Forum Klubu ROVERki.pl :: [MGZTT] HALOGENY !!!
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[MGZTT] HALOGENY !!!
Autor Wiadomość
alpacino 



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Cze 2013
Posty: 309



Wysłany: Sob Sie 24, 2013 10:33   [MGZTT] HALOGENY !!!
Typ: CDT Rodzaj silnika: diesel Pojemnosc silnika: 2.0 Rok produkcji: 2002

To co mojego Roverka w nocy z czwartku na piątek to już skandal :twisted: ukradziono mi HALOGENY !! !wraz z maskownicami,ale to jeszcze nic zdjąłem zderzak i nie widzę kabli !! !! :o
Udało mi się zdobyć nowe DZIĘKI! DOBREMU znajomemu ze sklepu moto ,ale pozostał problem gdzie je podłączyć ,nie widzę nawet resztek kabli!!!,tak zostały wyszarpane!
Dlatego pytanie :w którym miejscu podpiąć nowe kable od halogenów...tak łopatologicznie...przypuszczam,że gdzieś do tej skrzynki pod maską ,ale konkretnie nie mam pojęcia...
Proszę o szybką odpowiedz i dziękuję
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Sie 24, 2013 10:33   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
dawidd 




Pomógł: 44 razy
Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 3427
Skąd: Czestochowa/Radomsko



Wysłany: Sob Sie 24, 2013 13:30   

jak ściągniesz zderzak kolo zbiorniczka spryskiwaczy masz wtyczki - z tego co pamiętam to tam idą halogeny, czujnik tem i kierunki.
_________________
Ekspresy do kawy, serwis 504602363
mój MG ZR160: https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=108158
 
 
alpacino 



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Cze 2013
Posty: 309



Wysłany: Sob Sie 24, 2013 20:04   [MGZTT] HALOGENY !!!

dzięki za dobre chęci ,ale nie widzę żadnych wtyczek ,jak pisałem kable zostały WYSZARPANE ! nie wypięte i żadnego śladu po nich nie potrafię odnależć nawet szczątków instalacji halogenów
Dziekuję ,że przynajmniej Ty odpisaleś bo reszta , ma jeszcze wakacje...,albo są tak chętni do pomocy!
 
 
rafalmis1 




Pomógł: 78 razy
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 2998
Skąd: Dynów

Rover 75

Wysłany: Sob Sie 24, 2013 21:32   

reszta wie tyle co ty :evil:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
dawidd 




Pomógł: 44 razy
Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 3427
Skąd: Czestochowa/Radomsko



Wysłany: Sob Sie 24, 2013 21:57   

jeżeli miałeś zrobione to oryginalnie to coś kolo zbiorniczka musi byc, tylko trzeba zdemontować zderzak. Tam były 2 wtyczki/gniazda i od nich dalej leciały kable do wiązki która tam gdzieś biegłą. No chyba ze halogeny były dokładane to juz tylko ten co je dołożył wie gdzie leca kable
_________________
Ekspresy do kawy, serwis 504602363
mój MG ZR160: https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=108158
 
 
alpacino 



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Cze 2013
Posty: 309



Wysłany: Sob Sie 24, 2013 22:21   [MGZTT] HALOGENY !!!

dawidd napisał/a:
jeżeli miałeś zrobione to oryginalnie to coś kolo zbiorniczka musi byc, tylko trzeba zdemontować zderzak. Tam były 2 wtyczki/gniazda i od nich dalej leciały kable do wiązki która tam gdzieś biegłą. No chyba ze halogeny były dokładane to juz tylko ten co je dołożył wie gdzie leca kable


czy halogeny były kiedyś dodawane...nie wiem,(przekażnik
pod maską jest i chyba zawsze był),zderzak miałem zdjęty i nic nie wyczaiłem...
Ktoś kiedyś dokładał halogeny na forum,ale było tylko opisane podłączenie pod sterowanie w kabinie,natomiast NIC! o podłączeniu końcowym przewodów halogenów do.....NO WŁAŚNIE
Autko sprowadziłem osobiście z Niemiec i raczej wątpię żeby jakiś helmut fatygował się dodawaniem halogenów
Acha i przypuszczam że wyście kabli powinno być gdzieś od tej skrzynki bezpieczników pod maską jest tam sterownik i bezpiecznik (patrząc po symbolach)halogenów
Ostatnio zmieniony przez alpacino Sob Sie 24, 2013 22:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SeniorA 




Pomógł: 591 razy
Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 4888



Wysłany: Sob Sie 24, 2013 22:37   

alpacino, szukaj popielatej,kwadratowej , 6-pinowej kostki w dolnym rogu komory silnika po lewej stronie ( strona kierowcy ) poniżej reflektora.Tam jest wpięty brązowo/zielony przewód ( pin 3) i masa ( pin 4) od przeciwmgielnych..Jak lampy były dokładane , to trzeba odkręcić skrzynkę bezpiecznikową w komorze silnika i wypiąć od spodu wtyczkę 6 pinową i wpiąć się do pinu 6 (tam jest wpinany oryg. brązowo zielony od przeciwmgielnych).Masa z węzła na lewej podłużnicy przy lampie.
_________________
Andrzej
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez SeniorA Sob Sie 24, 2013 22:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alpacino 



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Cze 2013
Posty: 309



Wysłany: Sob Sie 24, 2013 22:41   [MGZTT] HALOGENY !!!

SeniorA napisał/a:
alpacino, szukaj popielatej,kwadratowej , 6-pinowej kostki w dolnym rogu komory silnika po lewej stronie ( strona kierowcy ) .Tam jest wpięty brązowo/zielony przewód ( pin 3) i masa ( pin 4) od przeciwmgielnych..Jak lampy były dokładane , to trzeba odkręcić skrzynkę bezpiecznikową w komorze silnika i wypiąć od spodu wtyczkę 6 pinową i wpiąć się do pinu 6 (tam jest wpinany oryg. brązowo zielony od przeciwmgielnych).

Dzięki bardzo!jednakże sprawdzę to dopiero w poniedziałek
pozdrowienia!
 
 
apples 




Pomógł: 564 razy
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pon Sie 26, 2013 00:22   

alpacino napisał/a:
albo są tak chętni do pomocy!
My tu jesteśmy na etacie i musimy być na każde zawołanie :roll:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [MGZTT] Ogrzewanie
alpacino Rover serii 75, MG ZT 1 Sob Sty 04, 2014 18:07
rafalmis1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi [MGZTT] alternator
alpacino Rover serii 75, MG ZT 2 Nie Lis 24, 2013 18:34
apples
Brak nowych postów [MGZTT] brak spryskiwaczy !
alpacino Rover serii 75, MG ZT 8 Pią Sie 23, 2013 11:27
alpacino
Brak nowych postów [MGZTT,R75] Filerek paliwa
alpacino Rover serii 75, MG ZT 5 Nie Lis 20, 2016 10:38
0L0
Brak nowych postów [MGZTT] czarna seria???
alpacino Rover serii 75, MG ZT 9 Sro Sty 27, 2016 11:34
alpacino



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink