Forum Klubu ROVERki.pl :: [MG ZS] Rada dotycząca zakupu
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[MG ZS] Rada dotycząca zakupu
Autor Wiadomość
frozen 



Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 8



Wysłany: Nie Cze 30, 2013 12:40   [MG ZS] Rada dotycząca zakupu

Dzień dobry,

Przede wszystkim witam wszystkich forumowiczów jako że jest to mój pierwszy wpis.
Mam pytanie odnośnie zakupu MG ZS z silnikiem V6 2.5 + LPG dokładnie z tego ogłoszenia
http://otomoto.pl/mg-zs-180-2-5-v6-C29119400.html

Interesuje mnie ogólna opinia na temat tego auta jak i oferty która wydaje się podejrzanie przystępna :)
Mam kawałek do Białegostoku bo jestem z Gdańska dlatego zanim miałbym się udać w podróż proszę was o opinię. (a może właściciel auta jest zarejestrowany na forum?)

Z góry dziękuję za odpowiedź,
Piotr
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Cze 30, 2013 12:40   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
leszczu 




Pomógł: 555 razy
Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 8942
Skąd: Białystok

Rover 200

Wysłany: Nie Cze 30, 2013 13:15   

W moich rejonach stoi. ;)
Tylne drzwi maja jakby inny odzień. Przednie spasowanie machy tez super nie wygląda, ale oczywiście nie szukamy chyba tylko w całości oryginałów ?
Gaz chyba tez nie jest tam jakiś super założony, ale to już niech eksperci wypowiedzą.
_________________
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, PROGRAMOWANIE PILOTA ROVER/MG
CZĘŚCI http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=75342
 
 
frozen 



Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 8



Wysłany: Nie Cze 30, 2013 14:31   

Dziękuję za pierwszą odpowiedź.
Ale tak ogólnie jak oceniacie model MG ZS v6 z gazem w stosunku do VW, Audi w podobnej cenie?
Wiadomo takiego rocznika nie dostanę za takie pieniądze ale jak z serwisem, awaryjnością czy nie będzie to problem (ceny części itd.)?
 
 
Lysy_ 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 119
Skąd: Radom



Wysłany: Nie Cze 30, 2013 15:55   

Poszukaj dokładnie chyba już ktoś o niego w tym dziale pytał całkiem niedawno.
 
 
 
brkzzz 




Pomógł: 41 razy
Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 815

Rover 200

Wysłany: Nie Cze 30, 2013 19:34   

Tani jest, bo brzydki kolor :D

A mówiąc poważnie, cena zaniżona co najmniej o jakieś 3-4 tys. zł w stosunku do modeli w miarę dobrym stanie. Poza tym, nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba jeszcze tydzień temu był po 9999zł.

Na zdjęciach nie wygląda jakoś specjalnie źle, na siłę można doczepić się do haka holowniczego - mógł być wołem roboczym. To co najbardziej budzi wątpliwości to cena.

[ Dodano: Nie Cze 30, 2013 19:34 ]
frozen napisał/a:
Ale tak ogólnie jak oceniacie model MG ZS v6 z gazem w stosunku do VW, Audi w podobnej cenie?

Jeśli chciałbyś samochód z grupy VW, który jeździ tak jak MG ZS 180, to musiałbyś wydać co najmniej 3 razy tyle.
frozen napisał/a:
Wiadomo takiego rocznika nie dostanę za takie pieniądze ale jak z serwisem, awaryjnością czy nie będzie to problem (ceny części itd.)?

Dostępność części i łatwość naprawy VW raczej ciężko przebić, ale można powiedzieć, że ceny części Rover/MG są przystępne. Ogólnie tanio, parę pierdółek nie do dostania jako nowe (jak w każdej marce) + masa części z anglików.
_________________
Pozdrawiam,
Adam
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Wto Lip 02, 2013 17:19   

-Zderzak od R45 (brak wcięcia na wydech + brak ramki),
-hak (tylni zawias do sprawdzenia),
-brak znaczka ZS i flagi unionjack, źle naklejony znaczek ZS180,
-sponiewierana kierownica, fotel kierowcy taki se oo,
-dziwaczne dywaniki w środku, szkoda, bo ori materiałowe ze znaczkami MG są git,
-gaz... upierdliwy w PL warunkach, dużo lepiej przy tym silniku sprawdza się zestaw STAG + magic jet/hana2000, pasowałoby foto spod maski jak załozony ten gaz, bo jak kiepawo to będzie masa kłopotów bo to V6, miejsca pod maską jest mniej i wszystko jest poupychane. Do tego ten tył, raczej po przygodzie, pytanie jak dużej. Patrząc po kierownicy, to auto ma 250 000km a nie 120 000, w moim przy 185kkm kiera wygląda milion razy lepiej. Co z rozrządem? Pewnie do wymiany, więc licz jakies 1000zl części i od 600zł w górę za robotę (3 paski rozrządu -2x tył + przód itp). Generalnie szału ni ma ;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
frozen 



Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 8



Wysłany: Sro Lip 03, 2013 01:03   

Dziękuję za wypowiedzi w temacie, no pierwsze na co zwróciłem uwagę to ta kierownica, przy takim przebiegu nie miała prawa tak wyglądać ;)
No nic raczej sobie daruję czytając wasze opinie, pozostaje poszukać innego autka do 10k z w miarę zrywnym silnikiem i w gazie...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Rover 75 do zakupu
Cayar Chcę kupić ROVERka 3 Nie Mar 03, 2019 14:18
flapjck1
Brak nowych postów Chęć zakupu MG Zr
Wojtass Chcę kupić ROVERka 5 Sob Sie 30, 2014 20:44
NoPE
Brak nowych postów czy wart zakupu R 75
pioracz Chcę kupić ROVERka 1 Nie Mar 28, 2010 22:27
krzychu.b
Brak nowych postów [R620 Si 97] Planowanie zakupu
bluecard88 Chcę kupić ROVERka 5 Pon Lis 14, 2011 16:26
slax
Brak nowych postów Jak przekonac żonę do zakupu R75 ?
odi Chcę kupić ROVERka 30 Wto Sie 24, 2010 18:33
maryba



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink