Forum Klubu ROVERki.pl :: [Rover 200] B+G, 2999 zł - Czy warto?
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[Rover 200] B+G, 2999 zł - Czy warto?
Autor Wiadomość
Swiezak 




Dołączył: 06 Maj 2012
Posty: 8
Skąd: Żyrardów/Warszawa



  Wysłany: Nie Maj 06, 2012 20:38   [Rover 200] B+G, 2999 zł - Czy warto?

Siemka wszystkim,
Szukam czegoś na moje pierwsze własne autko, nie ukrywając jestem dopiero posiadaczem prawka od kilku miesięcy, ale zawsze interesowała mnie firma Rover i MG.

Szukam czegoś taniego z tych marek, ale czegoś czym dam radę jeszcze pojeździć z jakieś 3 lata. Kilometry jakie robię furkami to około 500 miesięcznie. Myślę, że ma to znaczenie przy kupnie auta. Jestem osobą piszącą obecnie matury, a następnie egzaminy zawodowe także z pracą nie będzie tak łatwo w naszym kraju, więc mój budżet jest ograniczony.

Trafiłem na takie ogłoszenie z Roverem 200 z 96 rocznika. I teraz kieruje moją prośbę, zapytanie do znawców, bardziej doświadczonych ludzi tej marki, których tu nie brakuje chyba :P

http://otomoto.pl/rover-2...-C24066823.html

A więc czy warto, jakieś argumenty za i przeciw również mile widziane.

PS. Mogę wydać do 4000 na autko.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Maj 06, 2012 20:38   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
polofix 



Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 661
Skąd: TUREK/DOBRA

Rover 400

Wysłany: Nie Maj 06, 2012 21:18   Re: [Rover 200] B+G, 2999 zł - Czy warto?

Swiezak napisał/a:
Siemka wszystkim,
Szukam czegoś na moje pierwsze własne autko, nie ukrywając jestem dopiero posiadaczem prawka od kilku miesięcy, ale zawsze interesowała mnie firma Rover i MG.

Szukam czegoś taniego z tych marek, ale czegoś czym dam radę jeszcze pojeździć z jakieś 3 lata. Kilometry jakie robię furkami to około 500 miesięcznie. Myślę, że ma to znaczenie przy kupnie auta. Jestem osobą piszącą obecnie matury, a następnie egzaminy zawodowe także z pracą nie będzie tak łatwo w naszym kraju, więc mój budżet jest ograniczony.

Trafiłem na takie ogłoszenie z Roverem 200 z 96 rocznika. I teraz kieruje moją prośbę, zapytanie do znawców, bardziej doświadczonych ludzi tej marki, których tu nie brakuje chyba :P

http://otomoto.pl/rover-2...-C24066823.html

A więc czy warto, jakieś argumenty za i przeciw również mile widziane.

PS. Mogę wydać do 4000 na autko.

auto ma gaz i trzyma się kupy. jak dla mnie jest warte obejrzenia. jednak nie spodziewaj się cudów. będzie miało napewno jakieś wady ,usterki, które powinno się łatwo naprawić lecz jednak pewnym kosztem. sprawa typu stan lakieru , tapicerki odłóż na drugi plan. z tym da się jeździć. jak pojedziesz go oglądać to najlepiej z kimś. i sprawdzić czy nie ma czasami HGFu. jak dla mnie to ciekawa oferta.
 
 
 
Swiezak 




Dołączył: 06 Maj 2012
Posty: 8
Skąd: Żyrardów/Warszawa



Wysłany: Nie Maj 06, 2012 21:30   

Dzięki wielkie za podniesienie mnie na duchu :P
Ale obczajcie jaka cena jest teraz. Ciekawe co miało na to wpływ?
 
 
 
pelson91 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Nie Maj 06, 2012 21:45   

pewnie duża liczba telefonów w sprawie kupna.
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
imejdz 




Pomógł: 23 razy
Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 363
Skąd: Legionowo

Rover 200

Wysłany: Nie Maj 06, 2012 22:29   

po kliknięciu na link pojawia się auto bez opisu, z jednym zdjęciem, odmłodzone o rok i za 3800zł :P

Wiec ciężko cokolwiek powiedzieć ;)
 
 
 
pelson91 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Nie Maj 06, 2012 22:31   

imejdz napisał/a:
po kliknięciu na link pojawia się auto bez opisu, z jednym zdjęciem, odmłodzone o rok i za 3800zł :P

Wałek?
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
HiS 




Pomógł: 5 razy
Dołączył: 21 Gru 2010
Posty: 115

MG ZR

Wysłany: Nie Maj 06, 2012 22:55   

Pamiętając jeszcze fotki które jakieś 4 godziny temu były to mnie odpychało fatalne spasowanie przodu, spore szczeliny między reflektorami a zderzakiem i sam zderzak do błotników chyba trochę krzywo zamontowany, i taki koleś potrafi jeszcze wpisać że auto "bezwypadkowe"... rozumiem że przód tak ze starości powykręcało :lol:
No i ten przebieg również mało realny, tam brakuje 2 w miejscu 1, czyli 270k :wink:
 
 
Wydryszek 




Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 534
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Pon Maj 07, 2012 10:01   

Ja też mam 1996r produkcji i 1997 salon i mam lekko ponad 160.000km więc przebieg przebiegiem, realny bądź nie, zalezy jak ktoś używał bo i przy 100.000 możńa zjechać kierownicę i tapicerkę jak ktoś nie dba.

Lipa że jedno zdjęcie, pomijam już jakieś wymienione ASR'y??....
Nie spodziewałbym sięrewelacji bo raz że rocznik i pewnie rdza, wyłażąca bezczelnie albo zakryta gazetami i szpachlą. Dodatkowo trzeba się liczyć z różnymi "modami" po taniości na alternatorze, rozruszniku i innych elementach ruchomych a koszta naprawy mogąbyćspore, pomijając zużycie innych elementów eksploatacyjnych.
Wiadomo...jak z kazdym samochodem, nawet nowsze bywają w baardzo kiepskim stanie.
Jak masz kawałek do przejechania to nie decyduj się raczej ja masz jedno zdjęcie niewyraźne z daleka w ofercie...szkoda zachodu, dzisiaj na prawdęciężko o dobry samochód nawet w przedziale 25-30.000zł, wszystko lewizna bita i spawana a nie widaćprawie tego.
Trzeba mieć szczęście trafić dobrego R200 bo większość teraz to jakieś szroty których sięludize chcą syzbko pozbyć i ukrywają wady dlatego trzymam kciuki i lepiej napisaćjeden temat na forum za dużo niż utopić pieniądze więc pisz jak coś CI wpadnie w oko.
_________________
"Jest cechą głupoty dostrzegać błędy innych a zapominać o swoich" - Cyceron
 
 
HiS 




Pomógł: 5 razy
Dołączył: 21 Gru 2010
Posty: 115

MG ZR

Wysłany: Pon Maj 07, 2012 11:02   

Dziwne w tej ofercie jest to że wczoraj jeszcze do 19 cena wynosiła 3k, rok produkcji 96 (mówmy kiedy auto zostało wyprodukowane a nie kiedy wyjechało z salonu, tam nie ma opcji "rok pierwszego zakupu"), a czasem od roku produkcji zależy np wyposażenie auta, więc podanie roku produkcji jako chwili w którym auto wyjechało z salonu jest zwykłym kłamaniem. Już daruję sobie komentarz dotyczący notorycznego łgarstwa nt "bezwypadkowości" jak już po samych zdjęciach widać że auto przeszło swoje.
Poza tym nagle z około 6 fotek zrobiła się tylko jedna... Oferta tak czy inaczej podejrzana.
 
 
leszczu 




Pomógł: 555 razy
Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 8942
Skąd: Białystok

Rover 200

Wysłany: Pon Maj 07, 2012 14:12   

Nawet nie wiadomo jaka to wersja, czy 8V, czy 16V. :/
_________________
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, PROGRAMOWANIE PILOTA ROVER/MG
CZĘŚCI http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=75342
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów [Rover 25] Warto?
rem Chcę kupić ROVERka 21 Sob Sie 31, 2013 19:26
Vigoslaw
Brak nowych postów [Rover 25] Warto?
LastAttack Chcę kupić ROVERka 3 Pon Paź 21, 2013 22:11
Julek
Brak nowych postów rover 45 czy warto
Kaze Chcę kupić ROVERka 12 Sob Cze 07, 2014 14:04
bociannielot
Brak nowych postów [Rover 75] Czy warto?
masta_kila Chcę kupić ROVERka 8 Czw Kwi 05, 2012 16:42
masta_kila



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink