Forum Klubu ROVERki.pl :: Zlot letni - "odejścia od standardów" i odległości
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zlot letni - "odejścia od standardów" i odległości
Autor Wiadomość
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 13:28   

maniaq napisał/a:

Ja go nie mam ;)

Nie dziwie się, ze nie masz bo staram się pisać przejrzyście korzystając z funkcji forum, a nie pisac ciągiem :)

Pływak napisał/a:

No wiesz skoro Tobie na pytanie retoryczne trzeba odp ? masz racjepominalem je ;)

Najpier wg Ciebie pytanie nie było, poźniej się okazało, ze jest zakamulfowane, kolejno było śmieszne, teraz jest retoryczne w nastepnym poście uznasz, ze nie było skierowane do Ciebie :D

Cytat:

A inne, bo cos sugerujesz >?

Nic, jak mam pytanie to pytam w prost :)

Cytat:

Kazdy widzi co chce widziec ;) Kiedys Markzo zachowywal sie normalnie, byl czlonkiem tej spolecznosci, nie obrazal sie, a teraz nie potrafi odp, na jedno zasadnicze pytanie. Obraza sie, gdy wyraza swoje zdanie na temat jego tuningu... dziecinada. Teraz nasilaja sie ci "konsumenci" wpadaja jak komety sezonowe gwiazdy, feerles, the art... Duzo halasu o nic...

Jeszcze tylko ja zostałem :D

Cytat:
polecam lekture watkow od 2007 , bo widzisz moze ostatnio bo sam bierzesz w nich udzial ;)

Udział w gorących tematach to ja biore od kilu lat, a nie miesięcy. Widywałem wcześniej w takich tematach Thrillco, Macieja, Kris-tofera, Applesa i innych, a teraz reszta troche mniej aktywna i widze nadrabia jedna osoba ;)

Cytat:

OT poszedl w kierunku TXT tomi_114, twoj w jeszcze innym, kazdy pisze co innego tylko nie o zlotach ;) wiec ty swoje Tomi_114 swoje, Markzo swoje ;) wielowatkowowsc to sie nazywa ;) ale masz z tym porblemy, jak napisales na wstepie :D dlatego tez dla Twojej wygody pisze i cytuje zarazem, bys wiedzial do czego sie odnosze ;)

I taka forma pisania postów jast jak najbardziej czytelna wiadomo które zdanie do którego cytatu i kto do kogo pisze :)


Cytat:
no to wlasnie to kolejny OT ;) gdzies, kiedys... a co to ma do wycinania, z tego watku >? nadal nie wiem ?

W tym wątku pytałeś mi się co konstruktywnego napisałem na temat zlotu to Ci odpisałem, ze na temat zloty to pisałem przed zlotem. Po ca mam pisac o propozycjach na zlot letni jak nazwa tematu wskazuje skoro przed klubem zlot jesienny? bedzie wątek odnośnie jesiennego i będe miał jakąs propozycje to się wypowiem. Temat letniego uwazam za zamkniety bo to już historia.


Cytat:

wiec droga dedukcji wnisokuje ze jednak personalnie do mnie, TAK czy nie ? odp prosze, czy to bylo do mnie :)

Przeczytaj swój post na który odpowiedz zacytowałeś wyżej. Napisałeś, ze to nie ty pierwszy do mnie napisałeś odpowiedz "Taaa" Tyczyła się tego, ze ja również nie do Ciebie pierwszy pisałem chyba, ze widzisz w moim pierwszym poście swój nick? Bo ja nie widze :) Poźniejsze odpowiedzi tyczyły już się Ciebie bo ty ty jako pierwszy wspomniałeś o mnie w swoim poście :)

Pływak napisał/a:

jakbys doczytal , to bys zauwazyl, ze miedzy wierszami twojego OT, ze Sknerko dalo sie NA TEMAT pisac ;)

Tak szczególnie jakies aluzje w kierunku sknero odnośnie nieudanego zlotu przy którym pomagał są jak najbardziej na temat :)
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Cze 01, 2012 13:28   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
SyntaX 



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 2228
Skąd: Łódź



Wysłany: Pią Cze 01, 2012 13:40   

Cholera jasna bo jak się SyntaX naprawdę wkurzy to weźmie toporek i zrobi wszystkim krzykaczom z tyłka jesień średniowiecza.
Nie podoba się nie płać. Kurde tak trudno zrozumieć to że część tej kasy idzie na sprawy organizacyjne, na zloty, Siemon podawał jakie są koszta produkcji legitymacji, ile kosztuje wysyłka.
A co wy myślicie że jak robią zlot to nie dzwonią, nie załatwiają nie jeżdżą.
że serwery to jakiś Abdul utrzymuje a administratorka zajmują się murzyni pracujący za banany.
Nosz kurde bo aż mi się zwoje mózgowe wyprostowały takiego nerwa dostałem.
Na zlocie strzelaliśmy z karabinku ASG to co to te kuleczki balony i reszta to może była za darmo.
I tak Tomi Siemon i Marek dołożyli się do zlotu z prywatnej kasy.
BDW. Na kolejnym zlocie mój Tata obiecał też jakiś sponsoring bo zobaczył fotki ze Skaryszewa i mówi jakie zajebiste miejsce.
Na następny zlot jedziemy wszystkimi 3 landkami.
 
 
maniu48 
Moderator




Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 815
Skąd: Staszów

MG ZS

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 13:54   

Nie wiem czy się smiać czy płakać :neutral:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
sknerko 




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Pią Cze 01, 2012 14:01   

SyntaX napisał/a:
I tak Tomi Siemon i Marek dołożyli się do zlotu z prywatnej kasy.
BDW. Na kolejnym zlocie mój Tata obiecał też jakiś sponsoring bo zobaczył fotki ze Skaryszewa i mówi jakie zajebiste miejsce.
Na następny zlot jedziemy wszystkimi 3 landkami.

A ja się z prywatnej nie dołożę bo mnie nie stać ale mam ugadanych dwóch sponsorów nagród i może (bo na 100% jeszcze nie wiem) na jesienny zorganizuję. Jak będzie dla mnie tak blisko jak ty miałeś teraz SyntaX to tez na dwa auta przykulam choćby spanie było jak w Przaśniczce. Nie mogę niestety tylko tego gwarantować bo jak widać po ostatnim zlocie finansowo nie dałem rady ale sponsorów kombinuję już od Łódzkiego zlotu.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 15:39   

Maniaq, cos sie mnie tak uczepił? ja jeden nie opłaciłem składki? nie. Ktoras osoba z kolei CI pisze, łącznie z Prezesem, że to nie jest przymus i wymóg, po co drążysz temat?

Odpowiedziałem Ci juz w ktoryms tam wątku, nie płace składki bo mam ku temu osobiste powody, osobiste = prywatne, wiec nie wtryniaj sie z buciorami i nie spowiadaj mnie, bo guzik Ci do tego.

Ciagle mi wyjezdzasz jak ja to korzystam z forumowych dóbr, a sam nic nie robie itp itd. Sorry, ale zobacz ile tematów chociazby w usterkach założyłem dla siebie a w ilu pomogłem. Chociaz to itak mija sie z celem, bo widzisz to co chcesz zobaczyc. Mi sklada nie jest potrzebna do pomocy innym. Nic nie organizuje? zeszloroczny kalendarz kto niby zaczal? teraz robimy z Kubą pojezdzawke, bo ludzie chcieli sobie posmigac, ale chetnych od nas brak, za to chlopaki z klubu pugów 205 i 106 stawili sie w bodajze 12 chetnych od zaraz. Zapytaj sie chociazby Tronska czy jak kupowal coupete to mogl liczyc na moja pomoc... tak zalosne rzeczy piszesz ze serio, odechciewa sie byc klubowiczem, jak inny klubowicz zachowuje sie tak jak Ty - robiac afery, rozdmuchujac sprawy i nieustannie sie czepiajac, pomijam Twoją "nieomylnosc" oraz to, ze nieustannie wydaje Ci sie ze jestes namber łan. Niestety, tylko Ci sie wydaje.

I zeby bylo ciekawiej, zaczales ta glupia dyskuje Ty, po tym jak ze sknerkiem pochwalilsimy urozmaicenie atrakcji zlotowych... no zaiste, powod zes se kurna elegancki znalazł.

Bylem normalny? sory, jak tylko krytykujesz i to w sposob NIE konstruktywny to co, ma mi sie to podobac? cenie sobie zdanie czlowieka, ktory potrafi cos swoja krytyka wniesc, naprowadzic na wlasciwa droge. Tak jak nieraz Plywak. A Ty? popieprzysz, popierzysz, cos Ci sie probuje udowodnic, to zmieniasz temat bo CI tak wygodniej.

Co do tego co jarasz chodziło mi o bajzel jaki repzrezentujesz w swoich postach, tego sie po rostu nie da czytac.
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 15:51   

SyntaX napisał/a:
Cholera jasna bo jak się SyntaX naprawdę wkurzy to weźmie toporek i zrobi wszystkim krzykaczom z tyłka jesień średniowiecza.

Widzisz trzeba było reagować kilka stron wcześnie ;)

Cytat:
Nie podoba się nie płać.

I tu właśnie dochodzimy do sedna czy ktoś płaci czy nie to jego prywatna sprawa i jak Marek wspomniał nie ma potrzeby wypominania nikomu bo wszystko widać czarno na białym a raczej niebiesko. Jesli klubowicze sądzą, ze sympatycy nie powinni mieć dostęp d zasobów forum to przecież jest walne. Złożyć wniosek przegłosować :)

Cytat:
Kurde tak trudno zrozumieć to że część tej kasy idzie na sprawy organizacyjne, na zloty, Siemon podawał jakie są koszta produkcji legitymacji, ile kosztuje wysyłka.
A co wy myślicie że jak robią zlot to nie dzwonią, nie załatwiają nie jeżdżą.

Nie trudno zrozumieć dlatego pisałem jak zarobić na sympatykach. Wprowadzić reklamy. Mi legitymacja nie potrzebna do szcześcia ale w reklamę dla dobra społeczeństwa i zeby klubowicze mieli swoje piękne legitymacje i wlekpi kliknę. To samo pisałem o zarabianiu na wlepkach i innych gadżetach klubowych. Jak już będą gotowe sympatykom udostępnić za dodatkową wyższą opłatą z kalendarzem tak samo

Mysle, ze trzeba po prosty szukać różnych żródeł finansowania bo jeśli klub utrzymuje się tylko z opłaty członkowskiej to poźniej są własnie takie spięcia i wytykanie jeden drugiemu, ze zapłacił czy nie - zupełnie niepotrzebnie.

I tum optymistycznym akcentem konczę ;pozdrawiam ;)
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 19:02   

Pojawiały się już głosy, nawet na ostatnim Zlocie, żeby zrobić Klub elitarny. Podnieść ceny składek, zrobić zamknięte podwórko tylko dla wybrańców (coś a'la A3 Club, może bardziej restrykcyjnie). Tylko czy o to chodzi ;D ? Czy fajnie będzie spotkać się z kilkoma, zamożniejszymi osobami z tego grona (nawet nie wiem czy ja bym się do niego załapał ;) )? Mnie się wydaje, że nie. Ja jestem otwarty na ludzi i chętnie poznam nowe osoby, które choć trochę się utożsamiają z Klubem czy marką Rover/MG. Nie przyjeżdżają tylko po to, żeby Mariusz418 usunął im usterkę, a potem znikają aż do następnej.

Zamknięcie forum dla Klubowiczów, to strzał w kolano. Nie przybędzie ludzi, zrobi się podział na inne fora, strony i zacznie się ostatnio modny bałagan. Jeszcze raz powtórzę, mamy powierzchnie reklamową i należy ją wykorzystać. Chociażby na pokrycie kosztów samego utrzymania maszyn, transferu, ogólnie hostingu. Jeśli Klub nie będzie miał kasy, nie będzie Zlotów. Być może wtedy na jakieś spędy zaczną przyjeżdżać wybrani i Ci wybrani będą się organizować. Czyli wybrani. Pewnie 'warszafka' ;D

Gonia oczywiście, że Klub to nie tylko forum i ogólnie internet. To też ludzie, atmosfera, itp. itd. Niestety czasy się trochę zmieniły odkąd Wy tworzyliście ten Klub i generalnie teraz to tutaj kręci całe życie sympatyków i klubowiczów ROVERki.pl. Nawet sama nazwa Klubu wskazuje, że jest on "internetowy". Nie zgodzę się z Tobą, że konkurs Tuning/Audio/Piękniś to niewypał.

Wy z Tomim nawet nie braliście w tym udziału. Nie chodziliście z grupą oceniających, nie podstawiliście swojego auta. A ja się kręciłem obok i widziałem jak to wyglądało. W kwestii tuningu, owszem maski były w górze, ale zainteresowany opowiadał o swoich modyfikacjach co mógł również potwierdzić wykresem z hamowni. Audio - odsłuch najważniejszy. Byli tacy co zasiadali z każdego miejsca auta aby odsłuchać dźwięki. Wszystko obyło się uczciwie, głosy były jednorazowe więc nie było możliwości oszustwa. Jak inaczej to zrobić? Przedstawcie pomysły. Chyba, że wyjść z mojego pierwotnego założenia - nie robić nic, bo się nie uda :)

Tomi_114 czemu ty tak ciągle wałkujesz ten temat IP?
Wygłupiłeś się, zostało skomentowane odpowiednio Twoje zachowanie i koniec.
Na Zlot przyjechał Remigiusz z wypisanymi od Ciebie i nie tylko pozdrowieniami.
Jakoś nie kojarzę, żeby były utyskiwania pod Twoim adresem. Chyba nie było na to czasu.
Chociaż wiesz... wszystkie wpisy na autach były zrobione tym samym markerem ;P

Odniosę się jeszcze do odczuć Leya. Też czasami odnoszę wrażenie, że nieopłacanie składek przez niektórych to swoisty foch ;)

Zostawmy składki w spokoju. Kto miał zrozumieć, to zrozumiał, że są one potrzebne aby Klub żył.
Ja jestem za tym, żeby powstawały nowe rzeczy, projekty, które będą faworyzowały Klubowiczów, a sympatykom niech zostanie to co jest.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i jeszcze raz wnoszę o spokój składkowy :)

Skupmy się na rzeczach konstruktywnych. Nie jestem z tych, którzy uważają, że jeśli kogoś nie było nigdy lub był raz czy dwa na Zlocie, nie może czegoś zaproponować.

Paintball jest spoko i mógłbym się pobawić w to ;)
Ale mając w pamięci niedawne wydarzenia z jednego ze spotów warszawskich, fajnym mógłby być też Park Linowy. Kupa śmiechu i dobrej zabawy z korzyścią dla zdrowia... no może nie dla wszystkich ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Gonia 




Dołączyła: 29 Wrz 2001
Posty: 356
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Cze 01, 2012 21:31   

MaReK napisał/a:
Gonia oczywiście, że Klub to nie tylko forum i ogólnie internet. To też ludzie, atmosfera, itp. itd. Niestety czasy się trochę zmieniły odkąd Wy tworzyliście ten Klub i generalnie teraz to tutaj kręci całe życie sympatyków i klubowiczów ROVERki.pl. Nawet sama nazwa Klubu wskazuje, że jest on "internetowy".


Jeśli taki ma być rozwój Klubu, że ma on być głównie internetowy, po co robić Zloty? Zaoszczędzone pieniądze powinny w zupełności pokryć kosztów związanych z funkcjonowaniem strony i forum... w końcu ostatnio się ciągle mówi o kryzysie.

MaReK napisał/a:
Nie zgodzę się z Tobą, że konkurs Tuning/Audio/Piękniś to niewypał.


Czy ma ktoś może zdjęcie samochodów biorących udział w konkursie tuningu?

W kwestii konkursu audio. Trudno ocenić sprzęt grający bez płyty testowej. a jeśli już coś oceniano, to proszę podaj mi kryteria. Czy była to głośność, czy może maksymalne ciśnienie, które da się wytworzyć. Niestety jeśli chodzi o walory czystości i przejrzystości sceny ani tym bardziej wielkości widma przenoszonego, nie sprawdzano. Utwór, którym sprawdzano mógł jedynie określić czy mocno "kopie" subwoofer w plecy.

MaReK napisał/a:
Wy z Tomim nawet nie braliście w tym udziału. Nie chodziliście z grupą oceniających, nie podstawiliście swojego auta. A ja się kręciłem obok i widziałem jak to wyglądało.


To niestety nie świadczy o Twojej prawdomówności lub spostrzegawczości, skoro nie zauważyłeś, że po tym, jak chętny był tylko Emes, wypchnęłam Tomiego aby nie było sytuacji, że wygranym w kategorii audio był jeden z jednego startującego. Dopiero gdy wybrano utwór (umcy, umcy) i pojawili się kolejni chętnie, Tomi zrezygnował z udziału. Jeśli będziesz miał problem z ustaleniem faktów, zapytaj Szoso, który dokonywał odsłuchu z kimś jeszcze.

MaReK napisał/a:
W kwestii tuningu, owszem maski były w górze, ale zainteresowany opowiadał o swoich modyfikacjach co mógł również potwierdzić wykresem z hamowni.


No tak, to w sumie Maciej mógł startować w kategorii aut benzynowych. Jemu hamownia wypluła 117 koni :)

MaReK napisał/a:
Audio - odsłuch najważniejszy. Byli tacy co zasiadali z każdego miejsca auta aby odsłuchać dźwięki. Wszystko obyło się uczciwie, głosy były jednorazowe więc nie było możliwości oszustwa.


Problem w tym, że trudno mówić o uczciwości czy oszustwie, skoro kryteria nie były znane. Na zlocie słyszałam, że jedne auta odsłuchiwano przy otwartej tylnej klapie inne nie. Że system grający był do innej muzyki, etc.

MaReK napisał/a:
Jak inaczej to zrobić? Przedstawcie pomysły.


Idąc za ciosem meczu i przeciągania liny, zaproponowałam Paintball, dwa ognie lub siatkówkę... chyba, że tego też nie odnotowałeś :)

MaReK napisał/a:
Chyba, że wyjść z mojego pierwotnego założenia - nie robić nic, bo się nie uda :)


Ten argument w kierunku moim czy Tomiego jest conajmniej niesmaczny... więc też dodam uśmieszek ";)"

MaReK napisał/a:
Paintball jest spoko i mógłbym się pobawić w to ;)


Czyli jednak zauważyłeś :)

MaReK napisał/a:
Ale mając w pamięci niedawne wydarzenia z jednego ze spotów warszawskich, fajnym mógłby być też Park Linowy. Kupa śmiechu i dobrej zabawy z korzyścią dla zdrowia... no może nie dla wszystkich ;)


Porównując listę uczestniczących i oglądających, to ta druga grupa była znacznie liczniejsza (tyle jeśli chodzi o zaangażowanie jak największej ilości osób).

[ Dodano: Pią Cze 01, 2012 21:31 ]
Jeszcze jedna rzecz, której nie poruszałam a mnie mocno uderzyła w kontekście funkcjonowania klubu i zaangażowania osób. Moim zdaniem ma tu zastosowanie stare powiedzenie, że ryba psuje się od głowy... mowa o zaangażowanie Zarządu...

Nie piszę tu o Siemionie, który był wszędzie. Nie piszę też o Violi, która z oczywistych powodów przyjechać nie mogła, a Ty ją w miarę możliwości zastępowałeś.

Mowa o Joa, która na wstępie powiedziała (to słyszałam od kogoś), że przyjechała się tu bawić, a nie pracować.

Mowa również, a może przede wszystkim do tych osób z Zarządu, które jako jedyne same zgłosiły do piastowania tych funkcji... a nawet się nie pojawiły :(

I pomimo tego, że obiecałam tego tematu nie poruszać, to trudno zawsze chować głowę w piasek.
_________________
Gonia
 
 
 
greg-si 
Klubowicz





Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 3530
Skąd: ze wschodu

Rover 400

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 21:51   

Gonia napisał/a:
Czy ma ktoś może zdjęcie samochodów biorących udział w konkursie tuningu?

W kwestii konkursu audio. Trudno ocenić sprzęt grający bez płyty testowej. a jeśli już coś oceniano, to proszę podaj mi kryteria. Czy była to głośność, czy może maksymalne ciśnienie, które da się wytworzyć. Niestety jeśli chodzi o walory czystości i przejrzystości sceny ani tym bardziej wielkości widma przenoszonego, nie sprawdzano. Utwór, którym sprawdzano mógł jedynie określić czy mocno "kopie" subwoofer w plecy.

Dlatego chciałem by sprecyzowano jak to będzie wyglądało na sporo czasu przed zlotem. Niestety ale kwestia tych zabaw nie była zbyt dobrze przemyślana bo jeden dostawał megafon drugi nie, do tego utwór w mp3 i cała formuła by zrobić to w '5minut'. Wydaje mi się że zrobiono to na szybkiego tak jak podział grup na tor gdzie Arczi83 był w touring a Łysy w sport choć mieli takie same silniki i powinni jeździć w sport. No i czas bufetowania na torze gdzie jedynie maniaq ganiał za samochodem przez kilkadziesiąt minut :P Skoro narzekam to jeszcze napiszę że rajd był ciut przydługi ;)
_________________
R400 1.4, R620Ti, R420Si, R400 2.0 Turbo, R200 Coupe, R800 Coupe Turbo ->
R200 Coupe Turbo & V8
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 22:18   

Pływak napisał/a:

Nie dziwie się, ze nie masz bo staram się pisać przejrzyście korzystając z funkcji forum, a nie pisac ciągiem :)


szkoda mi klepac, poklikaj w pajacyka tutaj :

http://forum.roverki.eu/v...p=727870#727870

cos pozytecznego ;) ja klikam , zeby nie bylo, ze to przytyk :D

Pływak napisał/a:
Najpier wg Ciebie pytanie nie było, poźniej się okazało, ze jest zakamulfowane, kolejno było śmieszne, teraz jest retoryczne w nastepnym poście uznasz, ze nie było skierowane do Ciebie :D


dla mnie ono bylo smieszne, retoryczne a przez to go nie zauwazylem, bo bylo zakamuflowane ;)




Pływak napisał/a:
Jeszcze tylko ja zostałem :D


i chwala ci za to, kazde forum ma jakiegos trola ;) ktory pisze by pisac...

Pływak napisał/a:
Udział w gorących tematach to ja biore od kilu lat, a nie miesięcy. Widywałem wcześniej w takich tematach Thrillco, Macieja, Kris-tofera, Applesa i innych, a teraz reszta troche mniej aktywna i widze nadrabia jedna osoba ;)


znow widzisz co CHCESZ widziec, najpierw w tym temacie sknerko i Markzo odp wlasnie Maciej, bo czulem, ze jak ja cos powiem, to sie zleci caly sabat ;)

a ty tylko w tych goracych piszesz > ? dla sportu ? po co , Pytam co tu napisales o ZLOCIE ? ja ciagle probuje wrocic na tory tego co pisalem do sknerko, ale z grzecznosci chce Ci odp, na rozne dziwne pytania- chocby retoryczne :D

Za WIKI : "Pytanie retoryczne - figura stylistyczna i retoryczna; pytanie zadane nie dla uzyskania odpowiedzi, lecz w celu skłonienia odbiorcy do przemyśleń na określony temat, podkreślenia wagi problemu; ewentualnie pytanie, którego odpowiedź jest oczywista." al ty oczekujesz odp ;) no dobrze, to odppowidzialem - zamknijmy ten temat

Pływak napisał/a:

I taka forma pisania postów jast jak najbardziej czytelna wiadomo które zdanie do którego cytatu i kto do kogo pisze :)
ale ja nie wiem po cos sie tu zaczal wypowiadac skoro....



Pływak napisał/a:
W tym wątku pytałeś mi się co konstruktywnego napisałem na temat zlotu to Ci odpisałem, ze na temat zloty to pisałem przed zlotem. Po ca mam pisac o propozycjach na zlot letni jak nazwa tematu wskazuje skoro przed klubem zlot jesienny? bedzie wątek odnośnie jesiennego i będe miał jakąs propozycje to się wypowiem. Temat letniego uwazam za zamkniety bo to już historia.


Ty uwazasz za zamkniety a my dyskutujemy, Sknerko i Markzo pisali ze byl inny. Maciej i ja napisalismy , ze wcale nie byl odmienny... wiec piszemy o zlocie, a w tym kontekscie o tym co robic w przyszlosci . Tylko na moje pytania do Markzo, odpowiadac zaczal Tomi_114, potem przylecial Ciufa, potem Ty... nie wnoszac nic DO TEGO O CZYM DYSKUTOWALISMY- czyli zlocie, wiec nie widze tu OT ;)

temat porpozycji na pewno bedzie kontynuowany. Siemion jest czlowiekiem, ktory nie czeka az inni cos dla niego zrobia, Sam robi :) taki forumowy CHuck Norris :D




Pływak napisał/a:
Przeczytaj swój post na który odpowiedz zacytowałeś wyżej. Napisałeś, ze to nie ty pierwszy do mnie napisałeś odpowiedz "Taaa" Tyczyła się tego, ze ja również nie do Ciebie pierwszy pisałem chyba, ze widzisz w moim pierwszym poście swój nick? Bo ja nie widze :) Poźniejsze odpowiedzi tyczyły już się Ciebie bo ty ty jako pierwszy wspomniałeś o mnie w swoim poście :)
aha a wtraciles sie miedzy wodke i zakaske , zeby napisac o pogodzie ;) Napisales nie na temat, wlasne przemyslenia. Potem juz personalnie, a zarzekasz sie ze nie pisales personalnie ;) czyli najpierw nie, potem tak :D maslo maslane i 98% cukru w cukrze :D

Pływak napisał/a:

Tak szczególnie jakies aluzje w kierunku sknero odnośnie nieudanego zlotu przy którym pomagał są jak najbardziej na temat :)


Czy ja napisalem, ze nie byl udany ? Ojjjj KULA W PLOT, poczytaj i zacytuj moze ;) w przeciwienstwie do niektorych JA NA NIM BYLEM, choc tylko poznym wieczorem dojechalem ;) to moj wybor, ktorego nie zaluje ! Wiec wiem jak bylo na zlocie, a o jakis porblemach nie wiem, wiec przypisujesz mi cos czego nei pwiedzialem, ale moze cytowanie Ci szwankuje, skoro takie tasiemce piszesz i gubisz kto co napisal.


Plywak, skonczmy te dziecinady, a napiszmy cos o zlocie , ok ?


Gonia - osobiscie tez dziwila mnie postawa Joa, ktora jako osoba z zarzadu widziala, ile nakladu pracy kosztowal ten zlot, np Siemiona... czulbym sie conajmniej niezrecznie. Ja pytalem przed zlotem Marka i Violle czy potzrebuja pomocy. Nie potrzebowali, bo juz poustawiane mieli co i jak i kiedy, a ja weekendowo nie bylem dyspozycyjny :/

[ Dodano: Pią Cze 01, 2012 22:18 ]
greg-si napisał/a:
No i czas bufetowania na torze gdzie jedynie maniaq ganiał za samochodem przez kilkadziesiąt minut :P Skoro narzekam to jeszcze napiszę że rajd był ciut przydługi ;)


to zle czy niedobrze ze ganialem ? :D

Przez to ganianie zjadlem juz po wszystkich przejazdach , czyli raczej wczesna kolacje, ale karkowa na zimno kiepsko smakuje ;) ale patrzac na efekty IMHO warto bylo :D jutro postaram sie postawic galerie fot ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 22:34   

maniaq napisał/a:


szkoda mi klepac, poklikaj w pajacyka tutaj :

http://forum.roverki.eu/v...p=727870#727870

cos pozytecznego ;) ja klikam , zeby nie bylo, ze to przytyk :D

To, ze ktoś codziennie nie "spamuje" w powyższym temacie nie znaczy, że w linki nie klika ale możesz zostać moim rzecznikiem w tamtym temacie i wpisywać kwotę za siebie i za mnie ;)

Cytat:
Plywak, skonczmy te dziecinady, a napiszmy cos o zlocie , ok ?

Przeczytaj ostatni wers mojego poprzedniego posta :)
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 22:41   

[quote="Pływak"]
To, ze ktoś codziennie nie "spamuje" w powyższym temacie nie znaczy, że w linki nie klika ale możesz zostać moim rzecznikiem w tamtym temacie i wpisywać kwotę za siebie i za mnie ;) /quote]

nadrabiasz gdzie indziej, w tych jak sam nazywasz goracych :D niestety Cie zasmuce, ja pisze z 1 IP, wiec nie moge 2 razy dziennie :/


Pływak napisał/a:
Przeczytaj ostatni wers mojego poprzedniego posta :)


cieszy mnie to niezmiernie, tylko SPROSTUJ slowa, jakobym JA zarzucal zla organizacje zlotu w Kiekrzu ! bo nic takiego nie napisalem ... pisz prawde ! :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 22:46   

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Nie masz za mnie klikac w link bo ja sam klikam z tym, ze nie wpisuje się w temat ale jak chcesz możesz sie wpisać za mnie i podac informacje o kwocie za 2 osoby na dodawanie postów nie ma limitu na IP ;) Co do reszty to albo EOT albo ciągniemy dalej bo widze, zę chetnie byś jeszcze popisał ;)
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 22:55   

czyli ciagniemy dalej, bo ja nie zostawie bez sprostowania slow ktorych nie napisalem :) Nie potrafisz przyznac sie do bledu i to jest smutne :/
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 23:01   

Smutne jest tylko i wyłacznie twoje zachowanie w tym temacie. Czy w tamtym fragmencie napisałem, ze to ty to napisałes? Nie, napisała to inna osoba do której nie masz pretensji o bicie piany, pisania dla pisania czy robienia OT jak zwykle czepiasz się jak rzep psiego ogona tylko wybranych osób, a u innych OT czy jakiś personalnych uwag nie zauważasz. W tym momenie ostateczny EOT bo widzę w kółko piszesz aby zakonczyć dyskusje, a usilnie ciągniesz ja dalej bo niby jesteś urażony, ze ktoś nieprawdę jakąs napisał ale to chyba tylko twoje przewidzenia. Idź na kort odbij kilka piłek może Ci przejdzie :)
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 23:16   

Nie masz krzty honoru :bezradny:


Pływak napisał/a:
Tak szczególnie jakies aluzje w kierunku sknero odnośnie nieudanego zlotu przy którym pomagał są jak najbardziej na temat



TO sa TWOJE slowa w odpowiedzi na moja uwage, ze ze SKnerko moge pogadac, wiec zarzucasz to MNIE .

Powtarzam, bo moze przeoczyles -----> to nie ja napisalem cokolwiek o nieudanym zlocie !

Trzeba miec jaja, zeby sie przyznac do bledu, a nie tylko wielka gebe aby zakrzyczec...

Dla czytajacych ze zrozumieniem, przypomnienie JA NAPISALEM :

"Sknerko chcialem zauwazyc, ze mimo, ze mi terminowo nie pasowalo, to zajechalem na zlot poznym wieczorem kiedy po grilu wszyscy byli w dobrych humorach, a wlasciwie to niebawem pozniej poszli spac, wiec nawet nie mialem okazji za duzo pogadac, czyli dla mnie skorzystac, ze zlotu, bo dla mnie zlot to LUDZIE

Byla ekipa z W-wy w postaci Marmana, Joa, Pat chyba... no byli bo pamietam "fale" w rytm muzyki

Nie znam kulisow organizacji to nie oceniam... dla mnie data byla zle dobrana, za szybko po wakacjach. "

ORAZ

"Czy ja napisalem, ze nie byl udany ? Ojjjj KULA W PLOT, poczytaj i zacytuj moze w przeciwienstwie do niektorych JA NA NIM BYLEM, choc tylko poznym wieczorem dojechalem to moj wybor, ktorego nie zaluje ! Wiec wiem jak bylo na zlocie, a o jakis porblemach nie wiem, wiec przypisujesz mi cos czego nei pwiedzialem, ale moze cytowanie Ci szwankuje, skoro takie tasiemce piszesz i gubisz kto co napisal. "


Gdzie zarzucam, ze byl nieudany ? troche honoru ;)

Jakbys byl dokladny to bys doczytal , ze to Gonia nazwala ten zlot niewypalem. Ja osobiscie bylem :) Byl mniej liczny, ze wzgledu na wczesna date, tzn niebawem po wakacjach, gdy zazwyczaj byl pozniejsza jesienia zazwyczaj. Czesc ludzi bez dzieci w wieku szkolnym byla jeszcze w rozjazdach... Tyle moich uwag. Pojechalem mimo, ze dotarlem pozno, czyli jechalem POMIMO, ze nie moglem z niego w pelni korzystac, nie przeszkadzalo mi to pojechac, spotkac sie . Moj swiadomy wybor.

Zalosne to juz jest - tlumaczyc, ze to nie ja cos powiedzialem ...
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 23:20   

(...)Czy w tamtym fragmencie napisałem, ze to ty to napisałes? Nie, napisała to inna osoba(...) - naprawde nie widzisz, ze napisałem, ze to nie Ty pisaleś do sknera, a inna osoba czy nadal udajesz, zę nie widzisz i coś jest zakamuflowane?

:ziewa:
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 23:35   

aha czyli piszesz do mnie, ale masz NA MYSLI pisanie do kogos innego , dobre :D

to sie nazywa rozdwojenie jazni , psychologia sie interesuje, ale nie tak gleboko ;)


cytat strona 8 - zle cytowanie przez ciebie bo pierwszy wers to moje slowa - kolega dokladnie piszacy i cytujacy ;) a druga to twoja odp na moje slowa, czyli rozumiem, ze piszesz do mnie, ale nie do mnie ?

" Pływak napisał/a:

jakbys doczytal , to bys zauwazyl, ze miedzy wierszami twojego OT, ze Sknerko dalo sie NA TEMAT pisac


Tak szczególnie jakies aluzje w kierunku sknero odnośnie nieudanego zlotu przy którym pomagał są jak najbardziej na temat "

tak tak, bo nie napisales maniak na poczatku cytatu to juz mozna odwracac kota ogonem ;)

idziesz w zaparte , a tylko sie pograzasz ....

Koncze OT, bo z kims kto nie potrafi sie podpisac pod tym co pisze, i jak sie go zlapie za reke, powie ze nie jego reka ciezko sie dyskutuje.

Zarzucasz mi, ze nie pisze jasno, a sam piszesz do mnie, a masz na mysli Gonie. Piszesz w tym watku a masz na mysli watek o kondycji klubu. Nie czytam w twoich myslach, wiec wyrazaj sie jasno.

Miej odwage napisac, kto i co pisal.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
greg-si 
Klubowicz





Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 3530
Skąd: ze wschodu

Rover 400

Wysłany: Sob Cze 02, 2012 06:47   

maniaq napisał/a:
to zle czy niedobrze ze ganialem ?

A to są tylko te dwie możliwości?
Uważam że przez tą godzinę efektywniej by było śmigać po torze i wcześniej zwolnić Kamila. Więcej czasu byśmy mieli też do wolnego śmigania jak już wszyscy zrobili kółka na czas.
_________________
R400 1.4, R620Ti, R420Si, R400 2.0 Turbo, R200 Coupe, R800 Coupe Turbo ->
R200 Coupe Turbo & V8
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Sob Cze 02, 2012 07:47   

maniaq napisał/a:
(...)


... zarzucileś mi OT i napisałeś, ze można pisać ze sknero na temat to Ci napisałem, że ze sknero tez pojawiło się OT. Nie wspomniałem, ze to Ty napisałeś do sknero wytykają mu "finansową czkawkę" bo myślałem, ze to zrozumiesz ale widac błędnie także mój błąd, przeceniłem Cię. Pewnie moje posty są nadal zbyt zakamuflowane ale na przyszłość postaram się w dyskusji z Tobą pisać jaśniej zebyś nie musiał wytężać niepotrzebnie umysłu z użyciem pogrubienia, podkreślania i dostępnych kolorów forum aby znów przez przypadek nie urazić twojego ego :) Napisała to Gonia, której imiennie nie wywołałem tylko wspomniałem "inna osoba", zeby na koniec jednej bezsensownej dyskusji nie prowokować kolejnej. Jej jakoś nie wytykasz OT i o to chodziło, że czepiasz sie wybranych osób jak już komuś zarzucasz OT i jakieś prywatne przytyki to zarzucaj to wszystkim, a nie tylko tym przez siebie wybranym. Wyjdź na świeże powietrze bo naprawdę widzę, że z każdym kolejnym postem ciśnienie tej dyskusji Cię rozsadzi :)

P.S Sprostowanie mam też umieścić w Wyborczej i Fakcie? :)

Po raz kolejny pozdrawiam i mam nadzieje, ze po śnie nie nabrałeś ochoty na dalszą dyskusje i zgodnie z obietnicami to juz koniec :)
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink