Forum Klubu ROVERki.pl :: tegoroczny zlot
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
tegoroczny zlot
Autor Wiadomość
greg-si 
Klubowicz





Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 3530
Skąd: ze wschodu

Rover 400

Wysłany: Pon Wrz 29, 2014 20:16   

NoPE, urlop na żądnie i nie odbierasz w piątek telefonu ;)
_________________
R400 1.4, R620Ti, R420Si, R400 2.0 Turbo, R200 Coupe, R800 Coupe Turbo ->
R200 Coupe Turbo & V8
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Wrz 29, 2014 20:16   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
NoPE 




Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 1422

MG ZR

Wysłany: Pon Wrz 29, 2014 20:20   

Chodzi o to, że musiałbym 3 razy z rzędu na żądanie brać przy poleceniu służbowym. Wiedzą, że mam wyjazd do Gdańska już zapłacony.
Specyfika mojej pracy (przełączenia) wymusza pracę w weekendy.
 
 
BlackD 



Dołączył: 30 Kwi 2013
Posty: 311
Skąd: Kraków



Wysłany: Wto Wrz 30, 2014 11:57   

Tak swoją drogą czytając program zlotu to nie przemawia osobiście do mnie i nie wiem czy warto by było jechać. Generalnie to niczym sie nie będzie różnić od mikro zlotu w Zatorze.

Teraz do zarządu. Czy żeby rozwiązać problem z tym że każdy marudzi o odległość nie można robić zlotow w centralnej Polsce i wtedy każdy by miał do pokonania praktycznie tyle samo?
_________________
Z roverów się śmieją ale nie muszę przynajmniej pedałować.
 
 
Pawkaz 




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1664
Skąd: Warszawa

Rover 600

Wysłany: Wto Wrz 30, 2014 12:02   

BlackD napisał/a:
Teraz do zarządu. Czy żeby rozwiązać problem z tym że każdy marudzi o odległość nie można robić zlotow w centralnej Polsce i wtedy każdy by miał do pokonania praktycznie tyle samo?

Z tego co pamiętam było to już kiedyś poruszane na forum.
_________________
Był R 216 Gti, później R 600 SDI, a teraz Opel Vectra C :D
 
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Wto Wrz 30, 2014 22:19   

BlackD napisał/a:
Tak swoją drogą czytając program zlotu to nie przemawia osobiście do mnie i nie wiem czy warto by było jechać.


Nie przemawia i nie wiem czy warto jechać - przemówi, uznasz, że warto i się widzimy albo nie przemówi i uznasz, że nie warto i się nie widzimy. W czymś konkretnie możemy pomóc?

BlackD napisał/a:
Generalnie to niczym sie nie będzie różnić od mikro zlotu w Zatorze.


Możesz rozwinąć?

BlackD napisał/a:
Teraz do zarządu. Czy żeby rozwiązać problem z tym że każdy marudzi o odległość nie można robić zlotow w centralnej Polsce i wtedy każdy by miał do pokonania praktycznie tyle samo?


Jako skarbnik a zarazem członek zarządu dziękuję za informację zwrotną.
Nie zarzucaj mi i pozostałym 14 zapisanym osobom (i tym, którzy mają zamiar się zapisać) marudzenia - żadne z nas nie podniosło takiego głosu.
Co masz na myśli mówiąc, że do centralnej Polski wszyscy mają tak samo daleko?
Wszystko można. Dlatego właśnie tej jesieni spotykamy się w Gdańsku.
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sro Paź 01, 2014 11:24   

Dziwi mnie marudzenie na dystanse :/ Ja z przyjemnością pojechałbym do Gdańska, pozwiedzał, połaził po plaży itp itd. Najmilej wspominam jesienny w Bieszczadach, bo jesienią to najładniejsze miejsce w Polsce w mojej opinii. To jest forma turystyki i integracji, za każdym razem w innym ciekawym miejscu. Czy na urlop wybieracie miejsce, które jest najbliżej ? Bo mi się wydawało, że właśnie jeździ się tam gdzie nas nie było lub dawno nie było, gdzie jest fajnie i ciekawie.... ale to tylko moje zdanie.

Co do zlotów w centrum polski, to potem słychać marudzenie, że warszawka pod siebie robi zloty :LOL: jakby to była wina tego gdzie leży to miasto. Jakoś osoby z W-wy jeżdżą liczną grupa na KAŻDY zlot, niezależnie od miejsca, często przewyższają liczbę "miejscowych" . Każdy klubowicz czy sympatyk może zaproponować swoją lokalizację i program.

Niestety my z Zouzą w tym roku raczej musimy spasować, bo dziecko za małe jeszcze na takie wojaże :/ Szkoda, bo poza Bełchatowem, do którego na chwile podjechaliśmy tylko, to będzie pierwszy zlot jaki muszę w pełni odpuścić od ... chyba 2007 :/ Wiec ja nie marudzę, tylko wam zazdroszczę, że będziecie mogli się spotkać ! Bawcie się dobrze !
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
slax 
Klubowicz





Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 2054
Skąd: Kamienica Szlachecka

Rover Coupe

Wysłany: Sro Paź 01, 2014 13:35   

No a ja pierwszy raz mam zlot po nosem, i co... Niestety muszę iść na weselicho, nikogo na zastępstwo nie mogę znaleźć... ale na pewno wpadnę się chociaż przywitać i pogadać ;)

[ Dodano: Sro Paź 01, 2014 13:35 ]
maniaq, może Tobie odstąpię, sobie dorobisz ;)
_________________
R220 Coupe Turbo + MGF 1.8 + MG ZS180 + MG ZT190 :D
 
 
Vigoslaw 




Dołączył: 15 Cze 2011
Posty: 805
Skąd: Pruszcz Gdański

Rover Coupe

Wysłany: Sro Paź 01, 2014 13:43   

maniaq,

Nie pękaj z dzieciakiem... byliśmy w Toruniu, jak moja córka miała niecałe 2 miesiące :razz:
Jednak tak obiektywnie, to za dużo się nie pobawisz, jak masz dzieciaka ze sobą :wink:
Pocieszę Ciebie, lepiej już nie będzie :twisted:

Poza tym, masz pełną rację!
Fajnie jest poznawać nowe zakątki Polski.
Osobiście zawsze z Trójmiasta miałem daleko wszedzie, ale zawsze wiedziałem, że zobaczę coś ciekawego...

Pozdrawiam,

V.
_________________
Samochód wybiera się sercem, a nie rozumem :)
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sro Paź 01, 2014 14:21   

Slax , a co ja mam na weselu robic, w sensie foty ? Nie bawie sie w slubniaki :D Zawsze mozesz szybko w dzien z Roverkami polatac, a potem popoludnie/wieczor wesele ;)

Vigoslaw, tu nie chodzi o to, że z dzieckiem, tylko o wiek... nasza gwiazda tez nie miala bedzie 2 miesiecy. Problemem numer 2 jest jeszcze pies ;) Bilismy sie z myslami, ale rozsadek zwyciezyl :D
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
slax 
Klubowicz





Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 2054
Skąd: Kamienica Szlachecka

Rover Coupe

Wysłany: Sro Paź 01, 2014 14:52   

maniaq napisał/a:
Nie bawie sie w slubniaki
No chyba, że tak ;)
maniaq napisał/a:
Zawsze mozesz szybko w dzien z Roverkami polatac, a potem popoludnie/wieczor wesele ;)
zaczynam już koło południa niestety
_________________
R220 Coupe Turbo + MGF 1.8 + MG ZS180 + MG ZT190 :D
 
 
Vigoslaw 




Dołączył: 15 Cze 2011
Posty: 805
Skąd: Pruszcz Gdański

Rover Coupe

Wysłany: Sro Paź 01, 2014 15:06   

maniaq,

Psa możesz zostawić u mnie :P
z dzieciakiem, nie będę ryzykował :P
Jak masz łóżeczko turystyczne, to możecie spać u nas, na zlot masz dokładnie 20 km ;-)
Jak nie masz łóżeczka, to też Wam pożyczymy :)

Jak jesteś zainteresowany to priv :mrgreen:

Pozdrawiam,

V.
_________________
Samochód wybiera się sercem, a nie rozumem :)
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sro Paź 01, 2014 23:28   

Dzieki, Vigoslaw, ale to chodzi o ogolne nalozenie sie wielu spraw, po prostu dziecko wygrywa tym razem, bo szczepienia itp itd. Nie wiesz co za psa mamy, bo pewnie bys wolal dziecko - bernenczyk, 5 miesiecy , ale juz kolo 30 kg wagi i mlodziencze adhd :D

Zaluje, ale coz zrobic :/ zycie, to kwestia wyborow....
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
sTERYD 
Klubowicz





Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 10891
Skąd: ZGL / szczecin



Wysłany: Czw Paź 02, 2014 00:06   

maniaq, To Wy macie Dziecko :o Gratulacje :) To teraz nie tylko ja będę niewyspany ;)

Jak chodzi o marudzenie, to niektórym zawsze niepasuje.

My póki co walczymy z Justyny pracą, bo zanosi się, że nie pozwolą jej w tym czasie wziąć wolnego łikiendu :/ ale mam nadzieję, że się uda.
_________________
W przypadku obu Roverków w zasadzie mogę powiedzieć, że to spełnienie marzeń. Całe szczęście zostało jeszcze trochę do spełnienia ;)
 
 
 
Vigoslaw 




Dołączył: 15 Cze 2011
Posty: 805
Skąd: Pruszcz Gdański

Rover Coupe

Wysłany: Czw Paź 02, 2014 08:47   

maniaq,

Rozumiem, są sprawy ważniejsze... do tego nikt nie ma budżetu z gumy ;-)

Co do psiaka, to by sobie biegał po podwórku z moim. Kumulacja ADHD :twisted:

Trzymajcie się i mam nadzieję, że kiedyś jeszcze na jakimś zlocie spotkamy się

Pozdrawiam,

V.
_________________
Samochód wybiera się sercem, a nie rozumem :)
 
 
pbskarpy 




Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 193
Skąd: Gdańsk

Rover 600

Wysłany: Czw Paź 02, 2014 11:00   

Elo. Może będę.
_________________
Mój kochany Rover: https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=88384
Mój nowy nabytek: https://bmwe34touring.wordpress.com/
 
 
BlackD 



Dołączył: 30 Kwi 2013
Posty: 311
Skąd: Kraków



Wysłany: Wto Paź 07, 2014 12:17   

Emes nie podnoszę głosu tylko stwierdzam fakt że program zlotu wg mnie jest mało ciekawy. Co do odległości to jest najmniejszy problem i tą kwestię pomińmy i nikomu nie zarzucam że kogoś poniosło. Co do zlotu już rozwijam. Zator. Zjeżdżamy sie na rynek do zatora potem na nocleg ognisko piwo rano kremówki i do domu. Od zlotu ogólnopolskiego można by oczekiwać czegoś ciekawszego a wg programu będzie bardzo podobnie. Tyle ode mnie. I żeby była jasność. Do nikogo nie mam żadnego ale. A co do zlotòw w centrum pl to gdzie by nie były to zawsze będzie marudzenie dlatego tą kwestię pomińmy.
_________________
Z roverów się śmieją ale nie muszę przynajmniej pedałować.
 
 
siemion_ 
Klubowicz



Członek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 987
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Czw Paź 09, 2014 09:19   

BlackD napisał/a:
Co do zlotu już rozwijam. Zator. Zjeżdżamy sie na rynek do zatora potem na nocleg ognisko piwo rano kremówki i do domu. Od zlotu ogólnopolskiego można by oczekiwać czegoś ciekawszego a wg programu będzie bardzo podobnie. Tyle ode mnie.


Właśnie "tyle odemnie" to za mało. Napisz konkretnie czego oczekujesz na jesiennym zlocie to na przyszłość poddamy to pod rozwagę.

Zlot jesienny jest typowo integracyjny, trwa tylko "3 dni" ale te dni skracają nam się do piątkowego wieczoru, soboty i niedzielnego poranka a będzie mecz siatkówki, wystawianie aut na Targu Rybnym, zwiedzanie Gdańska z przewodnikiem, atrakcje nabrzeża Gdyńskiego, grill i jeszcze jedna niespodzianka na wieczór i robi się naprawdę ciasno.

Czy program zlotu jest mało ciekawy? To jest indywidualna sprawa. Jednemu podpasuje bardziej drugiemu mniej.

Niemniej jednak zachęcam do zapisania się nawet tych co wpadną nawet na chwile. Dla każdego przygotujemy identyfikator wraz ze smyczką, wlepę oraz materiały zlotowe.
 
 
 
BlackD 



Dołączył: 30 Kwi 2013
Posty: 311
Skąd: Kraków



Wysłany: Czw Paź 09, 2014 17:16   

Siemion już rozwijam. Zlot w Zakopanym był bardzo fajnie zorganizowany. Antywna forma spędzania wolnego czasu jest świetnym pomysłem. A samo zwiedzanie jest spoko ale nie spędzanie całego dnia na chodzeniu grupką po GD jest wg mnie mało ciekawe. Fajnymi rozwiązaniami są np jakieś gokarty całą zgrają lub nie wiem strzelanie wypad na jakiś tor. Bądź co bądź to zlot fanów motoryzacji więc bym coś trochę w tą srronę poszedł ale jak podkreśliłeś jest to indywidualna opinia i każdy ma swoką
_________________
Z roverów się śmieją ale nie muszę przynajmniej pedałować.
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Czw Paź 09, 2014 22:55   

BlackD.... czym sie rozni lazenie po Zakopcu od lazenia po Gdansku ?? tak samo aktywna, a ze miejsce inne, to chyba na plus ? MAsz zwiedzanie okretow, przewodnika co opowie ciekawostki itp.

Tor i tego typu sprawy sa zarezerwowane na zlot letni...

Ja niestety nie dam rady, a bardzo bym chcial byc na jesiennym :/
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
NoPE 




Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 1422

MG ZR

Wysłany: Pią Paź 10, 2014 22:24   

No i odpadłem.... Sorky :|
_________________
Jak Kolonko, mówię jak jest.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink