Forum Klubu ROVERki.pl :: XXV Ogólnpolski Zlot - Podziękowania
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
XXV Ogólnpolski Zlot - Podziękowania
Autor Wiadomość
sknerko 




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



  Wysłany: Nie Cze 22, 2014 19:57   XXV Ogólnpolski Zlot - Podziękowania

Co się dzieje wstydzicie się coś skrobnąć? :mrgreen:
Dobra będę pierwszy.
Załoga w składzie Mrówka Tomas Ines i sknerko melduje się w domach. (Tomas i Ines nie wiem jeszcze czy do swojego domu dotarli ale w swój bolid już dawno wsiedli i pewnie już są w Poznaniu).
Dziękuję za wspaniale spędzony czas na zlocie, pasażerom za trasę w tą i z powrotem, Zarządowi za bardzo dobrze przygotowany zlot i przede wszystkim rajd, a teraz lista:
Tomasowi i Ines za zawody w cymergaja, piwo i pozostałe atrakcje i najbardziej za rajd który bez nich nie zakończył by się takim sukcesem.
MatiNitro + PaulinkaNitro za piwo i zarąbistą grę w kręgle (wiadomo kto zbierał hajs, PaulinkaNitro powinnaś prowadzić klubowe akcje harytatywne :wink: ), fajnie było was poznać.
Osarro najbardziej "wyluzowanemu" gościowi jakiego znam, za tańce i klamoty zamówione wcześniej
Yennefer + MARGOS za tańce i tylko szkoda że tak krótko. Mam nadzieje że trzasnęliście znowu jakąś piękną fotę mojemu Landkowi jak kiedyś mojej 75.
Senn, AndrewS i Pat za ubawienie mnie do łez
sail za bardzo fajnie spędzony czas na grilu i pogaduchy przy kręglach.
Harry + Ewelina będę was wspominał z tego zlotu "za piątaka" :mrgreen:
emes i sail za pomoc na rajdzie, bez was wynik byłby gorszy.
Mrówka dziękuje Zetesowi za nalewkę i siemionowi za piwo :mniam:

Pozostałym niewymienionym za mega wspaniałą atmosferę na zlocie


PS.
siemion zwerbowałem już jednego klubowicza :D mrówka opłaca składkę klubową, będzie hajs na kolejny zlot :mrgreen:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Cze 22, 2014 19:57   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
osarro 




Dołączył: 01 Sie 2010
Posty: 496
Skąd: Łódź

Rover 75

Wysłany: Nie Cze 22, 2014 23:06   

No to kolej na mnie :P

Po pierwsze całemu Zarządowi oraz wszystkim którzy przyczynili się do stworzenia tego Zlotu bo wiadomo że wymaga to sporo czasu i nie tylko ;)

Współlokatorom pokoju 205 damiwr i Syntax że znosili moje chrapania :P
damiwr za dobre towarzystwo oraz rajd Huboszy.... Chyba na następny zlot będę musiał jakaś beczkę piwa za to pierwsze miejsce zapodać ;)

Sknerko z drugą ładniejsza połówka ;) ,Yennefer,Margos za sobotni podbój parkietu :)

Całej ekipie łódzkiej i każdemu kto był w to wmieszany za wkrecenie mnie ma hamowni....hmmm....teraz ja muszę kiedyś sie odwdzięczyć ;)

Oraz wielu innym osobom których nie pamiętam nicków a którzy stworzyli wspaniała atmosferę na grillu,przy kręglach czy też przy kieliszku lub w innych okolicznosciach :P

Jednymi słowy kolejny udany Zlot :) i tak trzymać :)

Ps. Sknerko może i jestem wyluzowany ale Wam tylko pogratulować ;) mam nadzieję że za parę lat nie stracę formy ;)
_________________
R200 turn into R75....
 
 
 
damiwr 




Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 575
Skąd: Mińsk Mazowiecki



Wysłany: Nie Cze 22, 2014 23:27   

Ja się nie będę rozpisywał ...

Wszystkim wielkie dzięki za mile spędzony czas.

Szacun za organizację i wielki ukłon.

Do następnego ...
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
sknerko 




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Pon Cze 23, 2014 08:47   

damiwr właśnie!! miałem napisać, że obejrzałem twoje auto bo było inspiracją do mojej zmiany kół i jest mega a na oko to twój stoi wyżej jak mój na 18" :mrgreen:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pon Cze 23, 2014 09:27   

To i ja z Prywanta_Zouza dolaczymy sie do podziekowan

Zarzadowi i zamieszanym za organizacje zlotu, jak zwykle pierwsza klasa :)

W piatek mozna bylo poupalac, w sobote pozwiedzac, a wieczorami rywalizowac w innych konkurencjach zlotowych.

Dzieki i na pewno do nastepnego !
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
MD 




Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 946
Skąd: Krzepice

Rover 75

Wysłany: Pon Cze 23, 2014 09:55   

To był mój pierwszy zlot i... Nie zawiodłem się. Wręcz przeciwnie - nie mogę się doczekać kolejnego. Dziękuję zarządowi oraz jego pomocnikom za świetne zorganizowanie zlotu.

Poza tym wielkie dzięki klubowiczom i sympatykom za świetną zabawę,
tutaj szczególne ukłony do Damiego, Pelsona, Sabza za towarzystwo i rozmowy; Monalisy za pilotowanie i dużo śmiechu na rajdzie; Tunersa, Grega oraz Żaby za poczucie humoru; SyntaXa za podniesienie moich kompetencji w zakresie teoretyki mechaniki samochodowej, a także Mańka za obcykanie fotkami.

Ktoś dał mi laptopa, żebym sprawdził sobie drogę do domu - wielkie dzięki, ktoś. :mrgreen:

Do następnego!
_________________
Jam jest MD, władca Dinożaurów
 
 
SyntaX 



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 2228
Skąd: Łódź



Wysłany: Pon Cze 23, 2014 10:00   

Zlot był naprawdę super.
Nie będę tutaj dziękował każdemu z osobna bo musiał bym wymienić połowę uczestników :mrgreen:
Było miło i sympatycznie czasem groźnie (hamowanie z przepisowej prędkości 160 do 50 :o ) - widocznie załoga jadąca przede mną w rajdzie Huboszy zauważyła że rano na śniadanku nie wypiłem kawy :razz:
Z każdym trochę się porozmawiało wymieniło doświadczeniem i o to tutaj chodzi.
 
 
szylozbi 




Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 308
Skąd: Katowice

MG ZS

Wysłany: Pon Cze 23, 2014 10:56   

Także i mnie wypada podziękować, pomimo tego, że wpadłem właściwie tylko po ogień :) Miałem okazję zobaczyć jak wygląda taki zlot i przywitać się z wieloma osobami. Z osób, które pamiętam po nicku: Kasjo, Ciufa- dziękuję za krótką pogawędkę, zainteresowanie i nie pozostawienie samemu sobie :) , MARGOS i Yennefer- za oględziny Geralta, dzięki Wam taki R45 będzie celem kupna dla mojego teścia :) , Pelson-za miłą i krótką pogawędkę, nawijasz z prędkością karabinu :razz: , Żaba-niestety musiałem się już zwijać krótko po tym jak przyjechaliście, mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja bo też chcę pogadać :) Siemion- podobnie jak w przypadku Żaby, dzięki za identyfikator, jak będzie jakiś śląski spocik jestem chętny
 
 
tuners 




Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 1277
Skąd: Kraków

MG ZR

Wysłany: Pon Cze 23, 2014 11:35   

A więc tak zacznę od początku

Wielkie podziękowania dla prezesa,zarządu oraz wszystkich którzy przyczynili się do zorganizowania tego zlotu
Tutaj mam jedno ale...

Nie dałem rady być na walnym ale z tego co mi zostało przekazane, wyżej wymienieni zostali skrytykowani za właśnie organizację za ceny oraz za np nawierzchnię toru

Tutaj mam ale do tych którzy krytykowali, wszystko jest fajnie dopóki doputy wasz pobyt polega na opłaceniu za zlot pośmiganiu na torze i zalaniu się w trupa albo jak to mówię "hard reset"
Ale psioczenie na to jaka jest organizacja to lekka przesada jest to klub gdzie niema miłośników i klubowiczów liczonych w tysiącach i rozsypanych po całej polsce
Każda organizacja wiąże się z tym że organizatorzy sami muszą jechać sprawdzić i zdecydować czy może taki tor ośrodek itd. Być
Kolejną sprawą są ceny ,tutaj nie mówię o całkowitej loterii ile osób się ma pojawić a ile zapewnia że będzie a prawdę weryfikuje życie gdzie w dzień końca zapisów i wpłaty zadatku było zapisane 2/3 tego co finalnie a raptem połowa z tych co mieli być.
Znam ceny bycia klubowiczem w innych klubach samochodowych gdzie większość oscyluje w granicy 100zł(Leon Klub) u nas jest połowa z tego a i tak większość ma problem z opłaceniem nie mówiąc o tym że te kluby dotyczą modelu nie 3 marek naraz , a mają sporo więcej klubowiczów.

Więc dobrze narzekać a samemu nic nie wnosić.
Dodając do tego że organizatorzy przez prawie cały zlot muszą panować nad wszystkim nie mogą zchlać się w imen i wszystkiego zostawić.
Dlatego brawa dla nich bo sam bym się nie podjął takiego stanowiska.
Lecz chcąc w czymś pomóc innym staram się zapewnić chociaż zaplecze serwisowe i swoją pomoc w naprawie ewentualnych problemów.

Tutaj niestety jak i na zarządzie tak i na mnie ktoś na mnie zaczął wieszać psy
I tak jak od początku było powiedziane ja za pomoc i pożyczanie narzędzi nie czerpie żadnych zysków wiedząc że dobra karma wraca
Ktoś tutaj nie wymienię kto ze względu na to że nie wszystkich kojarzę a skleroza z pewnym stopniem upojenia alkoholowego mi w tym dopomaga powiedział "e to sobie dorobisz na tej szybkiej naprawie, jak widać niektórzy przyjeżdżają na zloty żerować na czyimś nieszczęściu"
Niestety te słowa trochę mnie dotknęły dlatego wiem jak zarząd musi się czuć po walnym i liczę że mimo wszystko na następnych wyborach nie będzie problemu że nikt nie będzie chciał być w zarządzie .

Dobra trzeba skończyć te wypociny i podziękowania zacząć

Jak wiadomo moja siostra rodzona skleroza nie pozwoli na wypisanie każdego z osobna ale dziękuje wszystkim nie wymienionym niżej za miłe spędzenie czasu wspólne pogaduchy rywalizację i grupowe zwiększanie oprocentowania we krwii :-)

Svenikczy jaki tam nick kiedyś Karolu wpisałeś :-) . Dzięki wielkie Tobie i Krzyśkowi za to że poczekaliście na mnie te półtorej godziny zanim wszystko poskładałem, za szybką polerkę felg na bazie :-) wspólną drogę na zlot i kilkudniowy melanżyk następnym razem obiecuję upolować" drevni kocur" abyś mógł się wyżyć :-)
Ciufaza wspólne rozmowy rozpamiętywanie błędów itd :-)

harryza pogaduchy , pomoc w niesieniu pomocy innym :-) i ogónie za towarzystwo

gregsiza wzajemną pomoc rozważania przy procentach na temat długości PG1 itd. :-)

Patty wiesz za co, za śmiech i ciągłe doprowadzanie do niego

pelson za komentarze do zaistniałych sytuacji i za dystans do siebie :-)

raptileza to że pozwoliłeś mi w końcu dmuchnąć tym plakiem xD i za uśmiechy na życzenie

maniuza rozmowy i twoją minę o 9 rano w niedzielę jak wydmuchałem 3,4promila xD

Raku za wspólne rozmowy i oprocentowania :-)

Sabzubrawo brawo jedyny który pokonał mnie w cymbergaja :-) . Za to odegrałem się szybko ale jedyne zwycięstwo nademną należy do Ciebie :-)

Medzikza danie swojego Zsa na królika doświadczalnego dla moich umiejętności :-)

Jeszcze wielu by tu można wymienić ale tak jak mówię siostra mi na to nie pozwala dlatego z góry wszystkim Wielkie Dzięki i do następnego :-)

Ps. co do błędnych nicków literówek błędów ort. Przepraszam moderatorów poprawię jak dosiąde do komputera :-) . Napisane z rozbitej motoroli xoom :-)
[/b]
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pon Cze 23, 2014 14:17   

"Tuners pieski szczekaja karawana jedzie dalej" ;) Podeslij mi adres na PW, bo jestem ci wienien klucz do kol, bo sie przypominam, ze to JA go ukrecilem :/ JAk nie podasz, to i tak na nastepny zlot, spot/ okazje/ dostaniesz nowy :P

Dzieki za pomoc sprzetowa/serwisowa !

Niestety na walnym mnie nie bylo bo szukalem zagubinej zlodziejki na wyrazowie, wiec nie moge sie odniesc do tego, ale moze powienien powstac osobny watek o przemysleniach po dyskusji itp
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
AndrewS 
Klubowicz





Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 3632
Skąd: Puławy

Rover 800

Wysłany: Pon Cze 23, 2014 18:28   

My dotarliśmy do domu dosyć późno przez wypadek na obwodnicy Kielc.

Dzieki za kolejny bardzo udany i dobry zlot.
Tym razem świetnie bawiłem się z całą rodziną, skutecznie np. opóźniając przez młodego, naszą grę w kręgle :-)

Dzięki za klubowe assistance dla Yennefer MARGOS HARRY
bez waszych gadzetów nie naprawiłbym Mikołajowi roWera :-)
Musze kupić mu licznik, ciekawe ile kilometrów zrobil przez zlot :-)

kasjo emes dzieki za gadżety dla Mikołaja

piter34 ma plusa za przywiezienie wreszcie Marty :mrgreen:

monalisa2 naprawdę bardzo miło było Cię poznać, dziękuje za wspólną ponad 540 kilometrową trasę

Senn ma minusa bo nie zabrał na zlot chmielówki tylko jakieś siki.

Po paintbalu mam dwie pamiątki:
Pierwsza w postaci pieknego rozlewającego sie na calą szyję siniaka(jak mówie skąd go mam to zrażam ludzi do tej zabawy :mrgreen: )
Ktoś się może przyzna do niego ??

Druga to moj nieudolny przewrót przez ramie ala Chuck Norris ewentualnie Rambo, który zakończył sie bólem lewego boku chyba mocno stłuczone żebro, bo raczej nie pęknięte, gdybym był po kilku głębszych to ciało na pewno inaczej by sie ułożyło :twisted:
Dzięki temu poświęceniu przynajmniej flagę dzielnie zdjąłem, dowód jest na zdjęciach :!: , chwile później przez otworzenie sie zbiorniczka na kulki, zarobiłem kulkę :D

Dziękuje "starej gwardii" która wciąż pojawia sie na zlotach.
Niestety, ale na tym zlocie chyba tylko ja byłem osobą w tym zacnym towarzystwie, która była na pierwszym zlocie klubu.
_________________
Pozdrawiam Andrzej
Rover 800, byl 214 Si 95
FSO 125p 1.4 16V MPI
Jawa 350
 
 
 
Satyavan 



Dołączył: 03 Kwi 2014
Posty: 103
Skąd: Konin



Wysłany: Pon Cze 23, 2014 20:01   

Dzięki za super zlot, poznałem dużo sympatycznych osób, mile spędziłem czas i świetnie się bawiłem we wszystkich konkurencjach, szczególnie na torze. Łącznie pokonałem 1158 km (razem z nabitymi kilometrami na torze), Konin - Kłodzko - Wrocław - Poraj - Kłodzko - Konin. :P Razem z Pelsonem i Patem wyjechaliśmy jako ostatni z ośrodka o 12, ja do domu dotarłem przed 22. :P

Pozdrawiam serdecznie wszystkich.
 
 
 
Sabz 




Dołączył: 11 Maj 2012
Posty: 299
Skąd: Szklarska Poręba

Rover 200

Wysłany: Pon Cze 23, 2014 20:54   

To może teraz kolej na mnie.
W pierwszej kolejności chcę podziękować całemu zarządowi. Nie zgadzam się ze znaczną większością negatywnych opinii, które były poruszane na walnym walnym zgromadzeniu. Odwaliliście po raz kolejny kawał świetnej roboty! siemion_ na prawdę przez nas osiwieje :D
Jeśli jesteśmy już przy zarządzie, to dziękuję siemionowi i emesowi za przepisanie mnie do klasy turystycznej. Moje dzikie 93KM jest Wam bardzo wdzięczne :mrgreen:
Raptille, pozwolę sobie wymienić Ciebie pierwszego zaraz po zarządzie. Oczywiście chodzi o szybką diagnozę stanu dolotu w moim R. Jutro zabieram się za uszczelkę!
RAKU_44, jesteś bardzo "spokojnym" współlokatorem :mrgreen: Fajnie, że wreszcie zobaczyłem te zegarki. Nieschodzący 3 bieg na torze miażdży :D
maniu48, Piotrek, Martyna, naleweczki pierwsza klasa! Bardzo umiliły mi piątkowy grill. Poza tym, to żałuję maniu, że nie posiedziałem dłużej przy Twoim car audio ^^ Jak spuścisz cenę do 10k i dasz na 3 letni kredyt, to bardzo szybko dogadamy się :D
MD, za poczucie humoru, pogaduchy i możliwość popsucia Ci auta ;>
pelson91, Twój przejazd na torze był bezbłędny :D Dzięki, że pożyczyłeś mi pięknisia. Teraz już wiem, że w życiu bym nie chciał czymś takim jeździć ;P Szkoda, że nie wręczyliśmy MD tej nagrody ;>
tuners Ostro tniesz w tego cymbergaja! Jestem zaszczycony tą wygraną z Tobą :mrgreen: Poza tym, Twoje poczucie humoru miażdży system.
greg-si, nie wiem czy zauważyłeś, ale przed wyjazdem do domu zdążyłem wleźć Ci do auta i popsuć wszystko dookoła :mrgreen:
SyntaX, a niech ma! Wleczesz się jak mucha w smole, ale dzięki za to prześladowanie przez 3/4 rajdu ;]

Nie wiem czy kogoś pominąłem. Dlategoż podziękuję jeszcze wszystkim zlotowiczom. Cały rok czekałem, aby pobawić się z Wami!
_________________
A driver don't pick the car. The car'll pick the driver.
It's a mystical bond between man and machine...
 
 
 
sail 




Dołączył: 31 Mar 2010
Posty: 107
Skąd: Częstochowa

Rover 600

Wysłany: Pon Cze 23, 2014 23:47   

Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników zlotu.
Tak przyjemnie spędzonego weekendu nie pamiętam od dawna…
- Kasjo szybko mnie przekonała że warto przyłączyć się do zlotu
- Maniaq jego pogoda ducha zaraża, no i mamy jeden wspólny mianownik … ;)
- monalisa2 AndrewS przesympatyczne towarzystwo
- Mariusz418 - wytłumaczył mi co jest niezbędne do dopisania kluczyka – na marginesie udało mi się znaleźć tag z opakowania, wkrótce się zgłoszę…
- Siemion z żoną – za miłe przyjęcie, wprowadzenie, niezbędne informacje, trudy organizacyjne, i generalnie całokształt
- Sknerko z żoną – uwielbiam rozmowy branżowe … nawet po godzinach pracy ;) oczywiście nie tylko, jakkolwiek dokłada się do tego sympatycznie spędzony czas..., a z tym wynikiem to nie ma co przesadzać ;) to był uczciwy deal armata za helikopter – zbrojeniówka powinna się cieszyć ;) mam nadzieje że nikt nie podsłuchuje bo jeszcze nam ABW post usunie…


Jakkolwiek pozdrawiam wszystkich nie wymienionych uczestników których nie byłem wstanie zapamiętać (na pierwszy raz to trochę za dużo).

Moja córcia już mnie pyta kiedy następny termin zlotu !! ??

Podsumowując przyjechałem jako sympatyk, wyjechałem jako członek klubu ;)
 
 
SyntaX 



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 2228
Skąd: Łódź



Wysłany: Wto Cze 24, 2014 00:14   

Kod:
SyntaX, a niech ma! Wleczesz się jak mucha w smole, ale dzięki za to prześladowanie przez 3/4 rajdu ;]


wyścigowa wersja muchy wyciąga max 120 km.h a miejscami było 160 :P
 
 
mlody975 




Dołączył: 19 Lut 2011
Posty: 178
Skąd: myszków

Rover Coupe

Wysłany: Wto Cze 24, 2014 23:44   

Ja również chciałem wszystkim podziękować, szczególnie organizatorom.
Był to mój pierwszy zlot i na pewno bede pojawiał się na kolejnych.
Jeszcze raz dzięki wszystkim za mile spędzony czas :)

Szkoda że było tak mało kanciaków.. :P
_________________
części z rozbiórki 820ti coupe
 
 
 
damiwr 




Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 575
Skąd: Mińsk Mazowiecki



Wysłany: Wto Cze 24, 2014 23:56   

mlody975, dlaczego nie klubowicz ? ;]
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Harry 


Członek Zarządu


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 2816
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Sro Cze 25, 2014 10:36   

No to teraz ja wczoraj dopiero dotarliśmy do domu.....gleba i łapanie kapci :razz: , a ta na serio to się o Wrocalw jeszcze zahaczyło.
Dziękuję za organizację zlotu i wspólną zabawę :wink:
Zarząd poraz kolejny pokazał, że potrafi świetne przygotować zlot
osarro, gratulacje za lepszy czas ode mnie i za wygraną w rajdzie. Mimo, że kilka koni uciekło Tobie to z Eweliną je znaleźliśmy :mrgreen:

Dzięki również za assistance
damiwr, Gdyby nie Ty to pewnie osarro by się zgubił, brawo za rolę pilota. świetna gra w kręgle
sknerko, Dzięki za " piątaka" :mrgreen:
Dzieju Dziękuję, za pokazałeś gdzie jest wulkanizator i pojechałeś tam z nami :wink: i castorama
Nieznany nick Dziękuje koledze z Land Rovera, że zawiózł mi koło do wulkanizatora :wink:
Mariusz418 dzięki za wyciągnięcie z piachu
Tuners i Asia Dzięki za świetne towarzystwo, emdzik chciał Tobie kupić karmę, ale nie bylo odpowiedniego smaku :razz:
MARGOS i YenneferDzięki, że zabraliście moje 2 kółka i za wspaniale spędzony czas :mrgreen:
Monalisa dobre nalewki i tymi kulkami to jednak umiesz sie bawić :razz:
Matinitro i Paulinkanitro Dzięki za pożyczony podnośnik i pogaduchy :wink:
emdzik Na torze wypadłeś tak jak Kubica, a nawet i lepiej może. Jak bedziesz sprzedawał auto, to na pytanie "bite?" odp. " nie, tylko lekko wyciągane" :mrgreen:
Maniu dzieki za czary-mary z CB

WSZYSTKIM DZIĘKUJE TYM CO BYLI ZA ZLOCIE, PONIEWAŻ ŚWIETNIE SIĘ Z WAMI BAWIŁEM :mrgreen:
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Sro Cze 25, 2014 17:28   

Ja przede wszystkim chciałabym podziękować Wam wszystkim za przybycie na Zlot, oraz za wszystkie miłe słowa i docenienie trudu, który włożyliśmy w jego przygotowanie.
Jestem bardzo zadowolona, że pierwszy raz od dłuższego czasu na walnym zgromadzeniu została podjęta konstruktywna rozmowa o Klubie, Zlotach, składkach itd. Liczę na to, że dyskusja ta przełoży się na nasze działania i w przyszłości będziemy zbierać jej owoce :) .
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
SyntaX 



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 2228
Skąd: Łódź



Wysłany: Sro Cze 25, 2014 19:05   

Kod:
Nieznany nick Dziękuje koledze z Land Rovera, że zawiózł mi koło do wulkanizatora :wink
:
Przekazałem koledze w Twoim imieniu bo dziś podstawił mi swojego Landka na serwis.
Przed chwilą odwiozłem go na ciapong do Częstochowy.
Jutro przyjeżdża po odbiór autka i go zarejestruję na forum :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink