Forum Klubu ROVERki.pl :: pomysł na kalendarz 2015
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kasjopea
Sob Sty 04, 2014 17:36
pomysł na kalendarz 2015
Autor Wiadomość
seba1x 



Dołączył: 01 Lip 2012
Posty: 80
Skąd: Zgierz



  Wysłany: Wto Gru 31, 2013 10:21   pomysł na kalendarz 2015

witam jeśli można to chciałbym zaproponować pomysł na nowy kalendarz. Ponieważ w tym roku było małe zainteresowanie przesyłaniem zdjęć. proponuje aby nie robić zdjęć w każdą porę roku tylko zorganizować zlot na którym można wykonać profesjonalną sesje zdjęciową z fajnymi dziewczynami to akurat można zorganizować.Sesja mogła by sie odbyć w plenerze lub innym fajnym miejscu kwestia uzgodnienia,każdy mógłby wsiąść udział w sesji za opłatą po czym dostał by np. fotkę swojego auta z modelką i szanse na fotkę w kalendarzu. Myślę że pomysł fajny i zainteresuje wszystkich zwłaszcza osoby które zatwierdzają takie pomysły.kto jest za?
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Gru 31, 2013 10:21   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
pelson91 




Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Wto Gru 31, 2013 10:59   

ciekawe skąd weźmiesz modelkę i fotografa, żeby zmieściło się to w budżecie :lol:

i czy wszystkie auta byłyby z tą samą modelką? :D
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
Pingiel 




Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 144
Skąd: Rogowo /k.Żnina

Rover 75

Wysłany: Wto Gru 31, 2013 14:19   

Modelke? A po co sami możemy wystąpić. Mogą być nasze żony kochanki itp. A fotograf pewnie jest jakiś wśród osób zainteresowanych
_________________
"... a ty lowelku jedź"
 
 
seba1x 



Dołączył: 01 Lip 2012
Posty: 80
Skąd: Zgierz



Wysłany: Wto Gru 31, 2013 14:58   

Pingiel napisał/a:
Modelke? A po co sami możemy wystąpić. Mogą być nasze żony kochanki itp. A fotograf pewnie jest jakiś wśród osób zainteresowanych

dobrze gadasz o to właśnie mi chodziło na pewno by znalazł sie ktoś kto zna sie na fotografii i ma sprzed do tego. uzgodnić miejsce zlotu znaleźć fajne miejsce plener lub inne ciekawe miejsce można sie postarać i dogadać sie z jakimś fajnym serwisem samochodowym fajne foty wychodzą w takim tle lub hangary parkingi podziemne itp.
 
 
pelson91 




Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Wto Gru 31, 2013 15:05   

uważam że chętnych byłoby za dużo jak na 1 fotografującego ;) i czas. Bo zrobienie porządnego i dobrgo zdjęcia z pomysłem to nie ot tak 2 minuty :)
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Wto Gru 31, 2013 15:09   

zawsze warto spróbować :)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
seba1x 



Dołączył: 01 Lip 2012
Posty: 80
Skąd: Zgierz



Wysłany: Wto Gru 31, 2013 15:51   

zlot nie trwa jeden dzień wiec rozłożyć to na cały weekend. ewentualnie zrobić wstępną listę chetnych i zorientować sie co i jak. no nie wiem można jakoś to zgrać wiem że coś podobnego było na opel astra klub i im sie udało.

[ Dodano: Wto Gru 31, 2013 15:51 ]
pelson91 napisał/a:
uważam że chętnych byłoby za dużo jak na 1 fotografującego ;) i czas. Bo zrobienie porządnego i dobrgo zdjęcia z pomysłem to nie ot tak 2 minuty :)

no właśnie teraz nie ma chętnych na cykanie fotek wiec o to chodzi by ich było. wiadomo że na zloty nie każdy przyjeżdża wiec może to by zmobilizowało innych i powiększyć grono fanów. pierw by trzeba było ogólnie poznać zdanie większości fanów co o tym sądzą mamy mniej wiecej pół roku na zorganizowanie tego i latem działać.
co do dziewczyn zorganizować coś w stylu konkursu chętne dziewczyny z forum lub partnerki nasze jak by chciały wziąć udział zgłaszały by swe zainteresowanie.
 
 
tronsek 




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Wto Gru 31, 2013 15:55   

walkie napisał/a:
zawsze warto spróbować
Też jestem tego zdania.
Pomysł dobry, tym bardziej, że w gronie zlotowiczów zawsze można znaleźć dobrego fotografa.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
siemion_ 
Klubowicz



Członek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 987
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Wto Gru 31, 2013 16:05   

Wszystkie pomysły sa fajne. Mogą być cycki, ROVERki synchronicznie, sesje zlotowe, studio nagrań (bo może być kalendarz z płytą), auta na Marsie. I co tam jeszcze sobie wymyślicie. Potem powybieramy nadesłane zdjęcia, Ley z Wizardem znowu będą siedzieli po nocach żeby przygotować projekt. Wynegocjujemy fajną cenę ,znajdzie się znowu niewidzialna reka która ponownie wyłoży kasę dla drukarni. Powiesimy baner, zrobimy zapisy i co??

Mamy naprawdę fajne ceny Kalendarza Klubowego 2014, w cenie jest koperta żeby się podczas dostarczenia nie zmechacił, w cenie jest też koszt listu poleconego.
Tymczasem liczba zamówionych kalendarzy 56, (specjalne podziękowania dla dzieja który jak co roku zawyża nam statystyki).

Ciągle brakuje ostatniego ogniwa, czyli chętnych na kalendarz.
 
 
 
seba1x 



Dołączył: 01 Lip 2012
Posty: 80
Skąd: Zgierz



Wysłany: Wto Gru 31, 2013 16:25   

Ja dałem tylko pomyśł na coś innego niż dotychczas wiec można coś zmienić albo wszystko po staremu.

[ Dodano: Wto Gru 31, 2013 16:25 ]
siemion_ napisał/a:

Ciągle brakuje ostatniego ogniwa, czyli chętnych na kalendarz.

może dlatego brakuje bo ciągle jest to samo.
 
 
Pawkaz 




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1664
Skąd: Warszawa

Rover 600

Wysłany: Wto Gru 31, 2013 16:27   

siemion_ napisał/a:
czyli chętnych na kalendarz.

Do tej pory zeszło 57 sztuk, ale z drugiej strony zobacz ile osob interesuje sie klubem, a ile jest tu tylko po to, aby rozwiać swoj problem z R/MG lub Landkiem.Wiem, wiem, nie jestem klubowiczem, ale od 2014 nim zostanę :wink:
_________________
Był R 216 Gti, później R 600 SDI, a teraz Opel Vectra C :D
 
 
 
seba1x 



Dołączył: 01 Lip 2012
Posty: 80
Skąd: Zgierz



Wysłany: Wto Gru 31, 2013 16:32   

kase za kalendarz można zostawić taką jaka była. fotki naszych aut były by robione dla chętnych za opłatą chętnych by było bo dostaniesz fajną fotkę z fajną dziewczyną w kadrze i szanse na auto miesiąca.
 
 
tronsek 




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Wto Gru 31, 2013 16:45   

seba1x napisał/a:
może dlatego brakuje bo ciągle jest to samo.
Też możliwe, albo że kalendarz wychodzi dość późno. Przeważnie przełom grudnia i stycznia i większość już ma jakiś kalendarz. Może gdyby kalendarz można by kupić już w listopadzie, sytuacja byłaby inna.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Pawkaz 




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1664
Skąd: Warszawa

Rover 600

Wysłany: Wto Gru 31, 2013 17:19   

Ja zawiesiłem dziś kalendarz zrobiony na zamówienie ze swoich zdjęć i czekam na ROVERkowy.
_________________
Był R 216 Gti, później R 600 SDI, a teraz Opel Vectra C :D
 
 
 
seba1x 



Dołączył: 01 Lip 2012
Posty: 80
Skąd: Zgierz



Wysłany: Wto Gru 31, 2013 17:39   

dlatego osoby zajmujące sie organizacją klubowego kalendarza niech zainteresują się tym tematem i coś spróbują zmienić wysłuchać sugestii innych.
 
 
SyntaX 



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 2228
Skąd: Łódź



Wysłany: Sro Sty 01, 2014 08:27   

Może fotka Marka w zamszowych stringach z logiem Roverki :D
 
 
cinnamongirl 




Dołączyła: 24 Paź 2013
Posty: 28
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 400

Wysłany: Sro Sty 01, 2014 21:45   

czemu dziewczyny? pragnę zauważyć, że nie tylko mężczyźni interesują się samochodami... poza tym to ma być chyba kalendarz przedstawiający nasze auta. mnie się pomysł zupełnie nie podoba, nie podobałby mi się również, gdyby padła propozycja zaangażowania panów. dlaczego? bo chcę sobie powiesić roverki :) kalendarz 2013 był bardzo fajny, na 2014 czekam (zamówiony prawie od razu) i, jeśli forma pozostanie ta sama (zdjęcia aut!), to na pewno będą wisiały i kolejne.
 
 
seba1x 



Dołączył: 01 Lip 2012
Posty: 80
Skąd: Zgierz



Wysłany: Czw Sty 02, 2014 21:29   

ola_pelsona napisał/a:
czemu dziewczyny? pragnę zauważyć, że nie tylko mężczyźni interesują się samochodami... poza tym to ma być chyba kalendarz przedstawiający nasze auta. mnie się pomysł zupełnie nie podoba, nie podobałby mi się również, gdyby padła propozycja zaangażowania panów. dlaczego? bo chcę sobie powiesić roverki :) kalendarz 2013 był bardzo fajny, na 2014 czekam (zamówiony prawie od razu) i, jeśli forma pozostanie ta sama (zdjęcia aut!), to na pewno będą wisiały i kolejne.

powiem tak: na wielu zlotach jest coś takiego jak promowanie aut i zawsze robią to dziewczyny w ładnym ubranku tak to już sie przyjeło że kobiety to płeć piękna i to tylko podkreśla promowaną rzecz tak samo z naszymi autami.

[ Dodano: Czw Sty 02, 2014 21:29 ]
ja osobiscie wolał bym fotkę auta w kalendarzu takiego typu:
 
 
pelson91 




Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Czw Sty 02, 2014 21:32   

ahahahhahah. ledwo samochód widać, a tu nie o to chodzi. Widać różnicę między tym, czego oczekują fani BMW a fani Rovera/MG.
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
siemion_ 
Klubowicz



Członek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 987
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Czw Sty 02, 2014 21:53   

Pierwsze kalendarze docierają już do właścicieli. Nie ma dziewczyn, ale nie mamy się czego wstydzić. Dużo nadesłanych zdjęć, trafny wybór komisji, bardzo dobry druk, rewelacyjna cena. Nic tylko posiadać. Poniżej aurtko pulinek w pełnej grudniowej krasie :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink