Forum Klubu ROVERki.pl :: Wrażenia i podziękowania po XXIII Zlocie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Joa
Nie Cze 16, 2013 17:46
Wrażenia i podziękowania po XXIII Zlocie
Autor Wiadomość
sknerko 




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Pon Cze 17, 2013 09:14   

Dotarliśmy wczoraj choć ze sporym opóźnieniem ponad godzinnym (omijajcie Zelów bo tam jak wjedziesz to już nie ma wyjazdu :mrgreen: prawda zetes ?) Teraz podziękowania:
1. Dla siemiona i reszty organizatorów za "podnoszenie porzeczki" coraz wyżej. Naprawdę doskonale zorganizowany zlot pod każdym względem.
2. Tomasowi i Ines za trase na zlot wspólne pomieszkiwanie i za doskonały rajd (hah mój pierwszy w życiu).
3. SyntaXowi, Tomasziemu i kolegom od streczowania aut za pogaduchy i wspólne integrowanie
4. dobrze Brt że miałeś alkomat bo człowiek jakoś tak spokojnej jedzie potem.
5. emes, zetez, tronsek, sabzu, Ryszard za wspólny powrót.
[quote="Sabzu"]
tronsek napisał/a:
Sabzu napisał/a:
Po drodze do domu otrzymałem mandat 300 zł i 8 pkt. karnych
Przykro mi Zainwestuj w CB. Szybko się zwróci

Sabzu napisał/a:
Nie lubię takiego giganta na dachu wozić Teraz muszę na nowo nauczyć się spokojnie jeździć ^^ A miałem kupić zderzak i drzwi!
To kup sobie malutką antenę i malutkie radio jak moje a będziesz zadowolony i żadnych gigantów na dachu nie będzie.

Było MEGA fajnie i oby tak było zawsze albo lepiej.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Cze 17, 2013 09:14   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
zetes 




Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 558
Skąd: Turek

Rover 75

Wysłany: Pon Cze 17, 2013 09:45   

Dziękuję, dziękuję, jeszcze raz dziękuję organizatorom na czele z Siemionem oraz jego małżonką Agnieszką za profesjonalne zorganizowanie zlotu. Uczestnikom za dostosowanie się do organizatorów i stworzenie bardzo miłej atmosfery.
kasjopea napisał/a:
Przy okazji jeszcze raz gratulacje dla naszego kierowcy za wywalczenie 3 miejsca w tej konkurencji.
. Bez Waszej pomocy byłoby to nieosiągalne, zatem pozwolę sobie na oddzielne podziękowania dla moich pilotów : Kasjopei, emesai i Ryszarda, chłopaka, który przybył na zlot z Anglii. Byłem bardzo mile zaskoczony jego zaangażowaniem w odszukiwaniu obiektów.
Do zobaczenia na kolejnym zlocie.

[ Dodano: Pon Cze 17, 2013 09:45 ]
sknerko napisał/a:
(omijajcie Zelów bo tam jak wjedziesz to już nie ma wyjazdu prawda zetes ?) Teraz podziękowania:
potwierdzam.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Senn 




Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 663
Skąd: Warszawa - Falenica

Rover 800

Wysłany: Pon Cze 17, 2013 09:51   

Również chciałbym podziękować wszystkim zlotowiczom i organizatorom za kolejny udany zlot. Było super!
_________________
Above all, it's a Rover
Rover 820Si 96' & FSO 1500C 83' & MG ZS180 05' & Renault Espace IV 09'
 
 
SyntaX 



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 2228
Skąd: Łódź



Wysłany: Pon Cze 17, 2013 10:32   

Hey wszystkim.
Wróciłem z małą przygodą - 1km od domu pękł króciec przy zbiorniczku wspomagania ale to moja wina -- a bo wytrzyma :razz:

Zlot był mega - Trochę żałuję że przez podciętą o krawężnik oponę nie mogłem startować w konkurencjach ale mówi się trudno.
Okolica świetna, jedzonko super a atmosfera jeszcze lepsza.

Teraz podziękowania:
Sknerko za super towarzystwo i uświadomienie jak prosto można ogarnąć Rave - Kurde a ja się męczyłem wertując wydruki i nie wiedząc że można równolegle odpalić kilka okien.
Siemion - Za organizację - Chciał bym mieć takiego szefa w pracy.
Kasjopea i niestety nieobecna Violla - Za mega organizację
Dziękuję też za dostrzeżenie Łódzkiej grupy i nominowanie naszej kochanej koleżanki na sekretarza - Dziewczyna daje z siebie wszystko.
Brt Dzięki za alkomacik bo po tym jak mi Sknerko z Anią i Czarkiem polali w sobotę miałem wątpliwości.
AniaCzarek z forum Landhelp.pl - za pomoc i namiary w znalezieniu półośki dla kolegi Tuners
Tunersowi i Jego dziewczynie Za to że bawili się do końca w dobrym humorze pomimo perspektywy wracania na lince
Firq - Za rewelacyjną koleżeńską postawę i poświęcenie by kolega Tuners mógł wrócić cało do domu
Koledze od Galeona i Jego żonie - Za wspólne gatki - Mam nadzieję że z paliwkiem to było to co myśleliśmy.
PS: Słodkiego macie tego bobasa
Svenik Maverik za towarzystwo

Kurcze tak na prawdę to dziękuję wszystkim bo z każdym po trochu porozmawiałem, dowiedziałem się czegoś ciekawego, integracja była super.
 
 
Just4 




Dołączyła: 11 Sty 2013
Posty: 102
Skąd: Warszawa

Rover 25

Wysłany: Pon Cze 17, 2013 11:04   

Cześć wszystkim Zlotowiczom :) Bardzo było fajnie!!! Mój pierwszy Zlot i taki udany :) ... Ciesze się, że udało mi się dotrzeć i zobaczyć kto kryje się za jakim nick'iem :) ....Organizatorom oraz uczestnikom dzięki za fantastyczną zabawę i atmosferę. Walkie ... Twoja pigwówka była pierwsza klasa :) Pozdrawiam Współlokatorów zarówno z Willi, jak i Brdy i przepraszam za okupowanie łazienki :) ... i dziękuję mojemu kierowcy Dudkowi w Rajdzie Huboszy87 za cierpliwość do mocno nieopierzonego i momentami roztargnionego pilota... :)

Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku....

Czekam na kolejne zloty :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pon Cze 17, 2013 11:11   

Heh, to teraz ja :mrgreen:

Daaaawno mnie nie było na ROVERkowym zlocie, więc miałem spore zaległości towarzyskie, widziałem totalnie nowe twarze, ale również te, które zapamiętałem ze "starych" czasów.
Bardzo dziękuję za miłe towarzystwo, a szczególnie walkie i Brt, którzy dzielnie znosili mojego kaca podczas sobotniego rajdu.
MaReK - dziękuję za przeprowadzenie przez "rwącą rzekę" w piątek w drodze na ranczo :wink: , za zmianę języka w komputerze pokładowym na inglisz oraz podwózkę z wyciągu do naszego ośrodka ;)
kasjopea - bardzo, ale to bardzo miło było Cię poznać :lol: Jesteś super-pozytywna, czekam na zlot jesienny :mrgreen:
Rhos - fajnie było spotkać kogoś, kto jeszcze lepiej niż ja cytuje "Chłopaki nie płaczą" i potrafi z wielką pasją opowiadać o inseminacji bydła :hurra:
maciej, gonia, Tomi, Senn - super było Was znowu zobaczyć i pogadać
IInvit - dziękuję za whiskey z colą i różowy spray do włosów :mrgreen:
tuners i Asia - miło było Wam towarzyszyć w drodze powrotnej do Krakowa
emes i dzieju - jak dobrze, że zawsze znajdzie się ktoś, kto poleje czystą żołądkową gorzką potrzebującemu (mam takie wspomnienie, że to Wy mnie obsługiwaliście w piątek ;) )

Ponadto dziękuję wszystkim zlotowiczom za stworzenie wspaniałej atmosfery zlotowej.
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
InEs 




Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: Poznań/Leszno



Wysłany: Pon Cze 17, 2013 11:14   

To i przyszła kolej na mnie, żeby wam wszystkim podziękować za kolejne miłe spotkanie :)

Siemion - za wspaniałą organizację zlotu, miejscówka super, ąż żal było wracać
MaReK - kolejny raz uratowałeś mnie z obsesji bolącego zęba
Mrówka i sknerko - za wspólną podróż na zlot oraz to że ze mną wytrzymywaliście
emes i tomaszi - dzięki za super wieczorne pogawędki
zetes - dzięki że wstrzymałeś piątkowy mecz, aby Tomas mógł z wami zagrać
Maverik - za to że pozwoliłeś Tomasowi przegrać płytę, wynudził mnie piosenką, która tak bardzo mi się podobała

Nie sposób wszystkim podziękować z osobna, cieszę się że znów mogłam was wszystkich zobaczyć.

Tomas dzięki bardzo, że mnie ze sobą zabrałeś ;p
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Harry 


Członek Zarządu


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 2816
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Pon Cze 17, 2013 11:51   

Bardzo fajny zlot :mrgreen:
Dziękuje za wspólne mieszkanie :wink:
Na nocnym " rajdzie" Audi zostało znalezione. Schowali się w krzakach i tylko tablica się świeciła. Oo chyba długo sobie nie będą " rozmawiali" w takich miejscach :wink:
Nie spodobało mi się to, że daleko od Was mieliśmy domek, chociaż domki typu Brda były obok Rancza. A większość zlotowiczów Wespy mieszkało obok nas, a tylko kilka osób obok Rancza, więc nie wiem czemu zostaliśmy tak wszyscy rozrzuceni. Jedzonko jak dla mnie średnie.
Ale ogólnie na takich zlotach chodzi o atmosferę, która jak zawsze okazała się wspaniała. Do zobaczenia na kolejnym zlocie :wink:
Marek Już wiem co to jest "króliczek Harry" teraz Ewelina się ze mnie śmieje...
 
 
 
Gonia 




Dołączyła: 29 Wrz 2001
Posty: 356
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pon Cze 17, 2013 12:10   

Każdy dobry zlot można poznać po tym, że odnosi się wrażenie, że był za krótki... i ten właśnie taki był :)

Wielkie podziękowania dla osób z „Zad. 4” :) . Ponadto podziękowania dla pozostałych osób, które przyczyniły się do organizacji Zlotu.
Do tego pragniemy podziękować:
- Walkie, BRT, SENN – za towarzystwo domkowe,
- Rhos, SENN – wspomożenie w rajdowych zmaganiach,
- Vilgosław – m.in. za opowieść o wypadającym ... :)
- Madzi Asterixa za kawę,
- Gusiakowi, Just4, Dudusiowi i Kruchemu za towarzystwo na zlocie i drodze powrotnej,
- Całej ekipie piątkowych balangowiczów,
- Dziadowi... ups przepraszam Dziejowi za prezentację możliwości tapicerskich pokrywaniem skórą.

No i oczywiście wszystkim, którzy głosowali na Pięknisia Zlotu... to było dla nas duże zaskoczenie.


P.S. Rhos, gdzie mój aligator?

Pozdrawiamy,

Gonia i Tomi
_________________
Gonia
 
 
 
maryba 




Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 621
Skąd: Warszawa

Rover 75

Wysłany: Pon Cze 17, 2013 12:19   

Również chciałbym podziękować wszystkim zlotowiczom i organizatorom.Każdemu z osobna i wszystkim razem. Było super, dopiero wczoraj zdałem sobie sprawę że było za krótko :) i za mało. Żałuje że nie urządzilismy sobie z Dorotą pielgrzymek by poznać wiecej nowych ludzi, ale nadrobimy to na następnym :)

Dzięki i do zobaczenia na jesiennym.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
leszczu 




Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 8942
Skąd: Białystok

Rover 200

Wysłany: Pon Cze 17, 2013 12:26   

Również przyłącze się do podziękowań.
Był to mój pierwszy zlot i na pewno nie ostatni. Jak dla mnie było super.
Podziękowania dla greg-si, Żabie, Rhos, WitekWawa, maniu48, Martynce i Remiego, za wspólną podróż do ośrodka i spędzenia miło czasu na zlocie.

Moni, Adrian, szoso i Tomashi za wspólne pomieszkiwanie w domku i towarzystwo.

I ogólnie dla wszystkim z którymi miałem okazje pogadać. :)

PS: gregu twoje 2.0T śni mi się teraz po nocach. :P
_________________
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, PROGRAMOWANIE PILOTA ROVER/MG
CZĘŚCI http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=75342
 
 
Just4 




Dołączyła: 11 Sty 2013
Posty: 102
Skąd: Warszawa

Rover 25

Wysłany: Pon Cze 17, 2013 13:09   

Gonia napisał/a:
- Gusiakowi, Just4, Dudusiowi i Kruchemu za towarzystwo na zlocie i drodze powrotnej


Goniu i Tomi... Instytucjo Wspierająca :) .... Myślę, że mogę napisać w imieniu wszystkich: Cała przyjemność po naszej stronie :) .....

p.s. Zauważyłaś, że moja Biedrona potrafi latać? 190 km/h na liczniku... byłoby więcej, ale zaczeła się trząść i musiałam Dudka przystopować :) Nawet nie wiedziałam, że potrafi osiągnąć taką prędkość...
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
monia 




Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Ząbki



Wysłany: Pon Cze 17, 2013 13:10   

No to pora na mnie :)

Adrian, Tobie dziękuję za wszystko. Za dzielne znoszenie miliona moich pytań, rozwiązywanie miliona problemów związanych z wyjazdem, rozwiewanie miliona moich wątpliwości. Za wspólną podróż, za towarzystwo na całym Zlocie, za dopilnowanie abym się nie uszkodziła za bardzo :D za Warszawę i zadbanie, abym w drodze powrotnej wsiadła do odpowiedniego pociągu ;) wziąłeś na siebie całą odpowiedzialność a wszystko wyszło perfekcyjnie. Ogromny szacun.
Mam nadzieję, że schody będą jeszcze działać. I wrócę po tego gołębia ;)

szoso, dziękuję za zabranie mnie na pokład swojego bolidu, za wyczerpującą podróż na lotnisko :) za wspólne spędzanie czasu na Zlocie i za to, że nie uciekłeś w sobotę :)

greg-si, przede wszystkim dziękuję za motywację, za "nie szukajcie problemu tam, gdzie go nie ma". Od tego wszystko się zaczęło. Dziękuję za piątkowy wieczór, za Rajd i ostrzeżenia przed wrzucaniem wstecznego :D Za zachowanie spokoju w momencie gdy podpisywałam się na Roverku :)

Adrian, szoso, leszczu, Tomaszi dziękuje za wspólne, bezkonfliktowe pomieszkiwanie pod 10 :)

Piątkowej ekipie ( Adrian, szoso, greg-si, leszczu, Remigiusz, Raptile, maniu48, Martyna, Piotrek, o kimś zapomniałam?) za świetny wieczór :) Żaba, podziwiam :D

Sobotniej ekipie za świetny wypad, za piękne widoki, super atmosferę :) Audica była dobra :twisted: :twisted: :twisted: kruszan, fajna ta 600 :)

Dziekuję Rajdowej Ekipie - zmieniamy pilota bo "jedź w te drugie prawo".... no cóż :D

No i oczywiście dziękuję organizatorom - świetne miejsce, mnóstwo atrakcji, wszystko dopięte na ostatni guzik.

Czekam na następny Zlot i mam nadzieję, że uda mi się poznać więcej uczestników :)

Pozdrawiam
monia53000 :)
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pon Cze 17, 2013 13:22   

A ja tradycyjnie podziekowac pragne zarzadowi bo zlot jak widac udany :) Szkoda, ze tak krotko moglismy sie z wami widziec, ale zycie... odrobimy na nastepnym zlocie ;) ktorego juz sie nie moge doczekac !

PS. zouza tez dziekuje :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pon Cze 17, 2013 13:42   

SyntaX napisał/a:
Kasjopea i niestety nieobecna Violla - Za mega organizację
Oj SyntaX, SyntaX gdzieś tam dzwoni tylko nie wiadomo gdzie. Nie było mnie wśród organizatorów zlotu ;) .
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Sintram 




Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 87
Skąd: Garwolin

Rover 75

Wysłany: Pon Cze 17, 2013 15:59   

Pierwszy nasz zlot i niezwykle udany, szkoda że nie mogliśmy zostać na sobotę .Następnym razem będziemy na całym :)
Dziękujemy wszystkim za niezwykłą atmosferę .Organizatorom za wysilek włożony w organizcję zlotu.
Szczególne podziękowania dla MaReK dzięki któremu nasz 75 teraz bez problemu może wyprzedzić dwa Tiry na raz :)

Panorama w orginalnej rozdzielczości https://dl.dropboxusercontent.com/u/100853859/Zlot%20Roverki.pl%202013%20panorama.jpg
Ostatnio zmieniony przez Sintram Wto Cze 18, 2013 12:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sabz 




Dołączył: 11 Maj 2012
Posty: 299
Skąd: Szklarska Poręba

Rover 200

Wysłany: Pon Cze 17, 2013 19:56   

Sintram, Możesz podesłać mi tą panoramę w oryginalnej rozdziałce?
_________________
A driver don't pick the car. The car'll pick the driver.
It's a mystical bond between man and machine...
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pon Cze 17, 2013 21:02   

To i ja przyłączę się do wspomnień i podziękowań. Cieszę się, że znów mogłam uczestniczyć w Zlocie i to w takim. Miejscówka i organizacja były pierwszorzędne więc brawa dla Zarządu za organizację super zlotu.
Chciałabym podziękować też Brt i Senn, za to że ani razu mnie nie obudzili i przeprosić za budzik ;)
Goni i Tomiemu, za domową atmosferę i wspólne mieszkanie :)
Vigoslavowi, za podzielenie się wiedzą o wypadającym.... oraz o innych schorzeniach ;)
Brt i piterowi34 za pilotowanie na zlocie, choć może na mniejszym kacu byłoby pudło :P
Rhosowi, za gigantyczną dawkę śmiechu - stary jesteś nie do podrobienia :)
Just4 - fajnie było Cię w końcu poznać, zapraszam na pigwę :)
Kruchemu za pierdy z farszem ;)
IInvit i Kruszonowi za nocne pogaduchy :)))
I wszystkim pozostałym za super zabawę i atmosferę.
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
Ostatnio zmieniony przez walkie Pon Cze 17, 2013 21:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Vigoslaw 




Dołączył: 15 Cze 2011
Posty: 805
Skąd: Pruszcz Gdański

Rover Coupe

Wysłany: Pon Cze 17, 2013 21:04   

Komu przesłać zdjęcia ze zlotu oraz zdjęcie na konkurs?

Mam trochę kompromitującego materiału :razz:

Pozdro.,

V.
_________________
Samochód wybiera się sercem, a nie rozumem :)
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pon Cze 17, 2013 21:11   

Vigoslaw, wyślij mi wszystko, ja zrobię cenzurę ;)
I na konkurs tez mi wyślij ;)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink