Forum Klubu ROVERki.pl :: [rover 75] prosze o opinie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[rover 75] prosze o opinie
Autor Wiadomość
bajon11 



Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 30
Skąd: Skierniewice



Wysłany: Czw Cze 28, 2012 19:48   [rover 75] prosze o opinie

co powiecie na tego roverka?
http://otomoto.pl/rover-75-C24916880.html
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Cze 28, 2012 19:48   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
rafalmis1 




Pomógł: 78 razy
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 2998
Skąd: Dynów

Rover 75

Wysłany: Czw Cze 28, 2012 20:39   

nie widzę spryskiwaczy na lampy więc xenon dokładany.Tak poza tym fajne wyposażenie :mrgreen:

kombajn pod wiatą :rotfl: :rotfl:
 
 
bajon11 



Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 30
Skąd: Skierniewice



Wysłany: Pią Cze 29, 2012 18:20   

ten przód niedokładnie widać, bo jest w cieniu, dzwoiłem do gościa i chciał sie umówić na stacji benzynowej żeby go oglądać co wydaje mi sie trochę dziwne, wydaje mi sie podejrzany, jakby wszystko było ok to podałby swój adres zamieszkania. zastanawiam sie czy jechać go oglądać. Mam do niego 150 km.
 
 
rafalmis1 




Pomógł: 78 razy
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 2998
Skąd: Dynów

Rover 75

Wysłany: Pią Cze 29, 2012 20:44   

150,to nie dużo więc co ci szkodzi, ludzie jeżdżą przez całą Polskę za samochodami, po prostu wsiadaj i śmigaj i czekamy na rezultaty, tym, że nie wspomniał o spotkaniu pod domem bym się nie sugerował, po prostu, albo łatwiej będzie się odnaleźć na jakiejś stacji albo jak podawałeś przedział czasowy w którym będziesz, będzie niego wymagał urwania się z pracy

ja jednak na 99 % jestem pewny ze nie ma spryskiwaczy. Przy oględzinach zwróć uwagę na naklejkę na lampach, chodzi mi o tą która jest w środku na odbudowie reflektora i na to czy na zewnątrz jest napisane xenon technology, dokładnie rzesz mówiąc napis powinien znajdować się od strony soczewki
 
 
szpynior 



Pomógł: 24 razy
Dołączył: 14 Mar 2011
Posty: 891
Skąd: Grudziądz



Wysłany: Pią Cze 29, 2012 21:09   

patrzę powiększam, kombinuję i również inie widzę spryskiwaczy do ksenonów . Ale jak już będą to zobacz czy nie są doklejone na sztukę :) Bo z takim numerem również się spotkałem. Tak poza tym model wydaje się OK . I sprawdź dokładnie sprawność wszystkich elementów które są opisane, bo przy takiej cenie jest z czego urwać .
 
 
bajon11 



Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 30
Skąd: Skierniewice



Wysłany: Pią Cze 29, 2012 21:15   

byłbym spokojniejszy gdyby miał normalne światła, kusi mnie żeby jechać, chyba jednak jutro się wybiorę, ciekawe jak z silnikiem i czy nie był kręcony.
 
 
SeniorA 




Pomógł: 591 razy
Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 4888



Wysłany: Pią Cze 29, 2012 23:30   

rafalmis1 napisał/a:
nie widzę spryskiwaczy na lampy więc xenon dokładany.
nie koniecznie . Były R75 z ksenonami bez spryskiwaczy.
_________________
Andrzej
Pozdrawiam
 
 
rafalmis1 




Pomógł: 78 razy
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 2998
Skąd: Dynów

Rover 75

Wysłany: Sob Cze 30, 2012 05:28   

SeniorA napisał/a:
nie koniecznie . Były R75 z ksenonami bez spryskiwaczy.


nie mogę tego zrozumieć, ponieważ w temacie ksenonów siedzę już około 2 i po czytaniu masy informacji, przecież są wymagane. To jak kierowca ma się tłumaczyć przed policjantem, że nie ma oczyszczania reflektorów :?:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
encor 




Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 168
Skąd: tbg

Rover 75

Wysłany: Sob Cze 30, 2012 11:21   

a może to nie są ksenony tylko zwykłe lampy z soczewkami ?
Nie wiem jak było przed liftem, ale po lifcie są ksenony i zwykłe lampy z soczewkami...
_________________
Sprzedam Radia z Androidem do Rovera 75 / BMW e46
 
 
michalek 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 29
Skąd: Gniezno

Rover 400

Wysłany: Sob Cze 30, 2012 11:54   

Zdjęć prawej strony nie pokazał, za to lewą aż dwa zdjęcia ;-)
 
 
 
Gonia 




Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 29 Wrz 2001
Posty: 356
Skąd: Warszawa



Wysłany: Sob Cze 30, 2012 12:31   

rafalmis1 napisał/a:
SeniorA napisał/a:
nie koniecznie . Były R75 z ksenonami bez spryskiwaczy.


nie mogę tego zrozumieć, ponieważ w temacie ksenonów siedzę już około 2 i po czytaniu masy informacji, przecież są wymagane. To jak kierowca ma się tłumaczyć przed policjantem, że nie ma oczyszczania reflektorów :?:


Tak samo, jak ten, który nie ma zagłówką na tylnej kanapie. Taki samochód nie powinien przejść przeglądu zerowego, a przez to nie powinien być zarejestrowany na terenie Polski.
_________________
Gonia
 
 
 
SeniorA 




Pomógł: 591 razy
Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 4888



Wysłany: Sob Cze 30, 2012 23:23   

rafalmis1 napisał/a:
nie mogę tego zrozumieć, ponieważ w temacie ksenonów siedzę już około 2 i po czytaniu masy informacji, przecież są wymagane.
o produkcji aut z ksenonami i bez sprysków mówili nawet w serwisie , pisał o tym dziej076 tu http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=79704 . Ja mam oryginalnie spryskiwacze do zwykłych lamp , bo też tak było.
_________________
Andrzej
Pozdrawiam
 
 
rafalmis1 




Pomógł: 78 razy
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 2998
Skąd: Dynów

Rover 75

Wysłany: Nie Lip 01, 2012 08:44   

widziałem ten temat, ale nie chciało mi się wierzyć, a wręcz pomyślałem, że facet chyba nie wiem co mówi, ale to moje zdanie.

Teraz sobie przypominam, że raz u mnie pod domek był policjant własnym samochodem i w trakcie rozmowy doszło do lamp i policjant mówi, że ma oryginalne ksenony, a ja mu na to, to gdzie spryskiwacze i odpowiednia lampa (miał zwykłe lustro, a w BMW E46 i z tego co się orientuje to nie montowali w zwykłych lampach, w tym egzemplarzu ) a poza tym widać nieoryginalny żarnik, ponieważ zawsze żarówka ma pierścień metalowy z wybitą homologacją, a tu jest plastikowy czarny. No to on mi na to, że nie ma nigdzie w przepisach, że jest wymagany spryskiwacz, tylko auto poziomowanie, co dla mnie jest bzdurą. Po tej sytuacji dowiedziałem się, że tego policjanta w Rzeszowie złapała drogówka i chciała dać mu mandat, za światła, to on do nich, aby znaleźli mu przepis, że w ten sposób nie może się poruszać. Mimo to i tak uważam, ze po prostu wybronił się dlatego, ze pokazał blachy i pojechał, a jego wiedza jest beznadziejna.
Takie jest moje zdanie i wiedza na ten temat :smile:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów [Rover 200] proszę o opinię
depek Chcę kupić ROVERka 3 Czw Maj 07, 2015 15:27
depek
Brak nowych postów [Rover 75] Proszę o opinie
bajon11 Chcę kupić ROVERka 1 Sob Cze 02, 2012 00:45
tomura83
Brak nowych postów [Rover 214] proszę o opinię
bikerus Chcę kupić ROVERka 2 Sob Paź 29, 2011 22:57
Tommek
Brak nowych postów Rover 600 - proszę o opinię
slav78 Chcę kupić ROVERka 2 Nie Kwi 17, 2011 13:34
slav78



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink