Forum Klubu ROVERki.pl :: XXIV Ogólnopolski Zlot - Podziękowania
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
XXIV Ogólnopolski Zlot - Podziękowania
Autor Wiadomość
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Pon Paź 07, 2013 21:16   

Słuchajcie, kolejny udany zlot :)

Dołączam się do podziękowań - nie będę wymieniał dla kogo, bo za dużo pisania :P

Tak naprawdę wymienić trzeba każdego uczestnika więc załatwię to tak: gorące podziękowania dla wszystkich :) Mocna ekipa uczestników to i zlot udany :)

Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKUJĘ dla wszystkich i do zobaczenia na letnim :)
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Paź 07, 2013 21:16   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
maryba 




Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 621
Skąd: Warszawa

Rover 75

Wysłany: Wto Paź 08, 2013 08:19   

Ja również dziękuję bardzo za koljny zlot. Przede wszystkim uznania należą sie Siemionowi wraz z całym Zarządem. - szacun naprawdę ogromny szacun. :)

Dziękuję wszystkim za obecność i za to, że dzielnie mnie znosili :) ale sczególne podziękowania dla Violi za uratowanie aparatu :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
kruszan 




Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 1292
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 600

Wysłany: Wto Paź 08, 2013 09:19   

Dziękujemy i My, zlot w malowniczej scenerii, dużo atrakcji i uśmiechów - zarząd stanął na wysokości zadania :) ba znów podniósł poprzeczkę :)

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, bo to właśnie ludzie Tworzą zlot i atmosferę :)

Harry, eff dziękujemy za wspólną jazdę, zwiedzanie, i całą resztę :)

[ Dodano: Wto Paź 08, 2013 09:19 ]
ps. ps.

przepraszam eMdzik + Ilona, zapomniałem zupełnie dać znać - dosyć późno wyjechaliśmy, byliśmy około 19 dopiero w Krakowie (jak dobrze pamiętam), generalnie po jedzonku Wawel był już po ciemku ;P

a nasza wódeczka Wam nie smakowała ? ;P
_________________
Rover 600 2.0 SDi 99'
 
 
Pat 



Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 175
Skąd: Jelenia Góra



Wysłany: Wto Paź 08, 2013 12:00   

Też znalazłem chwile i kilka podziękowań będzie. Cieszę się że to kolejny udany i pełen atrakcji zlot, na którym byłem. Znów mogłem zobaczyć i pobawić się z wami wszystkim za co serdecznie dziękuje.

Dziękuje mojej ekipie z „wesołego autobusu” – rewelacyjna podróż i ból brzucha gwarantowany. Aga-zofia , Marian-kierownik zamieszania, Ewa-zofia2, Adam-polewający-konkret.

Moim wspaniałym lokatorom z pokoju – Ley i Stacz – jesteście wielcy i „więcej” z wami nie wypije ;)

Wszystkim tym którzy grali w piątkową piłkę, bo jak się okazuje to nie było łatwe.

Najlepszej drużynie paintballa, która walczyła do ostatniego, nawet jak w masce już nic nie było widać – Zouza nasz kapitanie, respect , Stacz – dzięki za nie strzelanie do mnie z tych 3 metrów bo to by bolało. Siemion – dzięki za ten bliski, podwójny strzał w plecy po tym jak wstałem z ręką do góry, wiem że to była kara ;) .

Ekipie która dała lub, nie dała się namówić na picie z nami morza Teqiulli… to już jest zlotowa tradycja i widać że coraz więcej degustatorów wykwintnego trunku. Co oznacza że władców pomarańczy jest więcej….

Ola i Majkel – za to że zawsze zabawa z wami jest lepsza i widoki atrakcyjniejsze, tyle ile się pośmiejemy to nasze.

Wizard_gp i Marlena – bo również byliście w tym świecie.

Licznej ekipie tancerzy, którzy zadbali o to by parkiet nie pustoszał, a zabawa trwała do białego rana. Te 150 razy przebój jak ona tańczy dla mnie zrobił robotę 

Siemion, Emes , Kasjo - za pracę nad zlotem i dlatego że jesteście coraz lepsi


Pewnie nie da się wymienić wszystkich, ale cieszę się że byliście, bo wiem już od dawna że to właśnie wy tworzycie ten niezapomniany klimat kolejnych zlotów.
_________________
Piszę poprawnie po polsku
.
 
 
Yennefer 


Członek Zarządu
sekretarz


Dołączyła: 09 Sty 2013
Posty: 153
Skąd: Łódź



Wysłany: Wto Paź 08, 2013 12:16   

Bardzo serdecznie dziękuję Wszystkim za stworzenie niezapomnianej atmosfery i wspólną zabawę.

Grupa Łódzka - kto się czubi, ten się lubi - po prostu dzięki za to, że jesteście, mimo różnych zgrzytów i warczenia ;)
Osarro - powrót z Krakowa jak zwykle z atrakcjami
Ania - wielki szacun za wytrwałość i cierpliwość

Piłkarska Drużyna Roverkowa - dzięki za walkę na boisku mimo nierównych sił :*

"Moja" Grupa Zakopiańska - dzięki za zdyscyplinowanie

eMdzik + Ilona - fajnie było się z Wami spotkać. Myślę, że Ilona powinna iść krok dalej i prócz konta na forum sprawić sobie Roverka ;) (bo MG-ika już ma)

Just4 - w przyszłym roku wszystkie szlaki nasze. Dudek - porywamy Justynę :P

Pat, Stacz, Ley - dzięki za tequilę

Meg, Aga, Viola, Dorota, MARGOS, Osarro, Ley, AndrewS - dzięki za wspólne szaleństwa na parkiecie. Ley, jeszcze 2-3 zloty i dojdziemy do perfekcji ;)

MaReK - dzięki za brak kompromitujących zdjęć

Kasjo, emes, Siemion_ - dzięki za wyrozumiałość przy stawianiu pierwszy kroków i wspólną organizację. Fajnie się gra w tej drużynie.

MARGOS - dziękuję za wsparcie, wyrozumiałość, cierpliwość, pomoc i katowanie Geralta w piątkowej drodze do Łodzi :* :* :* :*
 
 
 
Meg 



Dołączyła: 19 Lip 2013
Posty: 5



Wysłany: Wto Paź 08, 2013 15:26   

Psia kosteczka, już nie ma co pisać :)

Przede wszystkim chciałabym podziękować Zarządowi za trud włożony w organizację całego zlotu. Było niesamowicie i jak zwykle nie chciało się odjeżdżać :)
Nawet udało Wam się pogodę załatwić :) (no może za wyjątkiem tych zimnych nocy :P )

Dodatkowo dziękuję:
Mojej ekipie samochodowej - za towarzystwo i ten dłuuuugi spacer Doliną Kościeliską :)
Tomiemu - oczywiście za bezpieczną i momentami szaloną podróż ;)
Just4, DudekMiś - za wytrzymanie ze mną w pokoju :) :*
Zetes, Yennefer, MARGOS, Maciej, Ley, DudekMiś, AndrewS...- za szaleństwo na parkiecie :)
Joa - jestem już Tobie winna paczkę papierosów ;)
eMdzik-owi- za transport z paintballa :)
...
Wszystkim będącym za zlocie dziękuję za przemiłą atmosferę :) i do zobaczenia na kolejnym, tym razem letnim, zlocie ;)

Pozdr.
Magda
 
 
 
MARGOS 




Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 709
Skąd: Łódź był Olsztyn

Rover 400

Wysłany: Wto Paź 08, 2013 17:40   

Czas bym i ja podziękował :mrgreen:

Wielkie dzięki dla ZARZĄDU za całą pracę włożoną w dopinanie tego wszystkiego.
Wielki szacun dla Kasjo, Siemiona i Emesa, bo widząć wkład Yennefer w ostatnich tygodniach, wiem ile jest przy tym pracy, poświęceń i nerwów. :brawo:

Ania, Eff, Monika, Yennefer, Harry, Kruszan, Osarro dzięki za wspólną drogę, może nie całą, ale wiedziałem że jesteście gdzieś w pobliżu. I za wspólne łażenie po Zakopcu i Krakowie. ;)

Ossaro dzięki za pomoc w organizowaniu sponsora na magnesy.

Dziękuję wszystkim że byliście, że się razem bawiliśmy, graliśmy w piłkę, strzelaliśmy, tańczyliśmy i coś tam popijaliśmy. Nalewka Zetesa była piorunująca, Kruszanówka jak zwykle wyśmienita, a Perła od AndrewS'a trzyma klasę.

Moja Grupa Turystyczna po Zakopanem, no cóż, nie jestem urodzonym przewodnikiem, a o tym że mam Was poprowadzić do Koliby dowiedziąłem się na Placu, starałem się jak mogłem, a poganianie Was wcale nie było złośliwością z mojej strony. Ale i tak sie z Wami fajnie łaziło :zły: :P

eMdzik i Ilona miło się z Wami biesiadowało, a odnośnie zwiedzania Krakowa, to wyjechaliśmy dość późno z Krupówek, więc w Krakowie było to bardziej wieczorny spacer wokół Wawelu i odwiedziny Smoka.

Można by było pisać i pisać, dziękuję Wam WSZYSTKIM, bo dzięki Wam jest tak fajnie i każdy dokłada cegiełkę do tej atmosfery.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
osarro 




Dołączył: 01 Sie 2010
Posty: 496
Skąd: Łódź

Rover 75

Wysłany: Wto Paź 08, 2013 18:14   

Powoli dochodzę do siebie więc mogę coś więcej naskrobać.

Podziękowania dla:

całego Zarządu za organizację zlotu było naprawdę super i na pewno kosztowało sporo pracy i przygotowań
Siemionowi za dobrą miejscówkę w Weronice
żonie Annie za cierpliwość i wytrwałość, ekipie Geralta - Margos & Yennefer oraz R600...EBE - Kruszan & Monika plus Harry i Eff za wspólne przejazdy i włóczęgi :)
Yennefer oraz Meg za wspólne parkietowanie ;)
eMdzik i Ilona, Meg, i jak dobrze kojarzę Czarton za wspólne okupowanie stołu :D
Margos za przewodnictwo po Zakopanem

oraz wszystkim którzy tworzyli tą atmosferę bo wiadomo że klimat tworzą ludzie :)

[ Dodano: Wto Paź 08, 2013 18:14 ]
Cytat:
siemion_ napisał/a:
osarro i Anna cieszę się że pozostaliście przy marce. osarro będę musiał wziąć u Ciebie kilka lekcji tańca. A harrego następnym razem jeszcze bardziej wkręcimy.


Marce pozotaję wierny tylko potrzebowałem nieco więcej miejsca ;)
Co do lekcji tańca to mam jeden przepis: szczypta alkoholu dla zwiotczenia mięśni+wyobraźnia+improwizacja :D
Jeżeli chodzi o wkręcanie to cała przyjemność po mojej stronie :D
_________________
R200 turn into R75....
 
 
 
Ley 




Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 417
Skąd: Warszawa

Rover 45

Wysłany: Wto Paź 08, 2013 20:32   

Również chciałem wszystkim podziękować za weekend pełen wrażeń. Gratuluję całemu Zarządowi kolejnej udanej organizacji Zlotu - piękna okolica, bardzo fajny ośrodek, spory zestaw atrakcji - chyba każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Szacun.

Dziękuję ekipie z "wesołego sandała" - Violli, Staczowi, Joa'si i naszemu starszemu kółkowemu MaRkOwI za pełne śmiechu godziny spędzone w drodze w obie strony.

Moim współlokatorom Staczowi i Patowi dziękuję za całokształt - co tu dużo gadać, z roku na rok nasze zwichrowane osobowości okazują się mieć coraz więcej punktów wspólnych :P :D

Wszystkim wariującym do rana na parkiecie - naprawdę wszystkim. Szczególnie zaś tym, które tam były i tańczyły ze mną ;) Yennefer - szacun za wytrwałość :D

Kasjo, muzo Ty moja, mimo iż nie dałaś się tym razem ubzdryngolić tequilą, dziękuję za ciekawe rozmowy... jakoś tak tradycyjnie krążące wokół jednego tematu ;) :D

Długo by Was tu wszystkich wymieniać... maryba & Dorota, wizard_gp, Andrews vel Senn2, michaelp, Ola, maniaq, prywatna_zouza, maciej, kuba137, emes, zetes, MARGOS, piter34, DudekMiś, Marian & Aga, Tomi... a nawet Żaba :D - również dzięki Wam ten zlot zostanie w mojej pamięci na długo. Liczę na to, że spotkamy się wszyscy już wkrótce na urodzinach Klubu, a niedługo później na kolejnym Zlocie!
_________________
proud owner of Rover 45 british racing green 2004
former but still proud owner of Rover 216 GTI Twin Cam 1993
 
 
AndrewS 
Klubowicz





Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 3631
Skąd: Puławy

Rover 800

Wysłany: Wto Paź 08, 2013 21:57   

No i co ja mam teraz dopisać :-|
Powtarzał co pisali inni nie będe.

To moze ja nie podziękuje, tylko przeproszę, za próbę dorównania Joey-owi Tempestowi i Beacie Kozidrak wiadomo w jakich utworach :-)

Jak znudziła sie ona tanczy dla mnie, to na next zlot proponuje: Będzie, bedzie zabawa, bedzie sie działo....
albo
Sensualna nebezpeczna nepokirna ......... :-)

Na kolejny zlot trzeba bedzie przywieźć dwie zgrzewy perły, bo Marek znowu nie dostał, no i mialem delikatne sygnały o chmielowej :-)
Hmm, a moze dlatego nie dostał bo nie było filmow ?? :twisted:

Piter Ty łajzo wreszcie po tylu latach zobaczyłem znowu Twoją facyjate :mrgreen:

Pat wybaczam Ci że chciałeś pić tą tequile z Senn-em :mrgreen: , niezły męczybuła wtedy byłeś :mrgreen:

Chyba musze zmienić avatara, bo nie wszyscy wiedza kto R800 przyjeżdża na zloty
_________________
Pozdrawiam Andrzej
Rover 800, byl 214 Si 95
FSO 125p 1.4 16V MPI
Jawa 350
 
 
 
violla 




Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 291
Skąd: Warszawa/Suwałki

MG TF

Wysłany: Wto Paź 08, 2013 22:39   

Drogi Zarządzie, jak sami widzicie po wpisach - nuda, nuda, nuda...
Wszystko dopięte na ostatni guzik, że nawet człowiek nie może sobie pomarudzić. No może ponarzekam na trzeszczące łóżka... w kilku pokojach :P
Bardzo dziękuję, że wybraliście Zakopane. Dawno tu nie byłam i pewnie bym się nie wybrała prędko, bo zawsze wygrywa morze ;)
Wielki szacun, widać było zaangażowanie każdego członka Zarządu i nie piszę tylko o samej imprezie, ale także o kanale informacyjnym na forum, info na FB itp. Siemion, nareszcie masz super zespół! Teraz Twoje pomysły mają szansę ujrzeć światło dzienne :)

Mariusz418 i ADI-CZESCI - zawsze można na Was liczyć!
Dziękuję za pomoc w ożywieniu Sandała. Przepraszam Wasze małżonki za to, że miały przez nas opóźniony wyjazd.

Dorota (maryby), Stacz - dzięki za pogaduchy o życiu

Pat, Stacz, Ley, Michaelp, Wizard – ale się dobraliście! Dziękuję za rozbawianie mnie do łez. Wasze historie nie mają konca – mają tylko przerwy na kieliszek tequili. Cieszę się, że wybrałam ten VIPowski stolik... ;) Mam nadzieję, że następnym razem też mnie przyjmiecie. Będę ja i tequila ;)

Ley, Stacz – jak to się stało, że na poprzednich zlotach nie tanczyliśmy razem? ;)

Dudekmis – mam nadzieję, ze to było ostatni raz! Już Ty wiesz o co chodzi...

Joa – podpadłaś! To samo co do dudkamisia ;)

Zestes – ktoś mi podsunął kielich do wypicia. Jak przełknełam od razu wiedziałam, że to Twoja słynna naleweczka. Oj trzepie mocno :P

Dziękuję Wszystkim, którzy pląsali ze mną na parkiecie ;) oraz tym, którzy schodzili ze mna jako ostatni z imprezy ;) Dziś czuję, że trzy godziny snu na dobę to jednak było mało.

Steryd, Justyna, Tosia - szacun za przebytą drogę. Steryd, nie musisz mnie przepraszać, myślałam, że Marecki po prostu stoi standardowo przy aucie i nawija ;) , a ciepłe jedzenie panie podawały :P

Aga, Magda, Ewa - dzieki za wspólny shopping :P

VIPowski stolik - mam nadzieję, że niedługo zabalujemy w tym samym gronie. Jakiś mini spocik? Zima idzie, więc spoty trzeba przenieść w ciepłe miejsce ;)

MaReK, Joa, Stacz, Ley – do czasu kolejnej wycieczki prośba o wykucie na pamięć tekstu piosenki "Bałkanica" PIERSI. Zmieniamy repertuar ;)

MaReK – a my byliśmy na tej samej imrezie? Gdzieś Ty chłopie się podziewał przez te dwa dni ?! :P Dziękuję, że dotarłam cała i zdrowa do domu. Mam nadzieję, że w kolejnej trasie nie będzie mi tak gorąco :P

Invit, kruszon, Brt, Daria, Gonia, marcel_n, marta, Skiba, Edytka, Ania, thef, ewelina, Kruchy, Gusiak - brakowało Was. Mam nadzieję, że zobaczymy się na kolejnej roverkowej imprezce! :)

Bardzo dziękuję Wszystkim za stworzenie wspaniałej atmosfery.
Zlot ten uważam za wyjątkowo udany. Dawno tak dobrze się nie bawiłam :P
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Wizard_gp 




Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 425
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Wto Paź 08, 2013 22:48   

violla napisał/a:
VIPowski stolik - mam nadzieję, że niedługo zabalujemy w tym samym gronie. Jakiś mini spocik? Zima idzie, więc spoty trzeba przenieść w ciepłe miejsce


Do Egiptu?
_________________
http://wizardonboard.pl/
 
 
violla 




Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 291
Skąd: Warszawa/Suwałki

MG TF

Wysłany: Wto Paź 08, 2013 22:51   

Wizard_gp napisał/a:
Do Egiptu?

Może być :)
Wszędzie gdzie jest cieplej niż na parkingu, będzie stół i tequila :P
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Gusiak 




Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 53



Wysłany: Sro Paź 09, 2013 18:27   

violla napisał/a:
Invit, kruszon, Brt, Daria, Gonia, marcel_n, marta, Skiba, Edytka, Ania, thef, ewelina, Kruchy, Gusiak - brakowało Was. Mam nadzieję, że zobaczymy się na kolejnej roverkowej imprezce!


;(
Violla, my też żałujemy, że nie przyjechaliśmy, oboje lubimy góry, a do tego ekipa roverkowa to już pełnia szczęścia :) . Nawet z IInvit miałyśmy niecny plan zapakować się same w samochód i pojechać :hurra: .
Obiecujemy, że na letnim się pojawimy, a może się zobaczymy już wcześniej - na urodzinach Roverkowych :) .
Dziękujemy za pamięć i do zobaczenia :przytul: :kwiatek: .
 
 
Kozik 




Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 3306
Skąd: Sanok

MG ZS

Wysłany: Sro Paź 09, 2013 19:04   

My z Izą również dziękujemy za super towarzystwo i atmosferę, było świetnie, niestety przeze mnie nie mogliśmy się cieszyć w pełni (smarkate lata) ale i tak było super.
Nie udało się czarnuchem przyjechać ale Żaba stanął na wysokości zadania i godnie zastąpił go swoim szarym szczurem na gnojówkę ;) wioząc nas bezpiecznie.

Do następnego spotkania tym razem powinienem się pojawić już czarnuchem który potrzebuje jeszcze spoooroo pracy zanim będzie mógł godnie stanąć pośród innych MG i Roverów
_________________
Pozdrawiam Kozik
 
 
 
Stacz 




Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 70
Skąd: Warszawa

MG ZS

Wysłany: Czw Paź 10, 2013 14:29   

To może i ja w końcu skrobnę coś od siebie...


Przede wszystkim ogromne podziękowania i gratulacje dla Zarządu. Bez Waszej ciężkiej pracy nie byłoby takich świetnych imprez. Oby tak dalej! :)

Teraz bardziej personalnie:

Wesoły "autobus" czyli MaReK, violla, Ley i Joa - dzięki za przygarnięcie, mega śmiechy i udaną podróż :) Specjalne podziękowania dla MaReckiego za częste postoje po tych wszystkich piwkach ;) ... szczególnie za ten ostatni 20km Poronina, pod klubem nocnym Pokusa ;)


Pat i Ley za wspólne leżakowanie w pokoju ;)

Maniaq i Zouza dzięki za podwózkę na paintballa, kiedy wszyscy o mnie i Pat zapomnieli :)

violla dzięki za nocne Polaków rozmowy i tańce :)


Dziękuję bardzo serdecznie wszystkim, którzy tak czynnie i ochoczo uczestniczyli w procesie niszczenia mojej wątroby i szarych komórek ... ze szczególnymi wyróżnieniami dla:
Pat i Ley (wspólnie chyba obstawiliśmy 3 miejsca na podium) ;)

oraz Michaelp, Ola, violla, Kasjo, Żaba, Marlena, Wizard_gp, Yennefer i pozostali ... których mogę nie pamiętać niestety ;) ... eh ta tequila ;) - tak czy siak jesteście wielcy i spotkanie Was wszystkich, zabawa, rozmowy oraz ból brzucha i płacz ze śmiechu są niezapomniane :D

Dzięki również dla instytucji wspierających ADI-CZESCI i BritishCars.
mariusz418 z Agą - Zofią -jak zwykle miło było Was zobaczyć :) Dodatkowo podziękowania dla mariusz418 za wariackie akcje na paintballu - było wesoło :))

Serdeczne dzięki dla wszystkich nie wymienionych uczestników. Bez Was również nie byłoby takich imprez, więc super że się pojawiacie :)
_________________
Zdanie poniżej jest fałszywe.
Zdanie powyżej jest prawdziwe.
 
 
 
Ronald 




Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 69
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Czw Paź 10, 2013 14:41   

siemion_, byłem tylko w Zakopanem do Poronina się nie wybrałem.

Dziękuję wszystkim za fajnie spędzony czas, bardzo mi się podobało. Będę na następnym zlocie (może już projekt BRM będzie skończony, będzie się czym pochwalić), tym razem zostanę na dłużej :)
_________________
Od zera do prędkości maksymalnej. Mój wariat :)
http://www.youtube.com/watch?v=Ai73eqMR-oA
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Paź 11, 2013 14:17   

To i ja, w imieniu swoim i zouzy, dziekujemy za zorganiozwanie tego zlotu. Mnie bardzo odpowiada mozliwosc pojechania na jesienny w ciekawe miejsca, bo w zakopcu bylem dawno temu. W niedziele jeszcze zaliczylismy spacerek po gorach i bylo MEGA fajnie :D

jedyne co moge powiedziec to DO NASTEPNEGO !


PS. zdjecia jak zgram z aparatu to nie omieszkam umiescic :D
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
IInvit 



Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 358
Skąd: Warszawa i okolice



Wysłany: Pon Paź 14, 2013 23:18   

violla napisał/a:
Invit, kruszon, Brt, Daria, Gonia, marcel_n, marta, Skiba, Edytka, Ania, thef, ewelina, Kruchy, Gusiak - brakowało Was. Mam nadzieję, że zobaczymy się na kolejnej roverkowej imprezce! :)

:* bardzo żałuję, że nie mogliśmy być :)

Gusiak napisał/a:
Nawet z IInvit miałyśmy niecny plan zapakować się same w samochód i pojechać :hurra: .

:D

Kolejnego spotkanie nie odpuścimy :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
eMdzik 




Dołączył: 30 Lis 2009
Posty: 124
Skąd: Konin/Poznań

MG ZS

Wysłany: Sro Paź 16, 2013 22:33   

Przepraszam - to przeoczenie z mojej strony - Kruszan oczywiście że Wasza wódeczka nam smakowała - jak by mogło być inaczej ;) Następnym razem ja stawiam ;)

Pytanko mam jeszcze do ogółu... ktoś zamieścił gdzieś zdjęcia? Bo jakoś nic nie widzę, a kiedyś po zlotach było tego zawsze pełno ;)
_________________
Jutro zaczyna się dzisiaj...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink