Forum Klubu ROVERki.pl :: [MG ZS 1.8 '02] Proszę o opinię
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: szoso
Pon Maj 14, 2012 08:04
[MG ZS 1.8 '02] Proszę o opinię
Autor Wiadomość
waku 



Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 2



Wysłany: Nie Maj 13, 2012 13:19   [MG ZS 1.8 '02] Proszę o opinię

witam
z góry przepraszam jeśli nie ten dział ale jestem tu nowy, jeśli temat zostanie przeniesiony prosze o info od admina.

Czy ktoś może coś więcej powiedzieć o tym aucie, może ktoś oglądał...

http://otomoto.pl/mg-zs-1...-C24154976.html

http://otomoto.pl/mg-zs-1-8-okazja-C24267059.html

z góry dzięki za odpowiedzi
Ostatnio zmieniony przez waku Nie Maj 13, 2012 23:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Maj 13, 2012 13:19   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
pelson91 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Nie Maj 13, 2012 13:41   

przebieg należy wsadzić między bajki ;)
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
maniaq 



Pomógł: 26 razy
Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Nie Maj 13, 2012 13:59   

Pelson a po czym wnioskujesz? :)

Ja zwroce uwage na nieoryginalne swiatla z przodu, w ZS- byly pomaranczowe kierunki. tu sa biale jak od R45. Lotka z tylu wysoka jak z wersji poliftowej. Po zdjeciach niewiele wiecej da sie powiedziec. Tylko dlaczego akurat ta wersja silnikowa Cie interesuje ?
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Nie Maj 13, 2012 14:01   

Czy ZS nie miał zawsze pomarańczowych kierunków? na pewno ma nieoryginalne halogeny w zderzaku.

Jak subaru.... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

brak dekielków od felg :/
kierownica mocno zjechana, rozwalony mieszek od lewarka zmiany biegów. Ogolnie foty zrobioen tak, ze nie da sie za duzo o nim powiedziec...

[ Dodano: Nie Maj 13, 2012 14:01 ]
maniaq napisał/a:
Ja zwroce uwage na nieoryginalne swiatla z przodu, w ZS- byly pomaranczowe kierunki.

zawsze? bo kurde pare razy widziałem z białymi i sam juz nie wiem :/
maniaq napisał/a:
Lotka z tylu wysoka jak z wersji poliftowej. Po zdjeciach niewiele wiecej da sie powiedziec.

taka lotka wychodziła też w przedliftach ;) jak masz ori książke obsługi ZS'a to dokładnie taki jak ten jest na okładce z taką lotką ;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
pelson91 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Nie Maj 13, 2012 14:10   

waku napisał/a:
Pelson a po czym wnioskujesz? :)

A po tym:
Markzo napisał/a:
kierownica mocno zjechana, rozwalony mieszek od lewarka zmiany biegów

+ oczywiście wiek, auto ma 10 lat, musiałby jeździć po 10-11tys km rocznie. A skoro nie jeździł w PL, to pewnie na zachodzie. A na zachodzie robi się tych km troszkę więcej ;) Ja jeżdżę stosunkowo mało, ale wychodzi mi ponad 12-13tys. km rocznie.
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
maniaq 



Pomógł: 26 razy
Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Nie Maj 13, 2012 14:31   

rzeczywiscie na okladce ksiazki jest polaczenie auto przed FL i lotka z wersji PO. Ja pisze ze z wesji po bo jak widzialem z duza lotka , to z inwencji wlasciciela. Na tejze okladce tez sa ciekawe dekle do felg :) a takich to ja u nikogo nie widzialem, ze srodek jest w ksztalcie duzej sruby jak z wyscigow BTCC :)

Osobiscie tez nie wierzylem, ale moj ma 105 k km obecnie :) stalo w salonie od konca 2002 do 2005 w salonie, a przez 3 lata przejechalo 7 500 km :) potem od 2005 do 2011 kobieta nalatala 93k km ;) mam kwity i wersyfikowalem w salonie w niemczech przebiegi, wiec mozna :)

Te foty MI nie pozwalaja ocenic stanu kierownicy, bo jest slonce odbijajace. Same foty niewyrazne, jak z telefonu o niskiej rozdzielczosci. Mieszek moze byc nie zaczepiony. Jak dla mnie to nie mozna go dyskwalifikowac, ale dobrze obejrzec :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
pelson91 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Nie Maj 13, 2012 14:35   

maniaq napisał/a:
Jak dla mnie to nie mozna go dyskwalifikowac, ale dobrze obejrzec :)

Każdy samochód dobrze obejrzeć ;) Na żywo może wyglądać zupełnie inaczej niż na fotkach. Raz lepiej, 2 razy gorzej ;) Życie.

maniaq napisał/a:
mam kwity i wersyfikowalem w salonie w niemczech przebiegi, wiec mozna :)

no właśnie, to TY weryfikowałeś, więc sam sobie ufasz, a jak dostajesz kwity bez większej opcji weryfikacji po kimś, to nie jest to tak samo wiarygodne, nie? ;)
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Nie Maj 13, 2012 14:39   

przebieg dla mnie to rzecz bardzo mało ważna, ważny jest stan. Taty Kv6 ma 220tys km a pracuje lepiej, niz nie jeden przy przebiegu 100kkm ;) Dlatego przebieg przebiegiem, ale ważne, żeby auto było zadbane ;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
maniaq 



Pomógł: 26 razy
Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Nie Maj 13, 2012 15:55   

Ja tylko odezwalem sie, zeby zwrocic uwage, ze po zdjeciach nie mozna tak kategorycznie oceniac, zwlaszcza jak sa tak slabej jakosci. Jadac po swojego nie wirzylem w przebiegi i bezwypadkowosc, a sie okazalo, ze czasem sie cos trafi :)

Nie wiem dlaczego pelson nie moze miec to auto 100 k km ?
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Nie Maj 13, 2012 16:15   

maniaq napisał/a:
Ja tylko odezwalem sie, zeby zwrocic uwage, ze po zdjeciach nie mozna tak kategorycznie oceniac, zwlaszcza jak sa tak slabej jakosci. Jadac po swojego nie wirzylem w przebiegi i bezwypadkowosc, a sie okazalo, ze czasem sie cos trafi

Nie wiem dlaczego pelson nie moze miec to auto 100 k km ?

trzeba go na zywo zobaczyc, inaczej to wrozenie z fusów niestety :/ chcoiaz, gryzie sie 1.8 pod maska a wyglad na 300+ z tą lotką :D
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
szylozbi 




Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 308
Skąd: Katowice

MG ZS

Wysłany: Pon Maj 14, 2012 23:19   

Oglądałem dziś ten samochód będąc parę km obok na komunii. Na zdjęciach nie widać, że dach chyba jest po gradobiciu albo dachowaniu ( w niektórych miejscach bardzo duże wgnioty), światła przeciwmgielne to jakieś samoróbki, między błotnikami a zderzakiem jest rdza i to nieudolnie pomalowana. Kierownica wytarta, światła od R45- czy angliki nie wiem bo nie jestem pewien. Całe auto było malowane, nie jest to dla mnie wielki problem gdyby było to dobrze zrobione, jednakże w niektórych miejscach np. na klapie pęka lakier i widać szpachlę, dodatkowo w niektórych miejscach na uszczelkach są ślady lakieru. Wydaje mi się, że auto było po jakiejś przygodzie z przodu, popatrz na spasowanie błotników (między błotnikami a słupkami jest zbyt duża szpara) z resztą karoserii+te lampy+światła przeciwmgielne. Pod maskę nie zaglądałem bo nie było sensu. Żeby nie było, że wszystko jest na nie to napiszę, że na plus podoba mi się szyberdach i ten spoiler bo tego nie mam u siebie. Cena przyciąga, ale nie wiem czy warto, dla mnie jest to samochód już do tzw. całkowitego zajeżdżenia, bez jakichś wkładów finansowych, co będzie to będzie a potem się kupi jakieś następne. Przebieg? Nierealny, chyba, że ktoś pojeździł 4-5 lat, a potem czekało parę lat aż znajdzie się nabywca na powypadkowe. Widziałem tam na podwórku inne auta przywiezione na lawecie z Francji, w jakim stanie chyba się domyślacie. :wink:
 
 
waku 



Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 2



Wysłany: Nie Maj 20, 2012 23:06   

szylozbi napisał/a:
Oglądałem dziś ten samochód będąc parę km obok na komunii. Na zdjęciach nie widać, że dach chyba jest po gradobiciu albo dachowaniu ( w niektórych miejscach bardzo duże wgnioty), światła przeciwmgielne to jakieś samoróbki, między błotnikami a zderzakiem jest rdza i to nieudolnie pomalowana. Kierownica wytarta, światła od R45- czy angliki nie wiem bo nie jestem pewien. Całe auto było malowane, nie jest to dla mnie wielki problem gdyby było to dobrze zrobione, jednakże w niektórych miejscach np. na klapie pęka lakier i widać szpachlę, dodatkowo w niektórych miejscach na uszczelkach są ślady lakieru. Wydaje mi się, że auto było po jakiejś przygodzie z przodu, popatrz na spasowanie błotników (między błotnikami a słupkami jest zbyt duża szpara) z resztą karoserii+te lampy+światła przeciwmgielne. Pod maskę nie zaglądałem bo nie było sensu. Żeby nie było, że wszystko jest na nie to napiszę, że na plus podoba mi się szyberdach i ten spoiler bo tego nie mam u siebie. Cena przyciąga, ale nie wiem czy warto, dla mnie jest to samochód już do tzw. całkowitego zajeżdżenia, bez jakichś wkładów finansowych, co będzie to będzie a potem się kupi jakieś następne. Przebieg? Nierealny, chyba, że ktoś pojeździł 4-5 lat, a potem czekało parę lat aż znajdzie się nabywca na powypadkowe. Widziałem tam na podwórku inne auta przywiezione na lawecie z Francji, w jakim stanie chyba się domyślacie. :wink:



Kolego wielkie dzięki :ok:
znów sie pojawił http://otomoto.pl/mg-zs-C23914781.html
 
 
szylozbi 




Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 308
Skąd: Katowice

MG ZS

Wysłany: Pon Maj 21, 2012 17:39   

Wiem, dziś jest nowa aukcja:

http://otomoto.pl/mg-zs-m...-C24395469.html

Zdjęcia faktycznie mogą kusić, nawet tej wytartej kierownicy tak nie widać. Zapomniałem dodać wcześniej, że ten tył tak jakoś bardzo siedzi, oglądałem już parę ZS-ów łącznie z moim i czegoś takiego nie widziałem.

ps. Ten nie wygląda źle, jeśli faktycznie tylko sprzęgło do roboty to okazja.
http://allegro.pl/sprzeda...2361861533.html
(teraz zauważyłem bąble na lakierze na drzwiach kierowcy)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [MG ZR] Proszę o opinie
DonVinchenzo Chcę kupić ROVERka 11 Pon Sty 14, 2013 23:23
sic_corey
Brak nowych postów [R75] Proszę o opinię
Punx Chcę kupić ROVERka 0 Czw Maj 06, 2010 18:04
Punx
Brak nowych postów [R75] Proszę o opinię
Mechan Chcę kupić ROVERka 8 Pią Kwi 09, 2010 19:33
Mechan
Brak nowych postów [MG ZS 180] Proszę o opinię
dzonatan Chcę kupić ROVERka 5 Nie Lut 23, 2014 10:12
dzonatan
Brak nowych postów [R 25] / [MG ZR] Proszę o opinię....
Lacerta Chcę kupić ROVERka 7 Sro Sie 22, 2012 13:08
bociannielot



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink