Forum Klubu ROVERki.pl :: Kalendarz 2015 - czas zacząć :)
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Kalendarz 2015 - czas zacząć :)
Autor Wiadomość
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Wto Sty 28, 2014 21:48   Kalendarz 2015 - czas zacząć :)

Drodzy Klubowicze i Sympatycy!

Mamy nadzieję, że większość z Was ma już aktualne kalendarze, które są owocem Waszej i naszej pracy w ubiegłym roku. Jeśli jednak, zdarzają się wyjątki, które kalendarza nie mają, to mogą to już śmiało naprawić i zamówić za pomocą specjalnego formularza zamieszczonego na forum. No ale koniec przydługiego wstępu, czas na konkret zwłaszcza, że styczeń nam się już powoli kończy. Zima troche uśpiła nas ale na przekór niej bierzemy się do pracy i rozpoczynamy projekt Kalendarz 2015. Zasady są bardzo podobne do zeszłorocznych, choć wprowadziliśmy kilka kosmetycznych zmian, które naszym zdaniem przełożą się na większe zainteresowanie projektem.


A o to tegoroczny regulamin konkursu Kalendarz 2015:

1. Zdjęcia do konkursu można zgłaszać do 30 października 2014. Okres ten wzorem roku poprzedniego zostanie podzielony na 4 etapy, zgodnie z harmonogramem:

 15 kwietnia - zakończenie I etapu.
 1 lipca - zakończenie etapu II
 15 września - zakończenie etapu III
 31 października - zakończenie etapu IV

2. Na zakończenie każdego etapu pojawi się na stronie klubowej podsumowanie, w którym przedstawimy zwycięzcę danego etapu, i dla którego przewidziana jest nagroda w postaci USB z nadrukiem swojego własnego samochodu.


3. Forma wyboru zdjęć pozostaje bez zmian, jak w edycji kalendarza 2014. O jakość i spójność fotografii, które znajdą się w kalendarzu 2014 zadba komisja wyłoniona przez Zarząd Klubu w składzie: Maniaq, Siemion, Walkie oraz Yennefer.

4. Tematyka zdjęć to auta marek Rover, MG i Land Rover. To, w jakiej scenerii zdjęcia zostaną zrobione zależy tylko od Waszej kreatywności i możliwości.

5. Rozdzielczość zdjęcia oraz jego jakość powinny być dopasowane do druku w formacie A3 oraz 300 dpi.

6. Nie ma żadnych ograniczeń, co do ilości nadsyłanych zdjęć przez jednego użytkownika. Zdjęcia mogą wysłać zarówno Klubowicze, Sympatycy oraz Członkowie Komisji. Jeśli jednak zdjęcie Klubowicza i Sympatyka będzie na tym samym poziomie estetycznym czy artystycznym, to wybrane zostanie zdjęcie Klubowicza. Ponadto w kalendarzu może znaleźć się tylko raz dany samochód.

7. W tym roku Klubowicze i Sympatycy będą mieli również możliwość wyboru zdjęć do kalendarza.

 W ramach tej edycji przeprowadzony zostanie konkurs na „najlepszą fotografię ze zlotu letniego” przedstawiającą samochód naszych marek. Prace nadsyłać będzie można do 15 lipca. Komisja z nadesłanych zdjęć wybierze te, które spełnią warunki technicznie. Głosowanie odbędzie się w dniach od 16 do 31 lipca. Fotografia, która otrzyma najwięcej głosów znajdzie się na czerwcowej karcie kalendarza 2015.

 Komisja wybierze 10 zdjęć, ostatnie brakujące zdjęcie wybrane zostanie w „Konkursie ostatniej szansy” w dniach od 5 do 15 listopada 2014. Klubowicze i Sympatycy spośród wszystkich nadesłanych prac zakwalifikowanych przez komisję wybiorą tę ostatnią fotografię, która znajdzie się na kartach kalendarza.

Zachęcamy wszystkich do robienia i przesyłania zdjęć na adres : foto at roverki.pl

Zapraszamy do zabawy!

A to zdjęcie nagrody tegorocznej :)

_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Sty 28, 2014 21:48   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
andrew0503 




Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 501
Skąd: epaepa

Rover 45

Wysłany: Sro Gru 10, 2014 20:57   

Witam.
Mam nadzieję, że jest realna szansa, że kalendarz 2015 zagości na mej ścianie 01.01. 2015 ?
_________________
Andrzej
 
 
 
longer86 
Moderator




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Pon Gru 22, 2014 23:59   

uwzględniając pytanie poprzednika chciałbym poruszyć kwestię kalendarza na 2016 rok....

forma kalendarza, wybory itd. wszystko fajnie gra, ale chciałbym zaproponować żeby skończyć składanie kalendarza przykładowo do końca listopada a grudzień zostawić na wydruk i realizację zamówień.

jeden etap mniej, a za tym mniej gonitwy pod koniec kiedy wszyscy a także osoby zajmujące się powstaniem kalendarza mają zapewne inne zajęcia.

Więc myślę, że wszystkim to wyszło by na dobre, a pewnie wiele osób ucieszyłoby się po obdarowaniu wyjątkowym kalendarzem jako miły upominek pod choinką ;)
_________________
75 Red Edition
 
 
andrew0503 




Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 501
Skąd: epaepa

Rover 45

Wysłany: Wto Gru 23, 2014 20:27   

Drodzy Roverkowi Fotomaniacy,
nasz przyszłoroczny Kalendarz prawie gotów Wiemy już, że czerwiec 2015 należy do Tunersa, którego zdjęcie Waszymi głosami wygrało Konkurs Zlotowy. Gratulujemy!
Przed Wami kolejna ważna decyzja - pozostała do wybrania jeszcze jedna roverowa fota, która wypełni ostatnią wolną kartę w przyszłorocznym Kalendarzu. Zapraszam do głosowania na stronie głównej Klubu. Znajdziecie tam kandydatów, spośród których możecie wybrać swojego faworyta w Konkursie Ostatniej Szansy. Czasu pozostało niewiele. Na Wasze głosy czekamy tylko do 26 grudnia!



Na stronie głównej nie znalazłem żadnego konkursu''ostatniej szansy'' :(
_________________
Andrzej
 
 
 
Pawkaz 




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1664
Skąd: Warszawa

Rover 600

Wysłany: Wto Gru 23, 2014 21:35   

andrew0503 napisał/a:
Na stronie głównej nie znalazłem żadnego konkursu''ostatniej szansy''

Dokładnie, a czasu coraz mniej.
_________________
Był R 216 Gti, później R 600 SDI, a teraz Opel Vectra C :D
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Wto Gru 23, 2014 23:44   

Moze odpowiem, jako osoba zamieszana w postawanie kalendarza.

Glosowanie lada moment bedzie dostepne. Zdjecia sa wybrane i przygotowane. Ze skroceniem terminu ... Jest to jakas opcja, zwlaszcza, ze wiekszosc zdjec przychodzi w ostatnie 2 dni etapu.

Uwierzcie, ze dokladamy staran by przede wszystkim efekt koncowy byl jak najlepszy. Co do terminu druku i wysylek, nie jestem odpowiednia osoba by sie wypowiadac.

Troche cierpliwosci prosimy. :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
longer86 
Moderator




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Sro Gru 24, 2014 00:58   

maniaq napisał/a:
Jest to jakas opcja, zwlaszcza, ze wiekszosc zdjec przychodzi w ostatnie 2 dni etapu.


jak ktoś ma zdjęcia to i tak wyśle, a gdyby tak przygotowania kończyć w listopadzie to Wszyscy mają wolne, nie trzeba się spinać z całym przygotowaniem i kalendarz na spokojnie rozesłać w grudniu ;) myślę że to także spore ułatwienie dla organizatorów bo jak wiadomo koniec grudnia to pracowity okres ;)
_________________
75 Red Edition
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sro Gru 24, 2014 01:12   

Skończmy 2015 i w wątku z propozycjami kalendarzowymi piszcie uwagi, na pewno wszystkie uwzględnimy i weźmiemy pod uwagę.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
pelson91 




Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Pią Gru 26, 2014 19:38   

Yennefer napisał/a:
Drodzy Roverkowi Fotomaniacy,
nasz przyszłoroczny Kalendarz prawie gotów :D Wiemy już, że czerwiec 2015 należy do Tunersa, którego zdjęcie Waszymi głosami wygrało Konkurs Zlotowy. Gratulujemy!
Przed Wami kolejna ważna decyzja - pozostała do wybrania jeszcze jedna roverowa fota, która wypełni ostatnią wolną kartę w przyszłorocznym Kalendarzu. Zapraszam do głosowania na stronie głównej Klubu. Znajdziecie tam kandydatów, spośród których możecie wybrać swojego faworyta w Konkursie Ostatniej Szansy. Czasu pozostało niewiele. Na Wasze głosy czekamy tylko do 26 grudnia!


Dobra, dzisiaj mamy 26 grudnia, więc dziś powinno się zakończyć głosowanie w Konkursie Ostatniej Szansy. Powinno, gdyby taki konkurs w ogóle się odbył, śledziłem stronę klubową, forum, i ani żadnego newsa, ani żadnej ankiety ani tematu... Nic. Szkoda, że komisja tak zaspała z ogarnięciem tak prostej sprawy jak otwarcie i zamknięcie konkursu.

Jedno jest pewne, kalendarza roverkowego 2015 NIE kupię, mam już lepszy, z równie fajnymi brykami, zrobiony przez ludzi, którzy potrafili ogarnąć powierzone im zadanie i wyrobić się z wykonaniem go na czas.

A tutaj widzimy trochę ignorancję komisji, która przecież nie zebrała się z przymusu (zmuszał Was ktoś?), a zebranie 12 zdjęć do kalendarza i ich wybór zajmuje więcej niż 11 miesięcy. Trochę to smutne i przykre. Bo jestem w klubie 3. rok, i z każdym (dosłownie) rokiem jest coraz gorzej, nie tylko jeśli chodzi o frekwencję na zlotach, spotach, ale także w takich sprawach jak np ten kalendarz lub np ranga na stronie głównej klubowej (nie mogłem się doprosić o zmianę ponad pół roku).

Taaaaak tak, znowu marudzę, ale niefajnie mi się zrobiło, gdy mija właśnie termin podany przez komisję jako termin zakończenia głosowania, a konkurs się nawet nie zaczął... :/ Chyba, że PW trzeba Wam pisać z głosami, bo może jednak coś przeoczyłem.

Powodzonka w pilnowaniu terminów i dalszym rozwoju klubu!
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
Pawkaz 




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1664
Skąd: Warszawa

Rover 600

Wysłany: Pią Gru 26, 2014 19:47   

Także śledziłem informacje na temat konkursu.Szkoda, że się nie odbył :(
_________________
Był R 216 Gti, później R 600 SDI, a teraz Opel Vectra C :D
 
 
 
longer86 
Moderator




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Pią Gru 26, 2014 23:00   

w takiej sytuacji proponuje wykonać nietypowy kalendarz bez wyboru zdjęcia ostatniej szansy bo użytkownik ze stycznia długo się nie nacieszy.

skoro jest wybranych 11 zdjęć to kalendarz 2015 od lutego do grudnia ;)
_________________
75 Red Edition
 
 
dexter77 




Dołączył: 12 Gru 2013
Posty: 147
Skąd: Poznań

Rover 75

Wysłany: Pon Gru 29, 2014 11:53   

post do usuniecia :D
 
 
tuners 




Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 1277
Skąd: Kraków

MG ZR

Wysłany: Sro Sty 07, 2015 16:49   

Takie pytanko czy gdzieś można już składać zamówienia na kalendarz czy akcja odwołana ?
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
longer86 
Moderator




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Sro Sty 07, 2015 18:06   

no fajno by było gdyby się coś pojawiło
_________________
75 Red Edition
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Sro Sty 07, 2015 19:33   

może trzeba żeby ktoś inny się zajął sprawą kalendarza? bo generalnie non-stop jest poślizg z terminami :/
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Satyavan 



Dołączył: 03 Kwi 2014
Posty: 103
Skąd: Konin



Wysłany: Sro Sty 07, 2015 19:50   

Dalej wisi grudzień na ścianie, bo aż żal zdejmować. :D
 
 
 
longer86 
Moderator




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Sro Sty 07, 2015 22:50   

ja już proponowałem na przyszły rok ustawić terminy, żeby sprawy zbierania i wyboru materiałów zamknąć w listopadzie. Grudzień zostawić na druk i przesyłki.

Osoby zajmujące się kalendarzem w końcu robią to za free i mają też swoje zajęcia więc można zrozumieć, kwestia dobrania innych dat etapów i rozstrzygnięć.
Albo róbmy wyjątkowy kalendarz luty - styczeń wyjątkowy i miesiąc zapasu.

U mnie też wisi grudzień, w końcu ładne zdjęcie i tak zielono wiosennie ;)
_________________
75 Red Edition
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Czw Sty 08, 2015 14:33   

pelson91 napisał/a:
Taaaaak tak, znowu marudzę, ale niefajnie mi się zrobiło, gdy mija właśnie termin podany przez komisję jako termin zakończenia głosowania, a konkurs się nawet nie zaczął... :/ Chyba, że PW trzeba Wam pisać z głosami, bo może jednak coś przeoczyłem.

Powodzonka w pilnowaniu terminów i dalszym rozwoju klubu!


Pelson mi tez sie niedajnie robi, bo przy kazdej mozliwej okazji wystepujesz jako recenzent poczynan klubu, bo termin glosowania, bo miejsce, bo termin zlotu, bo kalendarz... a czy do czegokolwiek sie przyczyniles by powstalo ? Nie ?? nooooo wlasnie... to moze jak choc raz zaangazujesz sie w ktores przedsiewziecie zobaczysz, ze nie jest to tak latwo jak sie mowi, bo to zalezy od wielu rzeczy i wielu osob, to co nazywasz "kalendarzem". Od nadeslania zdjec, do wyboru, do obrobki, do przygotowania do druku, sampli wydruku , poprzez druk wlasciwy - wszystko to ludzie i czas, ktory poswiecaja, by cos powstalo. Ty widzisz szklanke do polowy pusta, a ja do polowy pelna, ot taka roznica.

IMHO jakos kalendarza broni sie sama. A ze jest poslizg... macie wszyscy z tym racje. Ale jakby sie dalo, to ja chetnie bym go drukowal we pazdzierniku lub lutym ;) Od kilku lat probujemy wciagnac klubowiczow i sympatykow do tej zabawy, ale z mieszanym skutkiem. Macie racje, ze trzeba zmienic zasady... ale poprzez narzekanie i stwierdzanie faktu, ze jest poslizg, nic sie nie zmieni. Licze na konstruktywne propozycje.


Markzo napisał/a:
może trzeba żeby ktoś inny się zajął sprawą kalendarza? bo generalnie non-stop jest poślizg z terminami :/


Zapraszalem Cie do tworzenia kalendarza, bez odzewu... ale do krytyki w pierwszym rzedzie. Mnie nadal kluje w oczy to, ze tak Cie wszedzie pelno, korzystasz z dobrodziejstwa forum, ale nawet gestu nie masz by oplacic skladke klubowa, by choc w czesci podziekowac, za utrzymywanie tego forum przy zyciu, z ktorego korzystasz - tak wiem to inna para kaloszy ;) Ja sie czepiam, a Ty masz swoje powody...

longer86 napisał/a:
ja już proponowałem na przyszły rok ustawić terminy, żeby sprawy zbierania i wyboru materiałów zamknąć w listopadzie. Grudzień zostawić na druk i przesyłki.

Osoby zajmujące się kalendarzem w końcu robią to za free i mają też swoje zajęcia więc można zrozumieć, kwestia dobrania innych dat etapów i rozstrzygnięć.
Albo róbmy wyjątkowy kalendarz luty - styczeń wyjątkowy i miesiąc zapasu.

U mnie też wisi grudzień, w końcu ładne zdjęcie i tak zielono wiosennie ;)


Padła już w gronie osob zwiazanych z powstawaniem kalendarza propozycja, konczenia duzo wczesniej zbeirania zdjec, a takze by np. powstal kalendarz luty -luty, bo po nowym roku w drukarniach luzniej z terminami :)

To, ze robia to ludzie za free... wiele osob nie widzi, ze klub istnieje z pasji i zaangazowania kilku osob, wiekszosc tylko z tego korzysta. Wpada zapytac co z majonezem pod korkiem i uszczelka i... znika. Kazdego zapraszamy do tworzenia klubu. Poprzez wspieranie dzialan zarzadu, poprzez nowe inicjatywy, poprzez np napisanie artykulow, podeslanie zdjec na konkurs itp itd. jest wiele okazji i wiele drog, tylko trzeba checi - dac cos do siebie. Powiedziec ja moge i chce zrobic to i to dla klubu , czyli dla innych ludzi.

Aha, zeby byla jasnosc, pisze to JA - maniaq - jako czlonek klubu roverki, nie jestem w zadnym aspekcie zwiazany z zarzadem klubu, bo w nim nie zasiadam :D Po prostu moja prywatna opinia... osoby zwiazanej z klubem chyba od 2006 czy 2007 ;)

Koncze udzielanie sie tutaj, bo lada chwila wystartuja zapisy do kupna kalendarza, ja bym kupil chocby w polowie marca by do mnie dojechal :D ale to jak pisalem, dla mnie "w polowie pelna" ;) Odpowiedzi co do propozycji, prosze w temacie "propozycji na kalendarz 2016" , ktory za chwile zaloze.

maniaq
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Sty 08, 2015 15:02   

maniaq napisał/a:
Zapraszalem Cie do tworzenia kalendarza, bez odzewu

gdzie i kiedy? bo coś Ci się pomieszało. Nikt mnie do niczego nie zapraszał, a już na pewno nie Ty. Po pierwszej edycji zebrała się komisja i poza pływakiem, który sam odszedł czy wyleciał (nie wiem) robi kalendarze.

reszty nie komentuje, nie raz pokazałeś, że masz do mnie awers i tu nie jest inaczej, to nie ma sensu.
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Asia_MG-ZT
[Usunięty]






Wysłany: Czw Sty 08, 2015 16:16   

Satyavan u nas dalej wisi CZERWIEC ;d
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink