Forum Klubu ROVERki.pl :: Kalendarz 2015 - czas zacząć :)
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Kalendarz 2015 - czas zacząć :)
Autor Wiadomość
longer86 
Moderator




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Nie Sty 11, 2015 15:01   

Przestańcie się drapać . To nic nie zmieni, a na pewno nie w sprawie kalendarza :)

Wyciągacie jakieś brudy przeciw sobie, nie znam Was osobiście, nie staje po niczyjej stronie, ale to chyba nie czas i miejsce na takie sprzeczki ;)
_________________
75 Red Edition
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Sty 11, 2015 15:01   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Nie Sty 11, 2015 16:49   

longer86 napisał/a:
Wyciągacie jakieś brudy przeciw sobie, nie znam Was osobiście, nie staje po niczyjej stronie, ale to chyba nie czas i miejsce na takie sprzeczki

nie musisz stawać po żadnej ze stron, sam pisałem nie raz, że ta dyskusja nie ma sensu (również w tym wątku) i nie ja te wycieczki zacząłem. Zresztą paranoją jest nawet to, że maniaq pisał o mnie na fb, którego nie mam i nawet nie mogłem w tamtej dyskusji brać udziału - a byłem nazywan malkontentem. Więc kto zaczął, niech też przestanie.
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Nie Sty 11, 2015 19:26   

Ja tam nie uwazam tego za drapanie, wymiana pogladow ;)

Tak Markzo... Tylko pomijasz pewne istotne fakty. Przy ktorym kalendarzu pracowales ile lat temu ? >? ile sie sprzedalo ? Jak wygladala organizacja, czy byly etapy, nagrody, konkursy ?

Jak byl plywak, jakie wtedy obowiazywaly zasady ? ( podpowiem, ja ich nie ustalam, nawet nie wiedzialem o tym, ze tylko klubowicze moga byc teraz w komisjach- bo klubowiczem jestem dla zasady)


Niemozliwe, Ty nie masz czasu ? No popatrz, a my tylko kalendarzem zyjemy ;) Tylko wracam do meritum, kazdy da troche jest latwiej, niz np Siemion, ktory musi wszystko ogarniac i dopinac. Ja go PODZIWIAM za cierpliwosc i zaangazowanie.

No tak z tymi zlotami... jestes gwiazda, to jak sie nie ma argumentow to zawsze mozna powiedziec, ze masz garbate dzieci ;) ARGUMENTY poprosze. Powiedz glosno na ilu ogolnopolskich zlotach byles ?

Kazdy ma prace, ma studia, ma dom, rodzine, hobby, rybki czy akwarium... Tylko jedni siedzac tutaj robia cos dla klubu, identyfikuja sie z klubem i zrobia tak, by byc na imprezach klubowych. Ty ani nie identyfikujesz sie, ani nic nie robisz... Stoisz z boku i komentujesz. Ci co stoja z boku to zawsze lepiej wiedza ;) Przypomina mi sie taki mem "jesli patrzysz na rece mechanika 150% stawki, jesli patrzysz i komentujesz 200 %, jesli patrszysz , komentujesz i wszystko wiesz lepiej 300 % " W ktorej opcji sie odnajdujesz ?

Checi sa... tylko od 2 lat wracam z prostym pytaniem, dlaczego siedzac tyle czasu na forum i w klubie, nie jestes klubowiczem ? Dlaczego nie wlaczysz sie w dzialanie klubu, skoro tyle czasu tu spedzasz ?

Czyli z racji twojego zdzwienia, przekleilem co juz zostalo napisane ;)

PW zaraz leci, na grzebanie dzis nie mam czasu ;) ale spoko "archive" dziala ;)

PELSON - pedagog musi czasem wyznaczyc granice... do twojego poziomu wypowiedzi "szczekania " nie znize sie ;) Kulturalna wypowiedz i na temat ;) Jakos w realu taki ty wylewny nie jestes :D internetowy hejt ? Z za klawiatury latwiej i tak odwazniej :D W zeszlym roku byla podobna dyskusja i na spocie jak pytalem co sie nie podoba z kalendarzem, co zmienic itp. siedziales jak mysz pod miotla :D


PS. Wpadl post Markzo, jak moj wisial nie wyslany - musialem odejsc od kompa:

Bo do dyskusji trzeba dwojga, nei musimy sie zgadzac. Ale nie uslyszalem odp. na zadane pytania... Pisze TUTAJ TU I TERAZ :) odpowiesz ? Czy dalej bedzie bo warszafka, bo gwiazda, bo biluletyn, bo ilosc postow, bo on zaczal ...

Tak ja zadalem pytanie juz pewnie z rok czy dwa temu... to skoncz. Mozesz odpowiedziec Tu i Teraz i zamknac watek :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Nie Sty 11, 2015 19:56   

maniaq napisał/a:
Tylko pomijasz pewne istotne fakty. Przy ktorym kalendarzu pracowales ile lat temu ? >? ile sie sprzedalo ? Jak wygladala organizacja, czy byly etapy, nagrody, konkursy ?

nie pomijam, wyraźnie piszę - I edycja, gdzie selekcja i wybór zdjęć w większości ogarnęła Kasjo i ja. Nie było etapów, bo temat kalendarza zaczął się w okolicy września? października? jakoś tak, więc z automatu nie było tego jak zrobić. To samo tyczy się nagród, jak na tak krótki okres to dobrze, że w ogóle powstał. A był gotowy w grudniu ;)

maniaq napisał/a:
Jak byl plywak, jakie wtedy obowiazywaly zasady ? ( podpowiem, ja ich nie ustalam, nawet nie wiedzialem o tym, ze tylko klubowicze moga byc teraz w komisjach- bo klubowiczem jestem dla zasady)

chyba da się to wykminić z regulaminów poprzednich edycji, choć nie jestem pewien.

maniaq napisał/a:
Niemozliwe, Ty nie masz czasu ? No popatrz, a my tylko kalendarzem zyjemy Tylko wracam do meritum, kazdy da troche jest latwiej, niz np Siemion, ktory musi wszystko ogarniac i dopinac. Ja go PODZIWIAM za cierpliwosc i zaangazowanie.

gdzie napisałem, że nie mam czasu??

maniaq napisał/a:
No tak z tymi zlotami... jestes gwiazda, to jak sie nie ma argumentow to zawsze mozna powiedziec, ze masz garbate dzieci ARGUMENTY poprosze. Powiedz glosno na ilu ogolnopolskich zlotach byles ?

co Ty piszesz? taki argument, że z reguły mniej więcej rok w przód poczynając od środka sezonu ludzie zaczynają rezerwować terminy na śluby/komunie/chrzty, jeśli ktoś mnie zamawia to ZAWSZE jest to dla mnie święte i niestety, jeśli termin zlotu się pokrywa (a prawie zawsze tak jest, jeśli mam robote od maja do października z reguły 2-4 weekendów w miesiącu) to chyba oczywiste, że nie wystawie ludzi i nie dam zszargać swojej reputacji.

Pisałem to CI już setki razy, dalej tego nie rozumiesz, że ktoś pracuje w weekendy. Na ilu zlotach byłem? na 3 - 2x letni i 1x jesienny.

maniaq napisał/a:
Kazdy ma prace, ma studia, ma dom, rodzine, hobby, rybki czy akwarium... Tylko jedni siedzac tutaj robia cos dla klubu, identyfikuja sie z klubem i zrobia tak, by byc na imprezach klubowych. Ty ani nie identyfikujesz sie, ani nic nie robisz... Stoisz z boku i komentujesz. Ci co stoja z boku to zawsze lepiej wiedza Przypomina mi sie taki mem "jesli patrzysz na rece mechanika 150% stawki, jesli patrzysz i komentujesz 200 %, jesli patrszysz , komentujesz i wszystko wiesz lepiej 300 % " W ktorej opcji sie odnajdujesz ?

nie wiem co Ci odpisać, skoro tak tylko nic nie robie i nie pomagam, to może usune konto na forum? albo po prostu przestane tu zaglądąć ;) co przy takiej polityce klubu i Twoim gadaniu pewnie uczynie nie tylko ja ;) i wtedy zostaniesz sam, w swoim idealnym nie podlegającym żadnej krytyce roverkowym klubie :)

A i powiedz to ludziom, którzy odemnie otrzymali pomoc ;) ciekawe czy podzielą Twoje zdanie ;) ahh zapomniałe. Nie musisz się pytać ani nic mówić. TY WIESZ.

maniaq napisał/a:
Checi sa... tylko od 2 lat wracam z prostym pytaniem, dlaczego siedzac tyle czasu na forum i w klubie, nie jestes klubowiczem ? Dlaczego nie wlaczysz sie w dzialanie klubu, skoro tyle czasu tu spedzasz ?

bo nie chce. Jeśli się w coś angażuję to na 100%, a angażuję się w to co lubię. A nie lubię identyfikować się ludźmi takimi jak TY, którzy nie przyjmują do wiadomości argumentów, wiedzą ZAWSZE najlepiej. Nie ma przymusu bycia klubowiczem. Chcesz go? to zgłoś to zarządowi. Zamknij forum dla forumowiczów, zrób dla klubowiczów. I po sprawie. Metoda na pewno skuteczna :ok:

maniaq napisał/a:
Czyli z racji twojego zdzwienia, przekleilem co juz zostalo napisane

PW zaraz leci, na grzebanie dzis nie mam czasu ale spoko "archive" dziala

czekam z niecierpliwością, z nudów dziś rano przekopałem maile i archiwum gg. Poza wiadomością
od Own'a nie ma nic.

maniaq napisał/a:
Bo do dyskusji trzeba dwojga, nei musimy sie zgadzac. Ale nie uslyszalem odp. na zadane pytania... Pisze TUTAJ TU I TERAZ odpowiesz ? Czy dalej bedzie bo warszafka, bo gwiazda, bo biluletyn, bo ilosc postow, bo on zaczal ...

Tak ja zadalem pytanie juz pewnie z rok czy dwa temu... to skoncz. Mozesz odpowiedziec Tu i Teraz i zamknac watek

ale ja Ci już nie raz odpowiadałem. Masz jakiś problem z moją osobą, tylko przez te X lat (nie wiem, 2,3,5?) od kiedy nieustanie czepiasz się mojej osoby zmieniła się jedna rzecz. Nie wkurza mnie to już, a raczej ciekawi, może trochę bawi. Czemu akurat tak upodobałeś sobie mnie? czemu nie czepisz się kogokolwiek innego? robisz jakiś eksperyment, doświadczenie?

Druga sprawa nie jesteś moim spowiednikiem, żebym Ci pisał o wszytskim. Co potrzebowałem, wyjaśnił ze mną Siemnion i uważam temat od dawna za zamknięty, a Ty do niego nieustannie wracasz. jesteś jakimś klubowym naganiaczem odpowiedzialnym za rejon Rzeszów czy co? weź zrób coś, nie wiem? może idź na spacer, auto nawoskuj zamiast ciągle czepiać się mnie jak rzep psiego ogona. Serio wyjdziesz na tym lepiej :ok: bo nie jesteś dla mnie ani żadnym przykładem, ani autorytetem, ani kimś w ogóle ważnym, żebym miał się uginać pod "ciężarem" Twojego słowotoku pod moim adresem.
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Nie Sty 11, 2015 19:58   

Dla osob ,ktorym nie chce sie szukac i na wypadek jakby Markzo nie pamietal w edycji kalendarza, ktora wspoltworzyl sprzedalo sie 36 sztuk.

W ostatniej Siemion pisal o okolo 160, ale odejmujac nawet te, ktore kupily organizacje wspierajace klub, to ponad 100 klubowiczow i sympatykow :D

Wynik mowi sam za siebie , czy idzie to w dobra strone ? ;)

Konczac swoj udzial w tym watku - tylko zajrze poznac odpowiedz Markzo, bo od dlugiego czasu czekam ;) - Przyznajemy ze jest obsuwa, ale piszac ze jest obsuwa, nie pomaga sie. Probowalem zwrocic uwage na problemy jakie mielismy w tym roku, ale kto chcial zrozumial, kto nie chcial dalej bedzie pisal "znow obsuwa" :) Ja swoj udzial przenosze do propozycji na 2016. Temat 2015 jest zamkniety, bo i tak kupie, zapisy niebawem ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
longer86 
Moderator




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Nie Sty 11, 2015 21:26   

jest obsuwa, i pojawiło się też rozwiązanie. Kalendarz luty 2015 styczeń 2016. rozwiązanie, które zadowoli wszystkich, nikt ze zdjęcia styczniowego nie będzie poszkodowany, a sam kalendarz bdzie tak wyjątkowy jak auta którymi jeździmy :wink:
_________________
75 Red Edition
 
 
arczi220 
Klubowicz





Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 395
Skąd: Radlin



Wysłany: Czw Sty 15, 2015 16:27   

witam
I kiedy będzie można zakupić kalendarz :czyta: bo <zegar> leci ;)
_________________
--------------------------------------------------------------------
Jest MG TF Xpover gray - srebrna strzała
Jest i Rover75 -złota strzała
 
 
 
Satyavan 



Dołączył: 03 Kwi 2014
Posty: 103
Skąd: Konin



Wysłany: Czw Sty 15, 2015 18:56   

Miejmy nadzieje, że do lutego zdążą, bo cały styczeń przepadnie. :|
 
 
 
tronsek 




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Czw Sty 15, 2015 19:47   

Satyavan napisał/a:
Miejmy nadzieje, że do lutego zdążą, bo cały styczeń przepadnie.
Ponoć kalendarz ma być od lutego 2015 do stycznia 2016
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Harry 


Członek Zarządu


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 2816
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Wto Sty 27, 2015 21:29   

kiedy będzie można zamówić kalendarz ?
 
 
 
damiwr 




Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 575
Skąd: Mińsk Mazowiecki



Wysłany: Sro Sty 28, 2015 20:23   

Harry napisał/a:
kiedy będzie można zamówić kalendarz ?


:roll: jak już będzie :roll: :mrgreen:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
longer86 
Moderator




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Czw Sty 29, 2015 09:52   

damiwr napisał/a:
:roll: jak już będzie :roll: :mrgreen:


błyskotliwa odpowiedź miesiąca ;)

ja wam powiem że już gotowy jest na 2016 :D sesese
ciekawość mnie zjada jak wygląda ten nasz długo wyczekiwany ;)
_________________
75 Red Edition
 
 
arczi220 
Klubowicz





Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 395
Skąd: Radlin



Wysłany: Czw Sty 29, 2015 10:37   

Chłopaki będzie tańszy o jeden miesiąc :śnieg: poszkodawany styczeń bo nie będziemy oglądać jego fury przez miesiąc ;(
_________________
--------------------------------------------------------------------
Jest MG TF Xpover gray - srebrna strzała
Jest i Rover75 -złota strzała
 
 
 
longer86 
Moderator




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Czw Sty 29, 2015 10:54   

artmati, wyraźnie było pisane wcześniej, że kalendarz będzie luty 2015 do styczeń 2016, ale zaczynam się obawiać o luty
_________________
75 Red Edition
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Sty 29, 2015 14:15   

Chłopaki spokojnie ;) wszystko jest na "ostatniej prostej" :)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
damiwr 




Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 575
Skąd: Mińsk Mazowiecki



Wysłany: Czw Sty 29, 2015 20:35   

Cytat:
błyskotliwa odpowiedź miesiąca ;)
:mrgreen: tak jak pytanie :D

ale chyba każdy już się doczekać nie może ...

trzeba więcej pić będzie łatwiej przeczekać.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
longer86 
Moderator




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Pią Sty 30, 2015 00:32   

Więcej pić i powstanie forum kalendarzowych alkoholików
_________________
75 Red Edition
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Pią Sty 30, 2015 21:14   

Wszystkich chętnych na kalendarz 2015 zapraszamy do zamawiania.
Szczegóły: https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=874552#874552
 
 
 
tronsek 




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Pią Sty 30, 2015 21:18   

W końcu jest :hura:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Sob Sty 31, 2015 14:52   

Wszystkich dyskutantów zapraszamy do zamawiania kalendarza :D
Od wczoraj wieczorem do teraz sprzedało się 17 sztuk a Waszych zamówień dalej nie ma :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink