Forum Klubu ROVERki.pl :: R 75 2.0cdt+ -poliftowy przód - a całość z 2000r.
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
R 75 2.0cdt+ -poliftowy przód - a całość z 2000r.
Autor Wiadomość
borsuk88 




Pomógł: 7 razy
Dołączył: 13 Mar 2013
Posty: 323
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 75

Wysłany: Wto Lip 15, 2014 15:50   

Kiera wiem ale musiałbym wyspać i stał by w białymstoku muszę popytać gdzie obszywaja a jeśli chodzi o galke to nie mogę naradzie znaleźć żadnej!narazie muszę radio 2-dni odebrać jutro no i muszę zamówić silnik chłodniczych

[ Dodano: Wto Wrz 03, 2013 20:13 ]
i wymieniony silnik wszystko by było pięknie ale silnik spasował elegancko tylko pod orginalne śmigło od r75 nie przypasował jakieś inne miałem trudno mam z małym wiatraczkiem

[ Dodano: Wto Lip 15, 2014 15:49 ]
nie ma jak sie wybrać w drogę 120 km od domu i w czasie swobodnej jazdy usłyszeć jakieś walenie stukanie i trzaski po czym cisza - wiatrak chłodnicy spadł z mocowania i zablokował silnik - póki wyłączyłem klimę pare sekund minęło a przewody , które idą do wiatrak szlak trafił - 5cm od wiatraka trzeba było wyciąć przewodów stopiły się - na szczęście wiatrak cały i silnik też. tym razem poksyliny trochę dałem na mocowanie i wkręciłem małą śrubkę , a ucięte przewody zastąpiłem przewodem do wysokiego napięcia -230w- miedzianym 2,5 cala. i jak na razie działa klima i wiatrak !

[ Dodano: Wto Lip 15, 2014 15:50 ]
nie ma jak sie wybrać w drogę 120 km od domu i w czasie swobodnej jazdy usłyszeć jakieś walenie stukanie i trzaski po czym cisza - wiatrak chłodnicy spadł z mocowania i zablokował silnik - póki wyłączyłem klimę pare sekund minęło a przewody , które idą do wiatrak szlak trafił - 5cm od wiatraka trzeba było wyciąć przewodów stopiły się - na szczęście wiatrak cały i silnik też. tym razem poksyliny trochę dałem na mocowanie i wkręciłem małą śrubkę , a ucięte przewody zastąpiłem przewodem do wysokiego napięcia -230w- miedzianym 2,5 cala. i jak na razie działa klima i wiatrak !
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Lip 15, 2014 15:50   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Balas87 



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 565
Skąd: rze



Wysłany: Nie Mar 22, 2015 14:39   

Jak ja Ci zazdroszczę tego unikatowego zderzaka grrrrrr
 
 
borsuk88 




Pomógł: 7 razy
Dołączył: 13 Mar 2013
Posty: 323
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 75

Wysłany: Nie Mar 22, 2015 15:36   

dzięki no jakoś się pofarciło ,że go kupiłem i ciągle jest ze mną mój r! ostatnio koleś z a6 tak się na niego zapatrzył ,że prawie mnie całego przerysował ! jak go umyje i znajde dekielki do felg trzeba będzie małą sesje strzelić
_________________
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=89116&postdays=0&postorder=asc&start=0
 
 
bioly 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Mar 2012
Posty: 226
Skąd: Wierzawice

Rover 400

Wysłany: Nie Mar 22, 2015 17:26   

Borsuk poszukaj tutaj www.srubydofelg.pl. Ja stąd brałem tylko ze jeden zaczep slabo trzyma ale to raczej w zalezności od felg ;P
 
 
borsuk88 




Pomógł: 7 razy
Dołączył: 13 Mar 2013
Posty: 323
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 75

Wysłany: Sro Wrz 05, 2018 19:30   

są i dekielki do felg

[ Dodano: Sob Sie 26, 2017 19:01 ]
Taki rodzinny spocik wyszedł , wszyscy wierni jednej marce he

[ Dodano: Sro Wrz 05, 2018 19:30 ]
Chyba nie realne wsadzić takie coś do naszych R75?
_________________
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=89116&postdays=0&postorder=asc&start=0
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink