Forum Klubu ROVERki.pl :: Wrażenia i podziękowania po XXIII Zlocie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Joa
Nie Cze 16, 2013 17:46
Wrażenia i podziękowania po XXIII Zlocie
Autor Wiadomość
tuners 




Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 1277
Skąd: Kraków

MG ZR

Wysłany: Nie Cze 16, 2013 16:30   Wrażenia i podziękowania po XXIII Zlocie

Odmeldowuje się już w Krakowie cały i zdrów

Wszystkim przybyłym na zlot dziękuję za miła i fajną atmosferę ,mimo drobnych problemów technicznych było świetnie.
:-)

Chciałbym w sposób szczególny podziękować jeszcze kilku osobą:

-Firq za ogromną pomoc przy doprowadzaniu samochodu do możliwości powrotu na kołach i za wyśmienite towarzystwo.
-Marek za pomoc w sprowadzeniu samochodu spowrotem do ośrodka "Holujesz Luxusowo" :-)
-Syntax za próby zdobycia potrzebnej części
-Svenik (Karol) za ofiarne zdobycie mocnych kluczy :-)
-Piter za asystowanie w drodze powrotnej :-)
-Maverik za najlepszy car assistance na zlocie :-)
Dziękuje wszystkim, szcześliwych powrotów i widzimy się w Zatorze :-)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Cze 16, 2013 16:30   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
ADI-CZESCI 




Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 7
Skąd: wawa

MG ZT

Wysłany: Nie Cze 16, 2013 18:09   

Zlot był nr 1 dużo fajnej zabawy, ośrodek pierwsza klasa już nie wspomnę o jedzeniu
Podziękowania dla Prezesa Siemiona , Marka, Dzieja, Emasa naszym dziewczynom i całej kadry za organizację tak wypasionej imprezy oraz wszystkim przybyłym klubowiczom i sympatykom już czekam na następny taki zlocik :)
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Nie Cze 16, 2013 18:13   

Pozwolę sobie wykorzystać temat tunersa i również złożyć podziękowania, które nasuwają się po ostatnim Zlocie.

Przede wszystkim podziękowania dla Zarządu w osobach siemiona_, violli (niestety nieobecnej :( ) oraz Joa za zorganizowanie Zlotu. Było naprawdę świetnie. Ośrodek rewelacyjny. Następnym razem zaklepcie dwutygodniowy turnus ;) . Za organizacją zlotu oprócz Zarządu stało wiele innych osób w tym Nieszka, MaReK, dzieju, emes oraz zapewne jeszcze inne, których nie pamiętam. Im wszystkim również należą się podziękowania za poświęcony czas, cierpliwość, pomysły i wdrożenie ich w życie.

Joa dziękuję za wspólny bezkonfliktowy nocleg. Podobnie maciejowi, kubie137 i Patowi. Chłopaki sorki, za okupowanie łazienki ;) .

Za wspólnie spędzony czas na Rajdzie dziękuję zetesowi, emesowi i Ryszardowi. Przy okazji jeszcze raz gratulacje dla naszego kierowcy za wywalczenie 3 miejsca w tej konkurencji.

Wszystkim dziękuję za mile spędzony czas, kubie137 za wożenie mnie w piątek, dzięki czemu mogłam się polenić oraz za pogaduchy, pietrowi34 za pogawędki na różne, niekiedy dziwne tematy (przy okazji okazało się, że nie taki wilk straszny jak go MaReK maluje ;)) . Tradycyjnie na Zlocie jest tak, że nie z każdym uda się porozmawiać tak długo jakby się chciało. Ale już jesienią będzie okazja, aby to nadrobić.

Na koniec dziękuję wszystkim, którzy uznali, iż moja obecność w Zarządzie przez następne dwa lata będzie wartościowa i zaufali mi głosując na moją kandydaturę do Zarządu Klubu. Dziękuję :)


Mam jeszcze taką uwagę. Niedługo pojawi się na stronie klubowej relacja ze Zlotu, którą obiecała napisać Joa. Jeśli jednak również inne osoby chciałyby się podzielić z nami swoimi wrażeniami w postaci krótkiej relacji opatrzonej zdjęciami, to bardzo do tego zachęcam i zapraszam do kontaktu ze mną na pw lub mail kasjopea@roverki.pl.


EDIT: Zapomniałam podziękować za przejażdżkę na stoku. Świetny pomysł. Cieszę się, że mimo czarnych wizji nie musiałam wracać do ośrodka na boso ;) .
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Sabz 




Dołączył: 11 Maj 2012
Posty: 299
Skąd: Szklarska Poręba

Rover 200

Wysłany: Nie Cze 16, 2013 19:16   

Właśnie wróciłem do domu :)
Było wspaniale. Wszystkim dziękuję za dobrą zabawę. Świrowanie na torze i szybki powrót z tronskiem i emesem przyczyniły się do tego, że za bardzo przyzwyczaiłem się do takich prędkości. Po drodze do domu otrzymałem mandat 300 zł i 8 pkt karnych. Gdybym jechał o 2 więcej to by było już 500 zł i 10 pkt :D

[ Dodano: Nie Cze 16, 2013 19:16 ]
Dzięki, że przenieśliście post. Nie zauważyłem tematu. W takim razie również dorzucę podziękowania:
Tronsek, bardzo fajnie się z Tobą jechało, w trasie, oraz na rajdzie. Wreszcie poznałem kogoś z forum, kto mieszka blisko mnie i jakoś zachęcił mnie do udziału w życie klubu.
Żaba, narobiłeś wyżej wymienionemu koledze niezłego stracha :D Dzięki za ogarnięcie hamulców i darowiznę w postaci zegarów! Tak w ogóle, to zachęciłeś mnie do ZS'a.
Remi, również dziękuję za pomoc przy hamulcach. Twoja prowizorka dalej się trzyma. Na stacji przycisnąłem ją jeszcze zaciskami.

Oczywiście wszystkim dziękuję za dobrą zabawę. Życzę wam wszystkiego dobrego i mam nadzieję że zobaczymy się na następnym zlocie. Uważajcie na policję! :D
_________________
A driver don't pick the car. The car'll pick the driver.
It's a mystical bond between man and machine...
 
 
 
soviet100 




Dołączył: 08 Mar 2012
Posty: 499
Skąd: Czechowice-Dziedzice

Rover 800

Wysłany: Nie Cze 16, 2013 19:31   

Ja również dziękuje wszystkim za przybycie w końcu mi się udało na pierwszy ogólnopolski zlot przyjechać .

Ps : za mierzenie czasu na teście w alkohologach to mi nikt nie podziękuje ? ;(
 
 
 
tronsek 




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Nie Cze 16, 2013 19:34   

Również szczęśliwie dotarliśmy do domu.
Serdeczne podziękowania i gratulacje dla Zarządu Klubu za zorganizowanie wspaniałego zlotu.
Sabzu, i Kacper dzięki za wspólną podróż na zlot i ze zlotu, wspólne mieszkanie i udział w rajdzie. Świetna z Wami była zabawa. :ok:
emes za fajną, dynamiczną drogę powrotną. Fajnie się jechało. :)
Sknerko, mrówka, zetes, i Pan z MG TF fajnie się jechało tak stworzoną kolumną. Szkoda tylko, że tak krótko.
Rhos za przewózkę swoim bolidem. Do tej pory jeszcze jestem pod wrażeniem.
Vigosław za umożliwienie przejażdżki Twoim R825SD. Coś wspaniałego. Teraz dokładnie wiem, dlaczego nazywają Go Galeon
Wszystkim przybyłym na zlot, za wspaniałą zabawę, rozmowy i wymianę doświadczeń.
Było wspaniale.

Sabzu napisał/a:
Po drodze do domu otrzymałem mandat 300 zł i 8 pkt. karnych
Przykro mi :pociesz: Zainwestuj w CB. Szybko się zwróci ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
Ostatnio zmieniony przez tronsek Nie Cze 16, 2013 20:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Sabz 




Dołączył: 11 Maj 2012
Posty: 299
Skąd: Szklarska Poręba

Rover 200

Wysłany: Nie Cze 16, 2013 19:42   

tronsek napisał/a:
Sabzu napisał/a:
Po drodze do domu otrzymałem mandat 300 zł i 8 pkt. karnych
Przykro mi :pociesz: Zainwestuj w CB. Szybko się zwróci ;)

Nie lubię takiego giganta na dachu wozić :D Teraz muszę na nowo nauczyć się spokojnie jeździć ^^ A miałem kupić zderzak i drzwi! ;/

soviet100 napisał/a:
Ps : za mierzenie czasu na teście w alkohologach to mi nikt nie podziękuje ? ;(


Dziękuję Ci! Nigdy Ci nie zapomnę tego, jak miałem świetny start, a Ty nie włączyłeś stopera :D
_________________
A driver don't pick the car. The car'll pick the driver.
It's a mystical bond between man and machine...
 
 
 
Rhos 




Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 201
Skąd: Warszawa

Rover Coupe

Wysłany: Nie Cze 16, 2013 20:19   

Też się melduję,a co! dojechałem samotnie,ale bez urwania koła się obyło,za to z pomyleniem trasy i dołożeniem 50km...

Dzięki wszystkim za zlot,było super! Szacun dla zarządu - jak zwykle wszystko dopięte na ostatni guzik,kawał świetnej roboty:)ubawiłem się jak dawno,MEGA! :mrgreen:

Specjalne dedykacje:):
Tomi,Gonia - za wszystko:) uważam, że razem z Senn tworzyliśmy całkiem niezły team rajdowy:)
maniu48 - Ty wiesz:)lkcja pokory jakich mało.
emes - Ty wiesz tym bardziej,nie wybacze :razz: serio to dzięki za wielokrotne i żmudne pomiary:)
Tronsek+Gabriel+Sabzu+kolega o ktorym wiem tylko tyle,że całkiem konkretnie pocina w gałę - za rozmowy,za wyrozumiałość, za nieustanny śmiech i świetne towarzystwo:)
Brt - bez Twojego alkomatu bym się chyba nie zdecydował pojechać:)
piter34 następnym razem musimy ostrzej uderzyć :twisted: bo cytując klasyka, zabraliśmy się do tego jak pies do jeża:P
Stacz burbon z sokiem pomarańczowym pierwsza klasa:)
eMdzik{ wykład z zasad forexu bezenny:)
MaReK mój Ty przenośny dysku twardy,dzięki za przechowywanie wspomnień:)
leszczu, greg-si. Raptile, WitekWawa - za wspolna bezpieczna podróż na zlot:)
Aga, walkie, mariusz418 i pewnie jeszcze wielu wielu innych - za wspaniałą zabawę i miło spędzony czas:)


Cytat:

Rhos za przewózkę swoim bolidem. Do tej pory jeszcze jestem pod wrażeniem.


Cała przyjemność po mojej stronie:) ale bez przesady,jeszcze wiele można poprawić,przyzwyczaiłbyś się:)
 
 
Sabz 




Dołączył: 11 Maj 2012
Posty: 299
Skąd: Szklarska Poręba

Rover 200

Wysłany: Nie Cze 16, 2013 20:24   

Rhos, musiałem poczekać z podziękowaniami dla Ciebie, ponieważ zapomniałem Twojego nicka. Twoje poczucie humoru mnie urzekło :D Następnym razem Ty czekasz przed kiblem. :D

A kolega, o którym wiesz tylko tyle,że całkiem konkretnie pocina w gałę, ma na imię Kacper. Pozdrawia, i dziękuje za pozdrowienia. ;)

EDIT: Ah! Jeszcze podziękowania dla leszcza. Twój R. był od początku dla mnie inspiracją. Wreszcie mogłem pooglądać go na żywo :D
_________________
A driver don't pick the car. The car'll pick the driver.
It's a mystical bond between man and machine...
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Nie Cze 16, 2013 21:21   

I ja się dołączę do podziękowań :)

Zarząd + organizatorzy ogólnie za trud organizacji całości :) ... wiem ile to pracy wymaga dlatego szacun :)
walkie - za możliwość skorzystania z prawego fotela :) .. mam nadzieje, że nie byłem zbytnio upierdliwym pasażerem z tym swoim "no zdążysz go wyprzedzić" :P ;)
senn - za perełkę ;) ... i przeprosiny za "lokomotywkę" :D .. mam nadzieje, że bardzo nie przeszkadzała ;)
Piter34 - za przybycie i pogaduchy o dawnych czasach a także o nowoczesnych problemach wychowawczych ( z kasjo) ;) oraz wspólne szukanie "szopy" ;)
Pozostałym przybylym również dziękuję :) ... "starej" gwardii za możliwość ponownego spotkania się a "nowej" że mogliśmy sie poznać na żywo a nie tylko poprzez klawiaturę i monitor ... teraz inaczej się będzie gadało na SSB i forum :)


Gratuluję też "nowemu" Zarzadowi wyboru i życzę wytrwałości w realizacji założonych celów :) Służę pomocą w razie czego ;)

PS. Poczucie humoru Rhosa urzekło chyba wszystkich ;) ... od teraz inaczej będę patrzył na krowy, buchaje i inne zwierzaki :P ;)

Do następnego :)
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
pazdzi0h 




Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 226
Skąd: Bełchatów



Wysłany: Nie Cze 16, 2013 21:48   

Ja dziękuję, że mogłem Was wszystkich poznać, mimo, że tak krótko było naprawdę super,


Mariuszowi/Marianowi/Mańkowi (mowa o jednej osobie, której nick`u dokładnego nie znam) za przekazanie dużej ilości wiedzy, sprawdzenie T4

oraz dziękuję MaReK za wiedzę i reanimację mojego R75,

do zobaczenia przy następnej okazji
_________________
"bo gdybym zginął to opiekuj się moją rodziną..."
 
 
Vigoslaw 




Dołączył: 15 Cze 2011
Posty: 805
Skąd: Pruszcz Gdański

Rover Coupe

Wysłany: Nie Cze 16, 2013 21:52   

Dotarliśmy nad morze...

Na wstępie dziękuję Zarządowi, za to, że dzięki Wam poznaję nowe ciekawe zakątki na mapie Polski.
Ośrodek świetny! nie można w nim się nudzić, do tego wysoki standard. Jeżeli już mowa o standardzie, to dziękuję violi, za cichy, fajny pokój, z widokiem na zwierzątka :mrgreen: Owieczki były takie sexowne :razz:

Szczególne podziękowania za wspólne rozmowy dla SyntaX, Senn, Tomi & Gonia

Gratuluje Tomi wygrania "pięknisia" zlotu (jak zrealizujesz swoje plany, to będzie jeszcze większy szacun). p.s. czekam na cabrio na następnym zlocie.

soviet100, dzięki że nie rozkradłeś mojego Galeona :razz:

Pozdrowienia od Laury dla wszystkich cioć i wujków ;-)

Dziękuję również za tą rodzinną atmosferę oraz wiele ciekawych rozmów i nowych ciekawostek o samochodach.

do zobaczenia i dziękuje!

Igor, Dominika i Laura
_________________
Samochód wybiera się sercem, a nie rozumem :)
 
 
Maverik 



Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 69
Skąd: Zabrze

MG ZR

Wysłany: Nie Cze 16, 2013 22:00   

No i dobrze ja tez troszkę nakreślę

Wielkie podziękowania dla Prezesa i reszty osób odpowiedzialnych za sprawy organizacyjne -gdybyście byli w Rzadzie to mamy tu drugi Dubai ociekający zlotem wszystko dopięte na ostatni guzik no może te komary nie były w planie ale tego nie dało się przeskoczyć ;)

Podziękowania dla Kolegów pełnych werwy nie tej z orlena :P lecz tej prawdziwej za wspólna organizacje toru

Emes i Siemion za zaufanie możliwość bycia częścią ekipy organizacyjnej

Zetes za fachowe instrukcje przejazdowe wspólne korekty toru i dużo zabawy i śmiechu

Stannu -za wkład włożony w twój pierwszy zlot i oczywiście wspólna podroż

Dzieju za slowa -nie zmieniaj nic bo kolorystyka pasuje i świetnie wygląda z tymi naklejkami -może nie do końca zapamiętałem to ale było mi milo i dzięki za wspólne rozmowy możliwość sprawdzenia ze moja cegła note jednak na tym samym adroidzie szybciej ładuje wiadomości sms ;) usuń te milion wiadomości będzie się pewnie lądować szybciej

Marek za zdjęcia filmiki i wszystko co zrobił żeby uwiecznić pierwszy klubowy Mg Zr SAFETY CAR ;) -następnym razem trzeba załatwić auto do holowania bo moje tylko pilnuje bezpieczeństwa a nie jest pomocą drogowa ale w tej roli tez się sprawdził co mnie cieszy bo wewnętrzna radość udzielania pomocy komuś jest czymś fajnym

Wielkie podziękowania dla osób oddających głos na moje 4 kolka w konkursie car audio i na pięknisia jeśli takie glosy były -ciesze się ze w pewnym stopniu auto się podobało mimo miliona naklejek i świecidełek

Mógłbym wszystkich tu powymieniać ale zapisałbym cale forum wiec WIELKIE NAPRAWDĘ WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU ZA ŚWIETNĄ IMPREZĘ i do następnego ;)
 
 
Rhos 




Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 201
Skąd: Warszawa

Rover Coupe

Wysłany: Nie Cze 16, 2013 22:06   

Brt napisał/a:

PS. Poczucie humoru Rhosa urzekło chyba wszystkich ;) ... od teraz inaczej będę patrzył na krowy, buchaje i inne zwierzaki :P ;)



oj chyba nie wszystkim jednak :mrgreen: :P
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4527
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Nie Cze 16, 2013 22:17   

Ja również się dołączę.
Niestety po raz kolejny nie udało mi się być w 100%, ale pierwsze 2 dni były fantastyczne. :)

Przede wszystkim jak zwykle wielkie podziękowania dla organizatorów!!

Zarówno ośrodek, jak i atrakcje były super. :D

No i wszystkim obecnym za stworzenie fantastycznej atmosfery - zarówno w czasie trwania atrakcji, jak i, a może przede wszystkim w czasie wspólnie spędzanego czasu na pogaduchach, wygłupach i oglądaniu fajnych aut. ;)

Było SUPER, SUPER, SUPER!!! :D
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Nie Cze 16, 2013 22:39   

Rhos napisał/a:
oj chyba nie wszystkim jednak :mrg: :P


oj tam oj tam ;) ... wyjątki potwierdzają regułę ;)
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
greg-si 
Klubowicz





Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 3530
Skąd: ze wschodu

Rover 400

Wysłany: Nie Cze 16, 2013 22:41   

Maverik napisał/a:
Wielkie podziękowania dla osób oddających głos na moje 4 kolka w konkursie car audio

A było tych głosów trochę, jak mnie pamięć nie myli 4 miejsce ;)

To czas żebym również i ja coś napisał, podziękował :)
Dzięki Rhos, Raptile, WitekWawa, leszczu, za przelot z Wawy oraz maniu48 i Remi do punktu docelowego.

Martynie, Maniowi, Piotrkowi, Żabie oraz Remiemu podziękowania za wspólne, bezkonfliktowe pomieszkiwanie :)

Moni, Adrian, leszczu, Szoso za wspólne towarzystwo podczas Rajdu Huboszy. Wiem że moje autko kompletnie się nie nadaje na takie atrakcje więc tym bardziej szacun że chciało się Wam ze mną jechać.

Podziękowanie dla wszystkich którzy pomogli przy konkursie Car Audio, Emes, Remi oraz przy liczeniu głosów Joa, Marian, Ryszard, leszczu ale też dla tych co brali czynny udział czyli osobom startującym i głosującym. Nie wyszło to idealnie, nie wyszło to po mojej myśli no ale niestety, nie wszystko było zależne ode mnie.

Monia, Martyna, Adrian, leszczu, Szoso, Maniu, Piotrek, Żaba, Remi oraz innym z którymi była okazja pogadać, wypić, pośmiać się przez te trzy dni. Dzięki :)

Dzięki dla osób poznanych osobiście i tych nie poznanych z różnych przyczyn. Niby te trzy dni to sporo ale jak przychodzi co do czego to czasu jest mało szczególnie z taką ilością atrakcji i tak napiętym harmonogramem.
Fajnie było poznać nowe osoby, zobaczyć już znane twarze.

Dla Zarządu wielkie dzięki czyli w domyśle osób które ogarnęły to nasze spotkanie, osób bez których nie byłoby atrakcji, zabawy, konkursów które poświęciły swój czas na to byśmy mogli się bawić, brać udział w różnych konkursach.

Do zobaczenia przy najbliższej okazji :)

Ps. Filmiki z gopro są, śpijcie spokojnie, każdy dostanie swój filmik jak się ogarnę co niestety będzie ciężkie w najbliższych tygodniach.
_________________
R400 1.4, R620Ti, R420Si, R400 2.0 Turbo, R200 Coupe, R800 Coupe Turbo ->
R200 Coupe Turbo & V8
 
 
Stanuu 




Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 51

Rover 45

Wysłany: Nie Cze 16, 2013 23:58   

No to może i ja Coś Dodam:D
A wiec jak mój pierwszy zlot Wrażenia Są po prostu MEGA!
Może trochę ucierpiała moja wątroba ale jest ok:D aa i oczywiście Wielkie Podziękowania za Udostępnienie Alkomatu
Do zobaczenia Mam nadzieje że już niebawem :smile:
_________________
Lepiej Jeździć Brytyjskim wynalazkiem niż Japońską zabawką.
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Pon Cze 17, 2013 00:20   

Zanim napiszę podziękowania i podzielę się swoimi wrażeniami, wspomnę tylko na gorąco - śledźcie nadal zlotowy kanał informacyjny: http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=803004

Pojawiły się już wyniki próby sportowej. Kolejne w drodze.
 
 
 
pazdzi0h 




Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 226
Skąd: Bełchatów



Wysłany: Pon Cze 17, 2013 08:13   

lol nawet nie wiedziałem, ze 2 miejsce zająłem, były jakieś nagrody? :P
_________________
"bo gdybym zginął to opiekuj się moją rodziną..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink