Forum Klubu ROVERki.pl :: Smoku-mój pierwszy samochód :)
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Smoku-mój pierwszy samochód :)
Autor Wiadomość
NoPE 




Pomógł: 51 razy
Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 1422

MG ZR

Wysłany: Sro Sty 14, 2015 15:53   

Odbicie zbyt przesunięte w lewo i nie pod kątem. Musi być równoległe.
Bez odbicia za dużo cienia i złudzenie wiszenia w powietrzu. Mniej cienia pod przednią felgą.
_________________
Jak Kolonko, mówię jak jest.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Sty 14, 2015 15:53   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Harry 


Członek Zarządu


Pomógł: 93 razy
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 2816
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Sro Sty 14, 2015 20:43   

odbicie zle zrobione
 
 
 
j0zek 



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 1000
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Sro Sty 14, 2015 22:23   

Ja bym jeszcze usunął ten obrazek z maski bo w tym ujęciu wygląda trochę jak wielki kleks :oops: :oops:
 
 
TheKOktajl 




Dołączyła: 05 Sty 2014
Posty: 62

MG ZR

Wysłany: Sro Sty 14, 2015 22:41   

Boszz , nie usunę naklejki bo tym charakteryzuje się mój samochód.Robiłam sobie zdjęcie pod swoje wymagania, nie muszę nic poprawiać. Z lustrem mi nie wyszło bo jak napisałam bawiłam się poprostu. Ktoś może lepszy zrobić nic mi do tego, pozdro :roll:
 
 
Harry 


Członek Zarządu


Pomógł: 93 razy
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 2816
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Czw Sty 15, 2015 20:30   

nie obrażaj się . wrzuciłaś zdjęcia więc je oceniamy. Piszemy co można poprawić, żeby lepiej to wyglądało
 
 
 
TheKOktajl 




Dołączyła: 05 Sty 2014
Posty: 62

MG ZR

Wysłany: Pon Sty 19, 2015 10:55   

Harry o twoje się nie obrażam tylko raczej to co inni napisali :) Każda praca graficzna odrazu nie jest idealna, zawsze są poprawki ;p coś o tym wiem jak miałam praktyki.
 
 
_markos 




Dołączył: 07 Gru 2014
Posty: 112



Wysłany: Pon Sty 19, 2015 11:31   

Ja to bym przede wszystkim zrobił to zdjęcie od nowa, chyba, że to surówka z aparatu jest taka, że 90% zdjecia to czerń :mrgreen: Tak, mam dobrze ustawiony monitor, to zdjęcie jest w 90% czarne :razz: Rozumiem, że ciemna noc i taka wizja, ale tu na serio nic nie widać.

No i bohomaza z maski bym się pozbył, nie ma to jak młodzieńcze zapędy, na szczęście kiedyś się z tego wyrasta ;) To nie bohomazy "robią" samochód, tylko dobre koło z czystymi oponami i ewentualnie gleba :mrgreen: Dopiero potem smakowite dodatki, ale niekoniecznie w postaci smoków :razz:
 
 
j0zek 



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 1000
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Pon Sty 19, 2015 13:58   

Może masz standardowy monitor i zalezy jak patrzysz to taki kolor.
Na matrycach IPS obojętnie pod jakim kontem patrzysz obraz jest taki sam.
Tutaj jest ciemno, ale auto widać i jest ok.
 
 
_markos 




Dołączył: 07 Gru 2014
Posty: 112



Wysłany: Pon Sty 19, 2015 14:43   

Mam poprawnie skalibrowany HP ZR2440w, cośtam na nim widać...
 
 
TheKOktajl 




Dołączyła: 05 Sty 2014
Posty: 62

MG ZR

Wysłany: Pon Sty 19, 2015 17:33   

Nie widziałeś na żywo a uważasz że bohomaz.. To jest własnie podejście,którego nie cierpię. Kogo co obchodzi co ma na masce. Do mnie już jakaś osoba napisała żebym też coś zaprojektowała jemu. Ja nie cierpie gleby..ale jakoś nie mówie wszystkim którzy mają że weź gleba itp. A jeśli chodzi o tło to jest z innego zdjecia i samochód jest z innego, tak jest wtopiony że wy tego nie widzicie xd>?
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pon Sty 19, 2015 18:26   

rob jak uwazasz, tez mi sie ten smoku nie widzi ;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
_markos 




Dołączył: 07 Gru 2014
Posty: 112



Wysłany: Pon Sty 19, 2015 18:44   

Czego konkretnie nie cierpisz? Tego, że komuś może się nie spodobać coś, co robisz ze swoim samochodem? Przecież nikt Ci tutaj niczego nie może nakazać i nawet nie taki jest sens rób co tylko Ci się podoba. To Twój samochód i tylko i wyłącznie Ty decydujesz co z nim zrobić. Nie zmienia to faktu, że jednemu będzie się to podobać i poprosi o projekt, a inny stwierdzi, że oszpeciłaś samochód. Ja jestem ten drugi i chyba mi wolno, tak samo jak innemu wolno się rozwodzić nad pięknem tej grafiki. Któraś strona jest bardziej uprzywilejowana? :roll:

A smok.. No cóż.. Mi się kojarzy wyłącznie z kiepskim studio tatuażu, które zrobiło po raz setny smoka na łydce kolesia, który nie miał żadnego pomysłu na indywidualny tatuaż, więc wybrał wzór z 27 strony katalogu.. No ale ja to ja, a ja nie lubię na samochodach tego typu grafik. I nie ma znaczenia jaki to samochód, smok jest po prostu zawsze słaby. Mogę tak myśleć i wyrażać swoje zdanie? :razz:

Także ten tego.. Rób dalej co zapragniesz, bo to Tobie ma się podobać. Nikomu więcej nie musi :wink: Tylko nie ekscytuj się tak jak coś się komuś nie spodoba, bo to nie ma sensu. Nie podoba się? Trudno, robisz dalej.
 
 
TheKOktajl 




Dołączyła: 05 Sty 2014
Posty: 62

MG ZR

Wysłany: Pon Sty 19, 2015 19:25   

napisałam kilka postów wcześniej,że każdemu podoba się co innego to,ale skoro robie zdjecie ze swoim autem to dlaczego mam usuwać smoka? Tego nie rozumiem. Smok jest bo duzo pali z moją nogą po prostu xd. Myslałam też nad silnikiem na masce np. Nie zrobiłam wiec też na pałę,bo takiego smoka identycznego jak sobie nie zamówisz nigdzie w sklepie nie dostaniesz :) Pozdrawiam
 
 
pelson91 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Pon Sty 19, 2015 19:59   

TheKOktajl, dla przeciętnego Kowalskiego, w tym dla mnie, każdy inny smok niewiele się będzie różnił od innych, czy to tych z katalogu tatuażów czy z dalekowschodnich bajek ;) Jestem fanem ulepszeń, upiększeń ze smakiem, tutaj niestety go nie ma, a szkoda, bo ZR to bardzo efektowne auto.
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
bociannielot 
Moderator




Pomógł: 142 razy
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Wto Sty 20, 2015 08:14   

pelson91 napisał/a:
a szkoda, bo ZR to bardzo efektowne auto.
no i właśnie niektórzy na siłę prubują dodac mu tej efektowności takim np smokiem ;-) a moim zdaniem nie tędy droga :ok:
 
 
 
TheKOktajl 




Dołączyła: 05 Sty 2014
Posty: 62

MG ZR

Wysłany: Wto Sty 20, 2015 10:12   

Ja nie będę ulegać stereotypom i waszym opinia. Zaakceptujcie że mam smoka tzn to ja TheKOKtajl. Pozdrawiam
 
 
kzrr 




Pomógł: 28 razy
Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Wto Sty 20, 2015 13:22   

Ja np: osobiście nie lubię żadnego rodzaju mangi czy anime ani właśnie takiego typu wzorów, ale to tylko moja opinia. Jeśli Tobie się podoba to spoko, pamiętaj jednak że z pewnością auto z takim wzorem jest inaczej odbierane przez innych użytkowników dróg.
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
-_Zielarz_- 




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 27 Kwi 2013
Posty: 128
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Wto Sty 20, 2015 13:45   

Witam !! !

Oj żebym ja miał takie zmartwienie na lakierze jak ten smok to bym brał w ciemno , a tak wylazło mi parę rudych smoków przy tylnych nadkolach :D

Hehe - o gustach się nie dyskutuje jak to mówią. Auto dalej wygląda spoko, choć ja osobiście nigdy bym swojemu czegoś takiego nie zrobił.

Mnie razi w ogóle nadmiar bezrefleksyjnego (patrz - bez gustu) "upiększania" jak choćby wstawiania drewna (imitacji) czy chromów dla samego wstawienia, a wygląda to czasem jak amerykańska choinka lub jakaś baba na odpuście :D A już niektóre lampy zwłaszcza na tył jak widzę, to jak bym zobaczył coś takiego u siebie to bym wrócił po młotek i sam je rozwalił :D

Zmierzam do tego, że akurat ten smok, choć oczojebny i zupełnie nie zgodny z moim podejściem co do wyglądu auta, nadaje mu oryginalności, charakteru i jeśli nie rozmnoży się, to jakoś daje radę :)

Pozdrawiam
_________________
Im faster tym better ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink