Forum Klubu ROVERki.pl :: Wydzielone z tematu "Czarna lista sprzedawców"
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Wydzielone z tematu "Czarna lista sprzedawców"

dotyczy sporu Gonia konta HarryVip
Autor Wiadomość
tuners 




Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 1277
Skąd: Kraków

MG ZR

Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 12:17   

Kozik teraz złapałem drugie sedno tych starych karabinów na zlocie heh.. :-) . Ciekawe kto przyjedzie z nożami xD
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 12:17   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4527
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Wrz 23, 2013 08:24   

HarryVip napisał/a:
Tu mała dygresja do Admina macieja. Gdybyś nie był takim ignorantem (w zakresie znajomości prawa), wiedziałbyś, że wiadomości (urzędowe czy prywatne) skierowane do Ciebie stanowią Twoją wyłączną (autora również) własność i możesz nimi dysponować według własnego uznania.

Doskonale to wiem, ale po pierwsze, moim zdaniem kulturalnie jest w takiej sprawie zapytać autora o zdanie, a po drugie polecam jednak lekturę punktu 7. c) Regulaminu forum: :)
Cytat:
7. Kąciki mogą być wykorzystywane tylko zgodnie z obowiązującym prawem i ogólnie przyjętymi zasadami etyki. Zabronione jest wykorzystywanie kącików do celów powszechnie uznanych za szkodliwe, niewłaściwe, nielegalne lub niemoralne, w tym:
c) rozpowszechnianie prywatnej korespondencji w kącikach bez zezwolenia jej autora,


Więc nie nazywaj mnie od razu ignorantem, jeśli nie znasz całości mojej motywacji, bo dokładnie wiem co piszę, a głupio byłoby mi dać samemu sobie warna za tak oczywiste złamanie regulaminu. ;)

Co do publikacji - chyba tak jak Ty - ochłonąłem i przestało mi zależeć na udowadnianiu kto kogo "próbuje sprowokować i wyprowadzić z równowagi", a tylko o to mi chodziło w prośbie o udostępnienie PW. :)

Masz swoje zdanie nt. tego co jest etyczne, a co nie, ja mam swoje; masz swoje zdanie na mój temat, a ja mam swoje na Twój - możemy to na spokojnie omówić na Zlocie i sprawę zakończyć - może będę Cię w stanie przekonać, że nie jestem aż tak stronniczy jak sądzisz, że tak jak z prośbą o publikację, również w innych sprawach mam argumenty, których nie dostrzegłeś lub źle zinterpretowałeś, a może nie - nie ważne - ważne, żebyśmy zakończyli tą sprawę raz na zawsze, bez mieszania dalej w to forum.

W świetle Twojej poprzedniej wypowiedzi cofam moje słowa - skoro zgodziłeś się na publikację, o którą prosiłem, nie mam podstaw by je podtrzymywać - skoro masz odwagę cywilną, żeby zgodzić się na publikację Twoich PW, cofam więc moje słowa - nie jesteś tchórzem.

Mam nadzieję, że odbierzesz to jako gest "dobrej woli", a resztę spraw wytłumaczymy sobie spokojnie i bez nerwów na Zlocie, i mam nadzieję, że na tym zamkniemy tą dyskusję, bez noży i starych (ani nowych) karabinów. ;)

Moja propozycja jest taka, żebyśmy nie kontynuowali tego wątku do Zlotu, pogadali, wyjaśnili sobie całą sprawę osobiście, bo, z moich doświadczeń, to ułatwia, a kontakt "przez internet" tylko nakręca takie wątki.
Wydaje mi się, że to rozsądne i liczę na to, że się zgodzisz, a po Zlocie już nie będziemy mieć nic do dodania i wątek będzie można definitywnie zamknąć.

Pozdrawiam.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
DonGelardo 




Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 12
Skąd: Plymouth, UK

Land Rover Freelander

Wysłany: Czw Sie 08, 2019 13:25   

O ja pitole! przeczytalem ten watek 3 razy. TRZY RAZY! To lepsze niz ksiazki pana Mroza czy tej pani od kryminalow :mrgreen: Nie pisze tu zeby odgrzac martwego tysiac razy kotleta tylko dlatego ze to super zajebisty watek. Z drugiej strony ciekawe czy ktos podjal by sie napisania drugiego sezonu :P A tak wogole to jest ktos kto jezdzi frelkiem? Z rocznika 2004-2006? Bo chyba wiekszosc z tych aktywnych to raczej ma roverki
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4527
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pią Sie 09, 2019 09:47   

No, ciąg dalszy był, ale krótki.

Na zlocie w Zakopanym kolega HarryVip pogodził się z Tomim i prowadził długie dyskusje nt. modeli stacji multimedialnych, Goni nie było, więc nie czuł się zażenowany, a mi, przy świadku groził pobiciem, choć nie był zbyt autentyczny, bo, z racji na wiek i tuszę, wyglądał przy tym, jakby miał zaraz dostać zawału. :D

Niedługo później całkowicie wyparował z Klubu, więc raczej nie doczekasz się drugiego sezonu, no chyba, że czyta cichaczem i jeszcze się tu odezwie. ;)

PS. PW o których dyskusja toczyła się pod koniec wątku jeszcze mam w swojej skrzynce 'na pamiątkę', choć jakiś miesiąc temu nawet pomyślałem, że po tylu latach można je w sumie wyrzucić. :D
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
sknerko 




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Pią Sie 09, 2019 21:05   

DonGelardo napisał/a:
A tak wogole to jest ktos kto jezdzi frelkiem? Z rocznika 2004-2006? Bo chyba wiekszosc z tych aktywnych to raczej ma roverki
tak jeździ ja, WiktorCoupe, Zigg, Markzo a raczej jego ojciec i pewnie jeszcze kilku sie znajdzie
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Pią Sie 09, 2019 23:43   

maciej napisał/a:
No, ciąg dalszy był, ale krótki.

Nie tobie to oceniać.
maciej napisał/a:
Na zlocie w Zakopanym kolega HarryVip pogodził się z Tomim

Co za brednie. Jak i gdzie to widziałeś skoro cały czas siedziałeś w kącie pod spódnicą towarzyszki?
maciej napisał/a:
Goni nie było, więc nie czuł się zażenowany,

Niby kto zażenowany i czym? Tomi? Czy może ja wygraną permanentnie sprawą w sądzie? Byłem bardziej zniesmaczony niż zażenowany ale wyłącznie twoim żałosnym zachowaniem.
maciej napisał/a:
a mi, przy świadku groził pobiciem,

Nie dostałeś w dziub z dwóch powodów. Po pierwsze kilka osób mnie o to prosiło, a po drugie całej reszcie fajnych ludzi nie chciałem popsuć zabawy.
maciej napisał/a:
choć nie był zbyt autentyczny, bo, z racji na wiek i tuszę,

Spojrzyj w lustro herosie i pochyl się nad tym nedznym widokiem.
maciej napisał/a:
wyglądał przy tym, jakby miał zaraz dostać zawału. :D

Co ty powiesz... ty za to wyglądałeś jakbyś w pory nawalił. I ten rąbek spódnicy którego się ak kurczowo trzymałeś. Fe. Tchórz.
maciej napisał/a:
Niedługo później całkowicie wyparował z Klubu, więc raczej nie doczekasz się drugiego sezonu, no chyba, że czyta cichaczem i jeszcze się tu odezwie. ;)

Już ci to kiedyś pisałem. Nie ty mnie tu zapraszałeś i nie ty mnie będziesz stad wypraszał.
 
 
adam_26 




Dołączył: 16 Cze 2014
Posty: 1001
Skąd: Rzeszów

Rover 75

Wysłany: Sob Sie 10, 2019 10:04   

maciej napisał/a:


Niedługo później całkowicie wyparował z Klubu, więc raczej nie doczekasz się drugiego sezonu, no chyba, że czyta cichaczem i jeszcze się tu odezwie. ;)


Normalnie prorok :lol:
_________________
:pisze:
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Nie Sie 11, 2019 18:55   

Dajcie juz na luz...sprawa byla w sadzie, wyrok jest, po co dalej drazyc temat?
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4527
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Sie 12, 2019 08:42   

adam_26 napisał/a:
Normalnie prorok

To ja, 'cały na biało'. ;)
Markzo napisał/a:
Dajcie juz na luz...sprawa byla w sadzie, wyrok jest, po co dalej drazyc temat?

Ależ nie chodzi o sprawę sądowa, tylko o brak kultury od którego zaczął się mój spór z HarryVIP:
HarryVip napisał/a:
Ty jesteś chora psychicznie czy tylko ograniczona?

I kilku podobnych, również na PW.

Jak widać w poście powyżej, świat się zmienia, a HarryVIP ciągle, niezmiennie ten sam. :)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
DonGelardo 




Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 12
Skąd: Plymouth, UK

Land Rover Freelander

Wysłany: Pon Sie 12, 2019 12:22   

Bedac osoba calkiem bezstronna, po przeczytaniu tej historii moge stwierdzic ze niektore osoby najechaly na HarryVip za to ze smial zaciagnac p. Malgorzate do sadu i jeszcze mial czelnosc z nia wygrac. Nie znam zadnej ze stron, ale z tresci tego watku tak to wyglada. To moje subiektywne zdanie.

I na dziendobry, ledwo sie zapisalem do tego kolektywu i juz pewnie kilka osob mnie nie lubi. :mrgreen:

Ale ja sie tu zapisalem bo mi potrzebna wiedza na temat frelka, ktorego jestem, na ten moment, szczesliwym posiadaczem. :mrgreen: Tak wiec chetnie postawie wirtualne piwko za informacje na temat tej rakiety. Oczywiscie pytac bede w odpowiednich watkach zeby nie robic balaganu i nie narazic sie na warny tudziez na tymczasowe zablokowanie klawiatury na tym fantastycznym forum :mrgreen:
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Sie 15, 2019 02:13   

O ja cię kręcę. maciej pojawia się w dyskusjach raz na ruski rok, to jeszcze HarryVip wciąż śledzi wątek i forum, a do Rovera/MG ma już dalej niż ja do baletu :)

Markzo napisał/a:
Dajcie juz na luz...sprawa byla w sadzie, wyrok jest, po co dalej drazyc temat?

Fajnie właśnie jest! ;) Może jakaś gala Fame MMA Roverki.pl Edition :)
Mam w głowie całkiem sporą kartę walk :P
Tego od kilku lat brakuje na forum. Jakiś akcji hardcoreowych.

Pamiętam Zlot w Zakopcu! Było fajnie i też pamiętam, że HarryVip i Tomi razem w jednym aucie omawiali funkcje stacji 2DIN :)

DonGelardo napisał/a:
i juz pewnie kilka osob mnie nie lubi.

A jak!? No pewnie, że tak jest ;)

DonGelardo napisał/a:
Ale ja sie tu zapisalem bo mi potrzebna wiedza na temat frelka

A to akurat to forum średnio pasuje. Jest kilka jeszcze poświęconych tematyce LR.
Chyba, że nawiążesz kontakt z SyntaX. Wyczerpie wszystkie zagadnienia na temat LR. ;)

DonGelardo napisał/a:
tudziez na tymczasowe zablokowanie klawiatury na tym fantastycznym forum

Jakbyś się jakimś dziwnym trafem nie mógł zalogować pisz na marek@roverki.eu :P
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
SyntaX 



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 2228
Skąd: Łódź



Wysłany: Czw Sie 15, 2019 12:38   

Serio ?? ?
Dajcie już spokój.
Firma generalnie spaliła się w środowisku a wydawali się OK ludzie.
No nic było minęło.
Jest wyrok i nie ma co dalej sprawy roztrząsać.
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4527
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Sie 19, 2019 11:26   

MaReK napisał/a:
maciej pojawia się w dyskusjach raz na ruski rok,

Fakt... Teraz to chyba częściej bywam na Zlotach Roverki.pl, niż pisze coś na Forum. :D :D :D
W sumie, odkąd już sam nie mam Roverka, to dla mnie dobra proporcja, bo na Zlotach pojawiają się naprawdę miłośnicy marki i zawsze jest o czym pogadać. :)

Ale forum ciągle śledzę... :]
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Sie 19, 2019 11:32   

maciej napisał/a:
W sumie, odkąd już sam nie mam Roverka, to dla mnie dobra proporcja, bo na Zlotach pojawiają się naprawdę miłośnicy marki i zawsze jest o czym pogadać.

Czyli twierdzisz, że jak sprzedam swojego złoma, to będę przyjeżdżał na Zloty ;) ?
Nie wiem czy zarazykuję aby to sprawdzić :P
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: Czarna lista sprzedawców
kasjopea Offtopic 0 Sob Kwi 28, 2012 17:28
kasjopea
Brak nowych postów Przyklejony: [Offtopic] Czarna lista sprzedawców !! - opinie
Czy przyda się coś takiego?
piter34 Offtopic 421 Pią Gru 20, 2019 23:12
adam665
Brak nowych postów Przyklejony: [Offtopic] Lista polecanych sprzedawców na Allegro
rovero Offtopic 186 Czw Maj 19, 2022 15:57
0L0
Brak nowych postów Komentarze do tematu "Czarna lista sprzedawców"
haszczyc Offtopic 61 Sro Cze 11, 2014 08:48
redbaron
Brak nowych postów Wydzielone z tematu o stłuczce "Sandała"
dobryziom Offtopic 34 Sob Wrz 24, 2011 10:23
apples



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink