braku zainteresowania Logo i możliwości naruszania regulaminu nie będzie go.

No to będzie czy nie będzie ;D ?
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Krystian1982 




Dołączył: 18 Wrz 2010
Posty: 68
Skąd: Przysucha/Warszawa



Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 00:15   

Przelew poszedł.
 
 
sew87 



Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 573
Skąd: rzeszów

Rover 75

Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 10:16   

przelew wykonany :) teraz czekamy
_________________
sew
 
 
 
Lysy_ 



Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 119
Skąd: Radom



Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 11:31   

Done :wink:
 
 
 
gacek189 




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 125
Skąd: Wieluń



Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 15:55   

Przelew poszedł :mrgreen:
 
 
 
NiceMan 



Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 178
Skąd: Wrocław



Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 16:53   

Witam
Marku powiem tylko tyle jeśli chodzi o naklejki. Po prostu z klubem może i troszkę chce mieć coś wspólnego. Z tym logo po prostu chciałem wzorować się na Jugolu który ma ciekawą naklejkę robioną indywidualnie. Ale nie chciałem "kraść" jego pomysłu więc z bartkiem postanowiliśmy stworzyć coś "na szybko" i przedyskutować. No i dobrze, że zostało to zrobione na szybko bo pomysł nie przeszedł. Jeśli chodzi o naklejki klubowe które robi klub....
Mam nadzieje, że będą sprzedawane bez wymaganego członkostwa. Niestety nie mogę i nie do końca chcę wpłacić składkę z przyczyn i finansowych (budowa domu przede mną) i trochę z przekonania.
Co do maila. Wysyłam go z maila jarek_u@yahoo.com na adres kontaktowy ze strony www. tj klub@roverki.pl i niestety 0 odpowiedzi.
Sprawy naklejek chce doprowadzić do końca.
Jeśli chodzi o klub bardzo chętnie pomogę w miarę możliwości czasowej. W tamtym roku nie miałem tyle czasu gdyż pracowałem po 12h teraz robię po 8h i mam go dużo więc mogę dużo pomóc. Oraz wpadać na spoty :)

PS. Jeśli chodzi o weryfikację wpłaty za naklejki potwierdzę je we Wtorek :) W razie gdyby ktoś miał problem z przelewem mogę założyć za niego :)

Sorry za offtop :P



Pozdrawiam
_________________
Niecierpliwy. To moja Wada ^^
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 19:27   

NiceMan napisał/a:
Ale nie chciałem "kraść" jego pomysłu więc z bartkiem postanowiliśmy stworzyć coś "na szybko" i przedyskutować

w innym wątku Jugol nieco wyjaśnił jego działanie i naklejkę i wskazał subtelne różnice ;)

NiceMan napisał/a:
bartkiem postanowiliśmy stworzyć coś "na szybko" i przedyskutować.

No to przez pośpiech :) Spróbujcie zrobić same napisy, albo połączyć je z tym logo dostępnym na stronie.
Spróbujcie też wersję okrojoną zrobić w dwóch kolorach - logo uproszczone.
No i dajcie znać w sprawie OGŁOSZENIA na stronie www. Może wspólnymi siłami uda się zrobić wszystko jak trzeba i każdy będzie zadowolony.

NiceMan napisał/a:
Niestety nie mogę i nie do końca chcę wpłacić składkę z przyczyn i finansowych (budowa domu przede mną) i trochę z przekonania.

Rozumiem sprawy finansowe, nie rozumiem przekonań ;)
Ale to wolny wybór czy się chce wspierać Klub czy nie.
Ja go wspieram jak tylko mogę. Także i finansowo.

NiceMan napisał/a:
Co do maila. Wysyłam go z maila jarek_u@yahoo.com na adres kontaktowy ze strony www. tj klub@roverki.pl i niestety 0 odpowiedzi.

Wysłałeś dwa maile i oba doszły. Dowiedziałem się, że przynajmniej jeden z nich został przeoczony.
Być może dlatego, że obsługiwała go tylko jedna osoba. Dzisiaj nastąpiła zmiana, która pozwoli uniknąć tego typu nieporozumień.

NiceMan napisał/a:
Jeśli chodzi o klub bardzo chętnie pomogę w miarę możliwości czasowej. W tamtym roku nie miałem tyle czasu gdyż pracowałem po 12h teraz robię po 8h i mam go dużo więc mogę dużo pomóc. Oraz wpadać na spoty :)

I takie nastawianie jest najważniejsze ;)
A może spróbujesz wizyty na Zlot ;)

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
leszczu 




Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 8942
Skąd: Białystok

Rover 200

Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 19:07   

Przelew poszedł. Kiedy można się spodziewać naklejek ??
_________________
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, PROGRAMOWANIE PILOTA ROVER/MG
CZĘŚCI http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=75342
 
 
NiceMan 



Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 178
Skąd: Wrocław



Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 19:07   

Na pierwszym spocie już byłem. Ale lokalnym. Na ogólnopolskie niestety nie mam możliwości. Może jak już domek będzie stał :)



Pozdrawiam
_________________
Niecierpliwy. To moja Wada ^^
 
 
 
sew87 



Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 573
Skąd: rzeszów

Rover 75

Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 19:17   

mysle ze w nastepnym tygodniu pod koniec powinny byc jak wszyscy zaplaca
_________________
sew
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink