Forum Klubu ROVERki.pl :: [ALL] Wideorejestrator
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[ALL] Wideorejestrator
Autor Wiadomość
Peterr 



Dołączył: 24 Wrz 2014
Posty: 10



Wysłany: Sro Kwi 29, 2015 14:24   

Trzy stówki to całkiem dobra cena, jak jakość nagrań jest dobra to tylko brać.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Kwi 29, 2015 14:24   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Marian2oo6 




Dołączył: 03 Maj 2014
Posty: 16
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 75

Wysłany: Nie Lip 19, 2015 18:14   

A u mnie wylądowało B40 A118 Novatek 96650. Przesyłka z Chin od tego Pana:

http://www.ebay.com/itm/B...383644#shpCntId

Miałem trochę stracha, ale ponad 64k transakcji i 99.5% pozytywów jednak mnie przekonało. Małe, nie ogranicza pola widzenia i nie wisi na szybie jak drugie lusterko. A po montażu wygląda to tak...
 
 
mariusz86 



Dołączył: 21 Lip 2015
Posty: 17



Wysłany: Wto Lip 21, 2015 20:52   

aston napisał/a:
Zauważyliście, że obecnie praktycznie każda L-ka posiada wideorejestrator :)
.

Jakoś nie przyglądam się L-ką, muszę zwrócić uwagę.
 
 
sta_ry 



Dołączył: 22 Paź 2014
Posty: 16



Wysłany: Czw Sie 06, 2015 21:39   

Ja mam wrażenie że teraz każde auto jest tak zabezpieczone :)
 
 
AndrewS 
Klubowicz





Pomógł: 159 razy
Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 3631
Skąd: Puławy

Rover 800

Wysłany: Pią Sie 07, 2015 00:54   

na elektrodzie jest wątek o wideo rejestratorach np. http://www.elektroda.pl/r...482595#13482595
_________________
Pozdrawiam Andrzej
Rover 800, byl 214 Si 95
FSO 125p 1.4 16V MPI
Jawa 350
 
 
 
tomii620si 




Pomógł: 20 razy
Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 1159
Skąd: Polkowice

Rover 600

Wysłany: Sob Sie 08, 2015 14:30   

Fakt, że troche oderwe sam od tematu ale:

Ostatnio uznałem, ze przydałby sie jakiś rejestrator.. No ale w sumie mam telefon z Androidem to pomyślałem po co kupować cały rejestrator.. Mam uchwyt, ladowarka jest to zrobie użytek z tej cegły.. Troche poszukał, kilka dni testów różnych programów i mogę śmigało polecić Road Recorder.. Na moim telefonie (Prestigio PAP5450) nic sie nie tnie.. obraz jest całkiem dobrej jakości, w dzień bezproblemowo nagrywa wszystko co trzeba - a na pewno co mi bedzie potrzebne w razie dzwona itd.. Przy połaczeniu z GPS nanosi też wszystkie dane także po przerzuceniu nagrania na komputer gdy mamy odpowiedni program wszystko można sobie fajnie obejrzeć łaczni z pozycja na mapie itd. Fajna funkcja której mam zamiar nie testować to coś jak Crash Save.. Czyli w momencie wypadku gdy telefon uzna, że doszlo do dzwona ostatnie nagranie zapisuje się i nie da sie go usunąć przez 48H czy cos takiego.. także nawet jak sprawca dorwie sie do telefonu to nic nie zrobi.. - no chyba, ze rozwali karte. W nocy - płynnie, na tyle fajnie, ze bezproblemu można odczytać rejestracje z auta z przodu - problem troche gdy wjedziemy w las itd.. Niby jest funkcja nocna ale u mnie w telefonie średnio to coś zmienia.. moze w nowszych telefonach (bo moj wcale nie jest jakis wypasiony) gdzie kamera w trybie nocnym działa z jakimiś wspomagaczami bedzie lepiej.. Mi to wystarcza i moge z czystym sumieniem polecic.. Tylko dokupie większą karte i bede sobie nagrywał :)

Jest też opcja GPS - non stop - np. w celu zapisu trasy itd aby potem to zobaczyć na kompie, GPS - w celu rozpoczęcia nagrywania tj. jeśli GPS wykryje ruch auta to zaczyna nagrywać, no i bez GPS gdzie sami zaczynami i wyłaczamy nagrywanie.. Co prawda pełna wersja kosztuje coś koło 10zł ale to w sumie nie wiele przy cenie kupna osobnej machiny.. No jedyna uciążliwość, że trzeba każdorazowo telefon wyciagać z kieszeni i wstawiać w stojak ale to myśle można uznać jako koszt za skąpstwo i nie kupowanie typowego rejestratora ;)

Do tego nagrywanie w tle :) Ja czesto odpalam np. nagrywanie w tle + janosika i sobie jade ;) Wiem, że janosik ma w sumie też funkcje nagrywania ale jakoś wole osobny program z wiekszą opcja funkcji :)


Ogólnie duzo funkcji - łacznie z nadpisem filmów lub jego brakiem, z ogarniczeniem max rozmiaru pliku.. No ja nie mam co sie doczepić ale wymagający nie jestem.. do tego aplikacja non stop udoskonalana także :ok: .

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.roadrecorder.pro
_________________
Rover 620Si -> Rover 620Ti [*] -> Volvo v40 t4 -> Rover 620Ti -> BMW E38
735iA -> Mazda 6 3.0 V6 -> E46 ///M330Ci -> E38 750iA
 
 
 
MD 




Pomógł: 30 razy
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 946
Skąd: Krzepice

Rover 75

Wysłany: Nie Paź 25, 2015 14:46   

kierowcazlbn, chętnie dowiedziałbym się szczegółów. Miałem plan, aby z racji braku czujnika deszczu, kupić kamerę z osobnym obiektywem (na kablu) i obiektyw umieścić w przerobionej osłonce czujnika deszczu. Nic nie rzucałoby się w oczy, a reszta rejestratora byłaby np. w schowku.
_________________
Jam jest MD, władca Dinożaurów
 
 
flow 




Dołączyła: 21 Sty 2015
Posty: 171

MG ZR

Wysłany: Pią Lis 13, 2015 10:08   

Dołączę się do tematu z pytaniem - czy macie jakieś polecane kamerki, które zarejestrują również to, co dzieje się z boku auta? Nie chodzi o jakiś bardzo szeroki kąt, wystarczyłoby w sumie jedynie do przednich drzwi.

Już krew mnie zalewa na publicznych parkingach, całe boki mam poobijane od drzwi sąsiednich aut, ale wczoraj miarka się przebrała po tym jak ktoś zmasakrował mi przód i w sumie jedyne, co mogę zrobic to pluć sobie w brodę, że wcześniej nie pomyślałam o takim wideorejestratorze. Przepraszam za oftop, ale emocje wciąż się mnie trzymają.
 
 
NoPE 




Pomógł: 51 razy
Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 1422

MG ZR

Wysłany: Nie Lis 29, 2015 11:27   

flow, DOD LS360W, a na przygody parkingowe najlepsze rozwiązanie to parkować z dala od innych aut.
_________________
Jak Kolonko, mówię jak jest.
 
 
rafalmis1 




Pomógł: 78 razy
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 2998
Skąd: Dynów

Rover 75

Wysłany: Wto Sty 26, 2016 19:05   

jest taka masa urządzeń na runku, ze nie wiem co wybrać, kupiłem ostatnio 2 G1WH ale oba oddałem, bo bardzo źle działały. Już miałem kupić MIO MiVue 608, ale po oglądnięciu nagrań i innych modeli nie da się bardzo często odczytać rejestracji, dlatego proszę poradźcie coś
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
Sintram 




Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 87
Skąd: Garwolin

Rover 75

Wysłany: Wto Sty 26, 2016 19:10   

Własnie wczoraj odebrałem z poczty G1WHT zmartwiła mnie Twoja opinia ze jest kiepska a zdecydowałem się na nia własnie dlatego ze ma czujnik drgań i włącza się sama na 20 sekund jak auto stoi. Potestuje zobacze .
 
 
AdaskoC 




Pomógł: 86 razy
Dołączył: 09 Maj 2013
Posty: 1730
Skąd: Ciechanów



Wysłany: Wto Sty 26, 2016 19:13   

Rafał, też mam problem z G1WH. Mianowicie po zapełnieniu karty pamięci, nie nadpisuje się jej zawartość, tylko wyskakuje pełna pamięć.

Może to być wina oprogramowania i można jakoś je zmienić?
 
 
rafalmis1 




Pomógł: 78 razy
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 2998
Skąd: Dynów

Rover 75

Wysłany: Sro Sty 27, 2016 04:25   

AdaskoC, sprzedawca wysłał mi nawet oprogramowanie abym sobie zmienił, bo na początku, nawet nie dało się nic nagrać, jedynie po kilka sekund i tyle, z dużymi odstępach czasowym, do tego problemy z ustawieniem rozdzielczości. Dostałem oprogramowanie które wgrałem i w sumie było już prawie dobrze. Zaczęło nagrywać, mogłem ustawić rozdzielczość jaką chciałem, ale był próblem z wejściem do "galerii", pokazywało pamięć pusta, musiałem ponownie uruchomić urządzenie, ale to mogą gali na chwilę, bo np. jak chciałem obejrzeć kilka materiałów sytuacja się powtarzała.
Mogę Ci je wysłać, jest z tamtego miesiąca, znaczy się dostałem je miesiąc temu, ale jak coś to do twojego aktualnego nie wrócisz,a nie wiem jak je zgrać.
Ogólnie ten wideorejestrator jest chwalony, ale jakoś dziwnie moje 2 egzemplarze zachowały się identycznie.
AdaskoC, Sintram, kupiliśmy w Krakowie u dystrybutora?
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
AdaskoC 




Pomógł: 86 razy
Dołączył: 09 Maj 2013
Posty: 1730
Skąd: Ciechanów



Wysłany: Sro Sty 27, 2016 08:41   

Ja to mam ten swój już kupę czasu, pewnie z rok :) Ale jakoś nigdy mnie nie naszło żeby te oprogramowanie zmienić. Dużo z tym zabawy?

Ja już nie pamiętam skąd mam, na alledrogo kupiłem.

Możesz podesłać jak masz czas, jak jest tam jakaś instrukcja jak to wgrać to też się przyda :)
adam@apcar.pl
 
 
Sintram 




Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 87
Skąd: Garwolin

Rover 75

Wysłany: Sro Sty 27, 2016 09:28   

Ja swoją kupiłem w Chinach na Gearbescie, szła długo ale cena 130 zł to wynagradza :)
 
 
tomekk_nt 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 77

Rover 45

Wysłany: Sro Sty 27, 2016 14:33   

Szczegółowe info o G1WH i pochodnych znajdziecie tutaj wraz z softami do wgrania: http://autowrzuta.pl/view...2eeeb780f495575

Ja sam mam G1WH i G1WC i jestem zadowolony. Z G1WH czasem mam taki problem, że nie chce się włączyć przez kilka dni, a później odpala bez problemu.
 
 
rafalmis1 




Pomógł: 78 razy
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 2998
Skąd: Dynów

Rover 75

Wysłany: Sro Sty 27, 2016 18:34   

AdaskoC, tomekk_nt, wyczerpał temat lepiej niż ja mogłem to zrobić
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
mariusz86 



Dołączył: 21 Lip 2015
Posty: 17



Wysłany: Pią Sty 29, 2016 13:00   

Sintram napisał/a:
Ja swoją kupiłem w Chinach na Gearbescie, szła długo ale cena 130 zł to wynagradza :)

Z ciekawości , ile szła?
 
 
Sintram 




Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 87
Skąd: Garwolin

Rover 75

Wysłany: Pią Sty 29, 2016 21:50   

Zamówiłem we wrześniu najpierw napisali ze na ten model trzeba czekac dwa tygodnie bo nie ma na składzie potem ze wysłali czekałem miesiąc, nie przyszła. Złożona reklamacja .Czekanie na tzw dead line do 26 listopada Dwa tygodnie meilowania że moze jest żebym poczte sprawdzał i takie tam . W koncu ponowna wysyłka trzy tygodnie i jest.Robiłem juz wczesniej zakupy na Gearbest i takich problemów nie było a średni czas oczekiwania to trzy tygodnie .Jedyna różnica to taka że wszystkie paczki wysyłali przez Nederland post a ta z pierwszą kamerą przez China post i może dlatego zagineła.Drugą wysłali przez Nederland post i doszła.
 
 
ARTUR1983 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 177

Rover 75

Wysłany: Wto Lip 04, 2017 06:46   

Nie zakładam nowego tematu bo chciałbym zapytać to samo tylko o inne urządzenie i jestem ciekawy co poradzicie:

Zastanawiam się nad dwoma modelami jedne droższy z gps i kondensatorami, a drugi tańszy ale także z dobra jakością:

1. VIOFO A119-G z obiektywem Sony link http://allegro.pl/kamera-...6661485043.html
2. JSE CDR 182 http://allegro.pl/kamerka...6683720534.html

Obecnie mam mio mivue 538 ale akumulator już nie trzyma tylko na samym kablu i mam zamiar go dać na tył by mieć kamerkę z tyłu.

Dziękuję za sugestie i wyrażoną opinie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink