Forum Klubu ROVERki.pl :: Wydzielone z tematu "Czarna lista sprzedawców"
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Wydzielone z tematu "Czarna lista sprzedawców"

dotyczy sporu Gonia konta HarryVip
Autor Wiadomość
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 16:49   

maniaq napisał/a:
pijacego piwo pod blokiem ;)


Wypraszam sobie :D :D
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 16:49   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
bizon 




Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 2093
Skąd: Poznań

Rover 400

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 17:02   

Ja bym sugerowal powoli zmiane tematu na:
"Wydzielone z tematu: Wydzielone z tematu "Czarna lista sprzedawców" "
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 18:41   

haszczyc napisał:

Cytat:
ciekawe dlaczego w tym temacie tak zacięcie piszą tylko osoby z bliskiego grona pani Małgorzaty, przypadek?


A które osoby wg Ciebie są z bliskiego grona pani Małgorzaty? Chyba logiczne jest, że skoro ktoś się udziela na forum, jeździ na zloty, spoty, urodziny klubu, to zna się z innymi osobami równie aktywnymi. To czyni z zasady tę osobę nieobiektywną?

Ojej, uważaj, bo już raz byłeś na zlocie, jeszcze dwa razy i też będziesz w bliskim gronie pani Małgorzaty :hihi: .
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
pelson91 




Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 18:45   

kasjopea napisał/a:
To czyni z zasady tę osobę nieobiektywną?

Sorry kasjo, patrząc na to z boku, tak to właśnie wygląda.
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 18:48   

Tak? To proszę wskaż mi przynajmniej jedno miejsce, w którym opowiedziałam się po którejkolwiek ze stron tego sporu i nie miało to związku z czynnościami administratora/moderatora.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
pelson91 




Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 18:51   

No właśnie w prowadzeniu czynności moderujących/administracyjnych odniosłem takie wrażenie, że bardziej jest nastawione na "ochronę" instytucji wspierającej
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
haszczyc 



Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 1631
Skąd: Zabrze

Rover 75

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 18:55   

kasjopea, tak jesteś nieobiektywna nawet będąc moderatorem jeśli chodzi o tą sprawę i kto jest w temacie wie co mam na myśli i o jakie relacje chodzi :)
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 18:56   

Jedyną osobą, której w tej sprawie poszliśmy na rękę był HarryVip, któremu mimo braku kultury i umiaru w wypowiedziach obniżyliśmy rangę ostrzeżenia, aby mógł dalej odpowiadać na zarzuty drugiej strony.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
pelson91 




Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 19:00   

nie piszę, że tak jest na pewno, ale piszę, że takie odniosłem wrażenie. nie musi być ono wykładnią ani żadną wyrocznią w tej sprawie ;) jest dział offtopic to piszemy offtopic

[ Dodano: Pią Wrz 20, 2013 19:00 ]
to tylko głupia stacja multimedialna ;) Nie pasowała? można zwrócić, zgodnie z odpowiednim zapisem prawnym, dostaje się pieniądze w wyznaczonym czasie i gitara gra. Taka to skomplikowana transakcja? Nawet jeśli, to obie strony są ludźmi, mają języki i rozumy, zawsze trzeba się starać dogadać, a nie skakać sobie do gardeł i się po sądach ciągnąć. To dla mnie jest najbardziej w sumie ciekawe... I po co roztrząsać tą sprawę na forum już po orzeknięciu sądu. Lepsza opinia o GT Parts i o koledze HarryVip by pozostała, gdyby jednak ten temat nie powstał tutaj
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 18:57   

haszczyc napisał/a:
i kto jest w temacie wie co mam na myśli i o jakie relacje chodzi
To może uświadom bardziej skoro taki obcykany jesteś.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
haszczyc 



Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 1631
Skąd: Zabrze

Rover 75

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 19:13   

nie, bo znów mi zablokujesz pisanie postów na forum ;)
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 20:22   

A może Ci zmienić nick na "andersen"? Bo taka sytuacja jak piszesz nie miała miejsca :) .
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
haszczyc 



Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 1631
Skąd: Zabrze

Rover 75

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 20:33   

przez ostatni rok dużo się tu zmieniło jeśli chodzi o atmosferę na forum więc tym bardziej nie jestem przywiązany do tego nicku, profilu jak i forum więc rób co chcesz ;)
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 20:41   

kasjopea napisał/a:
To może uświadom bardziej skoro taki obcykany jesteś.

Obcykana najbardziej chyba (może poza maciejem) jesteś pewnie Ty. Znasz temat rzec można od podszewki tudzież od zaplecza. Ale nie będę małostkowy. To Twoja sprawa. Natomiast bycie Administratorem zobowiązuje. W cywilizowanej części cyberprzestrzeni Administratorzy kontrolują dyskusje podobne do tej (toczącej się w tym wątku) aby nie wykroczyły poza pewne ramy i granice, a nie biorą w niej aktywny udział (według Was samych ) zniżając się do np. mojego poziomu. Co dokładnie mam na myśli? Ano nie to, że to forum jest niecywilizowane :mrgreen: . O nie. Po prostu niektóre osoby nie powinny pełnić funkcji np. Adminów. Kto konkretnie? Ty i maciej np. Wiem wiem, za malutki jestem, żeby to oceniać. Forum to Wasz świat, a ja jestem tu tylko gościem (przez Was akurat niemile widzianym, Admin maciej już mnie kiedyś z forum wypraszał... no... poważnie). Mój świat rozciąga się nieco dalej, więc nawet nie jest mi z tego powodu przykro. Jednak jeśli nawet w Waszym świecie, ustalacie własne zasady, których przestrzegania wymagacie - przede wszystkim przestrzegajcie ich sami. Zwróciłem się do Ciebie (nie mając żadnych złych intencji - chociaż Cię nie lubię, teraz już nawet bardzo) "słoneczko" - awantura. Napisałem do Admina macieja "synku" - obraza majestatu. Koleś, który mnie kompletnie nie zna, obraża mnie nazywając mnie centralnie "tchórzem chowającym się za klawiaturą" - wszystko jest ok, mógł się poczuć sprowokowany. Jaja sobie robicie? Kto mu dał takie prawo. W moim świecie takie rzeczy nie uchodzą płazem. A Ty, szanowna Administrator powinnaś zareagować jako pierwsza. Chociaż żeby uciąć spekulacje na temat swojej (według mnie niewątpliwej) stronniczości.
 
 
SyntaX 



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 2228
Skąd: Łódź



Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 21:00   

Kurcze naprawdę nie możecie raz na zawsze skasować ten temat i załatwić to w swoim gronie. Zaczyna się robić smrodek wokół forum. Z całym szacunkiem- forum to nie miejsce na pranie brudów.
I jeszcze publikujecie dane osobowe.
Sorry ja zastanawiam się właśnie czy być na takim forum.
Z całym szacunkiem i sympatią takie sprawy załatwia się inaczej.
W mojej prywatnej opinii to już zalatująca smrodkiem dziecinada.
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 21:20   

SyntaX napisał/a:
Kurcze naprawdę nie możecie raz na zawsze skasować ten temat i załatwić to w swoim gronie.

Jestem za.

SyntaX napisał/a:
I jeszcze publikujecie dane osobowe.


Imię, nazwisko i adres nie są danymi wrażliwymi, ponadto polskie prawo dopuszcza publikację dokumentów urzędowych, szczególnie że te zamieszczone, były skierowane imiennie do mnie.

[ Dodano: Pią Wrz 20, 2013 21:20 ]
Dane świadków w pozwie zatarłem tylko po to, aby nie zostać kolejny raz posądzony o złą wolę. Zgodnie z prawem mogłem je upublicznić.
 
 
pelson91 




Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 21:37   

HarryVip napisał/a:
Dane świadków w pozwie zatarłem tylko po to, aby nie zostać kolejny raz posądzony o złą wolę. Zgodnie z prawem mogłem je upublicznić.

i tak wiadomo kto jest kim :D
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 22:07   

Pelson, bos sam jest z TWA ;P Znasz ludzi, ktorych nikt nie zna :D

Ja czytam, ale opinia moja sklania sie jedynie do powyzszego co juz napisalem, ze racje mozna miec lub nie( bo prawda jest jak dupa, kazdy ma wlasna) , ale fason trzeba miec zawsze ;)

Jezeli HAry uwazasz, ze pisanie do kobiety sloneczko jest spoko, to znaczy ze slowo tchorz nie powinno cie dotknac, bo to dla ciebie pikus i w takim tonie dyskutujesz na codzien.

KZ - na zlocie wypijemy piwo pod jakims blokiem, zeby nie bylo, ze jestem przeciwko piciu piwa pod blokiem ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 22:18   

pelson91 napisał/a:
i tak wiadomo kto jest kim :D

Ale nie wszyscy wiedzą, kto gdzie mieszka :P

[ Dodano: Pią Wrz 20, 2013 22:18 ]
maniaq napisał/a:
Jezeli HAry uwazasz, ze pisanie do kobiety sloneczko jest spoko, to znaczy ze slowo tchorz nie powinno cie dotknac, bo to dla ciebie pikus i w takim tonie dyskutujesz na codzien.

Nie napisałem, że jest spoko. Napisałem tylko, że np. przez takiego "gentelmana" jak Ty zostało natychmiast wychwycone i napiętnowane Panie obrońco ucieśnionych. Reszta Twojej wypowiedzi potwierdza dokładnie to, co napisałem wcześniej.
P.S.
Starczy Ci odwagi, żeby mnie tak nazwać poza forum? Zobaczymy co i kogo dotknie kolego. Wiem, nie jesteś moim kolegą. I całe szczęście.
 
 
pelson91 




Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 22:20   

harry, po co tyle agresji?
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: Czarna lista sprzedawców
kasjopea Offtopic 0 Sob Kwi 28, 2012 17:28
kasjopea
Brak nowych postów Przyklejony: [Offtopic] Czarna lista sprzedawców !! - opinie
Czy przyda się coś takiego?
piter34 Offtopic 421 Pią Gru 20, 2019 23:12
adam665
Brak nowych postów Przyklejony: [Offtopic] Lista polecanych sprzedawców na Allegro
rovero Offtopic 186 Czw Maj 19, 2022 15:57
0L0
Brak nowych postów Komentarze do tematu "Czarna lista sprzedawców"
haszczyc Offtopic 61 Sro Cze 11, 2014 08:48
redbaron
Brak nowych postów Wydzielone z tematu o stłuczce "Sandała"
dobryziom Offtopic 34 Sob Wrz 24, 2011 10:23
apples



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink