Forum Klubu ROVERki.pl :: Poszukiwany MG ZS/Rover 45 lift - ktoś sprowadza ? Opinie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: szoso
Wto Wrz 18, 2012 14:53
Poszukiwany MG ZS/Rover 45 lift - ktoś sprowadza ? Opinie
Autor Wiadomość
ADI-mistrzu 




Pomógł: 254 razy
Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 4437
Skąd: Legionowo

Rover 45

Wysłany: Pią Maj 11, 2012 10:55   Poszukiwany MG ZS/Rover 45 lift - ktoś sprowadza ? Opinie

Witam,

Poszukuję autka do kupna, uparłem się na MG Zr po lifcie koniecznie 4/5 drzwi i benzynka :mrgreen:

Może ktoś ma jakieś dojścia za granicą? Bo w Polsce to ciężko o coś takiego... Silnik może być nawet trup, najbardziej zależy mi aby blacha była ok.

I kilka pytań mam:
1. Jak wiadomo w R200 powyżej 80km/h zaczyna wiać, czy w modelach po lifcie także tak jest?
2. Zmieniali coś pod maską w wersjach po lifcie czy jest to samo co w R25 przed liftem?
Ostatnio zmieniony przez ADI-mistrzu Sob Wrz 08, 2012 20:13, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Maj 11, 2012 10:55   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Pływak 




Pomógł: 48 razy
Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pią Maj 11, 2012 11:31   

Tak dlugo na forum, a nie wie, ze jest dzial osobny od tego typu pytan :P
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
ADI-mistrzu 




Pomógł: 254 razy
Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 4437
Skąd: Legionowo

Rover 45

Wysłany: Pią Maj 11, 2012 11:45   

Przepraszam :oops:
 
 
 
Stanislaw 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 188
Skąd: Francja

Rover 75

Wysłany: Pią Maj 11, 2012 15:06   MG ZR

Witaj,podaj za jaka cene chcesz go kupic i czy odbierzesz sobie go z Francji,jest kolo mnie kilka ogloszen
_________________
Stanislaw
 
 
ADI-mistrzu 




Pomógł: 254 razy
Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 4437
Skąd: Legionowo

Rover 45

Wysłany: Pią Maj 11, 2012 15:12   

Myślałem aby w 15tys się wyrobić, ale wiadomo, czasem trzeba naciągnąć cenę.

Pewnie mógł bym odebrać, ale słyszałem że Francuzi raczej nie dbają o auta, porysowane, zderzaki używają do rozpychania się itp.
 
 
 
haszczyc 



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 1631
Skąd: Zabrze

Rover 75

Wysłany: Pią Maj 11, 2012 15:46   

ADI-mistrzu, no tak to lepiej kup sprowadzanego z Francji który jest w Polsce który jest już wyklepany itp? moim zdaniem lepiej kupić auto z Francji gdzie sam sobie po nie pojedziesz, jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż kupno od handlarza w Polsce....
 
 
ADI-mistrzu 




Pomógł: 254 razy
Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 4437
Skąd: Legionowo

Rover 45

Wysłany: Pią Maj 11, 2012 16:09   

No to wiadomo, dlatego za każde informacje będę wdzięczny :wink:
A ktoś się orientuje ile kosztuje ściągnięcie auta? Jak po nie jeździcie? Samolot czy coś innego?

Myślałem aby w Belgii czegoś poszukać albo bliżej czyli z Niemiec. W Szwajcarii patrzyłem (wujek tam siedzi) ale sprowadzenie z tamtą auta i rejestracja to spore koszta :neutral:
 
 
 
hudy23_1985 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 361



Wysłany: Pią Maj 11, 2012 16:10   

Jak chcesz to mój tato przymierza sie do sprzedania swojego Roverka 25 po lifcie
Silnik 1.4 103 KM
Kolor Czarna Perła
Felga 16
Wersja limitowana PGA
 
 
ADI-mistrzu 




Pomógł: 254 razy
Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 4437
Skąd: Legionowo

Rover 45

Wysłany: Pią Maj 11, 2012 16:11   

Właśnie wolał bym MG, przód mają ładniejszy :wink:
 
 
 
hudy23_1985 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 361



Wysłany: Pią Maj 11, 2012 16:15   

hmm chyba tylko zderzak jest inny bo lampy te same
 
 
ADI-mistrzu 




Pomógł: 254 razy
Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 4437
Skąd: Legionowo

Rover 45

Wysłany: Pią Maj 11, 2012 16:18   

Progi, zderzak, tylna lotka, w środku wygląda fajniej ten siwy środkowy panel niż imitowane drewno w 25...
Dlatego chyba łatwiej jednak MG :wink:
 
 
 
Stanislaw 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 188
Skąd: Francja

Rover 75

Wysłany: Pią Maj 11, 2012 19:41   MG ZR

adi-mistrzu Co do dbalosci o auta to masz troche racji,faktycznie Francuzi nie dbaja za bardzo o wnetrze auta,mozesz tam zobaczyc za przednim siedzeniem na podlodze stos reklam,przeglad menu MC Donalda jesli sa dzieci i kurzu dosc duzo,ale to raczej mniej istotne w zakupie auta.Wazne jest to ze auta nie sa naprawiane przez roznych Jozkow pod blokiem tylko u garazysty ktory nie bawi sie np. w wymiane przegubu przy kole tylko wymienia cala poloske,klient za to placi i placze,przeglad techniczny przy sprzedazy auta musi byc zrobiony przez sprzedajacego-aktualny nie sprzed roku czy kilku miesiecy,jest obligatoryjny,nie ma cofania licznikow,bo nikt takiej uslugi tu nie robi,pozatym jest to karalne bardzo mocno,nie mowie o zorganizowanych grupach tylko o normalnym sprzedawcy,drogi po jakich jezdzi auto to juz jest inna bajka. a dojechac do Francji to zaden problem autobus,samolot.
Wczoraj sprzedalem swojego R45 musialem rano zrobic kontrol techniczna,poszedl bez problemu bo autko dobre mimo opinii ze czesci drogie itd.
Co do oplat za sprowadzane auto to nie znam za bardzo tematu
I ostatnia uwaga bardziej z moich obserwacji oplaca sie kupic auto w Belgii niz we Francji
_________________
Stanislaw
 
 
ArO 




Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 315
Skąd: Kielce

Rover 200

Wysłany: Sob Maj 12, 2012 12:04   

co racja to racja :) w Belgii sa bardzi tanie samochody, trzeba sprawdzic sobie kiedy sa gieldy i sie wybrac :) ewentualnie ogloszenia, ja swojego roverka sprowadzilem z holandii
_________________
R200 98'' 1.4 Si
 
 
 
leszczu 




Pomógł: 555 razy
Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 8942
Skąd: Białystok

Rover 200

Wysłany: Sob Maj 12, 2012 13:21   

ADI-mistrzu napisał/a:
2. Zmieniali coś pod maską w wersjach po lifcie czy jest to samo co w R25 przed liftem?

Konstrukcyjnie to cały czas te same auta. :wink:
_________________
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, PROGRAMOWANIE PILOTA ROVER/MG
CZĘŚCI http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=75342
 
 
Firq 




Pomógł: 63 razy
Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 1598
Skąd: Pleszew



Wysłany: Sob Maj 12, 2012 15:42   

ADI-mistrzu, ja kupiłem MG ZR (uszkodzone) z francji opłaty wcale nie tak duże bo około 1500 zł całość jesli chodzi o stan auta to moje było i jest naprawde dobrze utrzymane :) mam wszystkie faktury napraw i takich tam, jeden wlaściciel w francowni :) kupiłem auto w polsce od gościa co frachty robi Polska-Europa i jak jest coś ciekawego to bierze sobie na handelek :) a moje zdanie jest takie jak ktoś ci nagra we Francji jakieś ładne MG ZR to jedź ale jeśli chcesz jechać na pałe że może coś się kupi to powiem Ci odrazu Wrócisz z pustymi rękami bo żeby w Żabowni kupić auto dobre auto to trzeba mieć układy układziki wiem coś o tym bo mój szef siedzi we francji cały czas juz ile lat i auta lorami nam przysyła i jak kiedyś powiedziałem żeby mi ZR albo ZS przywiózł to powiedział że jak całe jest takie auto tam i w BDB stanie to cena kosmos i w żadną strone nie pasuje ;]
_________________
60-100 IV bieg 4s
http://www.youtube.com/watch?v=yUJ_xMnouzQ
 
 
Pływak 




Pomógł: 48 razy
Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Sob Maj 12, 2012 18:43   

Z Francją racja tu rysa tam wgniota bo się Francuzi czy Włosi nie przejmują takimi pierdołami ;) Mam Alfe z Francji i skończyło się na tym, ze pomalowałem w końcu całą bo jestem "pedantem" samochodowym i może ze 3 elementy były bez żadnej małej wgniotki czy ryski, reszta posiadała jakieś drobne otarcia. Z tym, ze auto z Francji czy też Włoch kupisz o wiele taniej niż z Niemiec. Co prawda w Niemczech jak dorwiesz dobry egzemplarz to będzie igła ale niestety prywatna osoba Ci tam auta tanio nie odda i ceny są kosmiczne. No chyba, że kupisz bezwypadek od niemieckiego turasa, który to był po dzwonie ale przyjechał do PL na klepanie i malowanie i wrócił na niemiecki plac już jako bezwypadek :D
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
maniaq 



Pomógł: 26 razy
Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Nie Maj 13, 2012 00:26   

Doloze swoje 5 groszy, jako ze jezdzilem ZR-em 2004 i 2005 - posiadam nadal, ujezdza go prywatna zouza ;) - moje najwieksze rozczarowanie to srodek. To ze to auto nie jest szczytem luksusu, zawsze sie godzilem, ale po lifcie plastiki sa tandetne, skrzypiace, twarde. Skora - nie jest skora, tylko pseudo skora - to jeszcze zalezy kiedy wypuszczony bo widzialem rozne kombinacje.

Konstrukcyjnie nie rozni sie. Roznice to zderzaki, spojlery, progi. Kwestia gustu, ale ja wolalem 2004 ;)

Osobiscie szukalbym 2004 koncowki produkcji tak jak ja mialem czarnego bandziora . Zalety, miekkie- takie gumowe, piankowe, miekkie plastiki deski. Skora na siedzeniach byla skora. To ze estetycznie po FL moze wyglada lepiej... ale tylko wyglada.

Silniki i mechanika... to nadal to samo auto :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Nie Maj 13, 2012 00:59   

Tomi_114 czasem fajne R/MG ściąga z Belgii, podpytaj ;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
ADI-mistrzu 




Pomógł: 254 razy
Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 4437
Skąd: Legionowo

Rover 45

Wysłany: Nie Maj 13, 2012 11:13   

maniaq nie podoba mi się tylko 4 oki R25 :razz:
Środek faktycznie po lifcie taki sobie, no ale... przynajmniej na zewnątrz ładny. Skóry także nie chce, nie praktyczne i w cale mi się to nie podoba, wolę welurę.

A jak z magistralą olejową? Podobno w od któregoś roku była nieco inna? Od razu z R25 (2000r.) czy jakoś później?

Właśnie czekam, może Tomi_114 się sam odezwie bo nie chcę chłopakowi głowy zawracać :wink:

[ Dodano: Nie Maj 13, 2012 11:13 ]
Aaa a jak jest z wyciszeniem?
W R200 wiadomo że powyżej 80km/h to robi się huk, powietrze z zewnątrz dostaje się każdą dziurką itd.
A jak z R25 przed liftem i po? Poprawili? Dalej słychać przeciągi czy już lepiej?
 
 
 
maniaq 



Pomógł: 26 razy
Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Nie Maj 13, 2012 13:06   

wyciszenie w kazdym to samo :) wiec powyzej 120 ciezko pogadac :D jak dluzej lece powyzej 140, to jest tak jakbym zodrzutowca wysiadal :D

Chyba od czasu 25 jest w kazdym tak samo. Niestety mechanicznie to auto jest z innej epoki O_o ma to swoje plusy bo silnik, jako klocek, nie ma wiekszych wad i nie pali wiele, a daje frajde i jest trwaly. Nie przeladowali go elektronika jeszcze, ale nie ma CR... zalezy czego szukasz i czego oczekujesz. Masz kilak ZR-ow w klubie to przymierz sie ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów [ MG ZR ] Poszukiwany,opinie
Lacerta Chcę kupić ROVERka 12 Czw Paź 11, 2012 23:44
Lacerta
Brak nowych postów R75 1.8T LIFT 2004- ktoś oglądał
Pucjan Chcę kupić ROVERka 3 Sob Kwi 20, 2013 13:00
Pucjan
Brak nowych postów [ROver 45] proszę o opinię, ewentualnie moze ktoś oglądał?
regis Chcę kupić ROVERka 5 Pon Sie 30, 2010 19:23
regis
Brak nowych postów [Rover 75] 2005 błagam o opinie - może ktoś go widział?
rafals_ Chcę kupić ROVERka 15 Pon Wrz 13, 2010 13:12
yaro38



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink