Forum Klubu ROVERki.pl :: [R75] Zestaw słuchawkowy - do oryginalnej instalacji
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R75] Zestaw słuchawkowy - do oryginalnej instalacji
Autor Wiadomość
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Wto Mar 30, 2010 20:11   [R75] Zestaw słuchawkowy - do oryginalnej instalacji

Witam,
Mam roverka z 2004 roku, i nie uzywam zestawu poniewaz nie pasowal moj tel, jako ze niejestem maniakiem nowosci komorkowych a moj obecny wlanie wyzional ducha mam pytanie:
1.
Jakie modele telefonów pasują do takiego zestawu:




I ktory byscie polecali kupic z pasujących? Jak mówię ja w 2010 roku nadal uzywalem telefonu bez zadnych bajerow tylko dzwonil sms i mms najprostrze:-)
2.
I moje drugie pytanie, czy ten zestaw jest fabryczny czy ktos go dokladal bo mam pod schowkiem centralke od tego.
3.
I ostatnie:D czy bez rzeźbienia da sie tylko kupić trzymanie telefonu nokia jakis najnowszych i podpiac do kabla zeby nowsze tel działały??

Bardzo dziękuję za pomoc:)
Ostatnio zmieniony przez apples Pon Cze 13, 2011 00:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Mar 30, 2010 20:11   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
dukat11 




Pomógł: 203 razy
Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 1449
Skąd: Trójmiasto

Rover 75

Wysłany: Wto Mar 30, 2010 20:19   

hvil, Ten przycisk CU-7 który masz zainstalowany wygląda jak od zestawu który ja mam i to jest Nokia CK7W który obsługuje bluetooth. Sprawdź oznaczenia na centralce dla pewności (powinno być HF-5). Jeśli mam rację to połączysz się z każdym telefonem który ma bluetooth.
Tu masz instrukcję:
http://nds1.nokia.com/pho...CK-7W_UG_pl.pdf
_________________
Pozdr.
Dukat11
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Wto Mar 30, 2010 20:32   

hmmm czyli to nie jest fabryczna instalacja??

jak tam sie włącza blutuf?? wsiąść do wozu i powinna komórka go widzieć i tyle??

Ja do centralki już dzisiaj nie zajrzę bo wóz przygotowany na trasę, a nocka śmigam za granice, po powrocie zajrzę.
A bez zaglądania da się jakoś przekonać czy ma blutuf? to bym już na trasie się łączył:D:D:D ja mam motorole L6 ma blutufa ale nic więcej mi wystarczała:) ale klawiatura mi siadła.

[ Dodano: Wto Mar 30, 2010 20:30 ]
PS2
jak patrze na ta instrukcje mam te same elementy ale... u mnie dziala to w glosnikach radia, nie z glosniczka. i radio sie wylacza jak ktos dzwoni

[ Dodano: Wto Mar 30, 2010 20:32 ]
ps. 3 i mam pod schowkiem kabel zeby dokrecic antenke zewnetrzna.
 
 
dukat11 




Pomógł: 203 razy
Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 1449
Skąd: Trójmiasto

Rover 75

Wysłany: Wto Mar 30, 2010 21:00   

Włącz wyszukiwanie urządzeń w telefonie, następnie przyciśnij przycisk i przytrzymaj przyciśnięty kilka sekund (nie pamiętam dokładnie ile) wtedy zestaw jest aktywny i powinien być znaleziony przez telefon. Potem wpisujesz kod 0000 i powinno działa. Jak zezwolisz na automatyczną autentykację to powinno się łączyć samo po przekręceniu stacyjki.

[ Dodano: Wto Mar 30, 2010 21:00 ]
w instrukcji str 18
_________________
Pozdr.
Dukat11
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Pią Kwi 09, 2010 08:52   

dukat11, chciałem ci podziękować za pomoc. Mam blutufa i już się ciesze użytkowaniem tego zestawu. Wielkie dzięki. Bez Twoich rad jeździłby bezużyteczny. Teraz się tak zastanawiam chyba wykręcę trzymanie na nokie, schowam kabel do łączenia po kablu z tel a na trzymanie przykręcę sobie tylko trzymanie do mojego tel. będzie się blutufem łączył:-) dzięki za pomoc.
 
 
dukat11 




Pomógł: 203 razy
Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 1449
Skąd: Trójmiasto

Rover 75

Wysłany: Pią Kwi 09, 2010 19:09   

hvil napisał/a:
dukat11, chciałem ci podziękować za pomoc. Mam blutufa i już się ciesze użytkowaniem tego zestawu. Wielkie dzięki. Bez Twoich rad jeździłby bezużyteczny. Teraz się tak zastanawiam chyba wykręcę trzymanie na nokie, schowam kabel do łączenia po kablu z tel a na trzymanie przykręcę sobie tylko trzymanie do mojego tel. będzie się blutufem łączył:-) dzięki za pomoc.


Nie ma sprawy. Ja mój stary uchwyt wywaliłem i telefon jeździ na półce pod popielniczką. Ale może zamontuje tak jak u ciebie gdyż u mnie był uchwyt z prawej strony tunelu z dodatkową skórzaną podstawą i moją Małżonka narzekała że jej się wbija w nogę.
_________________
Pozdr.
Dukat11
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 00:52   

jeszcze jedna rzecz. czy ja to mialem fabrycznie czy ktos to dokladal??
 
 
TomC 




Pomógł: 47 razy
Dołączył: 08 Lip 2007
Posty: 715
Skąd: Racibórz

Rover 400

Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 01:08   

hvil napisał/a:
czy ja to mialem fabrycznie czy ktos to dokladal??

Dokładał na 105% :razz:
Sam uchwyt tak na moje oko pasuje do Nokii 6100/6610/6230 bo wygląda na MBC-15S.
http://www.nokia.pl/produ.../kompatybilnosc
 
 
 
dukat11 




Pomógł: 203 razy
Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 1449
Skąd: Trójmiasto

Rover 75

Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 08:07   

hvil napisał/a:
jeszcze jedna rzecz. czy ja to mialem fabrycznie czy ktos to dokladal??


Dołożony ale możliwe że bezpośrednio w salonie
_________________
Pozdr.
Dukat11
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Nie Cze 13, 2010 23:55   

Sprzęcior działa sper:-) jesem bardzo zadowolony z odkrytej funkcji mojego roverka. jednak rozmowcy twierdza ze jak rozmawiaja ze mna słyszą pogłos. Czy jest to jakoś do wyeliminowania?? Samych siebie echo słyszą podobno. przycisk mam jak na zdjeciach widac na konsoli, centralkę pod schowkiem, mikrofon przy lusterku wstecznym przed lampka.
 
 
Grzybu_ck 




Dołączył: 15 Wrz 2003
Posty: 41
Skąd: Kielce

Rover 75

Wysłany: Pon Cze 14, 2010 13:46   

zmniejsz głośność. mikrofon łapie to co słychać z głośników.
_________________
motostat.pl
 
 
 
KrisPOD 



Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 78
Skąd: Gdańsk



Wysłany: Pon Gru 09, 2013 18:59   

witam

podłączam się pod temat - też mam radyjko Symphony (jak na zdjęciu)
i mam zamontowany ten zestaw do telefonu (tylko nie wiem dokładnie jaki jest to model i nie wiem jak to sprawdzić) ale przy kierowcy nad głową mam zawieszony mikrofon (podobno kiedyś tam był uchwyt na telefon itp) wiem to od sprzedającego to autko

i teraz przetestowałem z tym klawiszem w radiu "Tel" i trzymałem kilka sekund a nawet chyba z minutę i nic się nie stało - na ekranie jak wcisnąłem go to wyskoczył komunikat NO PHONE i po chwili przełączył się widok na widok z radia (stacja itp)

telefon nie wykrył nic ale raz na chwilkę coś w stylu "ck 100w" (teraz dokładnie nie pamiętam bo szybko kliknąłem aby sparował ale wyskoczył komunikat, że z tym urządzeniem nie mogę sparować telefonu) i potem już nie mogłem wyszukać nic

pytanie jak sprawdzić jaki jest tam osprzęt BT o ile jest i jak podłączyć telefon do tego zestawu (np. HTC SENSATION)

dzięki - może ktoś się znajdzie i pomoże w tej kwestii i pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R45] Zestaw na tył
ketchup1 Car-audio, nawigacje, radia CB 3 Wto Lip 10, 2012 17:43
Shrekinho90
Brak nowych postów [R All] Zestaw do mp3....mp4....
Gość Car-audio, nawigacje, radia CB 12 Nie Sie 09, 2009 19:30
marynabiala
Brak nowych postów [ MG F ] Wyprowadzenie instalacji pod wzmacniacz
Chcesz zamontowac wzmacniacz w swoim aucie? NIC TRUDNEGO !
pyshauek Car-audio, nawigacje, radia CB 3 Sro Lip 11, 2007 20:41
pyshauek
Brak nowych postów [ZT] radio z bt + zestaw HK
tmk752 Car-audio, nawigacje, radia CB 0 Wto Wrz 15, 2020 11:50
tmk752
Brak nowych postów [R75] Zestaw Car Audio
spiderx Car-audio, nawigacje, radia CB 4 Pon Cze 13, 2011 20:43
dafit



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink