Forum Klubu ROVERki.pl :: Jest ktoś z okolic nowego targu? Zapłacę za przysługę :)
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Jest ktoś z okolic nowego targu? Zapłacę za przysługę :)
Autor Wiadomość
memphisto 




Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 2125
Skąd: Bytom

Rover 200

Wysłany: Wto Wrz 03, 2013 15:24   Jest ktoś z okolic nowego targu? Zapłacę za przysługę :)

Witam,

Jest ktoś może z okolic nowego targu? Już piszę w czym problem.

1) Kupiłem swoje auto na rejestracji KNT i nie rejestrowałem go aż do dziś.

2) dziś ukradziono (choć policja mówi, że zgubiłem) przednią tablicę rejestracyjną

3) udałem się więc do UM celem przerejestrowania auta i okazało się, że mam dwie umowy - jedną między Panią Moniką Ś. a firmą Ascar (P.Monika sprzedała auto) oraz drugą między firmą Ascar - a mną.

Nie było by tu nic złego, gdyby nie fakt, że umowę między Panią Ś. a firmą ASCAR mam w formie skanu - kopii.

4) urząd odmówił rejestracji auta i zostałem z autem bez tablicy. Jeździć nim nie mogę, bo nie ma blachy :(

5) byłem w firmie po oryginał - to zaklinają się, że mi go dali, a jak nie dali to nie mają. Z chęcią podpiszą jeszcze raz, ale oni do nowego targu nie będą jechać.

No i teraz musze się udać dokładnie pod adres:

Osiedle XX LECIA 1/29
34-460 SZCZAWNICA


i poprosić Panią Monikę Ś. aby podpisała mi duplikat.

Z chęcią zapłacę 100 PLN + 50 na paliwo dla kogoś z okolic, gdyby ktoś zdecydował się udzielić mi wsparcia.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Wrz 03, 2013 15:24   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
bizon 




Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 2093
Skąd: Poznań

Rover 400

Wysłany: Wto Wrz 03, 2013 15:52   

Znajdz firme zajmujaca sie przerejestrowywaniem pojazdow. taka firma dla zapracowanych zebys nie musial stac w kolejkach wydzialu komunikacji. rano zawozisz papiery, wieczorem odbierasz dowod rej na swoje dane i nowe tablice. u nich tez zaplacisz z 150-200zl za usluge ale oni maja swoich ludzi w wydziale i potrafia obejsc rozne cuda.
ja jak kupilem samochod to okazalo sie ze poprzedni wlasciciel zlozyl wniosek o duplikat dokumentu. i nie przerejestruja mi pojazdu dopoki poprzedni wlasciciel nie odbierze duplikatu i nie przekaze mi go i z tym nowym dokumentem moge przyjsc dzialac. wspolpraca z poprzednim wlascicielem nie ukladala sie juz pomyslnie i sprawa przeciagala sie. wiec kolejne pretensje wydzialu komunikacji ze na przerejestrowanie jest 30 dni a tu juz 60 mija. zanioslem papiery do takiej firmy jak wspomniana wczesniej, wzieli 150zl, popoludniu zadzwonili ze trzeba doplacic 50zl (chyba zeby jeszcze kogos wtajemniczyc) i za 200zl problem z glowy
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Czy jest ktoś z UK?
Krzysi3k Offtopic 0 Pią Lis 13, 2009 21:58
Krzysi3k
Brak nowych postów Czy jest ktoś z Niemiec?
Krzysi3k Offtopic 6 Wto Sie 18, 2009 20:51
Krzysi3k
Brak nowych postów [Jest ktoś z Anglii ?]
SyntaX Offtopic 0 Nie Kwi 17, 2011 12:11
SyntaX
Brak nowych postów Czy jest ktos w Wielkiej Brytanii ?
bioly Offtopic 0 Sob Sty 26, 2013 07:43
bioly
Brak nowych postów Gokarty-Warszawa-jest ktos chetny ?
Pawkaz Offtopic 5 Wto Sie 16, 2011 17:08
Dudek



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink