Forum Klubu ROVERki.pl :: XXIV Ogólnopolski Zlot - Podziękowania
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
XXIV Ogólnopolski Zlot - Podziękowania
Autor Wiadomość
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Paź 06, 2013 20:14   XXIV Ogólnopolski Zlot - Podziękowania

co jest? jestem pierwszy? :)

Melduję się. Ekipa w składzie violla, Joa, stacz, ley i ja dotarliśmy bezpiecznie (chociaż ley może mieć inne zdanie ;) ) do domów ;)

Z tego miejsca chciałem podziękować wszystkim za miłą atmosferę na kolejnym już Ogólnopolskim Zlocie ;) Dziękuję wszystkim ogólnie, bo nie mam już sił pisać do każdego z osobna. Dziękuję ekipie z mojego "busa" za wesołe minuty - długieeee minuty ;)

Dziękuję Zarządowi Klubu z prezesem siemionem na czele, za jak zwykle perfekcyjne przygotowanie Zlotu :) Czas wypełniony po brzegi - nudzić się nie można było :) Czekamy na info o urodzinach Klubu ;)

Na koniec pragnę serdecznie podziękować moim wybawcom z opersji - mariusz418 i ADI-CZESCI, którzy angażując swój czas, środki lokomocji w przed Zlotowy poranek, ożywili moje auto ;)

Pozdrawiam wszystkim i wracam do rzeczywistości ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Paź 06, 2013 20:14   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
BlackD 



Dołączył: 30 Kwi 2013
Posty: 311
Skąd: Kraków



Wysłany: Nie Paź 06, 2013 20:56   

Osobiście także pragnę podziękować wszyskim za wspaniałą atmoswerę. Był to mój pierwszy ogólnopolski zlot i mam nadzieję że nie ostatni.
_________________
Z roverów się śmieją ale nie muszę przynajmniej pedałować.
 
 
BetJar 
Klubowicz





Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 626
Skąd: Gliwice



Wysłany: Nie Paź 06, 2013 21:06   

My też się meldujemy, już w domku po godzinnej drzemce.
Dziękujemy za wspaniałego Zlota i do zobaczenia na następnym.
_________________
ɹɐɾʇǝq ɯɐıʍɐɹpzod
nie ma za co- kliknij POMÓGŁ
R420 Di'97,był
R111 LSi'96,był
R420 Di'97,był
R75 CDT+'02,jest
MG TF '04,jest
 
 
MatiNitro 




Dołączył: 06 Sie 2011
Posty: 755
Skąd: Kielce

Rover 75

Wysłany: Nie Paź 06, 2013 21:14   

Nooo ja też już dawno w domu :p Świetnie było Panie i Panowie, ogromnie nam się z Pauliną podobało w waszym towarzystwie ;) Dzięki wielkie i do zobaczenia na letnim zlocie ;) Pozdrawiam
_________________
BluebeRRRrrry 75 2.0 CDTi AUTOMAT
 
 
 
AndrewS 
Klubowicz





Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 3631
Skąd: Puławy

Rover 800

Wysłany: Nie Paź 06, 2013 21:48   

Ja i moja zawsze odpalająca osiemsetka juz jesteśmy :-)
Pewnie jutro popisze coś wiecej, dzis nie nie mam juz siły.
_________________
Pozdrawiam Andrzej
Rover 800, byl 214 Si 95
FSO 125p 1.4 16V MPI
Jawa 350
 
 
 
Wizard_gp 




Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 425
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Nie Paź 06, 2013 21:54   

Ja również dziękuję wszystkim za miłą atmosferę. Ekipa w składzie Marlena, Michaelp, Ola i ja dotarła do Piaseczna 19:50 i jak obiecałem sobie tak wykonałem podróż na jednym baku, choć ostatnie kilkadziesiąt kilometrów było już z lekkim niepokojem ;)

Szczególne podziękowania ode mnie należą się:

Zarządowi Klubu i organizatorom za rewelacyjny, pełen atrakcji zlot.

Michaelp'owi i Oli za rozbawianie do łez w podczas podróży jak i na zlocie.

Pat, Ley i Stacz, za jeszcze większe rozbawianie :)

ADI-CZESCI za wpólne pogaduchy i spędzenie sobotniego popołudnia z browarkiem na basenie.

Kurczę, dochodzę do wniosku, że musiałbym wypisać tu wszystkich co byli, bo każdemu należą się podziękowania :)

A i jeszcze chciałbym przeprosić wszystkich co mnie widzieli jak "tańczę", więcej to się nie powtórzy ;)

Jeszcze raz dziękuję i z niecierpliwością czekam na kolejny zlot.
_________________
http://wizardonboard.pl/
 
 
osarro 




Dołączył: 01 Sie 2010
Posty: 496
Skąd: Łódź

Rover 75

Wysłany: Pon Paź 07, 2013 00:45   

:) a ja dotarłem jakieś pół godziny temu bo zwiedzanie wykroczyło nieco poza Zakopane ;) ale nasmaruje coś potem...na razie uciekam spać bo padam i nóg nie czuje.
_________________
R200 turn into R75....
 
 
 
siemion_ 
Klubowicz



Członek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 987
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Pon Paź 07, 2013 00:49   

No to ja też na szybko małe podziękowanie.

zetes dzięki za poczęstowanie w końcu naleweczką, dobrze że skończyło się na dwóch kieliszkach bo słyszałem że nie jednego pokonała. I jak Ty to robisz że kosztowałeś tego z każdym a nogi w tańcu do samego rana Ci się nie plątały.

Wizard_gp dzięki za zaangażowanie przed zlotem, jak zawsze można na Ciebie liczyć i okazuje się że na Twój alkomat również. Marlena mam już pomysł na bikini, także następnym razem w basenie zrobisz furorę.

violla nareszcie pojawiłaś się na zlocie, myślałem że jesteś już stracona, na szczęście jak zwykle dusza towarzystwa, rozbujałaś parkiet. MaReK MaReK ach ten MaReK wiem że nagrałeś sporo materiałów na filmik z tego zlotu więc czekam na kolejne dzieło, bo powoli mam niedosyt. Dzięki za obstawianie ze mną pl. Niepodległości. Informację o błędach. Drogę powrotną.

maryba jednoręki bandyto wracaj do zdrowia, Dorota a Ty go pilnuj żeby przed następnym zlotem sobie krzywdy nie zrobił.

mariusz418 i aga mam nadzieję że przed kolejnym zlotem będzie mniej awarii i sił starczy żeby dłużej się pobawić. Dzięki za wsparcie od BritishCars. Jak zawsze można na Was liczyć.

osarro i Anna cieszę się że pozostaliście przy marce. osarro będę musiał wziąć u Ciebie kilka lekcji tańca. A harrego następnym razem jeszcze bardziej wkręcimy.

piter34 fajnie że mogliśmy się spotkać na kolejnym zlocie, no i „jak Piter zrobi dziubek to nie ma ……”

maciej i kuba137 raz yaris, teraz volvo, kiedy w końcu przyjedziecie jakimś klasykiem ze stajni Rovera lub MG. kuba137 numer legitymacji 006 zobowiązuje.

Szymon199010 i Ewelina co się widzieliśmy to mieliście uśmiech na twarzach. Od razu mi też się udzielał. Pozytywne nastawienie na 100%. No i te obrony.

Stacz, Ley i Pat trzech muszkieterów. Zawsze wokół Was wiele się dzieje. W końcu wrzucę kiedyś wam jakiegoś D’Artagniana do pokoju. Ley dzięki za kolejne zlotowe logo. Pat mam nadzieję że nie będziesz miał za dużo siniaków po paintballu.

Joa ty normalnie za grzeczna jesteś ostatnio. Nie poznaje koleżanki :)

dudekmis jak zwykle wszędzie było Cie pełno. Pozytywnie zakręcony. Just4 muszę w końcu pobrać kilka lekcji tańca i wtedy już nie będę uciekał, Meg męża nie było, Rovera też nie, a Ty świecisz przykładem i pojawiasz się na zlocie.

tuners i Joanna sami bez młodego, przyznajcie się chyba się działo.

Harry magnesy już na lodówce, mam nadzieję że kontuzja kostki już powoli idzie w zapomnienie, jeśli nie to niech ewelina wymasuje. ewelina kto wyprowadza zwierzątko na spacer?

maniaq kolejny raz sobie porządnie pogadaliśmy, Prywatna Zouza taka niepozorna a pod jej dowództwem drużyna paintballowa zdobyła najwięcej punktów. Prawdziwy generał w spódnicy.

Sintram i Halina następnym razem już tak łatwo nie odpuszczę, będziecie tańczyć polkę albo robić coś innego. Nie będzie migania się. Magdalena kolejny level nabity.

svenik pomimo braku czasu i odpowiedzialnej funkcji świadka na weselu znalazłeś czas żeby się u nas chociaż na chwile pojawić. Fajnie, wypijemy na następnym urodzinach albo na następnym zlocie.

HarryVip zatrudnij w końcu jakiegoś obrotnego menago do przyjmowania tych gości, a Ty będziesz mógł z Anną w końcu na zlot spokojnie przyjechać.

ADI-CZESCI nasza kolejna Instytucja Wspierająca. Adi dzięki za wsparcie cieszę się, że załapałeś tego zlotowego bakcyla. Magdalena jak następnym razem dostaniesz pokój tak wysoko to wydam polecenie służbowe emesowi i będzie Cię nosił do pokoju :P

sTERYD , Justyna i mała Tosia na pokładzie, jestem pełen podziwu 778,4 kilometra do pokonania w jedną stronę. Ktoś jeszcze napisze że ma na zlot daleko? Mam nadzieję, że teraz to już będzie tylko bezawaryjnie.

BlackD zrobiłeś kilka pikantnych zdjęć żebyśmy mieli co komentować po zlocie?

Tomi nie popiliśmy wiskacza, będziemy musieli nadrobić to na kolejnym.

eMdzik na boisku pracowałeś za dwóch. Gol, asysta dobrze że mamy Cie w swojej drużynie. Ilona coś mi się zdaje że mnie wkręcałaś z tym tańcem. Jeśli nie to idziemy na kurs tańca, koniecznie wersja korespondencyjna

WiktorCoupe i Ałła na kolejny zlot na pewno będziecie mieli więcej kilometrów do przejechania. Wiem że po tym zlocie niedosyt pozostał.

Kozik i Iza liczyłem że przyjedziecie czarnuchem, ale wtedy Raptile na pewno by drogę na zlot pomylił. Droga powrotna rewelacja, ZS żaby przede mną a za nim ja w F16 w chmurach.

Czarton mam nadzieję że opanujesz w końcu komputer. Zlot pierwszy, ale chyba nie ostatni. Obiecałeś mi, że będziesz mi przypominał żebym kurtkę zdejmował. W drodze powrotnej się trochę pogubiliśmy i gdzieś odjechałeś. Ale nic straconego popracujemy nad tym przy kolejnych wyjazdach i powrotach.

BetJar byłeś mi wilkiem, a dlaczego Beata nie była owieczką? Małgosia jestem ciekaw jak wygląda taki zlot oczami nastolatki. Może napiszesz jakieś opowiadanie i nam tu opublikujesz.

Michaelp i Alexa dzięki za zabawy z piłeczką, Ola musimy zrobić naradę w sprawie zajęć integracyjnych, dogadać szczegóły bo czerwiec niedaleko. W sprawie kalendarza bardzo fajny pomysł, już czekamy na fotki.

kruszan dobry mecz. Monika czy widziałaś jak spożywał jakieś dopalacze bo mi by się też takie przydały.

MatiNitro i Paulina fajnie że się pojawiliście na zlocie. Najtrudniejszy jest ten pierwszy raz. Teraz wszystko opiszcie jak to było. Mati taniec z Ewą był rewelacyjny. Nagroda słusznie trafiła w Wasze ręce.

Szaman ładnie wyglądało autko na placu Niepodległości i chyba najwięcej osób zatrzymywało się przy nim na dłużej. Marcelina liczę na to że koszulka będzie pasowała na mamę jak ulał.

AndrewS perła to bardzo dobry wybór. Przyznaję że piłem pierwszy raz i mi bardzo smakowała.

Mario82 to już drugi zlot a my jeszcze wódki razem się nie napiliśmy. Na trzecim musimy to nadrobić i to koniecznie. Magda jak młoda nie płakała w drugą noc to na pewno już zlotowego bakcyla złapała i teraz już możecie w ciemno ją zabierać.

MARGOS dzięki za znalezienie tajemniczego sponsora na magnesy. Dzięki za oprowadzanie grupy po Zakopanym. I pamiętaj jak będziesz miał ochotę pogadać z Yenn albo wyjść gdzieś na miasto to pisz. Na pewno znajdziemy jakiś wolny termin :P

Ewa niech nagroda przypomina Ci nasze zakręcone towarzystwo. Adam ciekawe czy ktoś jeszcze kupił 30 oscypków. Bo chyba pobiłeś lokalny rekord.

Ronald byłeś w końcu w tym Poroninie czy nie?

nieszce podziękuje osobiście.

kasjopea, Yennefer, emes po prostu dzięki.

Teraz jak napiję się z wszystkimi którym to obiecałem na kolejnym zlocie może być wesoło. Na szczęście niosłem MaRKa do wyciągu na Butorowym, wiec na letnim będzie musiał mi się odwdzięczyć. Problem rozwiązany
 
 
 
sTERYD 
Klubowicz





Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 10886
Skąd: ZGL / szczecin



Wysłany: Pon Paź 07, 2013 04:24   

To ja jeszcze szybko podziękuję i spadam spać :)

Pierwsze przede wszystkim szefostwu za organizację- było super, tylko za krótko :(

Drugie przede wszystkim drowi Mariuszowi za ożywienie szczały - dowiozła nas szczęśliwie i już nawet wiem co jest nie tak z pompką, ale jeszcze będę Cię męczył o wtrysk,- Na następnym zlocie bez porządnego łyskacza to się nie mam co pokazywać :oops:

Trzecie przede wszystkim MaRkOwI za pogrzebanie przy elektronice- Rzondzisz chopie - ten 7 pin się pogiął okrótnie chyba go wymienię ;) Jak będziesz wiedział co z tym LSMem to koniecznie daj znać. Viollu To wszystko moja wina :oops:

Dodatkowo przede wszystkim Prezesowi Siemionowi_ i Marybie z żoną za podwózkę w trudnej sytuacji nienacka (Justyna mi teraz nie da spokoju z tymi zagłówkami :/

No a przede wszystkim wszystkim za fajne pogaduchy o wszystkim i o niczym i za to, że było tak fajnie :)

Dobranoc :razz:
_________________
W przypadku obu Roverków w zasadzie mogę powiedzieć, że to spełnienie marzeń. Całe szczęście zostało jeszcze trochę do spełnienia ;)
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4527
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Paź 07, 2013 08:19   

Z Kubą dotarliśmy bez problemów, choć przejazd przez Kraków był jak zwykle koszmarny, a 2 stacje BP 1 km obok siebie to o jedną za dużo, żeby się umówić, to reszta podróży miło i szybko. :)

Wielkie podziękowania dla Siemiona_, Kasjo i emesa za organizację - miejsce super, a organizacja imprezy pierwsza klasa!
Nie myśleliście o zmianie zawodu? Jakieś biuro podróży, czy coś?
Bo tam zdecydowanie jest luka na rynku na tak wysoką jakość usług. :]

Dla Yennefer i Margosa za oprowadzanie po Zakopanym.

Dla maryby i Ley'a za DJ'owanie mimo braku płyt. ;)

Dla Steryda za pogaduchy o obróbce metali. ;)
Wielki szacun za najdłuższą pokonaną na Zlot drogą i do tego z całą rodziną!

Dla AndrewSa za Perełkę. :)

Dla Tomiego za poratowanie kocykiem w piątek. ;)

Adama za to, że ile razy go mijałem, to był bez przerwy uśmiechnięty. ;)

Dla zetesa za porady prawne i potwierdzenie moich wątpliwości - odpowiedni wątek na forum pewnie powstanie niedługo. ;)

Dla meg za rozmowy przy fajkach i towarzystwo na parkiecie. :)

DudkaMisia za próbę umówienia się na BP w Krakowie - 2 stacje o 1 km od siebie to o 1 za dużo. ;)

Dla wszystkich uczestników paintball'a za kilka siniaków i dużo adrenaliny, a szczególnie za oglądane "z loży dla publiczności":
- maniaq'a pokazu skradania się na tyły wroga
- Mariusza_418 dziką szarżę, gdy zorientował się w zasadzce
- oraz eMGika za pokazanie jak się osłania maniaq'a przed szarżującym Mariuszem. ;)

No i podziękowanie dla prywatnej zouzy za bycie świetnym kapitanem drużyny mimo falstartu ze strzałem w moje plecy w pierwszej rozgrywce. ;)

I wszystkich, wszystkich pozostałych za stworzenie, jak zwykle niesamowitej atmosfery, przez którą żal, że Zloty nie mogą odbywać się co tydzień. ;)

PS. Siemion_, zapomniałeś o Octavii combi i Legendzie ;) , a klasyk już jest (właśnie odebrałem maila z umową) :D :D i nawet był już na Zlocie, i startował w Rajdzie Huboszy (w Skaryszewie), ale niestety nie ze stajni Rover/MG :( , ale, może poza klasyfikacją, będę znów miał czym powalczyć na torze. ;D
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
WiktorCoupe 



Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 59



Wysłany: Pon Paź 07, 2013 09:49   

po trudach Gubałówki w niedzielę moczyliśmy się w termach bukowiny tatrz.wróciliśmy cali szczęśliwi z psem(był w hotelu)
 
 
zetes 




Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 558
Skąd: Turek

Rover 75

Wysłany: Pon Paź 07, 2013 09:54   

Melduję i ja swój powrót do domku.
Pragnę podziękować Zarządowi za kolejny, wspaniały, perfekcyjnie zorganizowany zlot, za zafundowane atrakcje. Dzięki wszystkim uczestnikom za stworzenie wspaniałej atmosfery, jednocześnie gratuluję tej atmosfery.
siemion_, dzięki za skosztowanie w końcu mojego trunku, a co do jego mocy, to nie czuję się winny, że co poniektórych położyła na łopatki :grin:
Pragnę podziękować piłkarzom, którzy byli bardzo posłuszni mojemu gwizdkowi, nie kwestionowali decyzji dotyczącej czasu trwania zarówno pierwszej jak i drugiej połowy meczu.
Szczególne podziękowania kieruję dla dziewczyn, które zafundowały mi wspaniałą, taneczną noc z piątku na sobotę. Mam nadzieję, że takie noce będą na kolejnych zlotach.
Jeszcze raz dziękuję i do miłego zobaczenia.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pon Paź 07, 2013 11:00   

siemion_ napisał/a:
Joa ty normalnie za grzeczna jesteś ostatnio. Nie poznaje koleżanki :)

Najwyższa pora :D Poza tym ja zawsze byłam grzeczna ;)

A ze swojej strony dziękuję za wspaniałą organizację- rozplanowanie dnia co do minuty i zapewnienie wielu atrakcji spowodowało, że na pewno nikt się nie nudził. No i za załatwienie pogody- poza chłodnymi nocami nie ma na co narzekać. Znaleźliście bardzo fajny ośrodek- jedyny minus (chociaż to tylko detal) to brak toalety w chatce od grilla, za to bardzo duży plus za obsługę tego wieczoru. Takiej chyba jeszcze na naszych wyjazdach nie było.

Wielkie dzięki dla Marka i reszty ekipy za wspólną podróż- jak zawsze wesoło i bezpiecznie.

Sobota zleciała nie wiadomo kiedy. Bardzo duże wrażenie zrobiła na mnie pasja z jaką pani przewodnik z Muzeum Tatrzańskiego mówiła nam o historii Zakopanego- pomimo zmęczenia i wciąż usilnie zamykających się oczu po długiej, piątkowej integracji z przyjemnością słuchałam jej opowieści. Szkoda, że tym samym nie popisał się pan oprowadzający nas po Willi Koliba- wiedza duża, ale chyba zabrakło zapału do jej przekazywania.
Gubałówka- wspaniałe widoki dzięki idealnej pogodzie. Lepiej o tej porze roku trafić nie mogliśmy.
Krupówki- cóż, cały urok odbierają im wszechobecne stragany. Może kiedyś się to zmieni..

Bardzo dziękuję wszystkim obecnym na Zlocie za stworzenie jak zawsze niezapomnianego klimatu. Nie będę wymieniać z osobna, bo atmosferę tworzą przecież wszyscy. Jedynie żal, że Zloty są tak krótkie- chyba nigdy nie wystarczy czasu, żeby pogadać ze wszystkimi dłużej.
I mam cichą nadzieję, że „ona przestanie już tańczyć dla niego” do kolejnego naszego spotkania, bo czuję lekki przesyt ;)

Do zobaczenia na kolejnych Zlotach!
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pon Paź 07, 2013 11:39   

Kochani!

Kolejny zlot, który pokazał, że bez różnicy jest tak naprawdę, w jakim rejonie kraju się odbywa, bo atmosferę tworzą jego uczestnicy, którym niestraszne jest przebycie tych kilkuset kilometrów, żeby wspólnie się pobawić. I tutaj szacunek przede wszystkim dla sTERYDa, Justyny i Tosi. Medal dla tych Państwa, za przebycie najdłuższego dystansu na zlot (bez słowa skargi z tego powodu).

Przede wszystkim dziękuję Yennefer, siemionowi_ i emesowi za wspólną pracę nad organizacją zlotu. Myślę, że tworzymy świetny zespół i dalej będzie jeszcze lepiej. Mamy tylko nadzieję, że nasze rozmowy ze skype nigdy nie trafią do publicznej wiadomości :lol:

Piterowi34 dziękuję za transport na zlot i z niego, oprowadzenie po Kazimierzu, przemiłe towarzystwo, interesujące rozmowy, ładne fotki na Gubałówce, a przede wszystkim za ratunek i wyrwanie mnie ze szponów Leya i Stacza :P .
Aaaa, zapomniałabym, dzięki za strzał w biodro :P .

Wyżej wspomnianym Leyowi i Staczowi oraz Patowi dziękuję za tradycyjne już wspólne delektowanie się tequillą. Byliście niestrudzeni w namowach, ale tym razem byłam twarda i syndrom dnia następnego nie wystąpił ;) .

AndrewS dzięki za bujanie się przy Bajmie oraz za Perełkę. Konwersacja z Tobą jak zawsze interesująca i "śmiechotwórcza" :) .

Nieszce dziękuję za towarzystwo w sobotę oraz stawianie mnie do pionu w odpowiednich momentach. Muszę popracować nad odruchami bezwarunkowymi :lol: .

Maćku, dzięki za podwózkę z paintballa, ale auto to mogłeś sobie sprawić bardziej wypasione, wstyd się takim rzęchem pokazywać :mrgreen: .

Wszystkim, z którymi wspólnie bawiłam się na paintballu dziękuję za świetną zabawę i za to, że wbrew zapowiedziom nie byłam głównym celem ostrzału. Tylko następnym razem chłopaki apeluję o niecelowanie w biust :P .

Ogólnie rzecz biorąc należałoby wymienić każdego z osobna, bo zabawa była przednia i tradycyjnie po zlocie jest niedosyt rozmów, bo z każdym chciałoby się chociaż parę słów zamienić. Chyba faktycznie musimy zastanowić się nad turnusowymi zlotami ;) .

maciej napisał/a:
Wielkie podziękowania dla Siemiona_, Kasjo i emesa za organizację - miejsce super, a organizacja imprezy pierwsza klasa!
Nie myśleliście o zmianie zawodu? Jakieś biuro podróży, czy coś?
Bo tam zdecydowanie jest luka na rynku na tak wysoką jakość usług. :]
Macieju! Zapomniałeś o Yennefer.

zetes napisał/a:
Szczególne podziękowania kieruję dla dziewczyn, które zafundowały mi wspaniałą, taneczną noc z piątku na sobotę. Mam nadzieję, że takie noce będą na kolejnych zlotach.
Ja również dziękuję i polecam się na przyszłość :) .
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4527
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Paź 07, 2013 13:01   

kasjopea napisał/a:
Maćku, dzięki za podwózkę z paintballa, ale auto to mogłeś sobie sprawić bardziej wypasione, wstyd się takim rzęchem pokazywać :mrgreen: .

No wiem, wstyd straszny! ;)
Co gorsza, obniżam loty - na następny Zlot przyjadę prawdopodobnie autem, które dla oszczędności nawet dachu nie ma, ma tylko 2 fotele i skrócili mu sprężyny, żeby oszczędzić na materiale, a do tego jest starsze od najstarszego Roverka, który był na Zlocie. ;)
kasjopea napisał/a:
Macieju! Zapomniałeś o Yennefer.

Przepraszam!!! Moje niedopatrzenie!
Dzięki Yennefer!!!
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
BlackD 



Dołączył: 30 Kwi 2013
Posty: 311
Skąd: Kraków



Wysłany: Pon Paź 07, 2013 16:04   

Siemion jest gdzieś jak kule w glosę zarobiles
_________________
Z roverów się śmieją ale nie muszę przynajmniej pedałować.
 
 
Raptile 




Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 2710
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Pon Paź 07, 2013 16:34   

A ja podziękuje tylko Sterydowi za fajną felge ;) reszta niech sie buja :P

A tak na serio:

Zarządowi miejsce znowu fajne ;) Atrakcji jak zwykle za dużo :D

Emes jeszcze raz pokoj bede mial na ostatnim pietrze to bedziesz mnie nosic na górę !!

Siemion przeciez to Marka chmury były ;)


Markowi + jego cyrk ;) za spokojny powrot do domciu i takie tam ;)

Kozikowi i Izie że nie bali sie ze mna jechac ;) i jechali bez marudzenia ( no oprócz Izy ;) )

Zouzie Za dzielne strzelanie w naszych wrogów ! Rambo i Chuck Norris wymiękają :D

Stolikowi grillowemu za przyjecie mnie do stolika i co chwile dolewaniu tych niedobrych trunkow ;)

AndrewS, za nie bujanie huśtawką ;)

Szymonowi i jego Żonie za takie tam pogaduszki ;)

Więcej grzechów nie pamiętam . Każdemu w sumie Dzięki za zlot ;) szkoda ze tylko 1 dzien z wami byłem no ale siła wyższa . Mimo odległości musialem tam byc ;)

Pzdrooover i do nastepnego ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
BetJar 
Klubowicz





Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 626
Skąd: Gliwice



Wysłany: Pon Paź 07, 2013 19:55   

MG + Zakopane + ROVER


Były żarciki i były krzyki,
Był Pan z horroru (Tomi),
i Pan z czupryną (siemion_),
Było boisko i chodnik dziurawy,
Były koszulki i smycze były,
Były naprawy,
Była kolejka i plamy z oleju,
Były zdziwienia i przerażenia,
Były oscypki i pamiątki były,
Był grill i ..........................,
Był poranek i niedospanie,
Było żegnanie i hamowanie,
Była droga i góry były,
Było i się skończyło.
Bo jak wszyscy wiemy -
,,co dobre to się szybko kończy"

Pozdrawiam Gosia :)


_________________
ɹɐɾʇǝq ɯɐıʍɐɹpzod
nie ma za co- kliknij POMÓGŁ
R420 Di'97,był
R111 LSi'96,był
R420 Di'97,był
R75 CDT+'02,jest
MG TF '04,jest
Ostatnio zmieniony przez BetJar Pon Paź 07, 2013 19:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Harry 


Członek Zarządu


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 2816
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Pon Paź 07, 2013 19:57   

Cytat:
osarro i Anna cieszę się że pozostaliście przy marce. osarro będę musiał wziąć u Ciebie kilka lekcji tańca. A harrego następnym razem jeszcze bardziej wkręcimy.

phi co to za wkręt. Yen lepiej się z pokojami wkręciło.


siemion_ napisał/a:

Harry magnesy już na lodówce, mam nadzieję że kontuzja kostki już powoli idzie w zapomnienie, jeśli nie to niech ewelina wymasuje. ewelina kto wyprowadza zwierzątko na spacer?


Ewelina wyprowadza na spacer mi sie nie chce :razz:
Mam nadzieje, że szybko się zagoi, bo teraz nie mam kostki i jest kolor śliwki :razz:

a tak ogólnie to dziękuję wszystkim za zlot :wink:
 
 
 
eMdzik 




Dołączył: 30 Lis 2009
Posty: 124
Skąd: Konin/Poznań

MG ZS

Wysłany: Pon Paź 07, 2013 20:54   

To i ja się dołączę do podziękowań - świetna miejscówka + opłacona przez Prezesa pogoda ;) , świetna organizacja, mnóstwo atrakcji i oczywiście zacne grono ludzi dało wspaniałą mieszankę. Szczególne dzięki dla:
- Margosów, Harr"ych i Ossaro za wspólne rozmowy i poczęstunek co raz to lepszą wódeczką ;) Jednocześnie macie "po uszach" za to, że się nie odezwaliście w niedzielę w drodze powrotnej - mieliśmy razem zwiedzać Wawel, a tak zrobiliśmy to z Iloną bez Was... żałujcie ;)
- Maniaq'a za tworzenie "strategii wojennych" podczas paintballa i ich uskutecznianie ;)
- Siemion za wspaniałą obronę naszej bramki i aktywność przez cały zlot. Następnym razem bierz Ilone do tańca i się nie patyczkuj ;) Zresztą cały czas jest pod wrażeniem ludzi i atmosfery jaka panowała na zlocie. Nawet postanowiła założyć sobie konto i sama dołączyć się do podziękowań więc nie będę jej za bardzo wyręczał ;)

Jeszcze raz wielkie dzięki za super zabawę i do zobaczenia najdalej na letnim zlocie ;)
_________________
Jutro zaczyna się dzisiaj...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink