Forum Klubu ROVERki.pl :: Kychu5 Rover 400 po raz drugi.
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Kychu5 Rover 400 po raz drugi.
Autor Wiadomość
kychu5 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 143
Skąd: chrzanów

Rover 400

Wysłany: Czw Wrz 20, 2012 22:39   Kychu5 Rover 400 po raz drugi.

Witam.
Pora zaprezentować nowego Roverka :) Wcześniejsza 400 poszła za grosze w świat i trzeba było rozejrzeć się za nową gablotą.Po intensywnych poszukiwaniach trafił się on :) Angol ale w sumie tak miało być :) Autko zostało przełożone co trochę trwało ale dlatego że nie było opcji na jakieś "skróty" itp.A co do auta.Jest to Rover 400 z 1997 roku z silnikiem 2.0 benzyna i mocy 136 koników :) wyposażenie to chyba prawie full z tego co mi się wydaje to brakuje grzanych skór.Co do modyfikacji to już coś się działo.Na pewno najbardziej zauważalnymi modyfikacjami są dwa tłumiki końcowe i spojler z Mg Zs a tak to przyciemnione lampy przód grill w kameleonie i okleina wnętrza w carbonie.Audio to Clarion CZ 200E do tego głośniki przód seria a tył Hertz i skrzynia magnat Bs 30 w bagażniku a wzmacniacz wpadnie na dniach :) Jest jeszcze radio CB onwa mk3 i antena sirio ml145. Na pewno najbardziej razi brak dobrych alufelg ale są tyle że jedna jest do naprawy i dlatego na razie są alumki seryjne, są to TSW Venom pomalowane na złoto :) No to pora na foty.
Jeszcze u poprzedniego właściciela




A tu już u mnie :)






W najbliższym czasie postaram się o lepsze fotki
pozdrawiam
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Wrz 20, 2012 22:39   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
pelson91 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Czw Wrz 20, 2012 22:48   

eeee lotka totalnie nie pasuje do tego auta.

Jak już tuningujesz to na glebę go posadź bo stoi wysoko jak koza ;)

wydechy ok, choć w sumie mogłyby być dyskretniejsze.

Felgi bardzo ok, podobają mi się.

Przednie lampy wyglądają jak by były brudne a nie pomalowane :(


Szkoda, bo myślałem że ktoś fajnie stuningował brata bliźniaka mojej 400-setki :)
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
Harry 


Członek Zarządu


Pomógł: 93 razy
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 2816
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Czw Wrz 20, 2012 23:11   

lotka nie pasuje.
Przekładka się w ogóle opłacała ?
ściągnij ta naklejkę z klapki wlewu
Najważniejsze,ze Tobie sie podoba :wink:
 
 
 
kychu5 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 143
Skąd: chrzanów

Rover 400

Wysłany: Pią Wrz 21, 2012 15:24   

A więc tak gleby nie będzie nie wjechał bym pod dom ani do garażu :) Naklejka zostaje a według mnie i moich znajomych lotka pasuje i to jest najważniejsze :) A co do świateł to jak zrobię lepsze zdjęcia to ocenisz czy są brudne czy nie :) A tak jak pisze Harry autko ma mi się podobać i jak najbardziej mi się podoba :)
Pozdrawiam
 
 
WOOCASH 



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 44
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Pią Wrz 21, 2012 16:05   

Miałem przyjemność przewieźć się tym Roverkiem kilka razy :) i muszę przyznać, że zdjęcia nie oddają rzeczywistośći. Na żywo naprawdę robi robotę. Spoiler według mnie świetnie pasuje, ale to też trzeba widzieć na żywo. Wydech ma świetny dźwięk i wizualnie dodaje "pazura" :) . Wszystko oczywiście jest kwestią gustu, a wiadomo jak z tym jest :D . Chciałem wyrazić tylko swoją opinię, która o tym autku jest baaardzo pozytywna :)
_________________
MG ZR?? I'll show you ;D
http://www.youtube.com/watch?v=trQTCmQCCvE
 
 
HiS 




Pomógł: 5 razy
Dołączył: 21 Gru 2010
Posty: 115

MG ZR

Wysłany: Pią Wrz 21, 2012 22:37   

Lotkę i jakąś tam naklejkę przeboleję, ale ten hak i te dwa wydechy już godne politowania (dobór elementów pod całość, pewnie co w piwnicy wyszukałeś to zamontowałeś tej 400setce) ... :załamka:
Trochę "sportu", trochę "elegancji" i wiochy. Normalnie czerwone SUBARU a z wydechów ogień.
 
 
kychu5 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 143
Skąd: chrzanów

Rover 400

Wysłany: Pią Wrz 21, 2012 22:44   

Przede wszystkim auto ma być praktyczne i to chyba tyle na ten temat.A co tekstu " pewnie co w piwnicy wyszukałeś to zamontowałeś tej 400setce"powiem jedno mylisz się kolego jak można zauważyć hak był zamontowany jak auto już zakupiłem i nie powiem przydaje się bo auto na siebie w ten sposób zarabia.I takie pytanie gdzie widzisz wiochę ?? ??
 
 
pelson91 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Sob Wrz 22, 2012 09:41   

kychu5 napisał/a:
I takie pytanie gdzie widzisz wiochę ?? ??


Ja widze wiochę z tyłu, lotka + chromowana blenda + dwa wydechy + hak
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
leszczu 




Pomógł: 555 razy
Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 8942
Skąd: Białystok

Rover 200

Wysłany: Sob Wrz 22, 2012 10:34   

Lepszym wyborem byłaby inna lotka od ZS. Taką jak ma Markzo. Ale ważne, ze tobie się podoba. :grin:
_________________
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, PROGRAMOWANIE PILOTA ROVER/MG
CZĘŚCI http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=75342
 
 
kychu5 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 143
Skąd: chrzanów

Rover 400

Wysłany: Sob Wrz 22, 2012 12:24   

leszczu napisał/a:
Lepszym wyborem byłaby inna lotka od ZS. Taką jak ma Markzo. Ale ważne, ze tobie się podoba. :grin:

I myślę że to tyle na ten temat mi się podoba i tyle ale krytykę przyjmuje na klatę i nie strzelam fochów :D
 
 
bociannielot 
Moderator




Pomógł: 142 razy
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Sob Wrz 22, 2012 12:39   

kychu5, to chociaż jakieś dokładki na progi zderzaki przemyśl bo teraz ta lotka to faktycznie nie pasuje
 
 
 
kychu5 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 143
Skąd: chrzanów

Rover 400

Wysłany: Pon Lut 18, 2013 20:58   

Oczywiście cały czas myślę o dokładkach tylko na razie się spłukałem na niego :)

[ Dodano: Czw Paź 04, 2012 20:22 ]
Obiecane zdjęcia :)





[ Dodano: Pon Lut 18, 2013 20:58 ]
Pora odświeżyć temat :)
Przez ostatni okres troszkę przy aucie się działo ale najważniejszą modyfikacją jest LPG :D co do gazu auto nie straciło mocy i pali 12 litrów lpg więc jestem bardzo zadowolony :) kolejnymi modami są nowe żarówki philips Blue Vision i zmiana podświetlenia wnętrza na czerwień.A tak to auto jeździ się nie psuje więc jest dobrze :P
http://www.fotosik.pl/pok...3029d8037c.html
http://www.fotosik.pl/pok...223c758bf3.html
http://www.fotosik.pl/pok...d8b23dfd74.html
http://www.fotosik.pl/pok...f8c88e0351.html
http://www.fotosik.pl/pok...5121add893.html
http://www.fotosik.pl/pok...04f9fbbfc3.html
 
 
pelson91 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Pon Lut 18, 2013 22:46   

nie meczy Ci oczu podczas jazdy w nocy tak mocne podświetlenie zegarów?
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
Julek 



Pomógł: 21 razy
Dołączył: 15 Wrz 2012
Posty: 520

Rover 25

Wysłany: Pon Lut 18, 2013 23:02   

u mnie to sobie juz przerabales sytuacje swoja naklejka na tylenj szybie!! :evil:
ale tak na powaznie moim zdaniem lotka by fajnie wygladala przy wszystkich listwach pod kolor auta bo teraz troche dominuje :P tzn i wiesz pakowanie wydechu jak powiedzmy z 500 konnej besti troche nie pasi do seryjnego 136 konnego rovera;p pozatym fajniej by wygladalo tez bez tego haka on psuje caly efekt;/ i troszke naklejka na wlewie mi nie pasuje ale twoje auto twoj gust to jest tylko moja opinia ogolnie auto na + widac duzo pracy i zainteresowania :)
 
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pon Lut 18, 2013 23:25   

naklejka mistrz :D
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Pazdzioch. 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 153
Skąd: Klucze



Wysłany: Wto Lut 19, 2013 19:34   

Nic się nie chwaliłeś o modach ostatnio jak byłem :) Naklejka trochę krzywo przyklejona że od razu się rzuca w oczy. Mam te same żarówki u siebie i zbytnio nie jestem z nich zadowolony, świecą jaśniej ale żadnej rewelacji nie ma.

P.S dzięki za klamkę :)
 
 
 
kychu5 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 143
Skąd: chrzanów

Rover 400

Wysłany: Wto Lut 19, 2013 21:45   

Naklejki na wlewie już dawno niema (wlew jest teraz w carbonie) oświetlenie na razie mnie nie razi a jak będzie to coś wykombinuje żeby je ściemnić :) Modami się nie chwaliłem bo dopiero ca na dniach je wykonałem a co do klamki to nie ma sprawy i jak byś potrzebował jakiś innych części to zapraszam :) A naklejka na szybie to taki w sumie przypadek znajomy zamawiał jedną dostał dwie to mi ją dał :D Co do tłumików to moja ułańska fantazja (a może młody wiek :D ) haka nie ściągam na przypadek jak ktoś miał ochotę by wjechać mi w tył a co do wjazdów to dzisiaj Pani we mnie może nie wjechała ale mnie stuknęła na pierwszy rzut oka nic nie widziałem i machnąłem ręką a potem w domu jak umyłem i pooglądałem to mam porysowany i przesunięty zderzak :sad: Ech kobiety za kierownicą :twisted:
 
 
Pływak 




Pomógł: 48 razy
Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Wto Lut 19, 2013 22:29   

Ten wydech i lotka pasują do całości jak świni siodło. Moim zdaniem albo idziemy w pełną modyfikacje "na sportowo" i obniżamy lekko zawieszenie dajemy większa felgę albo zostawiamy dobrze utrzymaną serię. Niestety teraz wyszedł ulep podwójny wydech, wielki spoiler, a resztą auta jak właśnie dla seniora z wąsem nic tu do siebie nie pasuje. No ale co kto lubi :)
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
kychu5 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 143
Skąd: chrzanów

Rover 400

Wysłany: Wto Lut 19, 2013 22:41   

Na lato są 16" a jak wpadnie grosz to myślę nad MG ZS front i wszystkimi dokładkami od zs :)
 
 
pelson91 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Wto Lut 19, 2013 22:46   

bez gleby ani rusz, choćby niewielkiej
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink