Forum Klubu ROVERki.pl :: Wydzielone z tematu "Czarna lista sprzedawców"
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Wydzielone z tematu "Czarna lista sprzedawców"

dotyczy sporu Gonia konta HarryVip
Autor Wiadomość
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 22:21   

Bez urazy. Życzę dobrej nocy.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 22:21   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 22:27   

Widzisz Harry i to jest TWOJ problem, ze wszedzie widzisz wrogow i spiski.

Ja rzadko ostatnio zagladam na forum, ze wzgledow zyciowych/osobistych, ale jak zajrzalem i poczytalem, to zauwazylem, ze to Ty zazwyczaj masz taki sposob odpisywania, ze juz na wstepie ustawiasz sie pod prad. Jakby ktos do mnie napisal "misiu" to juz by bylo koniec dyskusji ;) bo bym padl ze smiechu :D Takze podziwiam Kasjo, ze dalej ciagnela temat.

Tak wpadnij na zlot i powtorze wszystko co tu napisalem, nie ma problemu :D

Zwrocilem Uwage na TON dyskusji, ale jak widac powyzej, nadal nie zlapiesz dystansu, tylko z kazdym chcesz walczyc.

Wpadaj na zlot, to latwiej pogadac. Ja znam Tomiego i Gonie z wielu imprez klubowych, znam Kasjo, znam Pelsona, znam Macieja, znam KZRR-a ... uwaga ZNAM NAWET PREZESA :twisted: tego klubu ;) i co z tego ? Nie ocenialem sporu, tylko ton dyskusji... ale nawet w zacietrzewieniu nie przyjmiesz, jak widac, nikt inny tego nie kwestionuje, ze ton tej dyskusji nie jest wlasciwy, a wrecz kazda kolejna to potwierdza.... wiec chyba cos jest na rzczy >?

Uwazasz, ze wszystko jest ok ?
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 22:27   

pelson91 napisał/a:
harry, po co tyle agresji?

Rozsądny z Ciebie gość. Więc powiedz sam - jeden koleś nazywa mnie tchórzem (pisząc z bezpiecznego domku o 400 km od mojego), a drugi za chwilę pisze, że to jest ok. i nie powinno mnie dotknąć. No więc chcę mu dać szansę, żeby się przekonał co i kogo dotknie jak nazwie mnie w sposób, na który normalnie nie pozwalam nikomu. Tu jeszcze nie ma agresji. Jest dopiero w zamiarze, a sam zamiar nie jest karalny. Ot tyle.
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 22:30   

Widzisz tak samo oceniam napisanie przez macieja do ciebie ze jestes tchorz, jak i twoje "sloneczko" tak samo mi sie nie podoba... tylko ty nie widzisz

"Jezeli HAry uwazasz, ze pisanie do kobiety sloneczko jest spoko, to znaczy ze slowo tchorz nie powinno cie dotknac, bo to dla ciebie pikus i w takim tonie dyskutujesz na codzien."

stawiam tutaj znak rownosci, nie uwazasz, ze jest spoko, ale to TY tak napisales do Kasjo, czy chcialbys zeby ktos do twojej zony, kobiety tak pisal ?
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
pelson91 




Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 22:31   

HarryVip napisał/a:
Więc powiedz sam - jeden koleś nazywa mnie tchórzem (pisząc z bezpiecznego domku o 400 km od mojego), a drugi za chwilę pisze, że to jest ok. i nie powinno mnie dotknąć.

uważam, że nie powinno Cię to dotknąć ;) Jesteś dorosły, znasz siebie i swoje możliwości i reakcje. Po co się tak spinać? ;) był sąd, była sprawa, wygrałeś i się ciesz kolego a nie jeszcze się złościsz ;)
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 22:35   

Nie uważam, że wszystko jest ok. Nie w każdym adwersarzu widzę wroga. W tej dyskusji bierze udział kilka osób, których ton wypowiedzi jest dokładnie taki jak mój. Zaraz pewnie przeczytam, że się dopasowali do mojego :mrgreen: ale tylko mój ton jest piętnowany. W Twojej wypowiedzi jest sporo racji - ustawiam się pod prąd to fakt. Tylko zauważ obiektywnie, że tu każdy broni swojego zdania (słusznego czy nie) jak życia własnego, a wzajemne zarzuty o kłamstwa, pomówienia, insynuacje i co tam jeszcze są normą nawet dla Adminów (pisałem o tym wcześniej). Mam odpuścić? Ok. Tylko proszę nie obrażaj mnie więcej. Nic do Ciebie nie mam, ale naprawdę nie pozwalam się obrażać w życiu codziennym. Nikomu.
Pozdrawiam.
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 22:46   

A ja wlasnie uwazam, ze zmieniac to zaczac trzeba od siebie, od siebie wymagam najwiecej.

Juz nie przesadzaj, ze to forum Cie tak dotyka :) tu sie swiat nie konczy. Ja nie raz czytalem, ze nic rozumiem, nie mysle, jestem glupi itp itd... ale wiecej mi to mowilo o moich adwersarzach ;)

Na zlocie przy stole okazywalo sie, ze mozna sie nei zgadzac, ale pogadac mozna z kazdym o wszystkim :) Przynajmniej ja nie mam z tym problemow ;) Moze dlatego, ze pracuje z ludzmi :D

wpadaj na zlot, bo druga okazja tak bllisko Ciebie pewnie predko sie nei powtorzy ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 22:49   

P.S.
Na Zlocie oczywiście będę. Właśnie przelałem kasę. I tu UWAGA!!! Nie po to żeby szukać konfrontacji z bardziej lub mniej domniemanymi wrogami :mrgreen: tylko po to, żeby spotkać kolegów i znajomych (no... mam takich :mrgreen: ), napić się browara i pogadać o starych karabinach. Zdziwieni? :o
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 22:54   

Wiesz, bo ze mna na mase nie wygrasz :mrgreen: do zobaczenia :P

No tak... w Zakopanem pewnie masz wielu ziomkow :P

Piwa ? Nie doczytales, ze u nas prohibicja na zlocie ? w niedziele po 12 ? ;)

O karabinach ?? ? toc to stare , kulawo strzela, lepiej juz o starych Roverach , tez stare , ale lepiej wyglada i dziewczyny lepiej przyciaga stare auto niz stara lufa ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 23:05   

maniaq napisał/a:
Wiesz, bo ze mna na mase nie wygrasz :mrgreen: do zobaczenia :P

Na rzeźbę też nie?
maniaq napisał/a:
No tak... w Zakopanem pewnie masz wielu ziomkow :P

I tu się pomyliłeś :D Nie jestem góralem. Mieszkam tu pięć lat dopiero i szczerze...? Nie przepadam za góralami... :mrgreen: Pochodzę z kujawsko-pomorskiego. Bardziej Krzyżak ze mnie :)

maniaq napisał/a:
Piwa ? Nie doczytales, ze u nas prohibicja na zlocie ? w niedziele po 12 ? ;)
Żartujesz? No to muszę jakąś śliwowiczkę przemycić. Niejedną prohibicję się przeżyło. I przepiło :D

maniaq napisał/a:
O karabinach ?? ? toc to stare , kulawo strzela, lepiej juz o starych Roverach , tez stare , ale lepiej wyglada i dziewczyny lepiej przyciaga stare auto niz stara lufa ;)

Ok o MG też mogę gadać.
Do zobaczenia zatem.
P.S.
Nasza znajomość miała dość niefortunny początek. Myślę, że teraz może być już tylko lepiej. :mrgreen:
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 23:12   

oj nad rzezba, to ja pracuje etatowe 8 h dziennie !


no to do zapicia... tzn zobaczenia ;)



i tak zyli dlugo i szczesliwie w tej roverowej krainie.... THE END !
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
pelson91 




Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 23:25   

można? można :D od razu atmosfera się rozluźniła i humory poprawiły :D udanego zlotu życzę, ja nie dojadę :/
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 23:35   

maniaq napisał/a:
znam KZRR-a


Dobra dobra :D nie czas i miejsce żeby chwalić się kto kogo nie zna :D

Ja znam kogoś kto był w stanach i wiem skąd wzięli się tam czarni :D

ps: człowiek się trochę wstawił dzisiaj i już go od blokowiskowych sztajemsów wyzywają :D :D
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
bociannielot 
Moderator




Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Sob Wrz 21, 2013 09:20   

kzrr napisał/a:
ps: człowiek się trochę wstawił dzisiaj i już go od blokowiskowych sztajemsów wyzywają
to bylo akurat jeszcze zanim sie napiłeś ;pp
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Sob Wrz 21, 2013 14:21   

HarryVip napisał/a:
Natomiast bycie Administratorem zobowiązuje. W cywilizowanej części cyberprzestrzeni Administratorzy kontrolują dyskusje podobne do tej (toczącej się w tym wątku) aby nie wykroczyły poza pewne ramy i granice, a nie biorą w niej aktywny udział (według Was samych ) zniżając się do np. mojego poziomu. Co dokładnie mam na myśli? Ano nie to, że to forum jest niecywilizowane :mrgreen: . O nie. Po prostu niektóre osoby nie powinny pełnić funkcji np. Adminów. Kto konkretnie? Ty i maciej np. Wiem wiem, za malutki jestem, żeby to oceniać. Forum to Wasz świat, a ja jestem tu tylko gościem (przez Was akurat niemile widzianym, Admin maciej już mnie kiedyś z forum wypraszał... no... poważnie). Mój świat rozciąga się nieco dalej, więc nawet nie jest mi z tego powodu przykro. Jednak jeśli nawet w Waszym świecie, ustalacie własne zasady, których przestrzegania wymagacie - przede wszystkim przestrzegajcie ich sami.


Ty nadal nie rozumiesz. Więc tłumaczę i objaśniam, bo widać nie zauważyłeś: nie biorę udziału w dyskusji dotyczącej sporu, a moje pojawienie się w tym temacie związane było z Twoimi absurdalnymi zarzutami o manipulacje oraz odpowiedzią na Twoje wypowiedzi skierowane personalnie do mnie (jak sam zresztą raczyłeś zauważyć). Rozumiem, że wolałbyś, aby przekaz był jednostronny, ale to nie jest teatr jednego aktora niestety ;) .

HarryVip napisał/a:
Zwróciłem się do Ciebie (nie mając żadnych złych intencji - chociaż Cię nie lubię, teraz już nawet bardzo) "słoneczko" - awantura. Napisałem do Admina macieja "synku" - obraza majestatu. Koleś, który mnie kompletnie nie zna, obraża mnie nazywając mnie centralnie "tchórzem chowającym się za klawiaturą" - wszystko jest ok, mógł się poczuć sprowokowany. Jaja sobie robicie? Kto mu dał takie prawo. W moim świecie takie rzeczy nie uchodzą płazem. A Ty, szanowna Administrator powinnaś zareagować jako pierwsza. Chociaż żeby uciąć spekulacje na temat swojej (według mnie niewątpliwej) stronniczości.


Ok, ja to widzę tak: daję warna maciejowi , za tchórza, natomiast Ty dostajesz po jednym za słoneczko do mnie, słonko do Goni i synka do macieja. Łącznie 3 i zakaz pisania. Zadowolony?
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Sob Wrz 21, 2013 15:28   

Mogę być trochę niegrzeczny? Mogę. Przecież i tak w Twoich oczach jestem prostakiem bez kultury i tego właśnie oczekujesz. Napiszę więc wprost - odczep się już ode mnie. Zajmij się administrowaniem swojego wirtualnego świata, albo zrób pranie w realnym. Nie obchodzi mnie to. Tylko zejdź już ze mnie. Już to kiedyś napisałem - Twoja racja = mój spokój. Możesz dać mi nawet 10 warnów. Mam to w nosie. Naprawdę nie mam ochoty na dalszą dyskusję z Tobą. Kropka. Cokolwiek napiszesz, możesz się nie spodziewać mojej reakcji. Wczoraj koledzy z forum (Ci bardziej normalni niż inni :mrgreen: ) mnie nawrócili. Zmieniłem nastawienie. LOVE and PEACE :ok:

[ Dodano: Sob Wrz 21, 2013 15:28 ]
P.S.
I zgodnie z moją nową ideologią - cofam i przepraszam za "słonko", "słoneczko" i wybaczam "tchórza". Zapewne tak szlachetny człowiek nie chciał mnie obrazić. Miłej soboty.
 
 
haszczyc 



Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 1631
Skąd: Zabrze

Rover 75

Wysłany: Sob Wrz 21, 2013 17:11   

już była fajna atmosfera a znów kasjo musiała zacząć :smile:
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 10:27   

Jakbyście tyle energii i zapału włożyli w jakąś pozytywną rzecz, to na prawde efekt byłby ogromny :ok: przestańcie już drążyć ten temat, wygląda to po prostu żałośnie..
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Kozik 




Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 3306
Skąd: Sanok

MG ZS

Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 10:54   

odnośnie problemów i starych karabinów:

Na dyskotece w Niemczech bawił się Rosjanin, ubrany w koszulkę z napisem
"Turcy mają trzy problemy".

Nie trwało długo, stanął przed nim Turek, byczysko chłop:
- Ty, a w dziób chcesz?
- To jest pierwszy z waszych problemów - odpowiedział Rosjanin - agresja.
Ciągle szukacie zwady, nawet wtedy, kiedy nie ma żadnego powodu.
Dyskoteka się skończyła, Rosjanin wychodzi, a tam czeka na niego tłum Turków.- No, teraz się z tobą policzymy - warknęli Turcy gremialnie.
- A to jest drugi z waszych problemów - powiedział Rosjanin. - Nie potraficie załatwiać spraw po męsku sam na sam, tylko zawsze musicie zwoływać wszystkich "swoich".
- Zaraz nam to odszczekasz! - wrzasnęli Turcy wyciągając noże.
- I to jest trzeci z waszych problemów - westchnął ciężko Rosjanin, sięgając za pazuchę - zawsze na strzelaninę przychodzicie z nożami...
_________________
Pozdrawiam Kozik
 
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 11:01   

haszczyc napisał/a:
już była fajna atmosfera a znów kasjo musiała zacząć :smile:

haszczyc wrzuć na luz :lol: . Mój stosunek (tu z cała stanowczością podkreślam - do, a nie z) kasjopei i macieja ewoluował. Od emocjonalnego, poprzez ambiwalentny do obojętnego :mrgreen: . Wynikają z tego same plusy. Tu mała dygresja do Admina macieja. Gdybyś nie był takim ignorantem (w zakresie znajomości prawa), wiedziałbyś, że wiadomości (urzędowe czy prywatne) skierowane do Ciebie stanowią Twoją wyłączną (autora również) własność i możesz nimi dysponować według własnego uznania. Jednak odpowiedzialność za jakiekolwiek roszczenia wynikające z upublicznienia prywatnych wiadomości spoczywa na podmiocie publikującym, a nie na autorze prywatnej wiadomości. Zatem jeśli chcesz - go ahead and peace bro. :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: Czarna lista sprzedawców
kasjopea Offtopic 0 Sob Kwi 28, 2012 17:28
kasjopea
Brak nowych postów Przyklejony: [Offtopic] Czarna lista sprzedawców !! - opinie
Czy przyda się coś takiego?
piter34 Offtopic 421 Pią Gru 20, 2019 23:12
adam665
Brak nowych postów Przyklejony: [Offtopic] Lista polecanych sprzedawców na Allegro
rovero Offtopic 186 Czw Maj 19, 2022 15:57
0L0
Brak nowych postów Komentarze do tematu "Czarna lista sprzedawców"
haszczyc Offtopic 61 Sro Cze 11, 2014 08:48
redbaron
Brak nowych postów Wydzielone z tematu o stłuczce "Sandała"
dobryziom Offtopic 34 Sob Wrz 24, 2011 10:23
apples



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink