Forum Klubu ROVERki.pl :: Wrażenia i podziękowania po XXIII Zlocie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Joa
Nie Cze 16, 2013 17:46
Wrażenia i podziękowania po XXIII Zlocie
Autor Wiadomość
Sabz 




Dołączył: 11 Maj 2012
Posty: 299
Skąd: Szklarska Poręba

Rover 200

Wysłany: Pon Cze 17, 2013 21:17   

Bardzo proszę wszystkich, co nagrywali filmy, aby skontaktowali się ze mną na PW. Chcę zrobić duży film z wielu kamer. Ja łącznie mam ponad 8 godzin nagrane.
Film pojawiłby się za minimum miesiąc, a teaser jakoś za tydzień.
Vigoslaw, masz wiadomość na PW :)
_________________
A driver don't pick the car. The car'll pick the driver.
It's a mystical bond between man and machine...
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Cze 17, 2013 21:17   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Just4 




Dołączyła: 11 Sty 2013
Posty: 102
Skąd: Warszawa

Rover 25

Wysłany: Pon Cze 17, 2013 21:18   

walkie napisał/a:

Just4 - fajnie było Cię w końcu poznać, zapraszam na pigwę :)


Z wzajemnością i wielką przyjemnością :) ... Nie omieszkam z zaproszenia skorzystać :) , jeśli tylko dostanę przepustkę na wypad od DD ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
dudekmis 




Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 281
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Pon Cze 17, 2013 21:45   

Wielkie podziękowania dla Siemiona_, Nieszki, MaReK, Dzieju, Joa, Emes i zetes, greg-si oraz reszcie organizatorów których nick nie znam za zorganizowanie SUPER zlotu. Po ostatnim letnim myślałem ze lepiej się nie da już, a tu spotkało mnie miłe zaskoczenie. Już nie mogę się doczekać następnego. Nigdy na zlocie nie bawiłem się tak dobrze jak teraz.

Bardzo się cieszę, że dyrygent został ten sam. Gratulacje dla emes, kasjopeja, Yennefer z łodzi :P za podjęcie wyzwania w zarządzaniu tym bałaganem.

Podziękowania dla
Harry & Ewelina , Margos i Yennefer i ossaro za wspólne okupowanie BRDY. Harry nie masz co narzekać miałeś czas żeby wytrzeźwieć w drodze do łóżka :P

Kruchy, Gusiak, Tomi, Gonia za wspólny powrót do domu i towarzyszenie przy kieliszku :P jak by co to ta bolaca wątroba to nie ja :)

Kruchy Gosiak Invit Kruszon za towarzystwo w drodze na zlot

MaReK za pobudkę w piątek na śniadanie, następnym razem zabiore Ci baterie .

Sintram za otworzenie domku w czwartek wieczorem i wspólną noc oraz dzielną współprace na torze z zakładaniem trolei.

Tuners za zamknięcie w piątek rano i wspólną noc

Stacz za dostawę świeżego piwa, szkoda że nie było zimne ale taką miałem na nie ochote ze nawet ciepłe weszło

Pań kelnerek za cierpliwość do nas :P

Just4 za super pilotowanie, użyczenie auta do prób sportowych i sprawnościowych i miłe towarzystwo :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Harry 


Członek Zarządu


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 2816
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Pon Cze 17, 2013 22:37   

dudekmis napisał/a:
Harry & Ewelina , Margos i Yennefer i ossaro za wspólne okupowanie BRDY. Harry nie masz co narzekać miałeś czas żeby wytrzeźwieć w drodze do łóżka :P


Się ciesz,że miałeś parter, na piętro byś się nie zmieścił i byś miał jeszcze dłuższą drogę :wink:

No na 4 do bagna i w lewo :mrgreen:
 
 
 
Yennefer 


Członek Zarządu
sekretarz


Dołączyła: 09 Sty 2013
Posty: 153
Skąd: Łódź



Wysłany: Pon Cze 17, 2013 23:42   

Przyłączam się do podziękowań dla Siemiona, Nieszki, MaReKa, Dzieja, Violli, Emesa, Zetesa oraz tych, którzy poswięcili swój czas i energię w organizację zlotu. Ale podziekowania należą się wszystkim, którzy potrafią się dobrze bawić, postępować fair, służyć pomocą i zaangazowaniem, gdyż własnie tacy ludzie tworzą ten niesamowity klimat. A w szczególności:
- EKIPA ŁÓDZKA - za to, że po prostu jesteście
- Dudekmis i Just4 - za wspólne użytkowanie domku na wygnaniu ;-)
- MARGOS i ossaro - za Rajd Huboszy (chwilami bywało goraco)
- kruszan i Monika - za nocne zwiedzanie
- walkie - pigwówka świetna!

Dla mnie zlot szczególny z wielu powodów: pierwszy, na który przyjechałam własnym R (choć pewnie dla wielu pozostanę po prostu częścią MARGOSA); zlot, na którym pokonałam kilka wewnetrznych oporów (wtajemniczeni wiedzą, o co chodzi), zaś okazane przez Was zaufanie okazane mi podczas wyborów do Zarządu było ukoronowaniem wszystkiego. Wielkie dzieki!
 
 
 
Stacz 




Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 70
Skąd: Warszawa

MG ZS

Wysłany: Wto Cze 18, 2013 14:31   

Na wstępie oczywiście wielkie podziękowania i gratulacje dla Zarządu i pozostałych osób odpowiedzialnych za organizację Zlotu.
Miejscówka super, o atmosferze nie trzeba wspominać, bo ta zawsze jest na najwyższym poziomie.

Specjalne podziękowania dla:
Maryba, Dorota, Ola, Michaelp - za przygarnięcie do domku, imprezowanie, niezliczoną ilość żartów i śmiechów.

Mariusz418, Aga, Pat - również za zabawę, jak zwykle udaną oraz wesoły sobotni rajd :))

MaReK, Mariusz418, Michaelp, asterix27 plus pasażerowie - za udaną drogę do domu, momentami bardzo radosną ;) :D

Wszystkim pozostałym uczestnikom również dziękuję za obecność - bez Was nie byłoby całej imprezy i atmosfery.


Niestety jest jeszcze jedna kwestia za którą nie dziękuję.

Mianowicie chodzi o mazanie/malowanie/spreyowanie aut.
Rozumiem ewentualnie napisać coś gdzieś na szybie, ale to co się dzieje teraz to jest już przegięcie pały. Mazanie nie wiadomo czym po lakierze, jakimiś spreyami po plastikach, bez zastanowienia czy zostawi to jakiekolwiek ślady czy nie.
Jak na razie po umyciu swojego auta nadal widzę ślady po napisach, jakby wżarte w lakier ... i szczerze mówiąc nie wiem czy to zniknie.

Więc serdecznie apeluję - skończmy z tymi, delikatnie mówiąc, debilnymi zabawami.
Jest pewnie sporo innych żartów i głupot które można zrobić/wymyślić, a które nie będą niosły za sobą szkód. Jak dla mnie na następny Zlot ban na jakiekolwiek mazanie czymkolwiek po lakierze. Przynajmniej ja dziękuję bardzo za takie atrakcje.

Oprócz tego jednego tematu, i delikatnego nieogarnięcia pań podających jedzenie ;) wszystko super. Jak zwykle jestem mega zadowolony, że przybyłem, zobaczyłem, zabalowałem (pogadałem, pośmiałem się itp.) i zwyciężyłem ... yyy w sensie cały i zdrowy wróciłem ;)

Dzięki i do zobaczenia na następnym Zlocie :)

P.S. Temat mazania/malowania pozostawiam otwarty do dyskusji, bo z tego co wiem nie tylko ja mam przemyślenia w tej kwestii.
_________________
Zdanie poniżej jest fałszywe.
Zdanie powyżej jest prawdziwe.
 
 
 
szoso 




Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 6302
Skąd: Ostrołęka

Rover 400

Wysłany: Wto Cze 18, 2013 15:09   

głupota ludzka nie zna granic
zaczęło się w Skaryszewie, wtedy to może i było śmieszne ale teraz już nie jest
Marek też mówił, że ma wżery na lakierze
trzeba zrobić z tym porządek, albo raczej z osobami które to robią (wiadomo o kogo chodzi), niech sobie kupią kolorowanki jak już muszą malować, a nie na cudzej własności
takimi delikwentami powinna się zająć Policja, to podchodzi pod niszczenie mienia
 
 
Stanuu 




Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 51

Rover 45

Wysłany: Wto Cze 18, 2013 18:50   

No mi o dziwo zeszło a tylko wodą go tak chlapnąłem
_________________
Lepiej Jeździć Brytyjskim wynalazkiem niż Japońską zabawką.
 
 
soviet100 




Dołączył: 08 Mar 2012
Posty: 499
Skąd: Czechowice-Dziedzice

Rover 800

Wysłany: Wto Cze 18, 2013 18:51   

Ktoś od nas ?
 
 
 
tuners 




Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 1277
Skąd: Kraków

MG ZR

Wysłany: Wto Cze 18, 2013 19:13   

Soviet , skąd że znowu jak od nas ? Twoimi ulubionymi autobusami przyjechała banda i wymalowali. :-)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
osarro 




Dołączył: 01 Sie 2010
Posty: 496
Skąd: Łódź

Rover 75

Wysłany: Sro Cze 19, 2013 23:22   

Mimo iż byłem krótko to jak zwykle się opłacało i na pewno ten czas nie był stracony :)
Szczególne podziękowania dla Siemiona, Nieszki, MaReKa, Dzieja, Violli, Emesa, Zetesa
za przygotowania i organizacje zlotu.

Dla domku nr 8 w składzie:
Harry,Ewelina,Jennefer,Margos,Just4,dudekmis za przyjęcie mnie pod dach :D
W szczególności dla Harrego i Eweliny którzy podzielili się łóżkiem..... bez skojarzeń :P

Dla Kruszana i Moniki za nocny rajd i namierzanie tajemniczego Audi w którym....oj pewnie miało sie dziać... :D

Poza tym dla wszystkich o których zapomniałem a którzy tworzą dobry klimat i mam nadzieję że jeszcze wiele zlotów wspólnie spędzonych przed nami.

Ps..... dzięki za to iż oszczędziliście moje R gdy zostawiłem na ranczo :D
_________________
R200 turn into R75....
 
 
 
monia 




Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Ząbki



Wysłany: Sro Cze 19, 2013 23:37   

audi i tak później zostało namierzone w krzakach, więc pewnie i tak się tam coś działo ;)
 
 
osarro 




Dołączył: 01 Sie 2010
Posty: 496
Skąd: Łódź

Rover 75

Wysłany: Sro Cze 19, 2013 23:41   

monia53000 napisał/a:
audi i tak później zostało namierzone w krzakach, więc pewnie i tak się tam coś działo ;)


oj tak działo się....wielki stres i myśl o kolejnej przeprowadzce :D
 
 
 
monia 




Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Ząbki



Wysłany: Sro Cze 19, 2013 23:50   

Mam nadzieje, ze sie nerwicy nie nabawili :D ale pewne jest, że Roverki będą im się kojarzyć już tylko z tamtym wieczorem :D
 
 
eMdzik 




Dołączył: 30 Lis 2009
Posty: 124
Skąd: Konin/Poznań

MG ZS

Wysłany: Sro Cze 19, 2013 23:59   

To i ja się dołączę do podziękowań za zlot (jeszcze pomyślicie, że nie dojechałem na swoich "drutach" zamiast opon ;) ). Udało się choć okazało się, że jeszcze przegub trzasnął na zlocie (już naprawione)... i tak przede wszystkim wielkie dzięki dla organizatorów zlotu - wszystko na najwyższym poziomie jak dla mnie, aż duma rozpiera że jestem w takim zacnym klubie :) Poza tym wielkie dzięki dla:
Firq i Tuners wraz z kobietami - za świetny piątkowy wieczór i za pożyczenie piwka ;))
Rhos, asterix27, Gonia i pare innych osób za to, że cierpliwie słuchali o możliwości zarabiania na rynku Forex - może nawet kilka osób poważnie się zainteresowało - wizytówki zostawione, Gonia ma jeszcze trochę w zapasie więc zapraszam ;)
Tomaszi i Stannu za wspólny Rajd Huboszy - Tomaszi za świetną współpracę, a Stannu że w ogóle dotarłeś do mety - 1,5 promila na starcie to było coś ;)
Senn - za możliwość popatrzenia na MG ZS180 Mk2 ;) i rozmowy o piłce i nie tylko
emes - za mierzenie czasu tak żebym był poza podium w tym roku :P żarcik oczywiście ;)
Dzięki wszystkim za przybycie i możliwość spędzenia wspólnie czasu - było naprawdę świetnie!
_________________
Jutro zaczyna się dzisiaj...
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Nie Cze 23, 2013 16:39   

To i ja w końcu dołączę kilka słów podziękowania od siebie.

Podziękowania dla organizatorów – siemion_,, Joa, violla, MaReK, dzieju, greg-si oraz pozostałych osób, które brały udział w organizacji, a o których wkładzie nie było dane mi się dowiedzieć.

Podziękowania dla wszystkich instytucji wspierających – bez Was zlot nie byłby taki, jaki był :)

Podziękowania dla chłopaków działających przy postawieniu i przeprowadzeniu próby sportowej: Maverik, Stanuu, zetes – ekipa z prawdziwym potencjałem. Chłopaki, do kolejnych manewrów tego typu biorę Was w ciemno :) Będzie niezmiernie dobrze, jeżeli będziecie mieli ochotę pobawić się kolejnym razem :)

Podziękowania dla siemion_ za okazane zaufanie przy pomocy w organizacji zlotu.

Podziękowania dla współlokatorów – Nieszka, dzieju, MaReK, siemion, zetes :)

Podziękowania dla kuba137 za merytoryczne spostrzeżenia odnośnie próby sportowej. Wzorowo poszło Ci pokazanie na przykładzie niektórym właścicielom co potrafią ich samochody :)

Podziękowania dla Ryszarda za pogawędki i wymianę ciekawych spostrzeżeń – szkoda, że nie udało się przejechać MG z kierownicą po prawej stronie – może następnym razem?

Podziękowania dla wszystkich klubowiczów biorących udział w walnym – za okazane zaufanie i głos poparcia.

Podziękowania dla tronsek z synem oraz Sabzu z Kacprem za drogę powrotną. Mi również jechało się niezmiernie przyjemnie.

monia53000, Adrian, za specyficzne poczucie humoru przepraszam, ale mam nadzieję, że wyszło jedynie na dobre :)

Podziękowania dla wszystkich, których nie wymieniłem a przyjechali na zlot – udana impreza. Bez Was by taka nie była :)
 
 
 
Raptile 




Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 2710
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Sob Lip 13, 2013 08:49   

To może w końcu i ja coś skrobne ;)


Martynce i Maniowi dziękuje za wspólne przebywanie razem , chlanie , jedzienie i takie tam ;)

Szoso za usunięcie kodu błędu o nazwie "Remigiusz" ;]

Gregowi za przejazdzke jego turbo klockiem ;)

Remiemu za mapki żarciki i inne dziwne rzeczy :) oraz za to że dzielnie prowadził mego Zs na Rajdzie ;) Ps. Twoja mina po uniemozliwieniu odpalenia bezcenna :D .

Siemionowi i reszcie ferajny za organizacje , wszystko ok fajnie , super warunki , jedyny minus to to ze ten ośrodek był taki wielki.

Monia w końcu sie poznaliśmy ;) na choinke nie było czasu , ale co sie zwlecze to nie uciecze ;P

Leszczu za wspólną , mozolną podróż wspólną ;) miło było w koncu pogadac na żywo.

Rohs i Witekwawa za wpólną i dynamiczną podróż wspolną ;)


I wszystkim innym których nie wymienilem ;) Do następnego !!
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
maniu48 
Moderator




Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 815
Skąd: Staszów

MG ZS

Wysłany: Pon Lip 15, 2013 00:02   

Jesli chodzi o chlanie i jedzenie to na mnie zawsze mozesz liczyc :D
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink